Keresés

Részletes keresés

solo_la_samp Creative Commons License 2018.02.03 0 0 17227

Szep volt ez a leguggolós szabi.

solo_la_samp Creative Commons License 2018.02.03 0 0 17226

A mákos góljuk óra sajnos nagyon feljöttek. A szünetben össze kell kapni magunkat és lőni két gólt a Sud-nak.

Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.02.03 0 0 17225

ott van!!!

samp1991 Creative Commons License 2018.02.03 0 0 17224

Ma ujra elveznunk kell a jatekot es nem szabad hagyni hoy a gyozelmi kenyszer ranehezedjen a fejekre es a labakra, mert akkor egy Sassuolos meccs sulhet ki belole.

egy Fiorentinas jatekot kell hozni es akkor meglehet a meccs, plane ha rugunk 3-at!

 

AVANTI DORiAAAAAA!!!

Panucci Creative Commons License 2018.02.03 0 0 17222

verrével mi van? mért játszik olyan keveset?

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.03 0 0 17221

Törölt nick Creative Commons License 2018.02.02 0 0 17220

samp1991 Creative Commons License 2018.02.01 0 1 17218

Ha mar halaszni kell, en tovab ra is a lengyel, cseh, horvath bajnoksagokban kutatnrk es hoznam el akar a bajnok vagy bajnoki aspirans csapatok legjavat, meg ha 4-5-7 millat is kell erte fizetni. 

Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.02.01 0 0 17217

Abszolút megértem a döntését. Ennyi idősen kapott egy utolsó esélyt az élettől, a klasszikus értelmbe vett közepes kapus akinek fontos Serie A-B tudása, tapasztalata van. Viviano sérülésekor szerintem nagyon jól szállt be, volt 1-2 hajmeresztő megoldása, de összességében nyugalmat árasztott a kapuban. Köszönet és hála neki, a pályafutása végeztével várjuk őt vissza, kapusedzőnek vagy bárminek ahol a mentalitását átadhatja a fiataloknak.

 

Beneventot is megértem ( sőt) azt gondolom hogy egy frissen feljutott csapatnak az első és legfontosabb dolga az lenne, hogy egy tapasztalt, sokat megélt, akár egy fix Serie A-s csapat második számú kapusát kell elcsábítania, mondjuk a szezon előtt.

 

Puggioni végig fogja védeni a szezon hátralevő részét aztán a csapattal együtt ő is elmerül a Serie B-be, ami nyilván nem gond neki, hiszen ennyi idősen a pénz mellett talán az a legfontosabb hogy folyamatosan védjen.

 

Annak örülök hogy végre(!) nem volt nagy mozgás télen. Nyáron is nagyon meg kell kérni az árat Torreira-ért ( őt 100% hogy nem tudjuk megtartani) de ahogy mozog a piac, lassan tényleg minden szemrebbenés nélkül kérhet ő a leendő csapatától 3M fizetést, mi meg mondjuk 35-40M. Aztán ebből az összegből vagy mondjuk ennek a harmadából okosan halászva lehetne taláni akár ligán belül is minőségi pótlást. Meglátjuk!

Előzmény: solo_la_samp (17215)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.01.31 0 0 17215

Puggio-> Benevento

A deal részeként a déliek 27 éves szlovén kapus, Belec érkezik kölcsön+ opcióval.

solo_la_samp Creative Commons License 2018.01.31 0 0 17214

Én úgy látom h Pzggio lelép...

Előzmény: samp1991 (17212)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.01.31 0 1 17213

Persze az ok h a mapei van mögöttük, de csak egy falusi csapatról beszélünk....

 

Egyébként én 22 m-et olvastam Polianoert ami pláne vicc kategória. És felveti a kerdest: ha ő 22, Caprari miért csak 14?😁

Előzmény: Törölt nick (17210)
samp1991 Creative Commons License 2018.01.31 0 0 17212

Nem ment el senki - nem jon senki

Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.01.31 0 0 17208

de igazából én már a felvetést sem értem. az oké hogy a Sass és a Napoli napok óta tárgyal(gat) meg a Sass játékos is húzna a déliekhez ( ezt meg is lehet érteni), de mi miért menjünk bele ebbe a rohanásba, kapkodásba. Caprarit eladni a vételi árunkhoz képest + 1-2-3 misiért, a szezon közepén, úgy hogy zár is a bolt több mint nevetséges. Aztán szerencsétlen Caprari sem hinném hogy örömmel menne el tőlünk a Sassoulohoz, jelenleg prosperálóbb csapat vagyunk. Szóval jelenleg ezt csak a Sassoulo tehetetlen segélykiáltásának fogom fel mondván  nekik mindenképpen kell egy csatár (remélem a vezetőség nem fog ránk cáfolni)

 

Vigyék el tőlünk mondjuk 5 misiért a sokszoros argentin válogatott klasszist: Ricky Alvarezt.

Előzmény: solo_la_samp (17207)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.01.31 0 0 17207

Jaja, ő mindent megtett h megtartsa, de Giampaolo ragaszkodott az eladasahoz:))

 

Azért az félelmetes h mar egy Sass is ad(na) 14 milliót egy játékosért

Előzmény: Törölt nick (17206)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.01.30 0 0 17205

Én is olvasom. Akkor tuti eladjuk :DD

Előzmény: Törölt nick (17204)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.01.30 0 0 17201

Pedig úgy néz ki létre jon a deal. Politano egy köpésre Napolytol, a Sass 14re emelte a tétet. Csak azt nem tudom kit akasztunk le helyette... mondjuk helyette sztem jó lehet Éder. Fariasánál jobb az tuti.

solo_la_samp Creative Commons License 2018.01.30 0 0 17200

A 12be beszámított Caprariert a Ssss által kínált 13 nem az a pénz amiért még kéne válni tőle

solo_la_samp Creative Commons License 2018.01.30 0 0 17199

Az kemény

Gianluca Vialli Creative Commons License 2018.01.30 0 0 17195

Nagyjából semmi indokunk nincsen rá hogy eladjuk. A srácot nagyon drágán számították be a milánóiak, jelenleg ennyit nem ér még, de van benne fantázia, lehetőség. Eleve az elvet sem értem hogy miért válnánk meg tőle. Aránylag sokat játszik, több poszton is bevethető, ráaádásul jöhetnek sérülések, eltiltások, valamint Q sem lesz már fiatalabb. Én szvsz most úgy érzem, hogy ez a keret eléggé stabil, nyilván pár embert minden érzelem nélkül ki kell szórnunk és a helyükre valóban minőségi pótlást kell intézni, amolyan finomhangolás szinten.

 

Kapus poszton megvagyunk. Viviano alapvetően nagyon jó kapus, sok a sérülése, olykor meccseket eldöntő hibái is vannak, de nagy átlagban azért egy megbízható portás aki imád nálunk lenni. Az ő pótlására azért Puggioni eléggé megbízható megoldás, akinek nem gond végigülni a szezont.

 

A védelem egyben van szerintem: Strinic, Ferrari, Silvestre, Bereszinszky kezdő szerintem Serie A szinten sem rossz. Itt Silvestre-t külön kiemelem aki 4 éve hogy idekerült hozzánk és  szépen csendben dolgozva nálam lassan legendává válik. Nagyjából semmilyen balhéja, elvágyódása, sértődése nem volt az itt töltött időszaka alatt, ellenben stabilan hozza a megbízható teljesítményt. Örültem is hogy megkapta a csk karszalagot. Murrut még betartanám és nagyjából ennyi. Dodo, Sala, Regini el kell passzolni szinte mindegy mennyiért, és a helyükre hozni minőségi játékosokat.

 

Kp: Szintén stabil. Torreira klasszis, nyáron tuti eladjuk csillagászati összegért. Linetty, Gaston is kb a csapatok 80%-nak erősítés lenne. Praet a testidegen poszton is egyre hasznosabban játszik. Baretto is hasznosan tud beszállni a meccsek zömében, amikor darálni kell és labdát szerezni és hát neki is Puggioni idege van, már ami a kispadon ücsörgést illeti. Mindenképpen szükség van ilyen mentalitású játékosokra is. Innen Alvarezt azt gondolom már ingyen is el kell engedni sőt, talán jobb ha mi fizetünk a "vevőnek" csak vigye. Ide kéne hozni egy minőségi mindenest mert Verre eddig annyira nem meggyőző, persze sok lehetősége nem is volt megmutatni hogy mit tud.

 

Támadószekció tényleg parádés, nagyon el van találva az egyensúly. Már ami a rutint, a némi tapasztalatot és az abszolút újonc tehetség státuszt illeti. Q-ról sokszor elmondtam már, hogy nem bíztam már hogy ennyi gólt szerez, de eddig nagyot megy az öreg. Zapata is azt gondolom bizonyította hogy miért akartuk ennyire, néha ő van kiszolgáló szerepben, de szerencsére ahogyan Rómában bizonyította tud ő berobbanva, érkezni a kapu elé. Caprariban is sok van, de eddig amolyan Jolly Jokerként használja Giampi. Tud ő centert is játszani, árnyék ékként is eljátszogat, valamit a szélekről megindulva is be tudja játszani a pályát. Szabadrúgásaiban is van ötlet, megvannak a játékpercei is..abszolút felesleges lenne a csapat váltás nála. Kownackinak is nagyon jó dolga van nálunk, 20 éves srác létére minden tét meccset beleszámítva 14 meccsen kapott lehetőséget, egy elég acélos bajnokságban ahol nem adjak a védők ingyen a gólokat. Itt szerzett 6 gólt, kiosztott 2 asszisztot, ami nagyon biztató teljesítmény. A szezon végére lesz még a lábában jó sok meccs és szerzett rutin.

 

Giampival összességében nagyon elégedettek lehetünk még akkor is, ha mondjuk a 9. helyen zárnánk a szezont. De azt gondolom Giampi is elégedett lehet a bohóccal és a kerettel, mert azért van itt minőség rendesen, hullámvölgyek meg 90+ kapott gólok ide vagy oda. Nagyon remélem hogy nyáron marad, valamint nem lesz akkora mozgás a keretben mint az elmúlt években.

Előzmény: solo_la_samp (17194)
solo_la_samp Creative Commons License 2018.01.30 0 0 17194

Még  mindig el a Caprari- Sassuolo szál. Most Farias lenne az utodja. Szerintem ez nekunk nem deal. 

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.30 0 0 17193

Törölt nick Creative Commons License 2018.01.29 0 0 17190

Igen sérült, talán a hétvégén már egészséges lesz. Ha égett volna tegnap a ház, 20 percre jó lett volna. 

Előzmény: Törölt nick (17175)
samp1991 Creative Commons License 2018.01.29 0 0 17189

Nálam Brzovic az Djuricic kategória: nem kiszámítható, nem alázatos  és nem csapatember

Giaccherini - ebben a szezoban 4 meccs alatt 60 percet játszott és volt egy gólpassza. 32 éves és nincs a lábában meccs. mire felpörögne, adhatnánk vissza. Ha Barretto igy jatszana mint ma, nem kellene helyettest keresni. Ma vhogy jól palástolta az alibi játékát :))

Rog: 16 meccsen 174!! percet játszott. mivel 22 éves, talán vele tudna mit kezdeni Giampi. kérdés hogy milyen opcióval érkezne

 

Azért Linetty oldalán nagyon sűrűn jöttek a támadások. nem tudom hol futkorászik ez az ember, Murrunak nem volt könnyű dolga. Ma jó napot fogott ki a balhátvédünk is, ilyenkor kezdi megmutatni, miért is nézték ki a scouterek annakidején.

 

Nagyon sajnálom Praet-ot. ha ez a csávó lehozott volna egy jó tavaszi szezont, tutti 30+ misiért vitték volna a nyáron. így még legalább 1 évet itt kell szenvedjen a bal/jobb védekező középpályási posztján.

 

Balotelli ingyen igazolható lesz nyáron. ugy látszik a bohóc elfelejkezett róla vagy Giampi verte bele a fejébe, hogy üljön le a seggére. szerintem tudna plusszt hozni a csapatba, ha Q elmegy, mert az az ember nem tisztel senkit és qrva szeretet és tisztelethiányos. ezért tud jól boldogulni egy Nice-ben. Cr7 &Zlatan féle ego, Q szintű tudás és gólérzékenység.

 

Én Éderben látnék inkább fantáziát. vagy egy Nani-ban.

 

Szép és megérdemelt győzelem volt, még ha késett is 4-5 napot.

 

AVANTI DORIA!

solo_la_samp Creative Commons License 2018.01.28 0 0 17188

Tegnap Rog-ot meg Brozovicot olvastam, most Gaiccherini. Valaki tényleg jó lenne mélyíteni a középpályát.

Előzmény: Törölt nick (17187)
TheRealCwetka Creative Commons License 2018.01.28 0 0 17185

Kijárt már... Ezt megérdemeltük. Köszi a fiúknak. :)

 

solo_la_samp Creative Commons License 2018.01.28 0 0 17184

DUUUUUVAAAAAN ZA-PA-TA

solo_la_samp Creative Commons License 2018.01.28 0 0 17183

Ó b+ Ricky

solo_la_samp Creative Commons License 2018.01.28 0 0 17182

Ez most nem finom

TheRealCwetka Creative Commons License 2018.01.28 0 0 17181

Magasan a 2 kapus a legjobb a mezőnyben. Ennyi helyzetet nem lehet kihagyni. Jó lenn ha koncentrálnánk,

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!