Keresés

Részletes keresés

Tibbe Creative Commons License 2014.12.26 0 0 39473

Nagyon jók! :)

Előzmény: Törölt nick (39472)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.26 0 0 39472

Karácsony, dobozok...

 

 

Bűvössárkány Creative Commons License 2014.12.25 0 0 39471

Köszönöm szépen. Neked és mindenkinek, aki olvas; békés, boldog karácsonyt az ünnep hátralévő részére is.

 

Karácsony 2005-ből...:)

 

Előzmény: Tibbe (39468)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.12.25 0 0 39470

Hát bizony... ezt én is nagyon remélem.:)

Előzmény: Tibbe (39468)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.12.25 0 0 39469

Nagyszerű.:) Pár nap múlva már csak rossz emlék lesz az egész...

Gyors felépülést neki!

Előzmény: MortalWombat (39467)
Tibbe Creative Commons License 2014.12.24 0 0 39468

Most olvastam vissza a blogodban, mi is történt! Remélem Honesty nyomtalanul meggyógyul!

Boldog, békés Karácsonyt!

Előzmény: Bűvössárkány (39466)
MortalWombat Creative Commons License 2014.12.24 0 0 39467

Lujza hétfőn átesett egy kisebb sebészeti beavatkozáson (ivartalanítás).

A felgyógyulás rohamos gyorsaságú, a karácsonyfadíszeket pofozza le éppen a fáról.

 

Boldog Karácsonyt!

Bűvössárkány Creative Commons License 2014.12.24 0 0 39466

Szenteste - és megszabadultunk!

Kicsit cábárul nézünk ki 10 nap gallér után, de ha nem alszunk, éjjel-nappal mosdunk, mer' má' lehet!:))

 

 

 

Tibbe Creative Commons License 2014.12.24 0 0 39465

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.24 0 0 39464

Tibbe Creative Commons License 2014.12.24 0 0 39463

Tibbe Creative Commons License 2014.12.14 0 0 39462

De édesek! :)

Előzmény: Bűvössárkány (39461)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.12.14 0 0 39461

Előzmény: Tibbe (39460)
Tibbe Creative Commons License 2014.12.14 0 0 39460

Ezek a boszorkány macskái! Ők hoznak frászt másokra! :))

Előzmény: Bűvössárkány (39459)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.12.14 0 0 39459

Hááát... ha a hold előtt haladunk, az nem olyan alacsony, hogy szegény makkákat ki ne törje a frász...:)

Előzmény: Tibbe (39458)
Tibbe Creative Commons License 2014.12.13 0 0 39458

Luca napkor alacsonyan szállnak a boszorkányok? :)

(mega macskák? :P )

Előzmény: Bűvössárkány (39456)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.12.13 0 0 39457

Bűvössárkány Creative Commons License 2014.12.13 0 0 39456

Hát ezen néha én is elcsodálkozom...:D

 

Luca-nap van!

 

Előzmény: Tibbe (39455)
Tibbe Creative Commons License 2014.12.13 0 0 39455

Ha találomra böködöd, akkor nagyon jó a találati arány! :)

Előzmény: Bűvössárkány (39453)
ootee Creative Commons License 2014.12.13 0 0 39454

:))

Bűvössárkány Creative Commons License 2014.12.12 0 0 39453

Köszi!:)
Na, ilyesminek a kérhető ára annyira fordítottan arányos lenne a ráfordított idővel, hogy hideg vízre sem futná belőle.:) Csak hobbiként működhet, de úgy nagyon szeretem. Még akkor is, ha a szemem miatt néha szinte csak találomra böködöm.:)))

Előzmény: Tibbe (39452)
Tibbe Creative Commons License 2014.12.12 0 0 39452

Nagyon ügyes vagy! :)  Ilyenekre akár megrendeléseket is felvehetnél, lenne rá kereslet!

Előzmény: Bűvössárkány (39451)
Bűvössárkány Creative Commons License 2014.12.12 0 0 39451

Egy újabb ideillő keresztszemes számolásos hímzés:

 

trizs77 Creative Commons License 2014.12.08 0 0 39450
Asinel 75 Creative Commons License 2014.12.07 0 0 39449

Nálunk is mindig sikere van a doboznak, ráadásul játék után jót lehet benne aludni is:-))

Előzmény: Tibbe (39447)
Törölt nick Creative Commons License 2014.12.07 0 0 39448

A 24-ból 20 óra aktív "játék" nem normális. A macskák életük kétharmadát alvással töltik, átlag napi 14-16 órát alszanak. Alvás közben ne zavarjuk meg, ne ébresszük fel, nagy szükségük van a pihenésre. Lehet a probléma ide vezethető vissza. Kisgyerekek vannak a családban?

 

A másik ami okozhatja, hogy hamar elhoztátok. Nem szabad öt hetes korban leválasztani a szülőktől. Lehet hogy tényleg szocializálódási gondok lehetnek, ahogy Nyafkamacska is írta.

 

Mivel más cicákkal nem tervezitek a találkozást, feltételezem nem fog kijárni. A körmeit lehet érdemes lenne visszavágni magatok és bútoraitok védelmében.

 

Előzmény: Vivalavida77 (39437)
Tibbe Creative Commons License 2014.12.07 0 0 39447

Én is hordom haza a dobozokat!

Ez cicáknak és kiskutyáknak is remek játék. Rögtön belefekszenek, mint a bevásárlókosárba!

Előzmény: MortalWombat (39446)
MortalWombat Creative Commons License 2014.12.07 0 0 39446

Csak egy egyszerű ötlet, ami nekünk bevált.

 

Szereztünk a kisboltból egy MIZO-s tejes kartondobozt.

(az a piros-fehér, elején és hátulján az oldala lyukas)

Nem tudom miért, de eddig minden macskánk imádta a dobozokat.

Azzal imád játszani. Ki-be ugrál, elfekszik benne, kinyúl belőle, benyúl, stb....

Ha van egy nem túl nagy labda, és azt beleteszed, azzal sokáig jól elvan. És ki is fárad a játékban.

 

Egy próbát megér. Viszont meg kell erősíteni a doboz, mert nem tud korlátlanul ellenállni egy eleven macskának.

 

 

Előzmény: Vivalavida77 (39439)
Tibbe Creative Commons License 2014.12.07 0 0 39445

Ez csak természetes! :) Nagyon aranyos! :)

Előzmény: MortalWombat (39444)
MortalWombat Creative Commons License 2014.12.07 0 0 39444

A macskakosár alatt nem ugyanarra gondoltunk.

Mármint a Lujza meg mi:

 

 

Megőrülünk tőle és érte!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!