a farncia buli nem gyerek melle valo. a baratnom lizaja valodi tenyesztotol van, egeszseges szep allat, megis nagyon kell ra vigyazni. pl autoval nem tudja szallitani, mert ott is fullad, nyaron benn kell tartani a lakasban, ha kinn is van nem szabad engedni hogy nagyon belehergelje magat a futkarozasba. erdetileg ivartalanittatni szerette volna, de az altatas miatt inkabb lemondott rola. szal telleg nem egy "igenytelen" fajta az a baj hogy ezek az agyas kolykok latnak valahol egy ilyen vagy olyan kutyat, aztan hu de cuki ilyen nekem is kell!
esetleg még egy kinai meztelen is kéne mellé az udvarra......
félelmetes, mennyire primitiv kis kölök, fel sem merül benne, hogy milyen igényei vannak egy ilyen kutyusnak, egyáltalán milyen igényei vannak egy különleges fajtának. Jo neki egy kis moslék, jol ellesz az udvaron a morzsival, aztan ha komoly költseg merül fel, mehet a picsaba menhelyre.
Most voltam állatorvosnal, semmi komoly, kivaltottam állatutlevelet, chipet kapott, mert neki eddig csak tetkoja volt, kombinalt oltast kapott, egy flakon frontline-t, kinyomtak a büzmirigyet, tehat egy egeszseges kutya szukseges allatorvosi ellatasarol volt szo es 20 ezer HUF-ot hagytam ott. Nomost ha beteg, akkor siman a ketszerese pl egy mütetnel. Ja es nekem havanese van, ami egy egeszseges fajta összevetve a kimondottan zürös fajtakkal.....meg keveset eszik, nem csinal kárt, nem rágos, mersékelten lopós, nyugis gyerek.
Pont most volt egy bulldog az állatorvosnál, elöször is masfél oran at folyamatosan örjöngve ugatott, 4 centis börnyakörv volt rajta , egy jol megtermett ( hihi egezs bulldogszerü ) gazdi probalta féken tartani, semmilyen parancsra nem reagált, egy tocsanyi nyál gyült össze alatta percek alatt, a többi kutya csodalkozva nezte, mi meg idegbajt kaptunk töle. Nem tudom, csak ez volt ilyen ( öszinten szolva nem tudom milyen bulldog volt, eleg massziv joszag ) de vagy csak ez volt ilyen hülye vagy az egesz fa mindenestre kevéssé tudom gyerek mellé elkepzelni...
Röfikutyus 2006. június 03., szombat Tisztelt Tulajdonosok! Régi vágyam,hogy legyen egy Röfikutyusom(Francia buldog,Bullterrier),de mivel még tanuló vagyok,igy nem tudok százezer vagy akár több tizezer forintot kifizetni.Van már egy kutyusom,ő nagyon szeret nálunk lenni,családiház nagy kerttel,szerető gazdik és sok-sok játék,de neki is hiáyzik egy igazi játszótárs... Ha valaki tud kérem sigitsen! Köszönettel: maszat0526[<@>]freemail.hu
nekem meg regi vagyam hogy elbeszelgessek az ilyen tanulokkal, meg a szuleikkel.
a francia bulldog kimondottan egy nagy udvarra termett szaladgalni, a tuzo napsutesben!
74.) 2 éves nagyon nagy termetű csoda szép rottweiller kan kutya eladó. Lengyelországból származik, a tk- ját nem kérték, ezért nincs neki. Borzasztó játékos még teljesen nyers kutya, hozzá értő kezében csodákra lehet képes. Én egy hónapja vettem, de még mindég nem őrzi a házat ezért adok túl rajta. Egyszerűen nincs időm kivárni még feltalálja magát, ugyanis lopják a szobraimat.
Hely: Pest megye
Feladás dátuma: 2006-05-31
Feladó neve: Czilyó Gábor
Lejárat dátuma: 2006-06-24
Ezek meg amiatt tetszenek, mert a csatolt fotok meg a leiras alapjan legalabb 2 fajtáról és 4 alomrol van szo, tehat ö egy igen-igen kutyaszeretö, kb 6 felnött kutyaval biro gazdi. Chip meg fajtatisztaság itt se igen kerül szoba, de legalabb olcso. Azert az oltasokban bizonytalan vagyok, egy 1 parvora tippelek.
43.) Bichon havanese kiskutyák oltva, törzskönyv nélkül eladók.
Hely: Pest megye
Feladás dátuma: 2006-06-01
Feladó neve: M. A.
Lejárat dátuma: 2006-06-15
Ez nekem azert tetszik, mert ügyesen elkerüli a oltás-féreghajtás-törzskönyv-chip-szülök kérdést, a fajta nevét annyira nem tudja leirni, hogy mindket szoban van hiba, ehhez képest viszont az ár eléggé huzos, hiszen feltételezhetöen egy fillért sem költött egy fajtatiszta kutyátol joggal elvárhato aproságokra...
Bocsika én nem tudok túlélpni ezen a spizten! könyörgök, ha valakinek van ajándékba, kééééééééreeeeeeeeem!!!!!
"amikor Viktória királynő felfedezte a fajtát, luxuskutya lett belőle. Azóta egyre zsugorodott a mérete, és egyre növekedet az ára; ma már a világ egyik legdrágább kutyája."
Sziasztok! Keresnék perzsa ill. hosszúszőrű macskát még kicsit. Akinek nem kell ill. nem tud vele mit csinálni és elajándékozná megköszönném.Ha van aki tudna segíteni az email címre tud írni. Előre is köszönöm!
Aki nem tud vele mit kezdeni??Meg ajándékba?Még jó,hogy törzskönyvet nem kér hozzá...
hihi.... meg se tudom saccolni, mennyibe kerülhet egy ilyen macsek... 150 ezer ? 250 ezer ?
Hogy a bánatban gondolhatja valaki, hogy egy ilyen különleges , érzékeny, ritka és drága jószágot odaadnak egy (valoszinüleg ) ismeretlennek és ingyen...
Sziasztok! örökbe szeretnék fogadni 0-5 ezer forintért egy szfinx macskát,nagyon szeretnék egyet örülnék ha valaki tudna segíteni, ha valaki esetleg tud kérem írjon: baranyibettina@citromail.hu
"Kiskutyát szeretnék venni, vagy ajándékba. Lehetőleg kistermetű legyen.Pl.:Tacskó,Törpe Spiz,Bishon Hevenese.Az ár max 10.000Ft, kicsit lehet több. 2 és 5 hónapos kutyus lenne a jó, de ha idősebb az se baj."
hú, hevenese, még csak nem is egymás mellet van a két billentyű. csak nem a pomerániai törpére gondol, amiról azt olvastam, hogy a világ egyik legdrágább kutyája? lehet hogy tévedek, nem ismerem annyira a fajtát
ha valakinek lenne egy ajándékba, szívesen elfogadom:)
Német törpe pincser kan kölyök, 4 hónapos eladó. Mini növésű, anyja hasasan 1, 4 kg. Rövid fekete szőrű, barna maszkkal. Olyan mint a doberman, csak miniben. EZ NEM CSIVAVA! El is cserélhető 2 db skót juhász szukára, vagy skót juhász párra, vagy basset hund szukára.
Hely: Csongrád megye Feladás: 2006-05-26 Feladó: lengyel katalin Lejárat: 2006-07-10 Telefon: 06703859320 Rovat: Állat, növény - Kutya
Ar: 30000
most mivan???? 4 honapos kolyok anyja mar vemhes???? esetleg motorcsonakra, vagy markas napszemuvegre is elcserelne?
Német dog 2006. május 29., hétfő Nagyon vágyom 1 német dogra, lehetőleg kiskutya legyen, és harlekin színű.Mivel Békés megyében ott Kaszaperen lakom, kertes házban a kutyának lenne nagy élettere.Ez mind nagyon szép és jó, csak ha valaki oda tudna nekem ajándékozni a kutyusát, azt nagyon megköszönném, és ígérném hogy jó helye lenne. Ha Békés megyei vagy az előny, mert ha messzeb vagy akkor nem biztos hogy el tudunk menni sajnos. Telefon: 06202220143
lehetoleg szuka, es ha lehet hozzatok is ide, meg egy tonna tapot is neki, ja es az allatorvost fizessetek ki 1o evre elore!
boxer 2006. május 30., kedd Sárga boxer kan kutyámra fedeztetés válalok. Törzskönyves, nagyon jo szülöktöl. A viselkedésére is kitünö eredményt kapot. Helyiléeg Győrbe van. 4 éves lesz,nagyon jo viselkedésü kutya. Telefon: 06 70 519-2798