Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.08 0 0 3912

A szervezet lúgosítása segít a betegségek gyógyításában (megelőzésében)???????

afintha Creative Commons License 2011.11.24 0 0 3911

Mellkasi fájdalom esetén orvost kell hívni, EKG-t kell készíteni. Nagy probléma előjele lehet.

Előzmény: Törölt nick (3908)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.24 0 0 3910

Egy átlagos kardiológus 5 perc alatt megmondja mit gondol az állapotról.

El kell menni vagy ....

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.11.23 0 0 3907

Havonta teljes labor. Háziorvosnak ki kell írni, nincs mellébeszélés. Vérnyomásmérőt beszerezni.Nem csuklósat. És fgyelni az adatokat.

Minden benne van a vérkép, vizelet, májfunkció, hasnyálmirígy stb.

Ha van friss labor(holnap) akkor kardiológus magánrendelés  és szív ultrhang(7-10 ezerft).

Lépj mielőtt elveszted.

Előzmény: VPP. (3906)
VPP. Creative Commons License 2011.11.23 0 0 3906

Hello!

Hát a laborban csak a véralvadást vizsgálják neki rendszeresen.

Az a baj,hogy a gyógyszerszedésen és a kontrollra járáson kívül nem nagyon

törődik a szívével.

Anyukájának is volt szívritmus zavara, de ő vékony volt és 77 éves koráig élt.

Attól félek,hogy ilyen életvitel mellett anyum nem lesz ilyen hosszú életű. :S

 

Gyakran szédül.

 

Alkohol, koffein, cigi, zsíros kaja, ez mind megvan.

Alkohol meg cigi az nem sok, de szerintem főleg az elhízás lehet nála a gond.

Előzmény: Törölt nick (3905)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.23 0 0 3905

Vérképet készítettek?. Labor?. Másold be ide és beszélgetünk!

Alkohol és koffein pergeti a szivet. Cigi meg zárja az eret, a zsíros kaja szintén. Ezért beteg. Ha a rendszeres vérnyomás 150/100 és 100 a ritmus...

Én csak beteg vagyok , havonta labor, echocard és stb...

Előzmény: VPP. (3904)
VPP. Creative Commons License 2011.11.22 0 0 3904

Köszönöm a hozzászolásokat:)

ghepard Creative Commons License 2011.11.21 0 0 3903

Hát igen, miért is volna más? Mégis az emberek hogyan bálványozzák az orvosokat. Minden segítséget Tőlük várják, na meg a gyógyszerektől. És a másik oldalon, sok orvos azt képzeli magáról, hogy szinte természetfeletti képességei vannak (de ha valaki más jön valami olyasmival elő, az sarlatán meg nem tudom mi). Senki más nem tud, nem tudhat azt, amit Ő. Sajnos az igazság valahol máshol lehet. Annyi az orvos, gyógyszer meg rengeteg (a gyógyszeripar a második legjobban jövedelmező iparág - a hadiipar után) - mégis mintha egyre több lenne a beteg............

Előzmény: .ETNA. (3902)
.ETNA. Creative Commons License 2011.11.21 0 0 3902

Miért lenne egy orvos különb bárki másnál, attól, hogy tudja, hogy mivel mit okozhat magának? Ugyan már, egy közlekedéssel foglalkozó szakember sem mindig kapcsolja be a biztonsági övet, nem mindig tartja be a sebességet, pedig pontosan tudja, hogy egy ütközésnél ez milyen hátrány:-) Az ember esendő és alapvetően gyarló... ez van.

ghepard Creative Commons License 2011.11.21 0 0 3901

Bumm...... Talán néhány ember megvakarhatná a fejét, hogy kitől is kérjen tanácsot. Én mondjuk hajlandó is vagyok elhinni ezt az adatot. Nincs jobb saját tapasztalatnál, akkor nem csak a fej lesz okosabb, hanem a test is. Hiába tudnak sok mindent és osztogatják az észt (az emberek meg nekik a pénzt), valami hiányzik..........

Előzmény: afintha (3900)
afintha Creative Commons License 2011.11.20 0 0 3900

A magyar orvosok atlageletkora a magyar nepesseghez kepest kb. 8 evvel alacsonyabb.

Előzmény: ghepard (3899)
ghepard Creative Commons License 2011.11.14 0 0 3899

Hát a dokik nem is szoktak igen életmódot váltani. Nem tudom, van e olyan statisztika, hogy meddig élnek a dokik. De nem lehet valami magas és nem szárnyalja túl talán még az átlagot sem, mert akkor tele lenne minden vele, hogy mindenki úgy éljen, mint Ők. Tehát, ha mond is valamit, azt leghamarébb nem saját tapasztalatból mondja.

 

Na és mennyi az a néha cigizik és iszik? Nem úgy van esetleg, hogy néha nem cigizik, vagy iszik.........  Még ráadásul elhízott is.... Na az k*rva nagy teher........

Előzmény: VPP. (3897)
.ETNA. Creative Commons License 2011.11.13 0 0 3898

Nem mondanak? Hát ne hagyd magad, faggasd csak őket!!!! Elvégre erről mégis csak egy kardiológus tud (elvileg) a legtöbbet. Sok hasznos infó lehet a neten is. Sajnos velem is sokszor előfordult, hogy többet megtudtam a netről és a fórumokon a betegektől, mint a dokitól! De azért nem kell beletörődni abba, hogy a "doki nem mond semmit"...

 

Sok minden nem tudok erről a problémáról, de kapásból ezt adta ki a goggle:

"A pitvarfibrillációra hajlamosító betegségek karbantartása, gyógyítása megelőzheti a ritmuszavar kialakulását. Ha már korábban kialakult ilyen ritmuszavar, szintén a lehetséges okok felkutatása és az alapbetegség kezelése a cél, de ilyenkor a páciensnek érdemes a koffein, és az alkoholfogyasztást kerülnie, mivel nagyon gyakran ezek az élvezeti szerek provokálhatják a ritmuszavar megjelenését az arra hajlamos egyéneknél."

 

Egyszóval, ha van, akkor az alapbetegségeket kezelni, véralvadásgátlót szedni, ha szükséges egyéb ritmusszabályozó gyógyszit is, alkohol és koffein mérséklése, vagy teljes elhagyása .... gondolom a túlsúlyból sem ártana valamicskét lefaragni!

 

Igazából az sem jó, ha most drasztikusan vált, mert akkor a változás miatti stressz, frusztráció, hiányérzet stb. okoz majd gondot. Szerintem csak szépen, fokozatosan kellene változtatni és persze előtte MINDENKÉPPEN újra beszélni a dokival (vagy egy másik dokival, vagy a háziorvossal stb.)!

Előzmény: VPP. (3897)
VPP. Creative Commons License 2011.11.13 0 0 3897

Üdv.

Édesanyámnak pitvarfibrillációja van, 56 éves és elhízott.

Szed vérhigítót.

A dokik nem nagyon mondanak semmit arról,hogy életmód váltással,hogyan lehetne

javítani a betegségen.

Van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata??

Ja és néha iszik is és cigizik :S

ghepard Creative Commons License 2011.11.10 0 0 3896

Hát mondjuk a 70 évest még nem tudom én sem. Nincs azzal a 70 évvel még semmi tapasztalatom, még csak 60 leszek pár hónap múlva. Én 51 éves koromban változtattam elég sokat az élethez való hozzáállásomon, mégpedig a hangok és az emiatti légzés miatt. Hát ez óriási életmódváltás volt. Egész más szemszögből kezdtem vizsgálni a testet. Két évig nem is tudtam, hogy mi az angyalok f*sza hatott és hat ma is. Aztán kezdtem megérteni a dolgokat és elhittem, hogy attól tisztultak ki az ereim, beleim, és úgy minden sokkal jobbra fordul a testemben. Nem egyik napról a másikra, hanem fokozatosan. A szívem is vissztért a hosszú éveken át megszokott 53-55 pulzushoz és a mai napig tartja. A nem megszokott kilengéseiből pedig rögtön tudom, hogy valami zúdul, vagy már rám zúdult és megkeresem az okot egyhamar és korrigálok. Visszamegyek az időben, mit csináltam órákkal, napokkal ezelőtt, mit ettem, mit ittam, hol voltam stb. Ezekből meg tudom állapítani, mi lehet a bibi és rendberakom, még mielőtt elhatalmasodhatna..........

Előzmény: .ETNA. (3895)
.ETNA. Creative Commons License 2011.11.09 0 0 3895

Hm, hát ezt nem tudom, de szegény Anyukámnak (háromér betegsége van) ez az állapot már nem visszafordítható, max. gyógyszerekkel és némi életmódváltással (70 év felett ez már nem olyan egyszerű) szinten tartható. Sajnos még Debrecenben sem tudták megcsinálni az értágítást, bypass-ra pedig alkatilag-tüdőkapacitás stb. szempontjából nem igazán "alkalmas", túl nagy a rizikó.

Előzmény: ghepard (3894)
ghepard Creative Commons License 2011.11.09 0 0 3894

hogy a szem olyan szinten képes alkalmazkodni, hogy sokan azt el sem bírják képzelni!

 

Ez az. Pont ez az. De nem csak a szem, a szív is ám tud alkalmazkodni. Az is pont ahhoz igyekszik alkalmazkodni, amit csinálsz, ahogy élsz, ahogy gondolkodsz stb.......

Előzmény: .ETNA. (3892)
ghepard Creative Commons License 2011.11.09 0 0 3893

A szemről is tudnék írni (4 évesen műtöttek)... de túl hosszú lenne és hát a szívbetegségekhez sincs sok köze, a lényeg, hogy a szem olyan szinten képes alkalmazkodni, hogy sokan azt el sem bírják képzelni!

 

Hú, ez nagyon klassz, akkor nagyon szívesen várlak itt a topikomban az indexen, az a szemekről szól:

http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9207204

 

De én valami egész mást csinálok, mint abban a könyvben is van írva. Én inkább kutatom és kisérletezgetek és keresem a magyarázatokat. Szívesen várlak a topikomban, ott mesélhetsz .............

Előzmény: .ETNA. (3891)
.ETNA. Creative Commons License 2011.11.09 0 0 3892

Most néztem meg kicsit jobban, az előbb beidézett libri-s linken a könyv fotóját, lehet rá igény, gondolom, hiszen 2010-ben adták ki és  bár az én könyvem fedlapján még csak a "1/2 millió példány világszerte" megjegyzés szerepel, a 2010-esen már 1 millió :-))

Előzmény: .ETNA. (3891)
.ETNA. Creative Commons License 2011.11.09 0 0 3891

Van egy könyvem, Harry Benjamin: Tökéletes látás - szemüveg nélkül ... ebben komplex, természetgyógyászati módszereket ír le, amelyek bizonyítottan javítják/javíthatják a látást (Hibás látás és a szem alkalmazkodása... Mindent átfogó rendszer, Tenyerezés, Lebegés, Hideg víz, Memória és fantázia, Szemizom és nyakgyakorlatok, Rögzített központi látás stb.stb. fejezetek) és persze egyúttal a szervezetünk általános egészségi állapotát is.

 

A könyvet kb. ezer éve vettem a Könyvhéten ... ez abból is tisztán látszik, hogy az ára 99,- Ft volt :-)) A neten, vagy egy antikváriumban még fellelhető ... hacsak már nincs meg Neked. Hupsz, meg is találtam a neten: http://www.libri.hu/konyv/tokeletes-latas-szemuveg-nelkul.html

 

Szerintem az ebben lévő gyakorlatok segítenének Neked is! A szemről is tudnék írni (4 évesen műtöttek)... de túl hosszú lenne és hát a szívbetegségekhez sincs sok köze, a lényeg, hogy a szem olyan szinten képes alkalmazkodni, hogy sokan azt el sem bírják képzelni!

Előzmény: ghepard (3890)
ghepard Creative Commons License 2011.11.09 0 0 3890

Pontos vagy, nagyon klassz. Én is átéltem a hangokkal és a rezgésekkel egész meghökkentő dolgokat. A tudomány azt állítja, hogy az agyműködés kb 2%-át ismerjük elég jól. Tehát ez nagyjából nem sok ha úgy vesszük. Na akkor most hogy lehet itt tudományosan okoskodni. Na még olyan is van (valami kanadai agysebész, agykutató), aki 40 éves kutatómunka és gyakorlat után kijelenti, hogy az agy csak valami tárolóeszköz és ami irányírja meg programozza - az meg valahol rajta kívül lehet. Legalábbis ezt kell feltételeznie. Kb mintha én mondtam volna......... Én is valami ilyesmit írtam az irományomban, de meg is írtam, hogy mire gondolok és ahhoz is tartom magam. Ha helytálló a feltételezés, akkor tudok magamon segíteni - s mint irogatom, valahogy sikerülnek a dolgok. Most a szemekkel foglalkozom (2009 óta) és azt hiszem nagyon közel vagyok már a megoldáshoz.........

Előzmény: .ETNA. (3889)
.ETNA. Creative Commons License 2011.11.08 0 0 3889

Én nem minősítem, csak elolvasom a cikkeket....így a Te véleményed is tiszteletben tartom, bár, gyorsan hozzá is tenném, hogy nem kimondottan szimpatikus számomra a maga igazát az egyetlen lehetséges útnak vélő ember:-)

 

Egyebekben pedig, azóta, amióta 22 évvel ezelőtt, egy sokkoló hír hatására, kb. 1,5 perc alatt (mire a földszintről az emeletre ért velem a kórházban a lift) elmúlt - mindenféle gyógyszer nélkül - az éppen akkor frissiben diagnosztizált, akkor már kb. három napja tartó, csillapíthatatlan 39 - 39,5 fokos lázzal és iszonyatos köhögőrohamokkal járó INFLUENZÁM (akkor már a kórházban is látogatási tilalom volt a városban dúló járvány miatt, szóval nem, nem diagnosztizáltak félre) ..... nekem beszélhet, bárki, bármit.... erre nincs más magyarázat, csak az, hogy az agynak hatalma van a test felett... kb. ennyi.

Előzmény: dataszviccs (3887)
ghepard Creative Commons License 2011.11.08 0 0 3888

Na, és mi az igazi tudomány? Mert ott is csak azt kutatják, amit nem ismernek még - az eddigi ismeretek alapján, vagy egy egész más megközelítés szerint. Mert amit már tökéletesen ismerünk, azt nem nagyon kell már kutatni. Vagy hogy látod?

Előzmény: dataszviccs (3887)
dataszviccs Creative Commons License 2011.11.07 0 0 3887

Ez áltudomány. 

Előzmény: .ETNA. (3884)
Törölt nick Creative Commons License 2011.11.04 0 0 3886

ghepard Creative Commons License 2011.10.21 0 0 3885

Igen, már olvastam Hamer doktorról (vagy 2 éve). A link, amit betettél klassz, nekem semmi ujdonság. Aláirhatom. 32 éve, mikor kezdtem, ezekről a dolgokról tudomásom se volt. Volt egy elhatározásom, hogy magam leszek felelős magamért. Ha valamit elcseszek, akkor én csesztem el - javítsam is meg. Akkor tanulhatok legalább, hogy hogyan kell a hibákat semlegesíteni. Nem adom oda ezt a lehetőséget az orvosnak és a gyógyszereknek, mert akkor én nem fogom tudni. Meg akartam tanulni, hogyan kell meggyógyulnom ezek nélkül. Szeretem az embereket, hisz társas lény vagyunk, de a magányt a csendet éppúgy. De 32 évvel ezelőtt egy nagyot változtattam, mondom senkiben és semmiben sem fogok hinni, akkor nem fogok bennük csalódni sose. Akiben fogok hinni, az én leszek, ha magamnak se fogok tudni hinni, akkor fel is akaszthatom magam. De ugyebár ehhez sok mindent azért meg kell tudni, tapasztalni stb. Fizikai kutatóintézetben dolgozom és azért a 38 év alatt valami csak rám ragadt. Ha én nem is tudok semmit, az agyam azért tud, csak használnom kell - rengeteg infó van benne. Na itt a nagy kérdés, ki az az, vagy mi az az  Én, aki használja és hogyan szedi ki onnét, mert az agy csak valami tárolóeszköz lehet............

 

Hogy nem olyan rossz döntés volt, az az is mutatja, hogy 32 év alatt már egyetlen napot se hiányoztam a melóból és még mindig élek. Sőt nagyon jól érzem magam, nagyon jó kondiban vagyok és ezt a legeslegkevesebb energia befektetésével érem el. Hihasználom a rezgések erejét. Durván 4 alapanyag van. Elemi, levegős (gázos), folyadékos (víz, testünk több, mint 80% folyadék) és szilárd. Mind négyet próbálom rezegtetni - az elemit gomdolatokkal, a folyadékosat lötyögtetéssel, a levegőt légzéssel és hangokkal, a szilárdat (csontokat, fogakat) ütögetésekkel (kopogtatásokkal). Na ezt megtanulni összhangba hozni, nem egyszerű - igyekszem......................

 

.ETNA. Creative Commons License 2011.10.20 0 0 3884

Igaz! Te akkor - gondolom - biztosan ismered pl. a CNM-et (Ryke Geerd Hamer) és talán ezeket az írásokat is: http://www.origo.hu/egeszseg/20110902-ongyogyitas-gyogyito-ero-lakik-a-lelekben-meditacio-hipnozis-placebo-pozitiv.html

Előzmény: ghepard (3877)
.ETNA. Creative Commons License 2011.10.20 0 0 3883

Kedves Monavie, a másik topikban azt írtad nekem, hogy biztosan nem is hallottam még soha az acairól... Te ezt honnan tudod... látod, ez tipikusan az az eset, amikor a "fal visszaüt":-) Rólad nem, csak a "csodaszeredről" írtam, hogy kissé furcsa, hogy mindenre jó .... igaz, hogy (de az azóta írt hozzászólásaidból annyit már Rólad is tudok, hogy egy pályaválasztási tanácsadó tuti nem ajánlaná neked azt a munkakört, ahol emberekkel kell kommunikálni és eladni nekik valamit:-)

Előzmény: Monavie (3875)
.ETNA. Creative Commons License 2011.10.20 0 0 3882

Kedves Monavie, már bocsánat, de ha már támadólag lép fel... az inkább Te vagy. Én csak megjegyeztem, hogy a szer mindig arra jó, amelyik fórumra éppen írod a reklámod (ami nem mellesleg, itt szabályzatba is ütközik, csoda, hogy még nem töröltek).

 

Biztosan van olyan szer, gyógynövény, ivólé stb., ami jó a szívre, az erekre, az immunrendszerre (bár az onkológusok szerint, egyetlen immunrendszer erősítő hatása sincs - ellenőrzött kísérlettel - bizonyítva) a hátfájásra a menstruációs görcsökre és még sorolhatnám, de tartok tőle, hogy ez is csak egy "elnagyolt" megállapítás.

 

Nem mellesleg egy leukémiásnak azt írni hogy mielőbbi gyógyulást... pláne 19 gyümölcs levétől ez azért, lássuk be, elég ciki:-)

 

Ahogy a másik topikban írtam, ha eladással szeretnél foglalkozni, akkor az empatikus és tolerancia készséged fontos lenne fejleszteni, s nem utolsó sorban - legalább néhány cikket a neten elolvasni - arról a betegségről, amire ajánlod (ill. ajánlja a szóróanyag), kicsit többet megtudni.

 

Egyébként pedig sok sikert az árusításhoz!

Előzmény: Monavie (3873)
.ETNA. Creative Commons License 2011.10.20 0 0 3881

:-) ez jó:-))))

Előzmény: ghepard (3867)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!