Keresés

Részletes keresés

Tamás Creative Commons License 2005.10.26 0 0 131
No igen, de az az első "felvonás" volt, ez meg már a második. Ez most a "Drang nach Osten", ha szabad így foglamaznom. :-D
Előzmény: cisco22 (130)
cisco22 Creative Commons License 2005.10.26 0 0 130

Az a párizsi koncert uez a turné során készült! Finally ..first farewell tour :) Live in budapest dvd sajnos sztem eléggé valószínütlen :(

 

A kiadvány egyébként az egyik legjobb amivel valaha találkoztam közel 5 éves dvd-s korszakom során. Bár kukacoskodni lehetne vele, de nem érdemes :D

Előzmény: Tamás (129)
Tamás Creative Commons License 2005.10.26 0 0 129

Oké, majd újrapróbálom, az általad megadott szempontok alapján. ;-)

 

Imádom ezt a kiadványt egyébként... kiváncsi vagyok, hogy vajon erről a turnéról is készül-e egy ilyen? Live in Budapest? :-DDD

Előzmény: cisco22 (128)
cisco22 Creative Commons License 2005.10.26 0 0 128

Bocsi, hogy vitába szálok veled de az a dts hangsáv olyan demo jellegű hogy nem igaz. A számok végén sem jött semmi a hátterekből a tapsoknál vagy csak arra gondolsz, hogy zene alatt nem érzed, hogy konkrétan vmi hátulról szólna??? A dolby jól szól??? Ha igen lehet külön kéne konfigolni a dts-re is a rendszert, mert láttam már ilyet is. Ha mind a kettő ugyanolyan rossz számodra háttér tekintetében akkor azért válts át a 2.0-s hangsávra és fogok hiányolni majd azt a teret amit a dts, dolby 5.1-nél megvolt csak nem tűnt fel, mert olyan természetesen szól :D

 

Kössz a sláger rádiós infót!

Előzmény: Tamás (127)
Tamás Creative Commons License 2005.10.26 0 0 127

Na, tegnap meglettek az én jegyeim is... Jobb később, mint soha, ugyebár. :-D

 

Én neten vettem, de egyébként az Aréna jegypénztárában még gond nélkül tudtam venni plusz kettőt a haveroknak is.

 

Tegnap este már melegítettem, végignéztem a tavaly kiadott párizsi koncert DVD-t, legalább az új rendszert is tesztelhettem... sajnálattal állapítottam meg a dts hangsáv igen gyenge, szinte meg se szólaltak a hátsó sugárzók. :-/

 

Jó buli lesz az este. :-D Ja, és ma a Slágeren egész nap Phil Collins nap van...

cisco22 Creative Commons License 2005.10.26 0 0 126

Nos én suliban leszek, így nehéz pár cd-vel rágyúrni :D

 

A legjobban az in the air tonight-ot várom a zseniális végével együtt, mikor Phil nyomja a dobok mögött. ZSENIÁLIS! :D

Runneburg Creative Commons License 2005.10.26 0 0 125

Valahogy én is így vagyok vele. :)))) Ráadásul ma 5-re jöttem melózni, de nem érdekel, mert az esti buli biztos feldob :)))

Bízom benne, hogy a közönség is nagyon állati lesz.

Nem tudjátok, lesz előzenekar?

Előzmény: Mikey-Soft (124)
Mikey-Soft Creative Commons License 2005.10.26 0 0 124

Legyen már este 8 óra!!!!!!! :)))))

 

Tűkön ülök már most, aludni sem bírok...

 

Asszem napközben rágyúrok a dologra egy pár CD segítségével melóban (kicsit sem fognak csúnyán nézni rám). :)))

 

Este meg jöhet a varázslat élőben!

 

Ezt a napot sokáig emlegetni fogom szerintem (meg a november 11.-et, de azt más együttes miatt).

 

Körkérdés: ki melyik számot várja a legjobban?

 

Én leginkább a One More Night-ot. :))

 

Ha már Genesis: bedobhatná a "Turn It On Again"-t is a repertoárba (tudom, álmodozni jó - dehát a kedvenc szám az kedvenc szám marad mindig) :)))

 

Mikey-Soft

 

cisco22 Creative Commons License 2005.10.25 0 0 123
Nos sztem, ha eddig nem mondták le, most már nem fogják és akkor úgy néz ki, holnap egy oltári nagyot fogunk bulizni. :D
angel_fire Creative Commons License 2005.10.25 0 0 122

Sajnos Arena beléptetőrendszere elég szigorú ilyen téren, fémdetektoros kapu bizt őrökkel, kötelező ruhatár, és a bejáratnál mégegy tapizós őr, és koncert alatt is figyelnek (volt akit kikaptak a tömegből). Már jópár koncertet végigálltam ott (+vmennyire én is benne vagyok koncertrendező cégben), februárban Rammsteinen pl interjúzás után a terembe bemenet kötözködtek egy sort, mert nálam volt (naná, hogy nálam volt, hol lett volna?) a diktafon.

 

Mindezektől függetlenül reménykedem, hogy sikerül becsempésznetek legalább vmi fotoapparátot, és tesztek fel képeket ide a fórumba is. Nagy kedvencem az öreg, de a koncertre sajnos nem tudok elmenni :(

Előzmény: Törölt nick (113)
drdrez Creative Commons License 2005.10.25 0 0 121
Agassi Fan Creative Commons License 2005.10.25 0 0 120
Ma a Slágeren mondták, hogy lehet, hogy elmarad a koncert. Az előző kettőt lemondta Phil, mert megbetegedett. :-(
drdrez Creative Commons License 2005.10.25 0 0 119

Egy újabb blikkes gyöngyszem: http://www.blikk.hu/cikk.php?cikk=29551

 

És már csak egyet kell aludni!!! :))

sudi Creative Commons License 2005.10.24 0 0 118

Hú, tök jó lenne ha fel tudnátok venni! Tök örülnének páran, akik nem tudnak jönni!

 

A fényképezőre visszatérve, nem vagyok profi fotós, van egy széthasznált Olympus C-730 UZ (3.2 MP) gépem, nem is tükörreflexes, de soha nem engedték be sehová :( Szóval nem tudom... Nem értem hogy miért fáj nekik amúgy. Vicces, hogy Mark Knopflerre se engedtek be semmit, holott a menedzsment már turné előtt tudatta, hogy a maguk részéről engednek fotót (vaku nélkül), videót, hangfelvételt, mindent! Azért nem lehet hogy az ertéel elmondhassa hogy exkluziv az a 10 másodperc, amit bemutatnak????????????????????????? Sírnivalóan nevetséges

Előzmény: drdrez (116)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.24 0 0 117
Jah, szerencsére mégis tudunk menni:)))

Előzmény: drdrez (116)
drdrez Creative Commons License 2005.10.24 0 0 116

Óóó, én viszek is. Sőt havercsaj is hoz, ráadásul valszínűleg egy mp3 felvevő is befigyel majd.

Nocsak mégis jössz?? :))

Előzmény: Törölt nick (115)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.24 0 0 115
Sztem egy kis ügyességeel(hátizsák, aljára vmi ruha, belecsomagolva fényképező, rá vmi olyasmi, amit egyből elvehetnek(fél literes palack tökéletes erre a célre), és mehetsz is.) Kb. hány fős az Aréna?10000? Nem hiszem,h nagyon alaposan végig fognak motozni,főleg, ha csak 2 órával előtte van kapunyitás...

ÚÚúúúúgy várom!!!:)
Előzmény: drdrez (114)
drdrez Creative Commons License 2005.10.24 0 0 114
De bizony onnan. "Szigorúan tilos kamera, magnó vagy bármiféle kép- és hangrögzítő berendezés behozatala...", vagy valami ilyesmi szöveg olvasható a jegy hátulján.
Előzmény: Törölt nick (113)
Törölt nick Creative Commons License 2005.10.24 0 0 113
Ezt a kamera tiltást honnan veszitek? Csak a jegy hátulján lévő szövegből? Mert simán beengednek, nem kell parázni. Bár nagy koncerten még csak külföldön voltam, Mo.-n csak meccseken, de sehol sem problémáztak, feltéve ha épp nem egy Canon EOS 1D MarkII-vel próbálsz bemászni...Ez elvileg arra van,h kiszűrjék az engedély nélküli profi fotósokat. Egy kompakt gépet le se szarnak. Bár hozzáteszem, BS-ben még nem voltam így.
Előzmény: drdrez (112)
drdrez Creative Commons License 2005.10.24 0 0 112

Reméljük nem Bonnie Tyler lép fel helyette... :) Kíváncsi lennék amúgy, hogy merre van most Collins... Vajon hazautazott?

 

Amúgy visszatérve a fotózásra, kíváncsi leszek, mit tesznek a biztonságiak pár év múlva, amikor elterjednek a többmegapixeles fényképezős mobilok. Egy fórumon írja egy fickó, hogy a helsinki koncertre simán beengedték úgy, hogy a nyakában lógott a fényképezőgépe. Arra kérték csak, hogy ne használjon vakut. Nálunk is követhetnék ezt a példát...

cyber.greg Creative Commons License 2005.10.24 0 0 111
Történjen minden úgy, ahogy a lehető legjobb!
cisco22 Creative Commons License 2005.10.24 0 0 110

Sztem az lenne a jó mindenkinek, hogy ha továbbra is nincs teljesen jó állapotban, akkor inkább pihenjen és jöjjön vissza később, minthogy egy "fél" phil-t és koncertet kapjunk. Főleg mikor egy ilyen turnéról van szó hogy utolsó NAGY dobás.

 

Viszont remélem szerdára teljesen meggyógyul és megmutatja mire képes!

DeeDee83 Creative Commons License 2005.10.24 0 0 109

Eszerint kimaradtak a következők:

You'll Be In My Heart

A Groovy Kind of Love

Take Me Home <- nemár... :,((( nyüssz.....

Előzmény: drdrez (108)
drdrez Creative Commons License 2005.10.24 0 0 108

Íme a vilniusi setlist:

 

Drum Intro
Something Happened On The Way...
Against All Odds
Don't Lose My Number
One More Night
Can't Stop Loving You
Hang in Long Enough
True Colors
Another Day in Paradise
We Wait And We Wonder
Separate Lives
In The Air Tonight
Dance Into The Light
You Can't Hurry Love
Two Hearts
Wear My Hat
Invisible Touch
Easy Lover
Sussudio  Love
Two Hearts
Wear My Hat
Invisible Touch
Easy Lover
Sussudio

 

Eszerint kimaradtak a következők:

You'll Be In My Heart

Come With Me

A Groovy Kind of Love
It's Not Too Late
Drum intro
Take Me Home

Vajon nálunk is ez lesz? :/

exit66 Creative Commons License 2005.10.24 0 0 107
sudi Creative Commons License 2005.10.24 0 0 106
Eddig úgy tűnik, hogy a szerdai koncertet nem befolyásolja ez a kis incidens. Persze ki tudja mi jön még?
Előzmény: Rutherford (105)
Rutherford Creative Commons License 2005.10.23 0 0 105

A prágai koncertek már át vannak datálva novemberre...

 

Talán nekünk is ez lenne a legjobb...később de teljesértékű Collins mágia...:-))

 

Azért kérek engedélyt szomorkodni..:-((

Irish Cathy Creative Commons License 2005.10.23 0 0 104
Szerintem egy ilyen szituban mindenkinek, Philnek is és nekünk is az lenne a jobb, ha egy későbbi időpontban nyomatna egészségesen, teljes erőbedobással egy fullos koncertet.
Bár én már teljesen be vagyok sózva, de ha ennyire beteg, nem szeretném, hogy így koncertezzen. Neki sem lenne jó, ha fájó torokkal, betegen énekelne. És nekünk sem lenne akkora az élmény, mintha egészséges végigsziporkázná a bulit.

Már ha ugye arról lesz szó hivatalosan, hogy a szerdai koncert is kétséges...
Előzmény: Törölt nick (102)
drdrez Creative Commons License 2005.10.23 0 0 103

:(( Lehet, hogy a csehek jobban jártak ezzel a halasztással... Tartok tőle, hogy nálunk is kimarad pár dal... :(((

Törölt nick Creative Commons License 2005.10.23 0 0 102
Hát ez igazán remek hír...Nem is tudom mi lenne jobb, ha a szerdait is elhalasztanák, és kapnánk egy hónap múlva koncertet egy egészséges Phil-lel, vagy ha megtartaná, ki tudja hány számmal...:/
Előzmény: drdrez (101)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!