Keresés

Részletes keresés

ciderelle Creative Commons License 2012.08.13 0 0 33051

Csinos vágások.Macsikámé picit hosszabb volt,de már nagyon szép a pocija.Nagyon lelkiismeretes a dokink.Még vasárnap is megnézte,h minden okés-e.A ti dokitoknál mennyibe kerül az ivartalanitás?Én 8000ft.fizettem,de 2naponta megnézte a macsit ja meg persze a varrat szedés.

Juli70 Creative Commons License 2012.08.13 0 0 33050

Ja és teljesen kipakolták őt is...

Előzmény: Juli70 (33049)
Juli70 Creative Commons License 2012.08.13 0 0 33049

Sziasztok!

 

Ugyanoda járok állatorvoshoz, mint Nyafkamacska, így ezért mutatom Lucámról a képet. Itt 2 napos a sebe :-)))

 

Előzmény: Nyafkamacska (33048)
Nyafkamacska Creative Commons License 2012.08.13 0 0 33048

Nyuszit is kipakolták.

Előzmény: ciderelle (33047)
ciderelle Creative Commons License 2012.08.13 0 0 33047

Az én macsimnak kb.5cm-es vágása volt.(teljesen kipakolták)

Előzmény: Nyafkamacska (33046)
Nyafkamacska Creative Commons License 2012.08.12 0 0 33046

A vágás nagysága elsősorban az alkalmazott technikától függ és a doki gyakorlatától. Persze magasvemhes vagy nagyon kövér állatot nem lehet kis lukon műteni. De egyébként 2 centis seben kipakolhatóak.

 

A lekötés az amiért ölni tudnék. A lekötés nem ivartalanítás, hanem egy tök fölösleges beavatkozás amivel lehúzzák a tulajt és veszélyeztetik az állatot.

 

 

Előzmény: ciderelle (33045)
ciderelle Creative Commons License 2012.08.12 0 0 33045

Sziasztok!Remélem mki átvészelte a kánikulát:)Mi is tul vgyunk 1 ivartalanitáson,igaz kicsit tulparáztam:)Sztem attol is függ a vágás nagysága,h a doki teljesen "kipakol mindent"v cs" leköti......"Nagy örömömre van cicámnak társa.Hamar elfogadta, lehet,h azt hitte Luna jött vissza .

kingA Creative Commons License 2012.08.10 0 0 33044

Na jó, akkor ha nálunk arra kerül a sor (remélem sose), akkor majd leviszem a Barnát a szombathelyi Dr House-hoz. És szakadt gatyában megyek. :-)

Előzmény: Guldtop1 (33038)
Nyafkamacska Creative Commons License 2012.08.09 0 0 33043

Azt tudom. De nekem a honlapjuk egyáltalán nem meggyőző.

Előzmény: Augies (33041)
Augies Creative Commons License 2012.08.09 0 0 33042

Köszönöm.:)

Előzmény: Hirondelle (33006)
Augies Creative Commons License 2012.08.09 0 0 33041

Mert a legjobbat akarta szegény....

Előzmény: Nyafkamacska (33039)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33040
Nemtom, akkor jó ötletnek tűnt... :-)
Előzmény: Nyafkamacska (33039)
Nyafkamacska Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33039

Sose értettem minek hoztad fel ahhoz a fogászhoz.

Előzmény: Guldtop1 (33038)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33038
Sztem simán elöfordulhat, h azért. A Vörivel jártam ugy, h behuztak a csöbe, ö állandóan könnyezik, vöröset, senki nem tudja, h valojában miért, ilyen és kész. Amikor elvittem anno az állatkorházba, azt mondták, h befelé forduló szemhéja van és a szörei bántják a szemét, meg kell müteni. Meg is lett mütve, 14 ezerért, nagy szenvedés volt, mig a gallér lekerült róla, persze nem felszivódó varratok voltak a szemhéján és a világon semmi különbség nincs az elötte és az utána állapotban... Arról nem is beszélve, mikor felvittem Bp-re egy fogspecialistához, akinél 30 ezer volt 6 fog kihuzása... Érdeker módon ugyanaz a mi dokinknak ment 3000-ért is, amikor mondtam neki, h a többi foga is rossz. Azért mi is csak pénzböl élünk, nem mindegy, sztem...
Előzmény: Hirondelle (33035)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33037
Ja, értem, akkor rendes. :-)
Előzmény: Hirondelle (33034)
Hirondelle Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33036

KingA, üdv neked is! :)

 

Hirondelle Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33035

Guldtop, ezek az orvosi félrediagnosztizálások, nagyon ijesztően hangzanak! Még jó, hogy máshova is elmentetek! Nekem ezek kicsit úgy hangzanak, mintha direkt durva betegséget állapítanának meg, hogy a kezelésért többet kérhessenek...nagyon gáz.

Hirondelle Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33034

Sziasztok!

Így leírva drágának tűnik a dokink, de nem lehúzósak egyáltalán. Elméletileg van egy alap vizsgálati díj, ami nem kevés, de mikor 2 cicát vittem egyszerre, akkor csak az egyik vizsgálata után kérték el a pénzt és nem számolták fel az alap vizsgálatban felsoroltakon kívüli vizsgálatokat sem. Gyógyszer felírásért még soha nem kértek külön pénzt és mikor szemgyulladással mentünk, akkor csak a gyógyszereket fizettették ki, a vizsgálatért, kezelésért semmit nem kértek. Van elvileg egy oltás beadási díj, azért sem fizettem még soha, csak a vakcináért, szóval én elégedett vagyok. :)

Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33033

Én a múltkor bementem a Kirával, elmondtam a problémánkat, a gyanúmat, ő elmondta nagyjából, h mi ez és a véleményét az internetről :-) felírta a gyógyszereket, kérdeztem mivel tartozok, azt mondta, "ne tartozzak", a héten szeretne hírt hallani róla.

Nálunk még az állatkórház is olcsóbb valamivel, mint ez a kecskeméti orvos, pedig az állatkórházasokra mindenki azt mondja, h drága és nem sokat értenek az oltáson, ivartalanításon, meg rutin dolgokon kívül máshoz, jól elcseszték a Munint több helyen is... Egy másik dokihoz vittem egy csipás kölyköt, h adjon vmi szemkenőcsöt, azt mondta, h ki kell venni a szemét, mert ez egy olyan betegség, h túl nagy a szeme... Elvittem az állatkórházba, kaptunk kenőcsöt, másnapra semmi baja nem volt. Egy harmadikhoz elvittem a Kiti kutyámat, az örget, amikor lett egy búb a szemhéján, azt mondta, h daganat, ki kell venni a szemét és kivágni körülötte és drukkolni, le is rajzolta, h hogyan van benne a daganat, mindezt ránézésre. Elvittem a mostani dokinkhoz, ő is ránézett, mondta, h esztétikai hiba, csak egy zsír-valami, nem kell vele csinálni semmit. Azóta el is tűnt neki magától... A magam példáján is mesélhetnék érdekes orvosi dolgokat, de most nem akarok offolni. :-)

Előzmény: Nyafkamacska (33030)
Nyafkamacska Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33032

Megnéztem az árakat. Szerintem nem drága, sőt! Legalábbis pesti árakhoz képest.

Előzmény: Guldtop1 (33027)
Nyafkamacska Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33031

vagy tripla. anyja=nagyanyja=dédanyja

 

 

Csontdeformitása Mancikának is van dögivel. Nincs egy épkézláb végtagja, merev a farka közepe. 2,5 kiló

Itt vannak a RTG felvételei.  Olyan szívesen elnézném a szaporítóját, amint ilyen lábakkal megy.

Előzmény: geda1 (33026)
Nyafkamacska Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33030

A gyógyszer felírásért akkor szoktak pénzt kérni, ha csak beslattyog a gazdi hogy tessen felírni ezt azt. Az meg szerintem normális.

Én magamnak is több gyógyszert az állatorvosunkkal iratok fel :-)

Előzmény: Guldtop1 (33027)
Nyafkamacska Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33029

A helyes sorrend: vizes aljú fürdőkád, almos, ágy. Esetleg konyhaasztal.

Előzmény: Guldtop1 (33024)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33028

felírásért

Előzmény: Guldtop1 (33027)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33027

Megmondom őszintén, drágállom kicsit a dokitokat, nekem elég fura, h még a gyógyszer felításért is fizetni kell, de ha meg jó doki, akkor megéri. Szerencsére a mi dokink tényleg nagyon jó, olyan Dr. House-os stílusa van :-) és nem az a célja, h "lehúzzon", sőt, első alkalommal nem engedi, h fizessek, hanem egy hét múlva vigyem vissza az állatom, akkor meglátjuk, hatott-e a gyógymód. Egyszer ilyen direkt koptatott-szakadt Fishbone farmerban mentem és azt mondta, h "látom, még egy rendes nadrágra sincs pénze, úh 2000 Ft lesz". :D

Előzmény: Hirondelle (33011)
geda1 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33026

Duplagénes.Nekem is van egy hasonló cicám bár ő házi- skót mix,mégis fura a kinézete.Már felnőtt de csak 3 kg,rövid farkincája csámpás lábai vannak.Kölyöknek úgy nézett ki hogy "normális"cica lesz de végül is valamiért  olyasmi mint egy duplagénes skót.

De nem akarok itt offolni végül is ez a sziámisok topikja.

Előzmény: Nyafkamacska (33023)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33025

Én ki fogom próbálni a szőnyeget, meglátjuk, használ-e. :-)

Előzmény: Hirondelle (32999)
Guldtop1 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33024

Hát, én örülök, ha elfér majd egyáltalán az almosládám a fürdőben, ahová tenni szeretném majd költözés után, sajnos kád van, ami nagyon sok helyet foglal, így egy ilyen jó kis szekrény tuti nem fér be oda. Én azt szeretem legjobban, h miután kijönnek az alomból, az első útjuk az ágyamra vezet, de mindnek... Már átraktam a lehető legtávolabbi pontra az almost, de még így is. :-/

Előzmény: Nyafkamacska (32998)
Nyafkamacska Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33023

A szaporítója szerint az. Az orrától akár mopsz is lehetne.

Előzmény: geda1 (33022)
geda1 Creative Commons License 2012.08.08 0 0 33022

Szia.

Manci skót lógófülű?

Előzmény: Nyafkamacska (33015)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!