Keresés

Részletes keresés

Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1962
Nem!Csak feküdtem,mert fáj a fejem:(Szereted a focit?
Előzmény: debutante (1961)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1961
én is félszemmel...németeknek drukkolok:o)merre jártál,vacsiztál?
Előzmény: Katus870512 (1960)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1960
Igen!:)))
Előzmény: debutante (1959)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1959
szomszédoltam addig:o)gunner meccset néz mi?
Előzmény: Katus870512 (1958)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1958
Na itt vagyok!Te itt vagy?
Előzmény: debutante (1957)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1957
oksi,talán.
Előzmény: Katus870512 (1955)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1956

BOLDOG SZÜLINAPOT GUNNER!

Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1955
:)))))Most egy fél órára elmegyek,ha nem gond?Remélem ,hogy utána még leszel?!
Előzmény: debutante (1954)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1954
hát max tehet-be,de nem teherbe:o)
Előzmény: Katus870512 (1953)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1953
:)))Ne szomorkodj!Majd milyen boldog leszel,ha Lola tehetbe esik!!!!!!!!Nagyon jó akép!Majd még Karesszal egyeztetek a kennelnévről!Jaj,Kareszom tegnap lett 20 éves!:)
Előzmény: debutante (1952)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1952
hát én is várom kirát:o))a kiállítást nem annyira,geo sötét,lola kopasz,tiszta égés lesz kivinni őket:o(
Előzmény: Katus870512 (1948)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1951
ezt megcsinálhatom más névvel is:o))
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1950
:))))Most cigiztem:)Mi az??????
Előzmény: debutante (1949)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1949
má megint nassolsz?csinálok neked egy meglepit,mindjárt jövök!
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1948
Ja a Darvas mondta!Meg láttuk is ,hogy szinte nincs benne csík.Jaj már úgy várom Kirát,meg a kiállítást is!Te?
Előzmény: debutante (1947)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1947
ha lesz szép vörös színű kicsi,meggondolom(andris kedvence a vörös perzsa)az egyszínű vörös is genetikailag tabby.nagyon nehéz egyszínű vöröset tenyészteni,de ha megnő a cica és még a lábairól is elhalványulnak a csíkok,egy ritka szín bírtokosa leszel:o)eléggé rizikós,mert ha meg a 2közé esik,se nem csíkos ,se nem teljesen vörös és lehetőleg minnél jobban csík nélküli,a bíró lehúzhatja bírálaton.(volt tabby perzsám,ezeket akkor olvastam amikor a tabbykról gyűjtöttem anyagot).De ha már ilyen pici korban(ahogy nőnek úgy halványodik a csík)is látja a darvas hogy alig van csíkja,sztem tuti jó maccs lesz...
Előzmény: Katus870512 (1945)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1946
Itt vagyok,csak vacsoráztam,na jó csak nassoltam vacsi elött:))))
Előzmény: debutante (1942)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1945
Ez is jó!Most meg nemtudok dönteni:))))Majd ha lesz szép perzsám akkor Te nem akarsz venni tőlem?:))))(Poén volt)
Előzmény: debutante (1941)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1944
De az jó hogyjóha teljesen egyszínü nem?
Előzmény: debutante (1940)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1943
Hát ő nagyon szép!
Előzmény: debutante (1939)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1942
magamban beszélgetek?:o((
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1941
aristoCATS kennel!sztem ez a tuti.volt egy ilyen disney razfilm is maccsokról.arisztokrata-nemest jelent és ez egy angol szójáték:nemesi macskák a szabadfordítása...
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1940
sztem csak úgy hogy vörös perzsa ha nem lesz csikos.
Előzmény: Katus870512 (1938)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1939
ilyen cicák is születhetnek majd nálad ha szerencséd lesz:o)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1938
Húúú,még nem tudjuk,hogy hogy lesz a tkjában.
Előzmény: debutante (1937)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1937
olvastam a másik topicon:o)de így akkor hogy lesz a törzskönyve?ha tabbyként fogod nevezni,lehet a bíró nem fogja elég csíkosnak találni...vagy csak vörös perzsa lesz a tkjába?bikolor álom....vagy rainbow dreams?(szivárvány álom)
Előzmény: Katus870512 (1936)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1936
Ez mit jelent?
Előzmény: debutante (1933)
Katus870512 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1935
Ne húzd az agyam!!!Még egy hónap!Most 60 dkg Kira!Ja és nem csíkos,hanem egyszínü vörös!!!!
Előzmény: debutante (1932)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1934
ezt is én találtam ki:o)
debutante Creative Commons License 2006.06.30 0 0 1933
bikolor dreams?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!