Keresés

Részletes keresés

vivi.g Creative Commons License 2005.02.25 0 0 825
a kis mikró őrző:))
Előzmény: simoo (824)
simoo Creative Commons License 2005.02.22 0 0 824
kicsiny biztonságos mikró...
waczyka Creative Commons License 2005.02.22 0 0 823
Komoly férfiu, ahogy a nagykönyvben meg vagyon irva. ;))))
Előzmény: szuszmok (818)
Műhód Creative Commons License 2005.02.21 0 0 822
Jó ez a kép. Grat.
Előzmény: szuszmok (799)
Zsannanet Creative Commons License 2005.02.21 0 0 821
Kedves Ildikó!

Szívesen örökbe fogadnám a cicát. Ha még aktuális várom válaszát a zsannanet@citromail.hu címre.
Előzmény: Stokley (820)
Stokley Creative Commons License 2005.02.18 0 0 820

Sziasztok!

 

S.O.S gazdiját keresi egy ma talált, kb 2 hónapos , fekete-vörös-tarka lány kismacska. Voltunk vele rögtön állatorvosnál, de még ideiglenes helyet se nagyon tudunk neki biztosítani, mert félő, hogy a kutyák előbb-utóbb megvacsizzák. A lőrinci kis-erdőben találtunk, a kutyaiskola területén, sárga bolhanyakkörv volt rajta. Várjuk az eredeti, vagy a befogadó gazdi jelentkezését, elég sürgős lenne. 

érd:

Juhász Ildi

06-20-376-4190

ziko3 Creative Commons License 2005.02.15 0 0 819

Szép cicás napot mindenkinek!

 

Tegnap esti dupla vacsi után  igy néztünk ki....))))

 

 

 

 

 

 

szuszmok Creative Commons License 2005.02.13 0 0 818
Jack
ziko3 Creative Commons License 2005.02.11 0 0 817

Szia Vivi!

 

Ne nevessél ki!..))

Köszönjük a szőrősök jól,én kevésbé.

Röpül minden....))))) Csipet ,mint látod többet van fent a szekrénytetején,mint lent.Onnan morog Fuszeklira.

És állandóan éhen akarnak veszni..)))

 

Nálatok minden rendben?

Előzmény: vivi.g (816)
vivi.g Creative Commons License 2005.02.11 0 0 816

Szia Ziko!:))

 

Hogy vagytok?:)

Előzmény: ziko3 (815)
ziko3 Creative Commons License 2005.02.11 0 0 815
Meg egy kis hisztigép...O)))
Előzmény: vivi.g (814)
vivi.g Creative Commons License 2005.02.10 0 0 814
Az akrobata királynő!!:))
Előzmény: ziko3 (813)
ziko3 Creative Commons License 2005.02.07 0 0 813

Nem érted meg szegény Tigit..(((( Valahol gyakorolni kell!!..))))

Nálunk itt gyakorol  Csipet..)))

 

Előzmény: Vavis (812)
Vavis Creative Commons License 2005.02.07 0 0 812

Igen, már egy virágom és a ruhaszárítóm bánja Tigi balettonázását:O)

 

Kleónak tényleg fantasztikus szőre van. Ilyen puhát még nem láttam. Valahogy jólsikerült kis dög!:O)

Előzmény: ziko3 (811)
ziko3 Creative Commons License 2005.02.07 0 0 811

Szijja!

 

Látom Nálatok is menő a magaslat..)))

 

Hű!! Kleónak micsoda bundija van...))))

Előzmény: Vavis (810)
Vavis Creative Commons License 2005.02.07 0 0 810

Sziasztok!

 

Tigike és Kleó:O)

 

 

vivi.g Creative Commons License 2005.02.07 0 0 809
kedvencem:)))
Előzmény: szuszmok (799)
kaszasj Creative Commons License 2005.02.07 0 0 808
Egy ilyen tekintet csak levenné a lábáről
Előzmény: Flacika (806)
ziko3 Creative Commons License 2005.02.07 0 0 807

...(((((

 

Majd egyszer csak leveszi egy macsi a lábáról és az elvekről..))))

Előzmény: Flacika (806)
Flacika Creative Commons License 2005.02.07 0 0 806
Jó lenne, de tudod, asszony pajti nem engedi... :(((
Előzmény: ziko3 (802)
ziko3 Creative Commons License 2005.02.07 0 0 805

Szegény kicsi cicák!

 

de most szépségek lettek és egészségesek!! Ez nagyon jó!!!

Előzmény: Vidka (804)
Vidka Creative Commons License 2005.02.07 0 0 804
A veresi piacon  adták ajándékba őket. Az anyukám elhozta az egyiket én meg a másikat, mert egy macska nem macska! Bolhásak, atkásak véznák voltak.
ziko3 Creative Commons License 2005.02.07 0 0 803

Szia Szuszmok!

 

Iris cica lenyűgöző szépség!!!!!

Előzmény: szuszmok (799)
ziko3 Creative Commons License 2005.02.07 0 0 802

Szia  Flancika!

 

Ő még mindig keresi  gazdikáját..)))

 

Előzmény: Flacika (797)
szuszmok Creative Commons License 2005.02.06 0 0 801
nem. ő az egyetlen fehér Maine Coon cica hazánkban.
Előzmény: Flacika (800)
Flacika Creative Commons License 2005.02.06 0 0 800
Most bánatomban gonosz leszek: véletlenül kihypóztad? :)
Előzmény: szuszmok (799)
szuszmok Creative Commons License 2005.02.06 0 0 799
vivi.g Creative Commons License 2005.02.06 0 0 798

jaj te szegény:((

 

bárcsak lenne lehetőséged egy cicusra!!:(

Előzmény: Flacika (797)
Flacika Creative Commons License 2005.02.05 0 0 797

Oáááááááááááááá, oááááááááááááááá, oááááááááááááááá!

 

Megjöttek a barátomék, nincs többé macskám! Pedig már egészen megszoktam...

Flacika Creative Commons License 2005.02.04 0 0 796
Nem gond, bármelyik képkezelővel át lehet méretezni őket. Az index 550k alatti mérteket fogad!
Előzmény: waczyka (794)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!