Sajnos mindig kikapja a legnehezebb ágakat. :-(
Előzmény: Faramir74 (14537)
Faramir74 Creative Commons License 2010.05.31 0 0 14537

Allez Justine!

A Sarapova elleni meccs nagyon nehéz volt, ráadásul mindkét jtékos gyönyörúsen játszott.

Stosur sem lesz könnyű, hát még Serena, vagy Jankovics később.

Most először az ausztrált kell legyőzni.

Henin Fan Creative Commons License 2010.05.30 0 0 14536

Huh, most értem haza Bécsből, nekem is ezen a meccsen járt egész nap az agyam, de nagyon örülök, hogy Justine nyert. Köszi Digi a közvetítést. Az alapján elég idegölő meccs lehetett 0-2 0-40-nél, de Justine visszajött és ez a lényeg. Stosur ellen még nehezebb meccsre számítok, mivel az ausztrál nagyon jó salakos játékos, amit bizonyított Berlinben is.

Allez Justine!!

Előzmény: Agassi Fan (14532)
Digi7 Creative Commons License 2010.05.30 0 0 14535

Holnap a Lenglen 2. meccse a miénk, egy férfi mérkőzés után.

Elég korán játszunk..

Holnap már 5. napja játszik Henin zsinórban.:(

Digi7 Creative Commons License 2010.05.30 0 0 14534
Felhős, borongós idő volt, úgyhogy az időjárás is velünk volt.:)
Agassi Fan Creative Commons License 2010.05.30 0 0 14533
Agassi Fan Creative Commons License 2010.05.30 0 0 14532
Na, most értem haza. Egész nap munka közben a meccsen járt az eszem. Úgy féltem, hogy ki fog kapni.
Digi ezer köszönet, hogy ilyen részletesen leírtad a meccset. Ezek szerint nehéz helyzetből jött vissza Justine. Igen büszke vagyok rá!

Ha úgy játszana az egész tornán, mint tegnap az első szettben, akkor nincs ember, aki megverné. Csak hát nem lehet mindig ilyen szinten játszani.

Milyen idő volt Párizsban?

Most körbenézek, hátha találok valamit a 3. szettről.

Előzmény: Digi7 (14531)
Digi7 Creative Commons License 2010.05.30 0 0 14531

Akkor haladjunk kronológiai sorrendben:

Justine adogatásánál 0-2 és 0-40 volt az állás, amikor beletörődtem.

Egészen idáig úgy táncolt Justine, ahogy Sharapova fütyült. Végig irányította a labdameneteket, ehhez persze az is kellett, hogy bejöjjenek az első adogatásai, Justine-nek meg ne.

Aztán az első bréklabdát hárította Justine, akkor el kezdtem reménykedni, hátha ez egy kisebb fordulópontja lesz a meccsnek. Az utána következő 2 bréklabdát is hárította, majd megint bréklabdához jutott Sharapova. Ez a fázisa a meccsnek már nem kicsit volt idegölő..

Szerencsére ekkor Sharapova el kezdett hibázgatni és Justine - ahogy ez lenni szokott - feljavult.

Hozta nagy nehezen a szerváját és így 1-2-re szépített az eredményen. Fontos volt, mert elhúzhatott volna még jobban Sharapova (0-3-ról nem jött volna vissza).

Majd ezután visszavette az elvesztett adogatását, kiegyenlített, így lett 2-2.

Ezután szórta a nyerőket, Sharapova sokat hibázott, ennek meg is lett az eredménye, és a következő 2 game is Justine-é lett.

Már elhúzott 4-2-re és 2 labdája volt az 5-2-höz, amikor is egy ziccert rontott, így Sharapova visszabrékelt, szépített 4-3-ra.

Ezután kicsit megint összekapta magát és ahelyett, hogy Sharapova egyenlített volna, Justine megint bréket csinált és magabiztosan adogatott a meccsért 5-3-as vezetésnél. 40-0-nél az első meccslabdánál kettőshibát ütött (ezen nem lepődtem meg, tegnap is sokat ütött), de szerencsére a másodikat már megcsinálta, úgyhogy nyertünk!!!! Yesss!!!!! :)))))

El se hiszem! :)

Ott vagyunk a 4. fordulóban és Stosur ellen játszunk.

Ő ellene is nehéz lesz, de nagyon remélem, hogy tud ebből a mai meccsből annyi önbizalmat meríteni, hogy le fogja tudni győzni.

Allez Justine!!!

Faramir74 Creative Commons License 2010.05.30 0 0 14530

Allez, Justine!

Nagyon nagy meccs, remélem az emberileg szimpatikus lány (Juju) nyer majd a hideg, barátságtalan Sarapova ellen.

Agassi Fan Creative Commons License 2010.05.30 0 0 14529
I've been waiting the all the day and we haven't finished the match... And no luck with the weather! Let's have a good night to get ready for tommorrow! Allez!!!
Agassi Fan Creative Commons License 2010.05.30 0 0 14528
Én sehogy sem fogom látni holnap a 3. szettet, mert dolgozom egész nap. Bár ha kikap, akkor azt úgysem szeretném látni.
Ha tudtok, légyszi közvetítsetek, hogy mi történt a meccsen.
Amióta visszatért, ez a szett volt a legjobb.

Második meccs lesz Justiné!

Allez!!
Előzmény: Henin Fan (14527)
Henin Fan Creative Commons License 2010.05.29 0 0 14527

SZiasztok.

Gyorsan végigolvastam, amit írtatok, köszi a közvetítést. Sejtettem, hogy nem lesz egyszerű ez a mérkőzés. AZt hiszem jobb, hogy vége lett mára a mérkőzésnek. Remélem holnap megint gyorsan elhúz Justine, ahogy ma is megnyerte az első szettet, de holnap az már a meccset jelentené. Sajna holnap sem fogom tudni nézni a meccset élőben, de majd valahogy megoldom, hogy értesüljek az eredményről.

Digi7 Creative Commons License 2010.05.29 0 0 14526

Egyébként SZG mondta, hogy nagy rekordot szakított ma meg Sharapova.

2005 óta Justine folyamatosan 40 játszmát nyert meg a Garroson, igaz 2008-ban és 2009-ben kihagyta a tornát, de akkor is a mai meccs előtt 3. volt a sorban (39 folyamatosan megnyert szettel) viszont azzal, hogy Sh ellen nyerte az első játszmát, így 40-re növelte ezt a számot és feljött a 2. helyre Navratilovával együtt.

A rekordot Chris Evert vezeti.

Sajnos a második szettben ez a sorozat megszakadt.

Digi7 Creative Commons License 2010.05.29 0 0 14525

Mert Jankovicék meccsén hamar vége lehet a szettnek.

Viszont Justine-ék meccsén nem lett volna értelme elkezdeni a döntő szettet, mert úgysem tudták volna befejezni.

Bejött a Supervisor és sem Justine, sem Sh nem akarta folytatni a játékot. Szerencsére.

Előzmény: Agassi Fan (14524)
Agassi Fan Creative Commons License 2010.05.29 0 0 14524
A másik pályán játszanak.
Előzmény: Digi7 (14523)
Digi7 Creative Commons License 2010.05.29 0 0 14523

3-6

Sajnos várható volt. A második szettben teljes mértékben Sh akarata érvényesült, Justine folyamatos védekezésre kényszerült, sokszor adta vissza Sh kezére a labdákat. Remélem holnap azért jobban tudja variálni a játékát, mármint ha Sh ezt engedi neki.