Keresés

Részletes keresés

Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.04 0 0 1356
a farncia buli nem gyerek melle valo. a baratnom lizaja valodi tenyesztotol van, egeszseges szep allat, megis nagyon kell ra vigyazni. pl autoval nem tudja szallitani, mert ott is fullad, nyaron benn kell tartani a lakasban, ha kinn is van nem szabad engedni hogy nagyon belehergelje magat a futkarozasba. erdetileg ivartalanittatni szerette volna, de az altatas miatt inkabb lemondott rola. szal telleg nem egy "igenytelen" fajta
az a baj hogy ezek az agyas kolykok latnak valahol egy ilyen vagy olyan kutyat, aztan hu de cuki ilyen nekem is kell!
Előzmény: zsuzsa (1355)
zsuzsa Creative Commons License 2006.06.04 0 0 1355
esetleg még egy kinai meztelen is kéne mellé az udvarra......

félelmetes, mennyire primitiv kis kölök, fel sem merül benne, hogy milyen igényei vannak egy ilyen kutyusnak, egyáltalán milyen igényei vannak egy különleges fajtának. Jo neki egy kis moslék, jol ellesz az udvaron a morzsival, aztan ha komoly költseg merül fel, mehet a picsaba menhelyre.

Most voltam állatorvosnal, semmi komoly, kivaltottam állatutlevelet, chipet kapott, mert neki eddig csak tetkoja volt, kombinalt oltast kapott, egy flakon frontline-t, kinyomtak a büzmirigyet, tehat egy egeszseges kutya szukseges allatorvosi ellatasarol volt szo es 20 ezer HUF-ot hagytam ott.
Nomost ha beteg, akkor siman a ketszerese pl egy mütetnel.
Ja es nekem havanese van, ami egy egeszseges fajta összevetve a kimondottan zürös fajtakkal.....meg keveset eszik, nem csinal kárt, nem rágos, mersékelten lopós, nyugis gyerek.

Pont most volt egy bulldog az állatorvosnál, elöször is masfél oran at folyamatosan örjöngve ugatott, 4 centis börnyakörv volt rajta , egy jol megtermett ( hihi egezs bulldogszerü ) gazdi probalta féken tartani, semmilyen parancsra nem reagált, egy tocsanyi nyál gyült össze alatta percek alatt, a többi kutya csodalkozva nezte, mi meg idegbajt kaptunk töle. Nem tudom, csak ez volt ilyen ( öszinten szolva nem tudom milyen bulldog volt, eleg massziv joszag ) de vagy csak ez volt ilyen hülye vagy az egesz fa mindenestre kevéssé tudom gyerek mellé elkepzelni...


Előzmény: Fülöpmami (1354)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.04 0 0 1354
Röfikutyus 2006. június 03., szombat
Tisztelt Tulajdonosok! Régi vágyam,hogy legyen egy Röfikutyusom(Francia buldog,Bullterrier),de mivel még tanuló vagyok,igy nem tudok százezer vagy akár több tizezer forintot kifizetni.Van már egy kutyusom,ő nagyon szeret nálunk lenni,családiház nagy kerttel,szerető gazdik és sok-sok játék,de neki is hiáyzik egy igazi játszótárs... Ha valaki tud kérem sigitsen! Köszönettel: maszat0526[<@>]freemail.hu



nekem meg regi vagyam hogy elbeszelgessek az ilyen tanulokkal, meg a szuleikkel.

a francia bulldog kimondottan egy nagy udvarra termett szaladgalni, a tuzo napsutesben!
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.04 0 0 1353
ez szenzacios!
Előzmény: zsuzsa (1352)
zsuzsa Creative Commons License 2006.06.04 0 0 1352

Ez a legjobb  ....   :-(((

 

 

 

74.)  2 éves nagyon nagy termetű csoda szép rottweiller kan kutya eladó. Lengyelországból származik, a tk- ját nem kérték, ezért nincs neki. Borzasztó játékos még teljesen nyers kutya, hozzá értő kezében csodákra lehet képes. Én egy hónapja vettem, de még mindég nem őrzi a házat ezért adok túl rajta. Egyszerűen nincs időm kivárni még feltalálja magát, ugyanis lopják a szobraimat.

Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2006-05-31 Feladó neve:  Czilyó Gábor Lejárat dátuma: 2006-06-24

06709414668
Ár: 30.000
<A >Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5134896

zsuzsa Creative Commons License 2006.06.04 0 0 1351

Ezek meg amiatt tetszenek, mert a csatolt fotok meg a leiras alapjan legalabb 2 fajtáról és 4 alomrol van szo, tehat ö egy igen-igen kutyaszeretö, kb 6 felnött kutyaval biro gazdi. Chip meg fajtatisztaság itt se igen kerül szoba, de legalabb olcso. Azert az oltasokban bizonytalan vagyok, egy 1 parvora tippelek.

 

 

43.)  Bichon havanese kiskutyák oltva, törzskönyv nélkül eladók.

Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2006-06-01 Feladó neve:  M. A. Lejárat dátuma: 2006-06-15

06/30-546-93-12
Ár: 25.000
<A >Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5141596

44.)  Bichon havanese kiskutyák eladók.

Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2006-06-01 Feladó neve:  M. A. Lejárat dátuma: 2006-06-15

06/30-546-93-12
Ár: 25.000
<SPAN >45.)  Havanese, fekete kan kiskutya oltva eladó.

Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2006-06-01 Feladó neve:  M. A. Lejárat dátuma: 2006-06-15

06/30-546-93-12
Ár: 20.000
<SPAN >46.)  Si- cu, 2 hónapos, játékos szuka kiskutya oltva eladó.

Hely: Pest megye Feladás dátuma: 2006-06-01 Feladó neve:  M. A. Lejárat dátuma: 2006-06-15

06/30-546-93-12
Ár: 20.000
<A >Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5141383

zsuzsa Creative Commons License 2006.06.04 0 0 1350
42.)  Bichone Havanesse kiskutyák különleges színekben 8 hetesen elvihetők.

Hely: Budapest Feladás dátuma: 2006-06-01 Feladó neve:  Lejárat dátuma: 2006-07-15

Telefon: 06 30 236 40 29
Ár: 45.000
Apróhirdetés adminisztrációja
Apróhirdetés azonosítója:5141998

Ez nekem azert tetszik, mert ügyesen elkerüli a oltás-féreghajtás-törzskönyv-chip-szülök kérdést, a fajta nevét annyira nem tudja leirni, hogy mindket szoban van hiba, ehhez képest viszont az ár eléggé huzos, hiszen feltételezhetöen egy fillért sem költött egy fajtatiszta kutyátol joggal elvárhato aproságokra...

ziko3 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 1349

A barátnőmhöz került,én csak a szállitást intéztem.

Fullon vagyunk,mert várok sziámi kislányra.

Előzmény: Fülöpmami (1346)
ziko3 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 1348
Én sem. Ők családtagok,nekem ez igy természetes.
Előzmény: Katus870512 (1345)
pierrebaba Creative Commons License 2006.06.01 0 0 1347
Bocsika én nem tudok túlélpni ezen a spizten! könyörgök, ha valakinek van ajándékba, kééééééééreeeeeeeeem!!!!!

"amikor Viktória királynő felfedezte a fajtát, luxuskutya lett belőle. Azóta egyre zsugorodott a mérete, és egyre növekedet az ára; ma már a világ egyik legdrágább kutyája."

hát ő az:
Fülöpmami Creative Commons License 2006.06.01 0 0 1346
szegenyke! megtartod, vagy keresel neki gazdit?
Előzmény: ziko3 (1343)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 1345
Nekem is van két cicám és jön a harmadik,de soha nem tudnék tőlük megválni!Ez olyan mintha a gyereked lenne,őt se rakod be egy menhelyre...
Előzmény: ziko3 (1343)
ziko3 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 1344

...)))

 

Edit vagy Mistrált gondoltad? Szerintem nem adnád csak ugy!!

Előzmény: Fülöpmami (1342)
ziko3 Creative Commons License 2006.06.01 0 0 1343

Szia!

Egy másik véglet...(((

Most menekitettük menhelyről ezt a britet,nagyon hányattatott sorsa volt...(((((

 

Ezt sem értem- vesznek egy drága cicát,nem tudnak bánni vele,majd betuszkolják menhelyre.....

Előzmény: Katus870512 (1337)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.31 0 0 1342
en mindjart irok neki hogy adok ajandekba cinikus cicat:)
Előzmény: Katus870512 (1341)
Katus870512 Creative Commons License 2006.05.31 0 0 1341
Én nemtudom,de kiváncsi lennék rá!
Előzmény: Fülöpmami (1340)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.31 0 0 1340
es vajh milyen az a cinikus cica?
Előzmény: Katus870512 (1339)
Katus870512 Creative Commons License 2006.05.31 0 0 1339


Sziasztok!

Perzsa vagy cinikus cicát keresek!

Ha tudtok nekem cicát küldeni,azt megköszönném:e-mail címem rolcsi95@freemail.hu



Üdvözlettel:Roli

Ez meg már emailen akarja a cicát:)))
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.31 0 0 1338
onbizalom es hit kerdese:)
Előzmény: zsuzsa (1336)
Katus870512 Creative Commons License 2006.05.31 0 0 1337


Sziasztok! Keresnék perzsa ill. hosszúszőrű macskát még kicsit. Akinek nem kell ill. nem tud vele mit csinálni és elajándékozná megköszönném.Ha van aki tudna segíteni az email címre tud írni. Előre is köszönöm!

Aki nem tud vele mit kezdeni??Meg ajándékba?Még jó,hogy törzskönyvet nem kér hozzá...
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.31 0 0 1336
hihi.... meg se tudom saccolni, mennyibe kerülhet egy ilyen macsek... 150 ezer ? 250 ezer ?


Hogy a bánatban gondolhatja valaki, hogy egy ilyen különleges , érzékeny, ritka és drága jószágot odaadnak egy (valoszinüleg ) ismeretlennek és ingyen...
Előzmény: Katus870512 (1334)
Katus870512 Creative Commons License 2006.05.31 0 0 1335
Ja a macska.hu forumon akadtam erre a kincsre:))
Előzmény: Katus870512 (1334)
Katus870512 Creative Commons License 2006.05.31 0 0 1334


Sziasztok!
örökbe szeretnék fogadni 0-5 ezer forintért egy szfinx macskát,nagyon szeretnék egyet örülnék ha valaki tudna segíteni, ha valaki esetleg tud kérem írjon: baranyibettina@citromail.hu

Én is szeretnék ennyiért sok drága dolgot...
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.31 0 0 1333
hulye vagy? abba alig fer lekvar meg befott!
Előzmény: zsuzsa (1332)
zsuzsa Creative Commons License 2006.05.31 0 0 1332

Én meg  törpe spájzot akarok  :-)

Előzmény: pierrebaba (1331)
pierrebaba Creative Commons License 2006.05.31 0 0 1331
"Kiskutyát szeretnék venni, vagy ajándékba.
Lehetőleg kistermetű legyen.Pl.:Tacskó,Törpe Spiz,Bishon Hevenese.Az ár max 10.000Ft, kicsit lehet több.
2 és 5 hónapos kutyus lenne a jó, de ha idősebb az se baj."

hú, hevenese, még csak nem is egymás mellet van a két billentyű.
csak nem a pomerániai törpére gondol, amiról azt olvastam, hogy a világ egyik legdrágább kutyája? lehet hogy tévedek, nem ismerem annyira a fajtát

ha valakinek lenne egy ajándékba, szívesen elfogadom:)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.30 0 0 1330
1.)

Német törpe pincser kan kölyök, 4 hónapos eladó. Mini növésű, anyja hasasan 1, 4 kg. Rövid fekete szőrű, barna maszkkal. Olyan mint a doberman, csak miniben. EZ NEM CSIVAVA! El is cserélhető 2 db skót juhász szukára, vagy skót juhász párra, vagy basset hund szukára.

Hely: Csongrád megye Feladás: 2006-05-26
Feladó: lengyel katalin
Lejárat: 2006-07-10
Telefon: 06703859320
Rovat: Állat, növény - Kutya

Ar: 30000

most mivan???? 4 honapos kolyok anyja mar vemhes???? esetleg motorcsonakra, vagy markas napszemuvegre is elcserelne?
Katus870512 Creative Commons License 2006.05.30 0 0 1329
:))))Szerintem dupla adagot vett be:)))
Előzmény: Fülöpmami (1327)
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.30 0 0 1328
Német dog 2006. május 29., hétfő
Nagyon vágyom 1 német dogra, lehetőleg kiskutya legyen, és harlekin színű.Mivel Békés megyében ott Kaszaperen lakom, kertes házban a kutyának lenne nagy élettere.Ez mind nagyon szép és jó, csak ha valaki oda tudna nekem ajándékozni a kutyusát, azt nagyon megköszönném, és ígérném hogy jó helye lenne. Ha Békés megyei vagy az előny, mert ha messzeb vagy akkor nem biztos hogy el tudunk menni sajnos.
Telefon: 06202220143


lehetoleg szuka, es ha lehet hozzatok is ide, meg egy tonna tapot is neki, ja es az allatorvost fizessetek ki 1o evre elore!
Fülöpmami Creative Commons License 2006.05.30 0 0 1327
boxer 2006. május 30., kedd
Sárga boxer kan kutyámra fedeztetés válalok. Törzskönyves, nagyon jo szülöktöl. A viselkedésére is kitünö eredményt kapot. Helyiléeg Győrbe van. 4 éves lesz,nagyon jo viselkedésü kutya.
Telefon: 06 70 519-2798

ez meg bevette a fogalmazasgatlot!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!