Keresés

Részletes keresés

Saviola7 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2174
nem rossz a kezdőd. de azért az se jó, ha szinte csak 20 évesekböl áll a csapat. de ha már feltétlen öket akarjuk, akkor Kerlont nem szabad kihagyni. 2010 legnagyobb sztárja lesz!
Előzmény: brasil82 (2171)
maZo Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2173

Miről beszélsz?

Ne keverd a szezont a fazonnal! Abból hogy a Barcának szorítok, miért kéne következnie, hogy a braziloknak is.

Ronaldinho pedig tegnap annak a brazil válogatottnak volt egy tagja, amelyiknek a kieséséért drukkoltam az egész vébén.

Majd ha augusztusban felhúzza magára a Barca mezt, újra szeretni fogom.

 

(egyébként ezen analógia alapján akkor gondolom a brazilok mellett a spanyoloknak, hollandoknak, mexiconak, argentínoknak, franciáknak, svédeknek, stb.. is drukkoltál. Érdekes lehetett..)

Előzmény: sgabcsi (2158)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2172

én azért hagynám Didát, ő jól játszott.

meg Zé is(de vele kapcsolatban elfogult vagyok)

Előzmény: brasil82 (2171)
brasil82 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2171
A tegnapi meccsről nem sok mindent lehet magyarázni: TELJESEN MEGÉRDEMELT A FRANCIÁK GYŐZELME!! Egy álommal biztos, hogy szegényebbek lettünk. Tavaly novemberben egy cimborámnak azt mondtam, hogy a brazil címvédés 70%-ban Kaká és Ronaldinho teljesítményén fog múlni! Sajnos igazam lett!
A jövőről: kell egy fiatal kapitány - mondjuk a 94-es gárdából valaki, akinek megfelelő intelligenciája is van/volt a játékhoz, pl.: Jorginho, Ricardo Gomes, vagy a jelenleg az U-20-as edző, Branco, de én el tudnám képzelni Leonardot és Dungát is, bár tudom, hogy ők nem edzősködnek!
Elképesztő fiatalítást kell végrehajtani, amit már ősszel el kell kezdeni, nem szabad várni egy pillanatot sem, a cél 2010, még ha addig nem is lesznek azonnal eredmények. Ha 2010-et nézzük a célnak, akkor el kell köszönni Didától, Cafútól, Roberto Carlostól, Juantól, Émersontól, Gilberto Silvatól, Juninhotól és Ronaldotól. Lúcio 32 éves lesz akkor, elvileg maradhat, tegnap szerintem a legjobb volt.
Állítólag augusztusban játszunk Norvégia ellen, egy ilyen összetételű gárdát szeretnék látni a pályán:
Júlio César - Cicinho, Lúcio, Luisao, Adriano - Daniel Alves, Fabio Rochemback, Kaká, Ronaldinho - Adriano, Robinho

Cserék: Gomes, Raffinha, Naldo, Dudu Céarense, Daniel Carvalho, Fred, Nílmar, Ánderson (FC Porto) + egy pár fiatal, otthon játsztó tehetség, akiket még nem igazán ismerünk.
Szöv.kap.: Branco

VIVA BRASIL!!!

Ui.: mi voltunk a legesélyesebbek, de messze nem mi voltunk a legjobbak - NEM ÉRDEMELTÜNK ARANYAT!!
horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2170
ez még mérsékelt volt, ahhoz képest, amekkorát örültem tegnap este :))
Előzmény: Lebenstod (2169)
Lebenstod Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2169
Mérsékletet, fiam.
Előzmény: horst_fuchs (2168)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2168

hihihi. kiesett a kamu bonito...

Kesereghet a sok divatbrazil-drukker... HAHAHAHA

(tisztelet a kivételnek...)

perempe Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2167
Off:
A friss, hiteles VB-interjúkat hol találhatok a neten?
bigacsiga2003 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2166
ja hat igen a kapott golunk egeszen kabaré volt. Végulis Henryre nem kell senkinek figyelni, 5 méterre ne legyen tőle senki...
Előzmény: a szurkoló (2164)
Steffi21 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2165
Sokmindenben egyet értek. A félidőben frissíteni kellett volna a csapatot, de az a barom nem tette meg.-((((((((
Előzmény: bigacsiga2003 (2162)
a szurkoló Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2164

megnéztem a gólt,érdekes volt abból a szempontból hogy úgy tűnik hogy a védelem nem beszélte meg hogy hogyan védekezzenek a szabadrúgásnál

 

ugyanis az 5berobbanó franciával 3védő ment csak míg a többiek lesre állítással probálkoztak

bigacsiga2003 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2163

ja még annyit, hogy Adriano beallasa után tisztan lehetett látni, hogy mennyire feljavult a labdatartasunk elől, jo formaban is volt, totálisan érthetelen ha csak ragondolok még mindig eldobom az agyam h képesek voltunk 75 percig majdnem egy Ronaldo tipusu csatarral felállni, elképesztően nagy baklövés volt!

 

Ronaldinho meg menjen vissza bohockodni a barcaba, az utolso szabadrugast megis miert ő lotte el??? Azert mert a barcaban egy évben ellő 121 ugyanilyen szabadrugast, amiből egyet belő??? Elképesztő.

bigacsiga2003 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2162

én is nagyjabol igy gondolom. Ronaldo nem lett volna rossz, ha van mellette vki még elől. Ő kurvara nem az a daralos tipusu jatekos, eselye sem volt kuzdeni 4 rá juto védővel. Amint meglattam h egy csatarral jatszunk tudtam h ebbol kieses lesz.

 Főleg akkor vált ez nyilvanvalova, mikor az elso felido kozepe felé volt egy veszelyes Malouda fejes, akivel az egy szem csatárunk, akinek végig a középpontnál kellett volna ácsorognia, Ronaldo! ment fel fejelni, persze tök esélytelenül. Na akkor már tuti volt, h ez kurva nagy lebőgés lesz. Idiota edző!!!

Ronaldinhotol mégis mit vart ez a barom Parreira feljebb tolva?? Atyaisten de alázás volt a félidei statisztika 10 - 39 passz Rdinho és Zizu... Tamadojatekban nullak voltunk, csak az volt a kerdes mikor kapunk golt. Pechunkre kicsit későn... nem volt sok idő forditani. Mikor bejott vegre Adriano, majd Robinho és Cicinho végre az a csapat volt a pályán, ahogy kezdeni kellett volna, jol fel is javultunk. Kevés volt a negyed óra :( Szégyen h ilyen bekkelos alibiszar focival mentunk fol a palyara, abszolut a franciak alá toltuk a lovat.

 

Juninhot mikor lecserélték eskuszom meglepődetm h a pályán volt, egyszer nem hallottam a nevét, szánalmas! Cafunak sem volt semmi keresnivaloja a palyan, Cicinho 5x jobb lett volna.

 

Mind a két dél amerikiai csapat kihullott a végtelenul buta dilettáns edzojuk miatt, ennyi tortent.

 

A franciaknak meg grat, jol jatszottak.

 

Ja és mégvalami. Ronaldo a kedvenc jatekosom, még e legmélyebb holtpontján sem tudtam rá haragudni. De mikor tegnap a hajraban kétszer is elesett a 16-os előtt, mikor tovabb is vihette volna, rálőhette volna, vagy passzolhatta volna, akkor nagyon mérges voltam rá.

 

Előzmény: pz_new (2148)
Steffi21 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2161
Azért az elég gáz volt, hogy a csoportból is alig jutottak tovább....erre tessék, ők vannak az elődöntőben.:-(
Előzmény: macifüle (2159)
Steffi21 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2160
Nem fog eltűnni! Nem az ő hibája, hogy nem nyertünk, alig kapott labdát. Már a középpályán meghaltak a támadások, Kaká és Ronaldinho elég gyenge volt, de a legjobban Cafú eladott labdái zavartak.

A félidőben kellett volna lecserélni Cafút+Kakát Cicinhora és Robinhora...de most már tök mindegy.-(((
Előzmény: Törölt nick (2149)
macifüle Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2159
Ha jól emlékszem, 4 éve u.ezt mondták a Zidane féle francia csapatra. Oszt láss csodát...
Gyengék voltak a brazilok, de én nem írnám le őket. Talán elbízták magukat, mindenki őket favorizálta. Lehet, hogy jót tesz nekik ez a vereség.
Egy brazil drukker
Előzmény: winemaster (2156)
sgabcsi Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2158

Gratulálok!!!

Nem is tudom nagyon szenvedsz, illetve mazohista vagy amikor Ronaldinhot a Barcában látod???

Vagy a Barca játéka is zavar, mert próbálnak szépen játszani is nemcsak ölni a focit?

Akkor szeretsd a franciákat, németeket, olaszokat.

 

Előzmény: maZo (2154)
KXL Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2157
"Persze, biztos tudnak úgy is játszani mint az istenek, csak ez valahogy sose akar előjönni. Melyik is volt az a meccsük amelyiken úgy játszottak? (És ez nem csak erre a VB-re vonatkozik)."

Pl. a tavaly nyári álomszép meccs az argentinok ellen.

Nem volt ott Cafu, R. Carlos, Ronaldo, vagyis az "öregek".
Játszott viszont Cicinho, Gilberto, Adriano, Robinho.
Előzmény: poor68 (2155)
winemaster Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2156
Nagyon egyszerü, a Braziloknál generációváltásra van szükség, elsőként a szövetségi kapitányt értve. Van ott elég tehetség, pár éven belül ujra a legjobbak lehetnek. Kiégett, már mindent nyert ezért motiválhatatlan, elhizott,  ex-sztárokkal ez nem megy. Aki emléxik a régi R carlos ra, Ronaldo ra, Cafu ra és összeveti a mai állapotukkal, asszem nem kell részletezni a különbséget. a leg elkeseritöbb számomra az hogy az elvilegszép , és hatékony focira képes csapatok edzői kiégett, 20 éve semmit se fejlődött öregemberek /argentin, portugál, brazil/, akik szemlátomás teljesen korszerütlen, impotens taktikával és összeállitásban küldik fel a csapatukat a pályára.  Most a világ a foci-szakmunkások őrjöngésétöl hangos, "nesze nektek joga bonito" és hasonlo tartalommal, ezek az emberek pont a szép focit járatták le, ami hatékony is, ha megfelelő lelkesedéssel párosul. Normális esetben ezek a csapatok akik a 4 ben vannak, kivéve a Portugált és a Franciát talán, már ki kellett volna rég essenek, ha a focitudás közötti különbséget nézzük. Tehát megujulásra van szükség , jöjjeneka fiatalok itt is.
poor68 Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2155
Azt hiszem megérdemelték a kiesést. Egyik meccsük sem volt az amitől állítólag a brazil foci olyan nagy. A kiöregedett és Albert Flórit idéző Ronaldo, a rém nagyképűen pályára lépő Ronaldinho, stb., mitől olyan nagy ász ez a brazil válogatott? Elhitték magukról, hogy ők a világ legjobb csapata, pedig már négy éve is több volt a szerencséjük mint a valódi tudásuk. Persze, biztos tudnak úgy is játszani mint az istenek, csak ez valahogy sose akar előjönni. Melyik is volt az a meccsük amelyiken úgy játszottak? (És ez nem csak erre a VB-re vonatkozik).
maZo Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2154

Tudtuk és így is lett: aki le akarja győzni a brazilokat, annak 20x jobban kell értenie a focihoz. Kizárni a csalást, felülemelkedni a mázlin, és minden ami velük jár.

Így lett.

 

Juan pirosa csak a braziloknak maradhatott el. A tizenegyes simán csak "hiba" volt, az utolsó 15 percben meg ahányszor levegőt vett egy francia, rikoltott a síp.

De ha egyszer a két csapat között 3-4 kategória különbség van, akkor szerencsére ez is kevés.

 

Köszönjük Franciaország, hogy megtisztítottad a vb-t ettől a mocsok színész csaló bandától. Köszönjük!

 

Juhééééé!!!!

gyurmandia Creative Commons License 2006.07.02 0 0 2153
http://www.youtube.com/watch?v=JguVMTL1yVM
Lebenstod Creative Commons License 2006.07.01 0 0 2152
Szerintem is: kár, sajnálom, baj. A súlyos argentin edzői vesztéshiba után itt a brazil edzői vesztéshiba.  Két összeillő ember, lúzerek, lemondani!
Előzmény: hns (2151)
hns Creative Commons License 2006.07.01 0 0 2151
szerintem arrol volt szo mint az angoloknal a gerrard lampard paros, egymas helyen jatszanak kioltjak egymast
kaka ronaldinhonal ereztem most ezt
nagykar szerintem eza csapat tudja a legtobbet a focirol talan egy kicsit mas oszeallitasban
Előzmény: Dorado (2150)
Dorado Creative Commons License 2006.07.01 0 0 2150
Azt hiszem a Real Madriddal inkább ezt a brazil csapatot lehetne párhuzamba állítani... RC, Cafú, Ronaldo már nem tudta azt nyújtani mint 4 éve. Ronaldinho, Kaka nem volt formában, így gyakorlatilag nem volt támadójáték. Meg amúgy ez a francia védelem brutáljó.
Előzmény: el Papi (2122)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.01 0 0 2149
Én is brazil szurkoló vagyok, de nem sajnálom, mert ez 0 volt. Jobbak voltak a franciák. Ronaldinho 0, remélem Ronaldo végleg eltűnik a süllyesztőben.
pz_new Creative Commons License 2006.07.01 0 0 2148

Azt hiszem a Mester hibázott néhány dologban, szerintem.

 

1. Cafu. Szédületes játékos, világklasszis, de túl van már a csúcson. Nem tudott semmit hozzátenni a játékhoz, mögötte meg úgy lódultak meg a franciák, ahogy akartak. Cicinhonak kellett volna jobbhátvédet játszani, végig.

 

2. Ronaldo. Szintén zseni. De vele eggyel kevesebben voltunk, nem fut. Ma már ezt nem lehet.

 

3. Kihagyta Adrianot és jegelte Robinhot.

 

Plusz formán kívüli ászok, főleg Ronaldinho szenvedett, így nem is lehetett más a végeredmény a világ legjobb belső hármasával szemben (Makelele,Vieira,Zidane), mint vereség.

 

94 óta, mint megszállott brazil szurkoló, nagyon sajnálom... :(((

bigacsiga2003 Creative Commons License 2006.07.01 0 0 2147
kibaszott kurva életbe egész meccs alatt ezen a kurva egycsatáros rendszeren és a hozzászolasodon rágodtam, íme az eredménye, a nagy budos lofasz, kieses, ennyi!!!! iszonyatosan mérges vagyok.
Előzmény: el Papi (2122)
Callie Creative Commons License 2006.07.01 0 0 2146
Kakában vannak egyelőre  brazilok. A középpályán lefocizták őket.
henry15 Creative Commons License 2006.07.01 0 0 2145
jokedvu elfelejtett tippelni, itt van a tippje: /tényleg az övé, felhívott telón!/
Brazília - Franciaország 2-1 (1-0)
G: Ronaldo, Adriano

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!