Keresés

Részletes keresés

caisse Creative Commons License 2011.03.18 0 0 4659

A Katalán körversenyen Tondo,Soler,Intxausti,Rojas,Erviti,Fran Perez,Iriarte,Pasamontes sor indul majd.

caisse Creative Commons License 2011.03.18 0 0 4658

Cunego talán valamivel erősseb mint az elmúlt szezonokba de a GT-kre igy is kevés lesz...

Ami a Movistart illeti a Rojas,Ventoso kettős jó lehet a Milano-San Remo-n,föleg Rojas aki a P-N-en majdnem hogy jobban ment a hegyekben mint Tondo:)

Előzmény: w.ullrichfun (4656)
varyvanda Creative Commons License 2011.03.18 0 0 4657

topic "másik fele" egész jól ment a Tirrénen

Ezzel vitatkoznék, hiszen még a saját csapatában se ő volt a legjobb. El kellett volna szerződnie tavaly, úgy ahogy tervezte. Szemmel látható, hogy a Lamprenál nem tud megújulni.  

Előzmény: w.ullrichfun (4656)
w.ullrichfun Creative Commons License 2011.03.17 0 0 4656

Főleg, h a topic "másik fele" egész jól ment a Tirrénen, jó lesz tavasszal - A Movistar is csak felébred lassan ... :o)

Előzmény: gugugaga (4654)
varyvanda Creative Commons License 2011.03.17 0 0 4655

Úgy legyen:-)

Előzmény: gugugaga (4654)
gugugaga Creative Commons License 2011.03.16 0 0 4654

Így van és ez a topik is a 3 GTre illetve  nyári körversenyekre, fontosabb versenyekre koncentárlódni fog, még Valverde nélkül is fogunk tudni miről beszélni. :)

Előzmény: varyvanda (4653)
varyvanda Creative Commons License 2011.03.16 0 0 4653

Nincs ok az elkeseredésre, Magyarországon sokan szeretik az országúti kerékpárversenyeket. Bár ez a topic valóban nem pörög, vannak olyan általános kerékpáros topikok, ahová még mindig több-kevesebb rendszerességgel írnak a fórumozók. Gondolok itt a giro, a tour, a vuleta, vagy a pro tour topikra. Bár az igaz, hogy közel sincsen olyan nagy élet, mint néhány éve.

 

Ha nem ragaszkodsz az indexhez, érdemes regisztrálni az eurosport.hu fórumára, ahol egy összeszokott, nagyon jó hangulatú társaság sokat, és sokszor írogat.

 

http://www.eurosport.masterfilm.hu/

 

Az oldalon  a Kiemelt/Kerékpár/ rovatban taládo meg az Off Topic és Pro tour topikokat, ahová kedves házigazdánk Gugu is renszeresen írogat, sőt én is.

 

 

Emellett ajánlom magamat, vezetek egy kerékpáros topikot aaz origon, ahová ugyan csupán néhányan, de napi rendszerességgel írunk.

 

 

http://forum.origo.hu/topik.jsp?id=320601

 

 

Előzmény: caisse (4652)
caisse Creative Commons License 2011.03.15 0 0 4652

Sajnos nagyon leült a topik:( Kár mert igazán jókat lehetne beszélgetni.Az a baj hogy én még soha egy emberrel nem találkoztam aki egy kicsit is szeretné a kerékpározást(nézni),és most ez a topik is kiégett..

varyvanda Creative Commons License 2011.03.06 0 0 4651

Olvastam én is nagyon sajnálom. el van átkozva az a fiú. Nagy nehezen kikeveredik az OP ügyből, most meg leamortizálja a munkaeszközét. :-(

Előzmény: caisse (4650)
caisse Creative Commons License 2011.03.06 0 0 4650

Plaza a Murciai kőrversenyen bukott sípcsont és szárkapocscsont törést szenvedett.:(

caisse Creative Commons License 2011.02.28 0 0 4649

Mit szoltok a Paris-Nice kerethez?

caisse Creative Commons License 2011.02.27 0 0 4648

Paris-Nice

 

TONDO Xavier
ROJAS Jose Joaquin
LOPEZ GARCIA David
LASTRAS Pablo
KONOVALOVAS Ignatas
INTXAUSTI Benat 
GUTIERREZ José Ivan 
GARCIA ACOSTA Vicente

 

 

varyvanda Creative Commons License 2011.02.22 0 0 4647
Előzmény: varyvanda (4646)
varyvanda Creative Commons License 2011.02.22 0 0 4646
caisse Creative Commons License 2011.02.21 0 0 4645

Ez igaz de csapt eddig nagyszerü.:) Az Andaluciai  körversenyről nem tud valaki stream-ot küldeni?

Előzmény: gugugaga (4644)
gugugaga Creative Commons License 2011.02.21 0 0 4644

még nagyon a szezon elején vagyunk :)

Előzmény: caisse (4643)
caisse Creative Commons License 2011.02.21 0 0 4643

Senki nem jár már errefelé?:(

caisse Creative Commons License 2011.01.01 0 0 4642

Santos Tour Down Under:

 

161. ROJAS Jose Joaquin ESP
162. GUTIERREZ Jose Ivan ESP
163. LOPEZ David ESP
164. MADRAZO Angel ESP
165. PASAMONTES Luis ESP
166. GARCIA Jose Vicente ESP
167. VENTOSO Francisco ESP

caisse Creative Commons License 2010.12.16 0 0 4641
caisse Creative Commons License 2010.12.08 0 0 4640

Unzué olaszországba látogatott hogy egyeztessen  Pellizotti-val.

caisse Creative Commons License 2010.11.23 0 0 4639

Solernek én is szorítok,eléggé kedvelem azt az agreszív stilust amit képvisel:)

Előzmény: gugugaga (4638)
gugugaga Creative Commons License 2010.11.23 0 0 4638

Ez a Giro még Arroyonak is durva lesz de Marzio egy ha nem is enynire kemény Giron de állt már dobogón és többször volt top10es. Szóval sztem amennyiben nem lesz probléma ő lesz az első számú ember. Solernek pedig végre egy sérülésmentes évet kívánok mert ha azok elkerülik akkor a Touron meg is lepheti a nagyokat, persze nem a győzelem szintjén :)

Előzmény: w.ullrichfun (4632)
w.ullrichfun Creative Commons License 2010.11.21 0 0 4637
Előzmény: caisse (4636)
caisse Creative Commons License 2010.11.21 0 0 4636

Valószínüleg az inkább a Vuelta lesz.Amugy azt a ranglistát be tudnád linkelni?

Előzmény: w.ullrichfun (4635)
w.ullrichfun Creative Commons License 2010.11.21 0 0 4635

Vazze, ezt elfelejtettem - mert az idei tablót nézegettem kor szerint :D

Akkor Tondo - idén jól nyargalt a Giron és a Vueltán, jövőre 1. embernek kéne lennie vmelyik GT-n.

Előzmény: caisse (4633)
varyvanda Creative Commons License 2010.11.21 0 0 4634

Olvastam a spanyolbringások.hu-n, hogy Zandio már volt kint Londonban ismerkedni. Kapott egy laptopot, meg IPhonet, hogy tudják vele tartani egy kapcsolatot. Saját dietetikusa van. (az rá is fér, a családjának hentesüzlete van Pamplonában) És egy saját személyi edzője. Sose találnátok ki, hogy ki az:-) Nicolas Portal.

caisse Creative Commons License 2010.11.21 0 0 4633

Csak az a baj hogy Uran jövőre a sky-t erősiti:((.Pedig én benne láttam a jövőt,és az egyik nagy kedvencem is.Egyébként a párnapos versenyeken szerintem nagyon jól fogunk menni.Abban pedig nagyon bízok hogy hogy Soler jövőre formába lesz és nem hátráltatja sérülés.

Előzmény: w.ullrichfun (4632)
w.ullrichfun Creative Commons License 2010.11.21 0 0 4632

Marcionak sok az a hegy, sztem. Még Arroyonak is, talán Soler, ha tudná hozni azt a hegymászó formát, amit még a Barloworldben mutatott néhányszor, de igazán jó összetett eredményben nemigen reménykedhetünk, esetleg a többi trikó, v talán csapatverseny, az utóbbiban viszont egy az egész mezőnyhöz képest bivalyerős Liquigas-zal kéne felvenni a kesztyűt ... Tourra, Vueltára viszont kifejezetten jó a csapat, min. hasonló teljesítménnyel, mint idén.

 Uranra és Tondora leszek kiváncsi nagyon, Ők idén komoly fejlődést mutattak, esetleg el tudnám képzelni, h valamelyikük lesz a nagy meglepetés a Giro hegyein ... (?) :)

Előzmény: caisse (4627)
w.ullrichfun Creative Commons License 2010.11.21 0 0 4631

Hm. Nem is figyeltem eddig h Vicente(v Txente, h ezek az ibériaiak mé' ragaszkodnak a soknevűséghez? :))

ennyire a "rutinos" korosztályt képviseli :o)

 Persze szükség van rájuk, de most kissé meglepett, h Bruseghinnel, Ivan Gutival, Lastras-szal képviselik a 70'-esek táborát .... a többiek már mind 80'-as évjárat, azaz néhány tavalyi kommenttel szemben(ami talán csak Moreau-nak szólt? Pedig Kristófunk sem ment rosszul a Touron ..) kifejezetten fiatalnak érzem a csapatot, azaz képesek lehetnek arra, amiről Garcia nyilatkozott. Lehet pont azért, mert nincs "nagy név" - több a lehetőség a "feltörekvésre" :) 

Előzmény: varyvanda (4628)
caisse Creative Commons License 2010.11.21 0 0 4630

Ha sikerülne neki olyan formába jönnie mint a vueltán volt akkor egy nagyon jo összetett helyen is végezhet.

Előzmény: gugugaga (4629)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!