Keresés

Részletes keresés

kakaddu Creative Commons License 2006.11.07 0 0 2641

Tisztelt Holp úr! (szkse)

Sajnos már megint nem sikerült a csapatnak nyerni, pedig nagyon úgy nyilatkozott, hogy minden rendben, és megindul a csapat a lejtőn felfelé. Mi az igazság? Most felfelé megyünk, vagy csúszunk tovább a semmibe? NEm veszi észre, hogy ilyen játékosállománnyal (kivétel egy-kettő) nem a 11. helyen kellene állni, hanem a középmezőnyben. Úgy gondolom, hogy ha pénteken kikap a csapat a Debrecen ellen a kupameccsen, akkor Ön fogja meg janó kezét, és sétáljanak arrébb ettől a sporttól. Ha mégis valami folytán nyerne a csapat, akkor engedje el janó kezét, és Ön sétáljon a "jó út" felé, janót meg engedje a saját útján (a megyén kívül lehetőleg). VAn perspektíva ebben a csapatban, de "edző" nélkül nem megy. Sajnálom mindhármukat, hogy janó "pókhálójában" vergődnek. Tépjék szét azt a hálót, és döntsenek a nyíregyházi kézilabda javára.Sok "NB-1-es" edző vár arra, hogy megmutassa magát és tudását. Sajnos nálunk csak egy "kókler dolgozik". Sok sikert a mihamarabbi edzőcseréhez. Kérem olvassa el a sok véleményt a SZON-on is és itt is. Higgye el, a vélemények nem légbőlkapottak, hanem valamennyi hozzászóló valamit ért ehhez a sporthoz, sőt évek és évtizedek óta ennek a csapatnak a szurkolói és szimpatizánsai. Láttak már egy pár mérkőzést (köztük én is), de ilyen, elképzelés nélküli játék még az NB-1 B-ben sem volt. PEdig a fele játékos munka után jött edzésre nem ekkora pénzekért, mint ahogy most. Sok sikert!

sicu7 Creative Commons License 2006.11.06 0 0 2640
ha nem is 4. helyért... de nem a kiesés elkerülése lenne a cél 8 forduló után...
Előzmény: Csbalázs (2633)
Tywer Creative Commons License 2006.11.06 0 0 2639

ez a csapat sehol nem lenne Jano nélkül sem. Max egy 9. hely körül. Szarok vagyunk, na, lássuk be.

Csbalázs Creative Commons License 2006.11.06 0 0 2638
Szomorúbb is lehetett volna, ha a heteseknél és a ziccereknél nem töketlenkedünk.
Előzmény: valakivagyok2 (2634)
Csbalázs Creative Commons License 2006.11.06 0 0 2637
Elmaradt még jó pár kiállítás, tőletek... Vedd hozzá, hogy elfogult nyilván, de borzasztóan antipatikus egy pár játékos tőletek. Hogy Bursac és Jurko hogy maradt pályán azt nem tudom. Nyak alatt egyszer sem ütöttek. Illetve tudom: egyszer-egyszer mindegyik helyett mást küldtek ki.
Előzmény: aszakértő (2635)
valakivagyok2 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2636
Valamit csinálni kell!Normális helyeken ilyenkor edzőt váltanak!Az is lehet egy megoldás ha az edző olyan kafa ,hogy lecseréljük a  csapatot!De könyörgöm történjen már vmi!Nem tudom a kapusaink jók .A Klejsz jó!Jobbszél aránylag ok!Beálló poszt a leggyengébb!Irányítója nincs a csapatnak !Jutkó a jobbátlövő tragédia...Balátlövő néha ilyen néha olyan!Az edző hát nem tudom ...A 117 szurkoló szerint alkalmatlan ,egyedül a vezetőség szerint alkalmas!Mi lesz ebből?????
aszakértő Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2635
Milyen volt a játékvezetés ?Az arányok kicsit fúrcsák?
Előzmény: Csbalázs (2633)
valakivagyok2 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2634
Ez  az eredmény nagyon szomorú!Nem vitatkozok többett a vezetőkkel hanem nem megyek meccsre amíg nem változik valami.......
Előzmény: Csbalázs (2633)
Csbalázs Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2633

Ha nem ez az edzőnk lenne, szerintem harcban lennénk a 4. helyért

 

Bocs sicu, kizárt... Mondjuk kieső helyen sem kellene lennetek. Én akkor jót vigyorogtam, amikor Kleis(irányított is egy keveset) szlovákul magyarázott a pályán a többieknek. Az egész csapatotokból Kleis és Visy ér valamit meg tán a három a kapus... A többiek....gyenge közepes.

Előzmény: sicu7 (2630)
kakaddu Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2632

Gratulálok a Győrnek!

Remélem ezután a vereség után a vezetők már tényleg a fejükhöz kapnak, és elküldik ezt a köcsög edzőt. jano menj haza, vidd a slepped is magaddal!

Luigi 3 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2631
Kösz a gratulációt, de a jövő sajnos nálunk is nagyon sötétnek tűnik. :((
Előzmény: sicu7 (2630)
sicu7 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2630
Ha nem ez az edzőnk lenne, szerintem harcban lennénk a 4. helyért... És szerintem az a legnagyobb szégyen, hogy nem a Győr számított az esélyesnek... Amúgy gratulálok a győzelemhez... Győrben mindig is szimpatikus csapat volt, és most is az van, sajnos ez a jelenlegi nyíregyházi csapatról nem igazán mondható el...
Előzmény: Luigi 3 (2629)
Luigi 3 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2629
Nem akarlak magamra haragítani Titeket, de tavalyhoz hasonlóan most is iszonyú tisztátalanul játszott a Nyíregyháza (10-12 kiállítás volt tőletek), néhány játékos pedig kifejezetten aljas módon védekezett (pl. Doros, Jurko). Bármilyen soknak tűnik is a kiállítások száma, szerintem mind jogos volt, sőt, néhány el is maradt (ezt persze lehet, hogy az elfogultság mondatja velem).
Előzmény: Luigi 3 (2628)
Luigi 3 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2628
Mi kezdtünk jobban, 4:1-re vezettünk, majd 6:2-nél Jano időt kért. Ettől megjött a nyíregyiek esze, egyenlítettek (8:8), majd fej-fej mellet haladtak a csapatok. Az első félidő utolsó percében 2 gólt lőtt a Nyíregy, így 15:12-re vezetett a szünetben. Az első félidőben 3 hetest védett Nagy Levente. A 2. félidő elején hamar utolértünk benneteket (asszem 17:17-nél), innen végig egyenlő körüli állások voltak, de mindig Ti vezettetek. A 35. perc környékén kipontozódott a 22-es játékosotok. Kihagytunk még 2 hetest, az egyiket Kovács Jani védte. Az 53. percben vezetett újra az ETO (talán 24:23-ra), innen végig nálunk volt az előny, 1 perccel a vége előtt 27:25-re vezettünk. Az ellentámadásból hamar gólt lőtt a Nyíregyháza (27:26 az ETO-nak), mi támadtunk. 22 mp-cel a vége előtt Tóth Laci időt kért, támadni kezdtünk, majd 9 mp-cel a vége előtt passzív miatt elvették tőlünk a labdát. Ekkor volt egy kis közjáték, kb. 1 perc telt el, mire elvégezte a szabaddobást a Nyíregy. Visihez került a labda, tisztán fordult be középről, de Hoffmann Ákos kivédte. Nyertünk eggyel!!!
Előzmény: sicu7 (2627)
sicu7 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2627
Még jobb gólkülönbségünknek köszönhetően nem vagyunk utolsók... de szerintem már ez is szégyen... 
Előzmény: sicu7 (2625)
exhead01 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2626
Erre a szar csapatra költenek a város pénzéből...szánalmas és egyúttal felháborító.
Előzmény: sicu7 (2625)
sicu7 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2625

Győr–NYKSE 27–26 (12–15)

Most már utolsók vagyunk!!!

Peppo vagyok Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2624
Nem találtam el, egy góllal nyert a Győr.
PityeszHC Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2623
a sztrapacska nevében kikérem magamnak! egyik kedvenc kajám!
Előzmény: kakaddu (2621)
sicu7 Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2622
a meccs 18 órakor kezdődik, szóval olyan fél nyolc után tudunk erről téged informálni...
Előzmény: kakaddu (2621)
kakaddu Creative Commons License 2006.11.05 0 0 2621
Kedves Dungó!

HA én lennék a vezető, már az első perctől kezdve nem is engedtem volna, hogy egy hozzá nem értő, nyálas, minden vezetőhöz ragaszkodó edzőt hozzanak ide. A janó szféra már nem megengedhető itt Nyíregyházán, ahol volt, amikor 3500 ember szurkolt a „szparinak”.

Az a szégyen, hogy a saját edzők, játékosok nem is akarnak ide visszajönni, mert egy hozzá nem értő „külföldi” úgynevezett magyar edző itt szeretné bemutatni a szlovákiában tanult (38. a világranglistán) a sztrapacska egyetemen megszerzett tapasztalatát.

Tegnap a Debrecen tudott nyerni Békésen, a Százhalombatta leigázta a Gyöngyöst. Mikor fogunk győzni idegenben? Ahhoz kellene egy csapat. De mint tudod, vezető nélkül ez mind semmit sem ér. Írj gyorsan, mi lett Győrben, ha tudod majd.

Dungó Creative Commons License 2006.11.04 0 0 2620

Kedves hozzászólás...kiváncsi vagyok, ha ön lenne a vezető hogyan csinálná, és ez nem csak annyi hogy ÚJ EDZŐ meg SAJÁTNEVELÉSŰ JÁTÉKOSOK és kész! Ha jól tom tavaly nyáron megvolt a lehetőség hogy új vezetőség legyen, szerencsére akkor nem jött össze, mert akkor most még itt sem tartanánk!

 

Én még megvárnám az őszi szezon végét, ha akkor is katasztrófális a helyzet, akkor már majréznék.

DE ADDIG IS HAJRÁ NYKSE!

Előzmény: kakaddu (2619)
kakaddu Creative Commons License 2006.11.03 0 0 2619
Vasárnap eldől a sorsod janó!Reszkess!Legalább most szedd össze a gondolatod(tudjuk nehéz lesz) és a csapatot.Megmentheted a Nyíregyi kézilabdát a szégyentől,de ha nem,akkor takarodj innen a p.ba a vezető haverjaiddal együtt!
szkse Creative Commons License 2006.11.03 0 0 2618
Úgy látom nem volt eddig elég világos a vezetés álláspontja, vagy nem olvasta ezzel kapcsolatosan az előző megnyílvánulásaimat!
Mivel 3-an döntünk személyi kérdésekben, mindhármónknak megvan benne a felelőssége, én a sajátomat fel is vállalom mégha ezt maga elfogultságnak is nevezi. Minden játékost is megvédek mindaddig, amíg azt látom hogy az edzésen, meccsen meg akar szakadni ezért a csapatért és életében nincsen a sporttal össze nem egyeztethető tevékenység. De csak addig, ha úgy tetszik elfogult vagyok és leszek is, mert ki álljon ki mellettük minden helyzetben ha nem én-mi. Együttdolgozni csak úgy lehet, ha a bizalom töretlen, amedig lehet.
Ne fogadjon velem, mert az EDZŐ abban a pillanatban fel fog állni magától, amikor úgy érzi, hogy nem tud semmit adni ennek a csapatnak, abból hogy mit valósítanak meg, az már a játékosok egyéni felelőssége, ezért vannak itt, ezért kapják a fizetésüket és ezért vannak szankcionálva ha nem teszik.
Mivel maga nem tudhatja hogyan, miért kerültem ide és mi a dolgom, ezért az ön által kívánt fejem porba hullása sem azon fog mulni hogy a "szurkoló" mit gondol. Szarancsére többekkel ellentétben én még hiszek abban, hogy ez a csapat idén is sikerrel vívja meg a harcát mint tavaly tette, és 3 év alatt, amit korábban megterveztünk, el is fogja érni.
Előzmény: valakivagyok2 (2600)
Dungó Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2617

Főiskolás vagyok, kikérem magamnak :D

 

Vasárnap azért sem tudnék menni Győrbe, mert necces a visszajövetelem Pestre a koliba, másnap reggel meg zh:S és nem szeretnék ebből pótzh-zni, elég nekem a mikroökonómia pót,és még ki tudja jön e mellé vmi :DDD

Előzmény: Csbalázs (2613)
Luigi 3 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2616
Így van, készülni kell! Te is milyen jól nyomtad a mechát! :))
Előzmény: Csőkutya (2615)
Csőkutya Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2615
Miért baszogatjátok? "Jómunkásember" :)))
Előzmény: Luigi 3 (2614)
Luigi 3 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2614
Hát ez nagyon gáz! :)) Na jó, majd nyáron. Vagy a felsőházban! :))
Előzmény: Csbalázs (2613)
Csbalázs Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2613
Milyen egyetemista vagy te? Készülsz zh-ra? Hétvégén? Lúúzer:-))))
Előzmény: Dungó (2612)
Dungó Creative Commons License 2006.11.02 0 0 2612

Sajna nem tudok, pedig úgy volt hogy megyek. Hétfőn műszaki ábrázolás zh-m lesz, na meg kedden kémi zh :SSS

A sörözés elmarad:( de jövő nyáron bepótoljuk, ,,nem kicsit, nagyon!" :D

Előzmény: Luigi 3 (2609)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!