Keresés

Részletes keresés

cyber.greg Creative Commons License 2002.11.17 0 0 16
A pályamunkások új ruhájára várjuk a pályamunkákat!
gumidani Creative Commons License 2002.11.16 0 0 15
A kalapácsos ember kiagyalásakor senkire sem gondoltam. Életemben másodszor fordult elő, hogy véletlenül és akaratlanul ráillik valakire, amit mondtam, vagy írtam.
Egyébként én is úgy látom, hogy nem nagyon van kedvük másoknak az ilyen jellegű baromkodáshoz. Valahogy olyan rossz kedvűek az emberek. Nekem nagyon hiányzik a Ludas Matyi. Jó viccet is ritkán hallani.

Előzmény: manhattani (13)
ic708 Creative Commons License 2002.11.15 0 0 14
Helló!

Más. szöveg részhez:
Háháhá!

Előzmény: gumidani (11)
manhattani Creative Commons License 2002.11.14 0 0 13
DGKUm, szegény, azt hiszi, hogyha kitiltja a témát az anyatopicból, megússza az átszervezést :)))
(Gfeca, megemlíthetnéd neki, csak úgy óvatosan, szőrmentén, hogy mintha róla írnának az Átszervezzük topicban! Ha még írna is ide, jó vicc lenne! :))) )
Előzmény: gfeca (12)
gfeca Creative Commons License 2002.11.14 0 0 12
Ne hagyd abba, nincs a közelben mérges ember. Ez a topik a kihalás előtt jó lesz amolyan levezetőnek...

gfeca

Előzmény: gumidani (11)
gumidani Creative Commons License 2002.11.14 0 0 11
Aus:
Kösz a felhomályosítást. Akkor már abszolúte lemaradtam. Én még a Pályagazdálkodási Főnökségnél tartottam. Tudod, arra gondolok, amit még azelőtt, magyarul, pályafenntartásnak hívtak.
Megjegyzem, hogy a saját munkahelyemen sem tudom / akarom követni az átnevezések sorát. Úgy gondolom, hogy a tényleges tevékenység megváltoztatása nélküli névcsere csak magánérdekeket szolgál.
Zu:
"A PGF pedig a Pénzgazdálkodási Főosztály..."
Nem baj, azt is átszervezzük. Van egy vizipólós haverom, tehát átcsoportosítjuk őket a Szőnyi útra.(eddig csak adósságban úsztak, ezután vízben is fognak)
Más.
Délelőtt volt a nagyvizit. A főorvos úr különböző színű cédulákat ragasztgatott az ágyakra. A nővérke azt mondta, hogy ezután nem a nyolcaska leszek, hanem a 505520670181-eske. Őt pedig szólítsam csak egyszerüen főintézőnek.
Na, gyorsan abbahagyom, mert közeleg az a mérges ember a hosszúnyelű kalapácsával.

Előzmény: gfeca (8)
ic708 Creative Commons License 2002.11.14 0 0 10
Helló!

Akkor bevettem.

Előzmény: FOMA (9)
FOMA Creative Commons License 2002.11.14 0 0 9
Hűha, látom, hogy van aki komolyan vette amit írtam...
gfeca Creative Commons License 2002.11.14 0 0 8
Csak azért:

Gépészeti Szakigazgatósáég van....

A PGF pedig a Pénzgazdálkodási Főosztály...

gfeca

Előzmény: gumidani (3)
ic708 Creative Commons License 2002.11.13 0 0 7
Helló!

Jaj ezt ne, mert a volán csak buszt tud közlekedtetni mostanság.

Hogy fogok/fogunk vonatozni?
Inkább újítsák fel a vonalakat!

Előzmény: FOMA (4)
ic708 Creative Commons License 2002.11.13 0 0 6
Háháhá!

Együtt sírunk-nevetünk a MÁV helyzetén.

Háháhá, aztán folytasd is!

Előzmény: gumidani (3)
gumidani Creative Commons License 2002.11.13 0 0 5
A projekt organizálására fel kell kérni az e téren nagy nemzetközi elismertségnek örvendő Daniel Ruber & FOMA International Deceitful Thief Companyt.
Előzmény: FOMA (4)
FOMA Creative Commons License 2002.11.13 0 0 4
Elgondolkoztam a kérdésen. Jelenleg mi zavarja a legjobban a MÁV vezetésének hatékony működését? A válasz egyértelmű: a vasút! Tehát a személyszállítást, árufuvarozást, pályafenntartást, gépészetet le kell választani a MÁV-ról. Kísérletképpen javaslom az amúgy is vállalkozó suellemű Pécsi Igazgatóságot kijelölni a projekt végrehajtására, amelynek első lépése lenne a 47, 60, 61, 62, 64-es vasútvonalak átadása a Volánnak. Természetesen ennek első lépése az igazgatósági létszám felemelése lenne a projekt propagálása céljából.
gumidani Creative Commons License 2002.11.12 0 0 3
Elöször is a Gépészeti Igazgatóságot be kell olvasztani a MÁV Kórház betegszállító csoportjába.
Továbbá a PGF-eket átkeresztelni / átcsillagozni Pályaművelési Teamnak (PT)! Ez a legsürgősebb, mert biztos helyről értesültem arról, hogy az EU illetékesei (egy belga utcaseprő mondta) ezt várják tőlünk. Az új egyenruha tervezésére tendert írnak ki. A nevezés alapfeltétele, hogy a cég neve ior-ra végződjön és francia útlevele legyen a cég managmentjének.
A többit majd holnap írom, mert most abba kell hagynom, mondta az ápoló úr.
gfeca Creative Commons License 2002.11.12 0 0 2
Üdv Nektek!

Kár hogy nem én 0-zhattam először!:-)))

Csak DGKUm miatt!:-)))

gfeca

Előzmény: Törölt nick (-)
FOMA Creative Commons License 2002.11.12 0 0 1
Köszönet a vállalkozó szellemért, de azért a Buzullst nem kellett volna szétverni.:-)
Előzmény: Törölt nick (-)
Vanek Creative Commons License 2002.11.12 0 0 0
Először is nulla százalék béremelést mindenkinek, azonnali, sőt szeptemberig visszamenőleges hatállyal.
Ha ez megtörtént, beszélhetünk a részletekről!
Törölt nick Creative Commons License 2002.11.12 0 0 topiknyitó
Ezen a topicon a MÁV Rt. küszöbön álló átszervezésével kapcsolatban lehet észrevételeket megtenni - ahogy DGKUm kérte. :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!