Keresés

Részletes keresés

dunci70 Creative Commons License 2004.03.16 0 0 topiknyitó
Kaptam egy ötletet a Vasútmániás Topicból. Csinálni kellene egy fórumot ahol a MÁV dolgozók információkat cserélhetnek. A „vitatkozzunk a béremelésről” erre nem jó és főleg már nem aktuális cím. Erre a vasútmániás topic a hozzászólások rendkívül magas száma miatt alkalmatlanná vált, mert én ugyan sok szabadidővel rendelkezem, de ha kihagyok pár napot alig tudom magam utolérni. El is határoztam, hogy még ma megnyitok egy újat, aztán majd meglátjuk, a következő címet adtam neki: Vasutas vélemények a MÁV dolgairól. Ebbe a címbe úgy érzem minden belefér.
Szeretnék megnyitóként ( nulladik hozzászólóként)segítséget kérni, mivel időszakos vizsgára készülök éppen, szükségem lenne a felkészüléshez minél több vizsga TESZTKÉRDÉSRE. Ezért felhívással fordulok hozzátok, akinek van a birtokában bármilyen témában ( Szeszá, Áfu, SZIR, Forgalom ) időszakos vizsga( lehetőleg nem 20 évvel ezelőtti ) tesztkérdése csereberéljünk ,( természetesen én is tudok küldeni ).Előre is köszönöm, várom a friss híreket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!