Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

sínbohóc Creative Commons License 2015.01.31 0 0 1593

de a mennyiségekkel nagyon el lehet baltázni a mutatványt.

 

Igen, van esély egy csukló törésre...

 

Előzmény: endrebácsi (1592)
endrebácsi Creative Commons License 2015.01.31 0 0 1592

Biztos igaz...   de egy régen nem üzemelt motor ha elő is van melegítve, akkor eggyel nagyobb az esély hogy beröffen.

  Amúgy én a hidegindító dezodort tartom ilyenkor a legjobbnak - de a mennyiségekkel nagyon el lehet baltázni a mutatványt.

 

Tisztellek sínbohóc uram.         :-)))

Előzmény: sínbohóc (1591)
sínbohóc Creative Commons License 2015.01.31 0 0 1591

Szerintem a "lángindítás" egyszerűbb, és többet is ér.

Előzmény: endrebácsi (1590)
endrebácsi Creative Commons License 2015.01.31 0 0 1590

Talán próbáld meg tűzforró vízzel felönteni...   de először nyitott leeresztőcsappal.

    Aztán mikor már forró víz folyik kifelé is, akkor öntsd fel rendesen a persely fölé, és adjnekigépészúr.

 

:-))))

Előzmény: Géza Fülöp (1589)
Géza Fülöp Creative Commons License 2015.01.30 0 0 1589

dehogy, egy készülne, de az sem jó.egy másikat a fiamnak adtam, ám az hiányos   amelyik készen van---csak nem indul, azért nem indul, mert hideg. hogy indító szivar meg hol lehet beszerezni, vagy hogy egyeltalán lehet-e ki tudja? egyelőre ez van.gézabá:-)))

endrebácsi Creative Commons License 2015.01.30 0 0 1588

Szia gézabá, egyből két motorod is készül...?  :-)))  Mi újság a diesel körül?

Előzmény: Géza Fülöp (1585)
dutrancs Creative Commons License 2015.01.27 0 0 1587

Ne haragudjatok,de az" Istennyila" az kiveszett belőle húsz év alatt! (Leveledet megkaptam) !

Előzmény: Géza Fülöp (1586)
Géza Fülöp Creative Commons License 2015.01.26 0 0 1586

dutrancs barátom, csak annyit szerettem volna tudatni veled, hogy majd én is fogom tudni a kötelességemet. gézabá:-)))

Géza Fülöp Creative Commons License 2015.01.26 0 0 1585

köszöntök mindenkit újra,elnézést a kis kimaradásért, jó lett a gépem.endrebá remélem, nem a lejtő felé tartok.dutrancs, köszönöm a csomagot, jó lesz a mágnes, mert ebbő a fajtából nekem is volt egy szétberhelve és pont azok az alkatrészei jók még, amik abba kellettek. erre még majd visszatérek egyszer, mert nem várom el a segítséget, csak a semmiért, majd valami sporttársi honoráriumot kifundálok érte. gézabá. :-)))

dutrancs Creative Commons License 2015.01.17 0 0 1584

Annyiba kerül,hogy várjad a futárt a jövő héten! 

Előzmény: Géza Fülöp (1582)
endrebácsi Creative Commons License 2015.01.17 0 0 1583

Azzal egyetértek hogy az új technika lassabban lesz teljesen a sajátod - de az hogy rátekintesz időnként hogy ki írt neked, az már a lejtő ááám...       :-))))

 

    Dutrancsbácsi volt talán nekem is a második aki beszélgetett velem... ugyanitt.

(szóval nem rossz az irányod - na)           Jó egészséget

Előzmény: Géza Fülöp (1580)
Géza Fülöp Creative Commons License 2015.01.17 0 0 1582

Helló Dutrancs, köszönöm az ajánlatot, kérdezem, mennyibe kerülne  mindez énnekem? esetleg mit adhatnák érte cserébe? ami a címemet illeti, Fülöp Géza Medgyesegyháza         5666, Gárdonyi út 5. további kellemes szép napot,  gézabá.   írjál kérlek, hogy egyeztetni tudjunk.:-)))

dutrancs Creative Commons License 2015.01.17 0 0 1581

Üdvözöllek Géza bátyám!  Írd meg légyszíves a posta címedet és küldök neked egy gyújtómágnest,fogaskerekestül! Amennyiben még nem sikerült kapnod.

Előzmény: Géza Fülöp (1561)
Géza Fülöp Creative Commons License 2015.01.17 0 0 1580

Üdv:gézabá.  jól esik ovasni soraidat.én már nemigen fejlődök, még kevesebbet tanulok. egyszerűen nem fog az eszem, sokxor szavak nem jutnak az eszembe, de csodálom azokat, akik mindíg megtalálják a jó szót, no és a nevek, azokról már nem is beszélek. És mivel rokkantnyugdíjas vagyo, ennek tudnak be mindent, ami csak velem történik ez egy kicsit nehéz, de hát ez az élet mellék zöngéje.persze, vasutasnak lenni is sok kötelességgel jár.most már valóban nem nézek egy pár napig az index oldalára.ettől függetlenül, te írhatsz, de bárki sorait szívesen veszem, főleg,ha valaki új társ jelentkezik:-)))

endrebácsi Creative Commons License 2015.01.17 0 0 1579

Öröm látni ahogyan fejlődsz a fórumozásban...    a saját múltamat juttatod eszembe vele.

 

   A rádiós múltad pedig arról jutott eszembe, ahogyan kapásból volt módszered a nicknév sorában lévő balra kanyarodó nyíl kihagyására.  Az éterben sincsen balranyíl, de muszáj hogy tudja a hallgató hogy ki szól és hogy kinek. Az ilyen gyakorlat nem múlik el nyomtalanul - nálad jól láthatóan nem múlott.

 

Legyen jó napod.     :-)))

Előzmény: Géza Fülöp (1577)
zsigulibetyar Creative Commons License 2015.01.17 0 0 1578

Üdv Nektek!Eladó sorba került a z SK-600-asom, vagy elcserélném értelmes dolgokat meghalgatok!

http://olx.hu/hirdetes/sk-600-as-stabilmotor-ID30jrT.html 

További szép napot!

Géza Fülöp Creative Commons License 2015.01.16 0 0 1577

gézabá     nyert,miből jöttél rá?   üdvözöllek, bár azt ígértem, nem leszek egy darabig látható, de nem birom ki, hogy ne nézzek bele az oldalba, visszatérve az elejére, valóban hiradós katona voltam. minden jót:-))

endrebácsi Creative Commons License 2015.01.16 0 0 1576

Hétszentség hogy rádiós voltál a seregben...       :-))))

Előzmény: Géza Fülöp (1575)
Géza Fülöp Creative Commons License 2015.01.16 0 0 1575

gézabá, endrebának- jó lenne, ha ez a B. Csabi olvasna minket, hogy beszélni tudjak vele.vagy, ha mégis B. Csabikám olvasod levelem, légyszi reagáljál endrebá ajánlására.Fülöp Géza vagyok, a továbbiakban, csak gézabá,egy gyújtómágnesre lenne szükségem, meghajtó fogskerékkel együtt, tudsz-e nekem ebben segíteni, vagy esetleg jelentkezzen akinek van ilyen, vagy tud valakinek ilyet eladót. gézabá.:--)))

endrebácsi Creative Commons License 2015.01.16 0 0 1574

Fejléc... balranyíl.  (az a válasz jele)

Nekem nincsen mágnesem, Jancsár uramnak meg vagy van vagy nincsen.

  De majd megismerkedsz ebben a kultúrkörben B.Csabival is, és neki biztosan van az ismeretségi körében ilyesmi eladó.                   ...fogaskerékkel együtt is akár.

Előzmény: Géza Fülöp (1572)
Géza Fülöp Creative Commons License 2015.01.16 0 0 1573

gézabácsi: igen, a barátomnak benzinesei vannak, idegenkedik a dieseltől.de, nekem is van egy kipreparált miám még a régmúltból és van egy üzemképes mib-em, ami csak egy akác rönkön van, mert régen szivattyút hajtott.üdv:gézabá.

Géza Fülöp Creative Commons License 2015.01.16 0 0 1572

gézabácsi: igen, megoldható, van rajta fogaskerék?az is jó lenne az eredeti.köszi,majd jelentkezek.üdv  )elfelejtettem a jeleket.

endrebácsi Creative Commons License 2015.01.15 0 0 1571

Benzinesed is van?   :-))

  Olyan mágnes hozzáférhető, de a belsejében a mágnesesség az biztosan le van hervadva...

                             Van ahol felmágneseztesd?

Előzmény: Géza Fülöp (1570)
Géza Fülöp Creative Commons License 2015.01.15 0 0 1570

Jancsák Józsi bácsinak, köszönöm a jelentkezést és ahogyan mondottam volt a telefonba, majd jelentkezek, továbbá érdekelne még, hogy b.miá-hoz mágnest és fogaskerekét hol tudnák beszerezni, vagy Józsi bácsinak nincs-e véletlenül amit el tudnánk csereberélni, vagy üzletelni? üdvözlettel:fülöp géza

Előzmény: endrebácsi (1568)
Géza Fülöp Creative Commons License 2015.01.15 0 0 1569

Gézabá, köszönöm, még addíg nem jutottam el, de már tettem bejelentést a hibáró, várnom kell. üdv: gézabá.

Előzmény: endrebácsi (1568)
endrebácsi Creative Commons License 2015.01.15 0 0 1568

Tissztára mint a rádióforgalmazásnál, úgy célzod a hozzászólásodat.

 

           Nagyon tetszik, mert én is hasonlóan próbáltam jól csinálni a dolgot - csak nekem BHZ-s Atti segített.  :-)))

Előzmény: Géza Fülöp (1566)
Géza Fülöp Creative Commons License 2015.01.15 0 0 1567

Gézabától mindenkinek: :-(((

Géza Fülöp Creative Commons License 2015.01.15 0 0 1566

Endrebának gézabától. üdvözöllek. igen, a készülékemen elment a hang és a zene.már kértem segítséget, csak soká jön.ez, viszont jó.majd jelentkezek . minden jót:gézabá.

endrebácsi Creative Commons License 2015.01.14 0 0 1565

Melyik szerkezet?     Ha a számítógéped, akkor én sem tudok segíteni.        :-(((

Előzmény: Géza Fülöp (1563)
endrebácsi Creative Commons License 2015.01.14 0 0 1564

JancsáR...    :-)))     Oké gézabá, majd figyellek hogy szólsz-e.                  Jó egészséget.

Előzmény: Géza Fülöp (1561)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!