Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.26 0 1 3699

Nekik is ugyanaz a gondjuk szerintem a korukbeli pasikkal  - sőt még több :) ..

Igen amúgy én is jeleztem már többször, hogy ugyan valóban csábítóbb egy huszonéves lány testileg, de lelkileg azért nem mindenki érett közülük egy korombelivel való kapcsolatra. Illetve érettnek nevezni is túlzás, mert a legtöbb lány érettebb a saját kortárs fiúkhoz képest, de nem mindenki gondolkodik úgy, mint egy 30-40+-os

Én tök jól ellennék a 35-45-ös korosztállyal is, elnézem simán, hogy már kicsit narancsbőrösebb a fenekük, nem olyan szép az arcbőrük, van rajtuk pár kiló (no nem túl sok) de egyszerűen hihetetlen, hogy mennyi a bizalmatlan, szétesett, bezárkózott, jövőkép nélküli, depressziós - és még a végtelenségig folytathatnám, hogy milyen - nő.. Már egyszerűen félek kapcsolatba lépni is velük és kedvem sincs hozzá, mert tudom előre, hogy ugyanaz lesz, mint mindig. Valahol 35-36 évnél érzem a határt, ahol hirtelen bezuhan a statisztika nálam. A fiatalabbakkal sokkal jobban el szoktam tudni beszélgetni és e legtöbb randim is inkább abban a korosztályban volt. 

Előzmény: Törölt nick (3692)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.26 0 0 3698

Igazándiból sosem erőltettem a vacsorát, hanem rá szoktam kérdezni, hogy séta, kávé, pizza stb. Étterembe sosem mentem még, de pl pizzázni már többször és sosem én kértem. 

Viszont a parkokat utálom már. Leginkább kávézó párti vagyok ;) !

Előzmény: Normali (3697)
Normali Creative Commons License 2019.11.26 -1 0 3697

Hát akkor ne vacsorázni vidd, lehet sétálni is a parkban, közben egy fagyi és kész. Vacsora.. vacsorázni akkor hívok valakit ha valamelyest már ismerem és tudom hogy komolyan gondolom. Azt meg már úgyis levágódik addigra hogy milyen lánnyal állunk szemben..

De hát Ti dolgotok mindenki úgy randizik ahogy szeret.

Előzmény: Törölt nick (3687)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.26 0 0 3696

értem, pfff

Előzmény: SHovatova (3695)
SHovatova Creative Commons License 2019.11.26 -1 0 3695

Az nem mérvadó.

Előzmény: Törölt nick (3694)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.26 0 0 3694

a rám írogató, jelölgető, like-olgató 50-esek

Előzmény: SHovatova (3693)
SHovatova Creative Commons License 2019.11.26 -1 0 3693

Nem, nem normális. Ki állította ezt?

Előzmény: Törölt nick (3692)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.26 0 1 3692

ez amúgy mennyire gáz már, hogy ha én huszonéveseket keresek 41-2 éves fejjel, akkor én beteg vagyok (pedig csak elegem van, hogy 10-ből 10 30-40+-os hölgy kiégett és/vagy pszichipata és/vagy totál nincs tisztában saját magával). de bezzeg az teljesen normális ha 50-esek írogatnak nekem (és ha nemet mondok, vagy nem reagálok, akkor én vagyok a rohadék). az külön vicces, hogy volt olyan, akinek megköszöntem a levelét és finoman nemet mondtam, erre rámszállt, hogy ha annyira nem érdekel, akkor hogyhogy mégis visszaírtam úgy tűnik mégis mozgatja a fantáziámat.... hülye.

Előzmény: Törölt nick (3690)
Albert Einstand Creative Commons License 2019.11.26 0 0 3691

Megpróbálom, mit veszíthetek. :)

Előzmény: Törölt nick (3690)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.25 0 0 3690

Szerintem nem, de úgy sem fogtok matchelni, ha te nem keresel abban a korosztályban. Ugyanakkor nekem az a véleményem, hogy valamennyire beleszól a háttérben az oldal logikája és nem dob fel 50 éveseknek általában - ha te sem őket keresed. Tehát az előfizetés nélkül fel nem fedett lájkjaid nagyja nem "kamu" ilyen téren - azaz nem érdektelenektől származik. Ebben az a logika, hogy ha előfizetsz a prémiumabb csomagjukra, akkor azonnal fel kell fedniük a kártyáikat és elég sok reklamáció lenne, ha emberek százai Bözsi nénik meg Teri nénik közül lájkolhatnának viszont hirtelen :))) ... Hamar elterjedne, hogy nem érdemes előfizetni. 

Előzmény: Albert Einstand (3685)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.25 0 0 3689

Persze - nekem is bejönnek, csak annyira lassú az egész :) .. Ezért írtam, hogy talán nyugger koromra meg is találom a párom - ha így halad ;) !

Előzmény: AliBack (3681)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.25 0 0 3688

Én Tinderen idáig csak olyanokkal jutottam tovább, akik nem csak erre vágynak. Kevés olyan van, de "jó minőségű a kínálat" . Tinderen a legtöbb a szép nő - torony magasan. Sehol máshol ennyi szép nővel nem találkozok. Ide nem mernek regisztrálni túlnyomó részt, akik nem érzik magukat a szebbek közé tartozónak. 

Eltorzult amúgy erősen, mert itt mindenki sikeres, szép, világjáró stb, de aztán a nagy részéről beszélgetésnél kiderül, hogy csak arcoskodás kifelé, mert itt ez a divat és alkalmazkodik a szabályokhoz. 

Én legalább annyi normális nővel beszélgettem Tinderen, mint Badoo-n - ugyanakkor összességében mégis ők a kisebbség az oldalon ...

Előzmény: Törölt nick (3680)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.25 0 0 3687

Igen ez egybecseng azzal, amit a környezetemben is tapasztalok. Én ugye nem is keresek ebben a korosztályban, de szerintem már a 30-asok végén is ez kezd kibontakozni (főleg elvált anyukáknál)

Pont ez az oka, hogy meglepően sok anyuka lájkolt már be tőlem 50-100 km-ekre - amikor evidens mindenkinek, hogy én nem fogok oda költözni - ő meg ide. 

Budapesten élőként más a helyzet, de nekem ezzel az a gond, hogy tegyük fel, hogy tartok egy fővárosi szeretőt :) ..

Egy randi 5e Ft üzemanyag költség. Elmegyünk vacsizni, 6-8-10e Ft. Végig hallgatom a panaszát a menő multikatona életéről, a főnökéről, a munkatársairól. Elmegyünk mozizni vagy mást csinálni - az sem két ft. De összeköltözni nem akar - csak úgy lazán..

Én társat keresek. Nekem ez nem tűzoltásra jó, de nem elég. Ezért keresek mellette mást. Ha olyan, akkor megérti - ha nem, akkor zaklat utána, nem hagy békén. És itt jönnek képbe a kis pillangók.. Ők 20 évvel fiatalabbak, naívabbak, kevésvé rafkósak, kisebb az arca a legtöbbjüknek és ők nem fognak keresni, ha nem fizetem ki azt, amit amúgy is otthagynék némi jópofizás mellett egyeseknek. 

Őszintén szólva kezd már kicsit elegem lenni a sok megzakkant nőbe ölt pénz miatt. Eleinte rózsacsokorral kezdtem és megadtam a módját a taliknak - aztán idővel odáig redukálódtam, hogy no virág, hagyom, hogy kifizesse a felét  és elég egy kávé... Aztán ha ott van valami folytatásra remény, akkor már  legközelebbtől nőhet a költségvetés és tágulhat a fantáziám is, hogy mivel kápráztassam el. 

Előzmény: Albert Einstand (3679)
Albert Einstand Creative Commons License 2019.11.25 0 0 3686

szívesen.:)

Előzmény: Törölt nick (3684)
Albert Einstand Creative Commons License 2019.11.25 0 0 3685

Tinderen be lehet állítani életkor korlátozást, hogy kik lássanak?

Előzmény: Törölt nick (3683)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.25 0 0 3684

Na ez egy hasznos tapasztalat - köszi :) !

Előzmény: Albert Einstand (3678)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.25 0 0 3683

Maradjunk az átlagos külsőnél, de amúgy tehetséges emberismerő vagy :))) ..

Az a baj, hogy a tinderes és egyéb online platformon a huszonéves szép nők számára van még egy csomó kockahasú szálkás parkolóban más ferrarijával pózoló srác - és ott még beeszik ezt a mesét sokan :) ..

Amúgy beszélgettem már egészen értelmes és érett gondolkodású 25 év körüli lányokkal is, de ők jellemzően az ország keleti feléből szerettek volna kiszabadulni. 

30 felett már más a helyzet kicsit ilyen téren. 

Előzmény: Krüger Frédi (3677)
AliBack Creative Commons License 2019.11.25 0 0 3682

Hát nah:) ők is emberek. Vannak vágyak, igaz nincs tapasztalatom 30 feletti lányokkal, de gondolom ott még "konkrétabban" nyiltan vállalják h na "akarlak". Gondolom.. Magyarán jobban kifejezésre juttatják ezt a vágyukat. A többség

Előzmény: Albert Einstand (3679)
AliBack Creative Commons License 2019.11.25 0 0 3681

Én kipróbáltam az előfizut heppből. Hát lett 1 2 plussz találat a kiemelés miatt, Na meg megint a matek hogy rengeteget lehet szórakozni Vele És így Evidens hogy több találat is lesz de natur is ugyanúgy bejönnek csak lassabban. En ezt tapasztaltam. 

Előzmény: Törölt nick (3676)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.25 0 0 3680

tinderen amúgy akad aki nem csak alkalmi/testi kapcsolatot keres? mert akkor lehet, hogy kipróbálnám, van épp egy totál igénytelen képem erre a célra, csak hogy milyen ott a felhozatal a környékemről.

Albert Einstand Creative Commons License 2019.11.25 0 2 3679

Én meg azt tapasztaltam 45 évesen, hogy a nők találkozás után rögtön dugni szeretnének. 
Ez annyira lehangoló a sok kamu duma után, hogy ők nem szexpartnert keresnek. 
Fent van egy vékony képpel, eljön a talira +15 kilóval és szexelni akar. 

Előzmény: Törölt nick (3675)
Albert Einstand Creative Commons License 2019.11.25 0 1 3678

Badoo egyértelműen megtolja a matcheket, ha előfizetsz rá. 
De mivel kevés az új reg, elég max kéthetente-havonta egy hétre fizetni.
Ezért szoktam én paypallal fizetni, mert ott a fizetés után rögtön le tudom tiltani a megújuló előfizetést. Sajnos szinte csak főváros környékieknek jó, vidéken az elfogadható csajok nagyjából ugyanazok hónapokig. Van egy csomó aki csak unalmában cseveg, mégtöbb aki nem valós képet rak fel magáról, vagy meg sem adja a súly/magasság adatait, így tudni lehet, hogy túlsúlyos. 

Előzmény: Törölt nick (3676)
Krüger Frédi Creative Commons License 2019.11.25 0 1 3677

"Ha túlságosan rászoknék hozzá, akkor nehéz lenne a korosztályommal a szex"

Ha jól vettem ki a hozzászólásaidból, a harmincas éveid második felében jársz, jó külsővel, jó képzettséggel, bőven átlag feletti egzisztenciával. Ezzel a kombóval simán keresgélhetnél akár átlag feletti huszonéves lányok között is (mármint a nem készpénzes piacon)  

Előzmény: Törölt nick (3672)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.25 0 0 3676

Visszatérve a topik fő témájához - van egyébként valakinek tapasztalata Tinder és Badoo előfizetéssel kapcsolatban? Mármint, hogy mi változott? Lett-e több match stb

Kezdek elgondolkodni rajta, mert egyszerűen anélkül kénye-kedve szerint csinál az emberből hülyét ez a két oldal. 

Az elmúlt egy évben sokadszor regisztráltam rájuk - néhány hetes szünetekkel. A Tinderre legutóbb 3-4 hete. Aznap lett vidéken élőként 25 kedvelésem. Másnap felment 40-ig, de érdekes módon ott áll meg mindig nálam. Abból csepegtet egyet-egyet néhány naponta - jellemzően a belépés utáni első vagy második feldobott ember képében, illetve néhány hetente másnak is bedob és úgy lesz matchem, de egyre biztosabb vagyok benne, hogy egyszerűen fel sem dob a nőknek és az engem lájkolókat sem nekem, mert hiába húzogatok, nem szokott csökkenni az engem kedvelők száma érdemben és ha valakivel matchelek - akkor is jellemzően csak 1-2 napon belül visszapótolja a kitűzött 40 körüli kedvelőszámra, majd ott marad a létszám beragadva. 

Most reggel is matcheltem két szép nővel, de máskor meg napokig csend.  Mire ilyen tempóval megtalálja az ember az igazit nyugdíjas lesz :) ..

Kíváncsi lennék, hogy ha egy alap előfizetést bevállalok, akkor mennyire változik a logikája.


A Badoo pl unhatja már a sok újraregisztrálásomat, mert legutóbb regisztráció után vagy egy hétig nem volt matchem - pedig húzogattam sokat a randik játékban. Az azelőtti regisztrációmkor viszont rögtön ajándékba adott egy 24 órás kiemelést és özönlöttek a kedvelések. Aztán egy hete bármiféle kiemelésre értesítés nélkül 1-2 napig hirtelen megindult a forgalom, egy csomóan kedveltek,nagyon magas lett a népszerűségem, aztán egyszer csak visszaesett nagyon alacsonyra. 

Ennek így semmi értelme az ego romboláson túl. Tényleg úgy játszogatnak a nem előfizető férfiakkal, ahogy akarnak. Mondjuk inkább a Tinderre adnék ki pénzt, mert a Badoo-n sokkal rosszabb a hölgy felhozatal minősége. 

Törölt nick Creative Commons License 2019.11.24 -2 0 3675

Az első nickem nekem  sem mai gyerek - jóval 10 év feletti. Azt akkor buktam, amikor sok éve volt egy nagy index fórumos összeomlás. Viszont a hülye fejemmel a válásomig egyetlen nickkel toltam egy rakás topikban és ebből voltak gondjaim. 

Jelenleg van 10+ - tanulva a hibámból..

Itt a topikban én inkább csak azért szoktam cserélni, hogy ha egyszer tartós párkapcsolatom lesz újra, akkor igen nehéz legyen összerakni a képet - ha bármi miatt valaki idetévedne. Nagyon nehét kibogozni, hogy ki mit írt 2-3-4 évvel ezelőtt úgy, hogy közben a fórum negyde "törölt nick" lesz és a kereső sem keres a régmúltban igazán. 

Amúgy én már évek óra a FB-n is olyan elővigyázatos vagyok, hogy a posztjaimat pár hét után mindig törlöm - nem szeretném, ha bármi évekre visszanézhető lenne. 

Neked szerencséd van szerintem - ha nekem lenne ilyen "barát"nőm, akkor én sem fanyalodnék a másik verzióra. Ajánlatot kaptam mondjuk már ilyen téren is, de a párkapcsolata mellett nem szerettem volna harmadik lenni. Illetve valószínűleg sokkal több ilyen ajánlatom lenne, ha nem x-elném ki az oldalakon a sok túlsúlyos és jóval korom feletti nőt, de ezt így nem is tekintem ajánlatnak. 

Viszont ha úgy vesszük, akkor ezt a "kényes kérdést" te is megoldottad már - azaz nem csak nálam kényes kérdés :) ..

Igazándiból szerintem a pszichopatáknak és ennek is van jó és rossz oldala. 

Ha udvarolsz (vagy mi :) ?)  és valahogy kinéz a hölgy, van némi egója és tartása, akkor szinte biztos, hogy kompromisszumokra kényszerülsz a szexért, igazodsz hozzá. Ha fizetős szolgáltatást veszel igénybe, akkor viszont nagyjából az van, amit te akarsz. Ő nem fog panaszkodni, ott találkoztok, ahol te szeretnéd, a te igényeidet tartja szem előtt a feladat elvégzésekor. Persze ez így eléggé egoista kijelentésnek tűnik és nekem sincs bőven ekkora arcom, de nem biztos, hogy van kedvem a súlyosan lelki beteg nők elviseléséhez és a színjátszáshoz. 

Előzmény: Törölt nick (3674)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.24 0 0 3674

na jó, de neked kb ugyanaz maradt az új nick-ed is. (nekem sem ez az első, 99-2000 körül regisztáltam ide, ha jól emlékszem. azt tudom, hogy még éppcsak 5 jegyű volt a sorszámom, bár nekem nem annyira a nyomonkövethetőség elkerülése volt sosem a nickváltással a célom, inkább akkor töröltem, ha rettentően felb.szott valaki).

 

van egy barát barátnőm, ő nekem is javasolta a k.vázást, mivel most foglalt, de amúgy vele szoktuk az ilyesmit intézni, ha épp mindketten függetlenek vagyunk. jó, mert a lelki kötelék is megvan és a testi vonzalom is. próbáltuk már párként is együtt és úgy nagyon nem működött a dolog.

 

de azt hiszem ennyire sosem leszek kiéhezve a testiségre, hogy ilyesmire fanyalodjak, akkor inkább belemegyek egy próba-szerencse kapcsolatba valamelyik csinos pszichopatával. még esetleg azt is bekamuzom, hogy hiszek a horoszkópban meg ilyesmi.

 

amúgy szerintetek az első találkozás nem kamuzza be a regisztrálók számát? akárhogy csűröm-csavarom a keresőt, sehogy sem jön ki a matek, max napi 10-20 regisztráló, férfiakkal együtt. (ha feltételezem, hogy manapság kb egál a két nem aránya). a kritériumaimnak megfelelő nőből maximum 1-2 per hét.

 

 

Előzmény: Törölt nick (3673)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.24 0 0 3673

Alinak és Tea kisasszonynak sem ez az első nickje :) .. Én már régebben kifejtettem többször, hogy miért cserélgetek: Kényesek a témák - nem annyira szeretném a későbbi nyomonkövethetőséget. 

Előzmény: Törölt nick (3671)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.24 -2 0 3672

(szokásos biztonsági névváltás megvolt már pár napja :) ..) 

Nálam a szokásos a helyzet - havi 1-2 randi - néha pangás, néha pörgés match-ek terén, de sehol az igazi.. Közben megtaláltam a fővárosban azt a nőt is, akivel minden korábbinál jobban egy hullámhosszon voltunk- fél szavakból is  megértettük egymást, de az élő randin nem jöttem be neki annyira, illetve 40-hez közelítve tini gyermekkel, nagyon jó multikatonás keresettel abban a körben mozogva szerintem nem illettem bele az álmába. 

A napokban sokat gondolkodtam, de végül feladtam az elveimet. Mivel a lelki társam keresem hosszú távra, ezért nehezen kötöttem mindig is kompromisszumot. Pont azt látom, hogy azért 20-30-50 nőből mindig akad egy, akinél úgy érzem, hogy jól ellennénk. Nem győzöm x-elni a 40+-os ( na jó, inkább 42-43+-os nőket), mert valahogy fiatalnak érzem hozzájuk magamat - mostanában érdekes módon ez a korosztály kezdett el nagyon jobbra húzni engem és van, akik egészen jól néznek ki, párat engedek is tovább, de azért hosszú távon én azt gáznak érzem, hogy ők már nyugdíjasok, én meg még 60 sem vagyok egyszer pár évtized múlva. Nyilván ők már kínjukban keresnek sokan korban lefelé, mert nem találnak a sajátjukban. 

Na de visszatérve - a baráti körömből többen is szekálnak már jó ideje, hogy túltolom ezt a párkeresést, túlbonyolítom, túlkomplikálom. Olyan régen nem szexeltem a válásom óta, hogy már nem látok tisztán - ők nem is értenek, nem tudnák így csinálni, eddig kibírni. Na meg a szokásos duma: "először dugjatok egy jót, aztán ott kiderül, hogy van-e kémia :) ! "

Végül belegondoltam, hogy igaza lehet azoknak a férfitársaimnak, akik itt a topikban is kifejtették már régebben, hogy szerintük jobb a társkeresés mellett az örömlányok szolgáltatását is igénybe venni. A tőlem megszokott megfontoltsággal napokig elmélkedtem, hogy a videkilanyok-on a közelemben ki lehet az, akin még nem ment át a fél világ, kinézetre megfelel és talán személyiségre is. 

Aztán döntést hoztam: felhívtam a kiszemeltet: egy kis vékonyka aranyos - csak másfél hónapja aktivizálódott - 22 éves leányzót. Olyan árat mondott, hogy rám jött a köhögő roham - hozzá teszem, hogy olyant kerestem, aki az otthonomba jön és nem rendez le 20 perc alatt. Végül sikerült egy kicsit alkudoznom :) ..

Sosem csináltam még ilyent - számomra ez szűz terület. Paráztam, hogy mit tudok érzelmek nélkül produkálni, mert számomra a szex többet jelent, mint a puszta testiség. Aztán beesett egy nagyon szép, de legalább annyira félős, szégyenlős lány - akit úgy rakott ki a férje a ház előtt és azért nincs saját lakása fogadni, mert még annyi pénze sincs.

Jeleztem neki, hogy nekem ő ilyen téren az első, ezért rá bízom magam - a hölgyek értékelésénél szoktam olvasni vélemények között soknál, hogy tudják a dolgukat, ezért a parázós férfit megérezve simán ellazítják és átveszik az irányítást a pénzszerzés érdekében.

Erre jött a nagy pofára esés. Láttam, hogy ő sincs a toppon - nálam sokkal visszahúzódóbb személyiség,  Na fasza - gondoltam - két parátós ember összekerül :) ..

Mivel laza volt az időkorlát, ezért elkezdtem vele beszélgetni. Annyira más világból jött, hogy padlótól plafonig végignyálazta a házam - boci szemekkel nézte végig, hogy jé - ez mi, húú, ilyent még sosem látott, ez tök jó, hol vettem stb.. Aztán mesélt magáról, az álmairól, gondjairól. És így ellazultabban megtörtént az is, amiért meglátogatott. Utána is megvendégeltem egy italra, beszélgettünk egy jót - immáron még lazábban- , amíg jött érte az autó..

Lehet, hogy csak kifogtam, de rájöttem, hogy idáig más helyen kezeltem ezt az évezredes szakmát. Nem őt keresem (már csak azért sem, mert valószínűleg minden második ügyfele ajánlatot tesz neki). De igazándiból kikapcsolt, lenyugtatott, így higgadtan tudom keresni azt, akire tényleg vágyok és nem a szerszámom veszi át az irányítást az agyamtól. Volt már pár randim, ami annyi pénzt elvitt, mint egy ilyen este - ami a testiségről szól. Nem fogok végig menni a környék 30-40 pillangóján az oldalról, de rájöttem, hogy ez nekem jól esett, lenyugtatott, higgadtabbá tett a társkeresésnél - nem hajt a tatár ..

Szóval igazat adok azoknak, akik erre esküdtek itt a topikban is régebben már.. Mondjuk jobban belegondolva mi férfiak ilyen téren könnyebb helyzetben vagyunk, mint a nők. Kinyílik a bukszánk és a többi csak akarat kérdése, A nőknél azért ez nem mindig ilyen egyszerű - illetve máshogy működik ez a téma. Arról nem is beszélve, hogy az ifjú hölgy összeteszi a két kezét, hogy ha hozzám hasonló még viszonylag fiatal, ápolt és intelligens úriemberrel hozza össze néha a sors, de igazándiból akkor is elvégezte volna 22 évesen a dolgát, ha én most 65 éves lennék. Óvatosan is kell kezelni a témát, mert az exem is csak 15 éve rendelkezett ilyen szép fiatal testtel. Ha túlságosan rászoknék hozzá, akkor nehéz lenne a korosztályommal a szex..

Szóval most külön választottam a testi igényeket a lelki igényektől. Az egyiket megoldom másképp, hogy a másiknál tényleg csak az számítson :) ..



Törölt nick Creative Commons License 2019.11.24 0 0 3671

az előbb még te voltál törölt nick, most pinus törölt nick. zajlik az élet?

Előzmény: Törölt nick (3670)
Törölt nick Creative Commons License 2019.11.24 0 0 3670

Szerintem azért kicsit kettőn áll a vásár - ha már beszélgettetek, akkor kellett volna neki is látni, hogy nem te vagy az a nagyon karakán erősködő alkat a nők között. Már itt a fórumon is átjön ezer éve. Egyrészt nem biztos, hogy bele kellett volna kezdenie, másrészt kis talpraesettséggel ki lehet ezért ezt menteni. 

Én is voltam már úgy, hogy randin nem tisztán értelmezhető volt a hölgy szándéka. Én ilyen esetben inkább nem erőltettem soha, mert fogalmam sincs, hogy mi sül ki belőle. 

De igazándiból nem értem, hogy miért parázod túl a dolgot - még simán kimenthetnéd valami dumával szerintem. Legrosszabb eset az, ami amúgy is lenne - hogy nincs folytatás. Minden más csak jobb eset ;) !

Előzmény: Törölt nick (3669)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!