Keresés

Részletes keresés

Louise Creative Commons License 2003.12.08 0 0 449
Igen, megvan a könyv. Svejci kislánynak igaza van, tényleg véletlen bukkan rá az ember a legjobb dolgokra. Én is csak bambultam a könyvesboltban amikor belebotlottam, az eladónő azt mondta, hogy az előzö este(péntek) érkezett, és máshol még nem igazán található meg. Ez Debrecenben volt. Még csak úgy bele-bele olvasgattam, és arra jöttem rá, hogy bárki bármit mond, nem olyan nagyon buta ember. Tény, hogy nem a világ közepe okos, de van benne alázat, és a feleségét tényleg mindenkinél jobban szereti. Komolyan féltékeny lettem, pedig már kinőttem ebből a korból.
Előzmény: FAITH (448)
FAITH Creative Commons License 2003.12.08 0 0 448
Louise, köszi az infót. Neked már megvan? (a könyv)
Előzmény: Louise (438)
FAITH Creative Commons License 2003.12.08 0 0 447
Hogy neked milyen igazad van! Már megint!!!!
Előzmény: Svejci kislány (445)
Agassi Fan Creative Commons License 2003.12.08 0 0 446
A köv. Bestben lesz róluk cikk.
Svejci kislány Creative Commons License 2003.12.08 0 0 445

A csapból is ők folynak...
Amúgy a legjobb dolgokra sokszor véletlenül akad az ember.
Előzmény: Louise (444)
Louise Creative Commons License 2003.12.08 0 0 444
Kösz hogy szóltál. Látom te is folyton a párocska utáni információk után kutatsz. Ja, mi is szeretjük őket. Jó hogy ennyi hir van róluk, nem?
Előzmény: Svejci kislány (443)
Svejci kislány Creative Commons License 2003.12.08 0 0 443

Ajánlom figyelmedbe Ali G interjúját Bekemékkel. (Comic Relief)
Videón érdemes nézni, igencsak szánalmassá teszi a párocskát Ali G.
Már ha megérted, persze...
Előzmény: FAITH (421)
Steffi21 Creative Commons License 2003.12.07 0 0 442
Tegnapról:


Steffi21 Creative Commons License 2003.12.07 0 0 441

Steffi21 Creative Commons License 2003.12.07 0 0 440
Nagyon örülök, hogy nyertünk! :-)))
Előzmény: Agassi Fan (439)
Agassi Fan Creative Commons License 2003.12.07 0 0 439
Képek a tegnapi meccsről.
Louise Creative Commons License 2003.12.06 0 0 438
Hello emberek, David Beckham My Side cime könyve magyarul is megjelent Futball, család, hirnév cimmel. Én kerestem ugyan, de gondoltam van más is aki olvasni akarja.

Amúgy jobban szeretem a Barca-t mint a Realt, szóval este abszolút semleges leszek.

Steffi21 Creative Commons License 2003.12.05 0 0 437
Elégedett vagyok David játékával, remek passzt adott. A Real-z meg szeretem, mert ott van Ronaldo, Roby Carlos, és Figo is! :-))))
Agassi Fan Creative Commons License 2003.12.05 0 0 436
David megint hozta a formáját, mekkora gólpasszt adott Raulnak. Hátulról Raul fejére passzolt, Raulnak csak szinte biccentenie kellett,és már gól is volt. :-)
Davidnek vannak a legpontosabb passzai.
FAITH Creative Commons License 2003.12.04 0 0 435
Előzmény: Louise (434)
Louise Creative Commons License 2003.12.04 0 0 434
Köszönöm FAITH, ez igy pont jó megoldás. Én se gondoltam, hogy valaki beteszi ide a Ljungberg -képet, csak igy a cimekre voltam kiváncsi. De értitek mért hoztam fel őt példaként-hasonlit Beckhamhoz mind sikereiben, életstilusában, külsejében, de nincs meg neki a plusz- a világhirű feleség. Azt hiszem, hogy Victoria nélkül David is egy ilyen Ljungberg kategória lenne. Itt mind a kettöjük-Victoria és David hirneve kellett ahhoz, hogy ők legyenek a "The Beckhams". Nem csak arról van szó, hogy sikeres énekesnő és válogatott focista összeáll-lásd Jamie és Louise Redknapp.
Előzmény: FAITH (433)
FAITH Creative Commons License 2003.12.04 0 0 433
Kizárólag Louise kedvéért: :))

http://user.tninet.se/~iql632h/fl-oftp123.jpg
http://user.tninet.se/~iql632h/SPORT-07s33-freddie-98.jpg
http://user.tninet.se/~iql632h/fr255.jpg
http://user.tninet.se/~iql632h/fr263.jpg
http://user.tninet.se/~iql632h/fr261.jpg
http://user.tninet.se/~iql632h/fr257.jpg
http://user.tninet.se/~iql632h/fr171.jpg

FAITH Creative Commons License 2003.12.04 0 0 432
Valahol láttam egy ilyen Ljungberges képet, megpróbálom megkeresni neked, de azt ne kérd, hogy be is rakjam ide: egy arsenalost? Soha! :))
Előzmény: Louise (429)
FAITH Creative Commons License 2003.12.04 0 0 431
Az élet nagy dilemmái... :) Én se váltottam le a kedvenc csapatomat, maradok a Manchesternél. Spanyol kedvencem korábban nem volt, így nem bánom, ha a Real lesz a bajnok, de a BL-t nem adom! :)
Előzmény: Marcinter (423)
Louise Creative Commons License 2003.12.03 0 0 430
Helló Démió, jó hogy itt vagy!
Előzmény: Démió (427)
Louise Creative Commons License 2003.12.03 0 0 429
Marcinter szembesült az élet egy nehéz kérdésével... Amúgy a Realt én se nagyon csipem, olyan mint a nagy Schumi. Én elismerem hogy a világ egyik legjobbja (sőt Schumacher A legjobb), de azért néha vissza lehetne venni magunkból. Most hogy meg kéne venni Henry-t... Hát persze, de én már akkor megvenném az egész Chelsea-t is mondjuk (Abramoviccsal együtt), és eldugnám a szekrény háta mögött azokat a játékosokat, akik nem férnek oda, mert az ellenfelet se erősitsék, de azért elmondhassuk: A MIÉNK! Nekem is mondhatják hogy azért kellet Becks mert hű de jó játékos (ami persze nagyon igaz), de azért jól is jött a reklámérték ugyebár (első nap 7000 eladott mez) Ja, 1-0 a Realnak.

Ami Victoriát illeti: én szeretem öt, bár néha tényleg kissé túllő a célon, de hát azt hiszem én is megtenném a helyében. Én is elöbb ismertem a feleséget mint a férjet, emlékszem egy Spice Girls interjú volt az MTV-n, és én azt mondtam: ez a csaj tök szimpi. Aztán olvasom: együtt jár egy bizonyos Beckham nevű egyénnel, mire én: ismeri valaki? Na hát igy volt, és szerintem külön-külön tényleg nem lettek volna ekkora sztárok. Ha úgy vesszük ott van példának okáért Ljungberg: jó focista, klassz hapsi, divatőrült, de hát nincs neki világhirű neje (lehet meleg is-remélem nem), nem is ismert annyira mint a Spice Boy, bár a UK-ben ő is szimbólum.

Apropó Ljungberg és a Calvin Klein reklám! Tudom hogy nagyon off, de valaki nem tudná megszerezni azokat a képeket? Baromi jók!

Na, 2-0.

Démió Creative Commons License 2003.12.03 0 0 428
párdon :) a képet nem állt szándékomban beszúrni :) (látszik :)))
de nézzétek meg nyugodtan, már akit érdekel.

ciao,
Démió

Démió Creative Commons License 2003.12.03 0 0 427
szega!

gondoltam bemutatkozom, ha már hosszú ideje figyelemmel kisérem a témát.

alapvetően az Olasz foci nálam az első, de már kb. '96-óta kedvelem Beckham-et. őszintén szólva nekem akkoriban a varázslatos passzain (nem annyira hagyták még érvényesülni sz.rúgásoknál) kívül más nem tetszhetett meg a játékában.
img src="http://www.fw.hu/ng97/vespa/deniprkep.jpg"

később komolyabban követni kezdtem a ManU és az Angolok szereplését, nagyon durva idegállpotba kerültem a '98-as VB-n a kiállításakor, törtem-zúztam :))

'98 novemberében megkaptam az eredeti otthoni piros ManU mezemet, Dániából, szintén eredeti Premier League-es számozással. nagyon boldog voltam. '99-ben minden nyert a stáb amit lehetett, úgyhogy boldogan feszítettem nyáron a dresszben.

a megasztárrá válása engem egy kicsit visszataszított, victoriát soha nem szerettem, úgy érzem, ő egy nagy játékos és a közös idili életüket pedig színháznak tartom. a tavalyi haját azért büszkén viselem (persze csak olyan kispolgári szinten hidrogénezés nélkül :)

Becks stílusát ezen túl is csípem, két éve figyeltem fel rá, hogy sok cucca van ami nekem is bejön. de azért az hogy a hindu tetkója el van cseszve (victoria) sztem iszonyat égő :)

még annyit, hogy a Real nekem is egy negatív dolog, egy játékostemető. nem is vagyok hajlandó miatta megszeretni. talán a Barcával tudtam volna színpatizálni... Nekem így marad a háromoroszlános stáb.

hú, túl sokat írtam,

ciao, ciao:
Démió

Agassi Fan Creative Commons License 2003.12.03 0 0 426
Jó, ne veszekedünk, igazad van. :-)
Előzmény: Marcinter (425)
Marcinter Creative Commons License 2003.12.03 0 0 425
huh ezt had ne részletezzem! csak veszekedés lenne belőle és megköveznétek.
maradjunk annyiban hogy gyűlőlöm a reált!! gátlástalanul vásárol,fifának kivül helyezi magát, stb.. szegény David is csak egy reklámfogésuk volt, de ezt ő nem vette észre... vagy annyi pénzt tömtek belé hogy belement!
De Beckhamet mindig is kedveltem, már akkor amikor 98ban elsőnek megláttam a képernyőn hogy beállni készül Columbia ellen. aztán milyen gól is lőtt!
Előzmény: Agassi Fan (424)
Agassi Fan Creative Commons License 2003.12.03 0 0 424
Miért nem szereted a csapatot?
Előzmény: Marcinter (423)
Marcinter Creative Commons License 2003.12.03 0 0 423
De nehéz az élet! Mit csináljon az ember ha szereti a focistát és gyülőli a csapatát??
Megvan!rugjon mesterhármast David és kapjon ki az undorito "csapat"!
Steffi21 Creative Commons License 2003.12.03 0 0 422
Nemsokára kezdődik a Real meccs, hajrá David, remélem rúgsz pár gólt, de a gól passzaid is isteniek! :-))))
Előzmény: FAITH (421)
FAITH Creative Commons License 2003.12.03 0 0 421
"ebből is látszik, hogy mennyire számító"
Abból, hogy a karrierje csúcsán hozzáment és gyereket szült egy nála kevésbé ismert és szegényebb focistának? Ilyesmire tényleg csak egy számító kígyó képes, valóban.

Nem leptél meg azzal, hogy nem vetted a fáradságot elolvasni az interjút (v. keresni vkit, aki lefordítja); látatlanban ítélkezni sokkal kényelmesebb.

Előzmény: Svejci kislány (418)
Steffi21 Creative Commons License 2003.12.02 0 0 420
Hogy őszinte legyek előbb ismertem Victoriát, mint Davidet! :-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!