Keresés

Részletes keresés

ICTUS Creative Commons License 2002.02.12 0 0 607
Ezt a Jukebox-hoz könyvtár hozzáadást már én is felvetettem, mert nagyon hasznos lenne.
Sajnos semmilyen reagálás nem volt.

Hasonlóan a lefagyásos jelenségre sem reagáltak semmit, pedig nagyon zavaró, hogy rnd módon naponta 5-6x lefagy. Ha előző firmware-t töltök vissza, akkor meg out of temp range üzenettel azonnal leáll.

Üdv:Ictus

Előzmény: HHapci (606)
HHapci Creative Commons License 2002.02.11 0 0 606
A program rnd modot használom ,de nagyon kiakasztó.
Kijelölök 10db számot amiből 4-et játszik 10-szer egymás után a többi 6-ből meg félóránként betesz egyet, de van olyan a 10db közül amit 2óra alatt sem hallok.
Nagyon idegesítő. Nemlehetne ezt a dolgot kiküszöbölni?
Pl mint a Winamp-nál hogy a már játszottat nem rakja be ujból, csak ha ujraindítjuk a lejátszást.

Azt írtátok jukebox-nál kiveszi a már játszott számot, de ahhoz nem lehet könyvtárat hozzáadni.
Vagy hogy tudnám rendesen halgatni.
Persze az is jó lenne hogy necsak hozzáadni hanem elvenni is lehetne a programból.

Üdv Hapci

HHapci Creative Commons License 2002.02.07 0 0 605
Denison!
Elképzelhető hogy egyszer majd playlist-et is szerkeszthetünk a DMP3-on?
Nagy szükségem lenne rá.
Üdv
DonLee Creative Commons License 2002.02.07 0 0 604
ICTUS: Ez nállam is így van, elég elszomorító..
Előzmény: ICTUS (603)
ICTUS Creative Commons License 2002.02.07 0 0 603
Sziasztok!
Kedves Dension Team!
Át álltam Instant lejátszásra, mert MyRadio-ban volt hogy 5 perc után lefagyott.
Instantban a következő bugot találtam. Kijelölök egy könyvtárat, amelynek több alkönyvtára van. A lejátszandó listába felveszi az összes alkönyvtár összes számát, de lejátszani csak az első alkönyvtár számait hajlandó. Tovább léptetni sem lehet. :(

Üdv:Ictus

HHapci Creative Commons License 2002.02.07 0 0 602
Nekem is csinál olyant hogy ha hosszabb ideig áll táp nélkül akkor bekapcsoláskor nincs hang, csak ha leveszem a tápot meg ráadom akkor jön meg.
A fw1.3 vagy 1.4-es.
DonLee Creative Commons License 2002.02.06 0 0 601
Hej!

1.15 FIRM Bug>
-kijelző néha magától halványul
-hosszabb tápelvétel esetén party (instant)módban indítva, elkezdi az utolsó szám lejátszását, de hang nem jön ki rajta, a számláló pedig 00:00 -át mutat (programot ujra kell indítani, akkor megy)
-még nem tudom konkrét eseményhez kötni, de néha nem lehet a számok közt előre lépni, vagy csak nagyon nagy késéssel

Üdv

ICTUS Creative Commons License 2002.02.06 0 0 600
Hali mpdm!

A kijelző hibája tünetileg hasonlít a kontakt hibához, de szerintem nem attól van. Úgy tűnik, hogy állandóan frissítik a teljes kijelzőt és nem csak a változtatott részt. Ezt onnan gondolom, hogy némely lefagyáskor majdnem fekete lesz a kép és csak nagyon halványan látszik a kiírás. Lehet, hogy ez nem is frissítés, csak sw bug. Lényeg az, hogy kb 15 Hz-cel változtatják a fényerőt.

Üdv:Ictus

Előzmény: mpdm (599)
mpdm Creative Commons License 2002.02.06 0 0 599
ICTUS (598)

15-20 perc MyRadio üzemmód után a DMP3 egyszerűen lefagy.

Eccer már nálam is!!!!!
Ja és a kontraszt az nálam is ingadozik, talán valami kontakt hiba a kijelzőnél (esetleg ha afféle gumi érintkező sávval csatlakozik, mint a karcórákkk.....ott ha kicsit zsíros a felülete az érintkezősávnak már kontaktos is, de nem néztem még bele)

ICTUS Creative Commons License 2002.02.05 0 0 598
Pontosítanám a hibajelenséget:
15-20 perc MyRadio üzemmód után a DMP3 egyszerűen lefagy. Lejátszás megáll, VU méter megfagy. Alkalomszerűen a kijelző is elsötétedik. Táp ki-be után ujabb 15-20 percig lejátszik, majd újabb fagyás.

Jelentkezett ilyen nálatok is az új firmware-rel?

Üdv:Ictus

Előzmény: ICTUS (595)
Dension_Team Creative Commons License 2002.02.05 0 0 597
Az FM adó bármihez hozzáköthető, de ha nem egy DMP3 hoz van kötve akkor nem fogod tudni változtatni az adó frekvenciát. A default érték 88.6 MHz.

Monostori Krisztián

Előzmény: SzaboZE (590)
Dension_Team Creative Commons License 2002.02.05 0 0 596
A jelenlegi FM adó nem kezel RDS üzeneteket, fő célja, hogy univerzálisan bármilyen rádióhoz illeszthető legyen a DMP3. Kijelzőnek ott a Sat.Display

Monostori Krisztián

Előzmény: Kunci (593)
ICTUS Creative Commons License 2002.02.05 0 0 595
Hali!
Az új firmware segített az Out of Temp Range hibán. Hurrá!
Viszont a kijelző kontrasztja időnként magától elmászik és ami a legzavaróbb: néha váratlanul kikapcsol lejátszás közben és csak táp ki után indítható újra.

Üdv:Ictus

NLQ Creative Commons License 2002.02.03 0 0 594
jo az otlet, de szerintem a hang jel rakeverese a radiofrekire 1 picit egyszerubb, mint RDS jelet krealni ugyhogy egy egyszeru firmware frisittesel tutti nem lesz majd megoldhato :(
mindenesetre a jo otlet densioneknak

Előzmény: Kunci (593)
Kunci Creative Commons License 2002.02.03 0 0 593
Ha már elkészült az FM adó, egy ötlet eszembe jutott ezzel kapcsolatban. Ki lehetne használni az RDS-t, azaz a rádióra kiiratni mindenféle hasznos dolgot. Számcím, esetleg előre beállított string, stb. Van erre valamilyen lehetőség, vagy esetleg firmware frissítéssel a későbbiekben megoldható, hogy az FM adó kezelésére vonatkozó dolgok is frissüljenek?

Köszi,
Kunci

ICTUS Creative Commons License 2002.02.02 0 0 592
Jól érted, nem kell. Line outról meghajthatod az erősítőt.
Előzmény: BOTI www.autogaz.hu (591)
BOTI www.autogaz.hu Creative Commons License 2002.02.01 0 0 591
Üdv!
Lehet, hogy hülye kérdés, de jól értelmezem, ha van egy végfokom, akkor lényegében nem is kell fejegység (rádió) az üzemeltetéséhez?

Dension Team:

mikor lesz előlap nélküli modell, ami csomagtérbe szerelhető, és satelit kijelző kapcsolható hozzá?

SzaboZE Creative Commons License 2002.02.01 0 0 590
DT!

Ezek az FM adók speciálisak, vagy bármihez hozzáköthetőek? Teszem azt, discmanhez?

SzaboZE

Előzmény: Dension_Team (588)
Dension_Team Creative Commons License 2002.02.01 0 0 589
Üdv!

Megszületett az új 1.15 -ös verzíójú fimware, valamint a Satelit Display firmware frissítés is.

Töltsétek le és jó szorakozást.

Monostori Krisztián

Dension_Team Creative Commons License 2002.01.31 0 0 588
Az FM adó-k már csak a dobozra várnak. Ha minden a tervek szerint megy hétfőn kezdjük a szállítását.

A 2003-as dátum csak hiba volt.

Üdv!

Monostori Krisztián

Előzmény: Kunci (584)
ICTUS Creative Commons License 2002.01.31 0 0 587
Wow, Dension már válaszolt is. Be kell vinni hozzájuk a cuccost és megszervizelik.

Ictus

Előzmény: ICTUS (586)
ICTUS Creative Commons License 2002.01.31 0 0 586
Kedves Dension Team!

Tegnap este óta bekapcsoláskor Out of Temp Range üzenetet kapok a DMP3-lejátszó bekapcsolásakor.

Semmilyen okot nem látok a dologra, hálószobában, autóban, munkahelyen egyformán csinálja. Valószínűleg elromlott a hőmérő.

Kérem segítsetek!

Üdv: Ictus

Kedves topic társak!
Visszaolvasva láttam, hogy többen találkoztatok már ezzel a problémával. Talált valaki esetleg megoldást a dologra?

Üdv: Ictus

HHapci Creative Commons License 2002.01.30 0 0 585
Hát a forgatogomb az tényleg csúszik.
A Volkswagen beta autórádión van ilyen gomb de az sokkal jobb , valami gumis borítása van.

Egy hibát én is tudok mondani fw1.4-nél program lejátszásnál rnd módban néha csinál olyant hogy elkezdi a számot majd kb20mp múlva kezdi a következőt. Lehet hogy én halottam félre de egydzer mintha ugy keverte volna le 20mp-nél majd kezdte a következőt.
Kb20-30 számonként csinálja.

Kunci Creative Commons License 2002.01.30 0 0 584
A Dension webáruházában a következő szerepel:

FM Radio Station
6.400 Ft + 25.00 % ÁFA = 8.000 Ft
Legkorábban szállítható: 2003. 5. hetében.

Tényleg ennyit kell rá várni, vagy csak elírás??? Már nagyon kellene, mert addig nem tudom beépíteni a kocsiba. Esetleg várható valamikorra Alpine CD changer emulátor??? Elvben AUX bemenet is lenne rajta, de valami speciális vezérlés is kellene neki.

Köszi
Kunci

mpdm Creative Commons License 2002.01.30 0 0 583
NLQ (582)

"egy "hiba" ami a kezdetektol idegel:
szivesen lecserelnem a forgatogombot recés valtozatra "

Gondolkoztam rajta már én is. Talán valamilyen átlátszó érdes felületű öntapadós fóliából kellene egy csíkot ragasztani a gombra!?
NLQ Creative Commons License 2002.01.29 0 0 582
Hali!

nincs idom sajna igazan belemelyedni a lejatszo rejtelmeibe (en meg mindig disk modban hasznalom) neha megupgradelem a cuccost...

egy "hiba" ami a kezdetektol idegel:
szivesen lecserelnem a forgatogombot recés valtozatra

letezik mar ilyen???

Victoare Creative Commons License 2002.01.29 0 0 581
Egy kis szütyő amibe pont belefér a DMP3 ...
Ne valami füles cuccra számíts inkább egy kis tatyót ami kicsit védi a Dömpöst ...

Vic

Előzmény: mpdm (580)
mpdm Creative Commons License 2002.01.29 0 0 580
Hali!
Most olvasom... hordtáskát is adnak a cucchoz. Az meg hogy néz ki? Mert én olyat nem kaptam, igaz az első 100 vásárló közt voltam.
ICTUS Creative Commons License 2002.01.28 0 0 579
Minket érdekelt a problémád, csak fogalmunk sem volt a megoldásról. Olyan leveleket meg nem akartunk írni, hogy "Részvétem...".

Köszönjük, hogy közzétetted a megoldást.

Ictus

Előzmény: F_R_D (578)
F_R_D Creative Commons License 2002.01.28 0 0 578
Üdv mindenkinek!

Úgy tűnik megoldódott a problémám a beakadós lejátszással kapcsolatban, és bár tudom, nem sok embert érdekel, azért közzéteszem a tapasztalatokat, hátha még valak iilyennel szív:
Szóval az alapprobléma egyértelműen egy lassú (esetleg hibás?) vinyó beszerelése a stuffába. (IBM Travelstar DARA-G12 - 6 GByte-os notebook vinyó)
Fellépő hibajelenségek: kvázi-random módon időnkét néhány szám beakad, az adott frame ismétlődik, de az a furcsa, hogy az idő-számláló megy, mikor 0-hoz ér, számnak vége, új számot kezdi el játszani rendesen. Ha visszatekerem, akkor ugyanaz a szám, ugyanott megint beakad (ettől kvázi a random...:-)
Durva táp ki/be megoldja (átmenetileg -utána máshol lehet akadás a számon belül.)
A probléma eliminálása felé tett próbálkozások:
- Levél Densionnek (semmi - no reply)
- Levél a fórumba (semmi - a kutyát sem érdekli, beleértve a Dension-t)
- Levél megen' a fórumba (ugyanaz)
Jó, akkor próbáljunk valamit maguktól...
- Formázás 32kbyte-os clusterméretre (format /z:64) Először kisebbel próbálkoztam mint a default, de úgy tűnik minél kisebb, exponenciálisan annál sűrűbben előfordul az akadás...
- UDMA/33 (UATA-2) engedélyezése az IBM Diskmanagerrel (felette fagy, alatta lassú és akadozik)
- DEFRAGMENTÁLÁS!!! (Úgy tűnik ez adja a megoldást...)
- Most 1.09-es fw-t és 1.10 Managert használok (Mert így most műxik a cuccos is, meg a sorbarendezés is)
- Virtual Dir-ektől megbolondul (Akadozás megint)

Szóval ennyi. Remélem segíthettem valakinek, meg remélem nem kiabáltam el magamnak...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!