Keresés

Részletes keresés

Laposaföld Creative Commons License 2022.02.12 0 0 1291

Sérülésről hallottam.

Előzmény: sergiototta (1290)
sergiototta Creative Commons License 2022.02.11 0 0 1290

Fejessel mi van, tudja valaki? Az elso ket forduloban nem volt a padon se. Serult/covid/egyeb ?

identifikátor Creative Commons License 2022.02.08 0 0 1289

persze az is nevetséges hogy a kékek nem tudnak egy 5 perces utat biztosítani.... akkor lényegében minek vannak ott?

ingersheim Creative Commons License 2022.02.07 0 0 1288

Na fasza, ez cigánymentalitás akkor.

Előzmény: sergiototta (1286)
identifikátor Creative Commons License 2022.02.07 0 0 1287

még szerencse hogy kerültem és nem a munkás utcában mentem....

 

egyébként az állomáson ott voltak a rendőrök és rohantak is le az alúljárón....gyanús volt hogy nem jönnek nagy hanggal az ultrák a vonathoz...

Előzmény: sergiototta (1286)
sergiototta Creative Commons License 2022.02.07 0 0 1286

https://porgegrundol.blog.hu/2022/02/07/a_palyan_nemes_kuzdelem_az_utcan_valami_mas_zajlott_dorogon

 

Ezt láttad esetleg, ott voltál? Mi meccs után nem mentünk egyből a vasúthoz, elmentünk kajálni. Illetve a hazai oldalon voltunk, dorogi cimborákkal.

Előzmény: identifikátor (1278)
sergiototta Creative Commons License 2022.02.07 0 0 1285

Nagyon fontos meccs lesz a Tiszakécske elleni. Nyerni kell mindenképp. Jól kezdtük a szezont, de, ha nem sikerül 3 pontot szerezni a kécske ellen, akkor igazából nem ér sokat az eddigi két iksz.

Hangulatilag is más lesz ez a meccs, mert most mi leszünk az esélyesek, remélhetőleg tudja majd a csapat ezt kezelni.

 

Az Ajkánál kérdéses azért, hogy milyen csapattal fog tudni kiállni. Még mlsz szinten is ritka nagy suttyósság, amiért nem engedték számukra a meccs elhalasztását.

Előzmény: doncike (1284)
doncike Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1284

Jövő héten jön a Tiszakécske -- ma nyertek és már csak egy ponttal vannak a Szolnok-Budafok duó mögött, néggyel mögöttünk -- szóval nagyon fontos meccs jön megint.

 

A Budafokhoz a Vasas látogat, Szolnokra az Ajka megy.

Reméljük, hogy a két házigazda egyformán negatív szériája (négy vereség zsinórban) nem most megszakadni.

 

Így most lehetőség lenne 6 pontra ellépni a kiesőzónától, meg kell ezt ragadni!

Laposaföld Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1283

Az első félidőben még tartotta magát a Dorog, a másodikban egyre gyengébben játszottak, mi pedig agilisan . Sajnos a befejezések nem sikerültek.

A játékvezetésről mindent elmond, hogy nálunk 5 sárga, náluk egy se. Kezezés, büntető-gyanús szituáció, minden volt, amit nem akart észrevenni...

Vélhetően azért is cserélt már szünetben a középpályán Kemenes, mert nem akart kiállítást, ugyanis láthatóan utazott a játékosainkra a bíró.

 

ingersheim Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1282

Ezt jó olvasni, hogy nyerhettünk is volna.

Előzmény: sergiototta (1281)
sergiototta Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1281

Jó kis túra volt.

Az első félidő után aláírtam volna az ikszet, de a végén kicsit úgy éreztem, hogy 2 pontot Dorogon hagytunk. Daró visszatérése örömteli, jól is szállt be.

Az első félidőben Kulcsárt többször megverték, meg elég pontatlan volt a játéka, de a második félidőben Ő is rendben volt már.

Sok sárgát kaptunk, ezért kicsit kár. Előre játékba most nagyon sok emberünk van, bőven tud Kemenes válogatni.

 

 

 

identifikátor Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1280

A végén megnyerhettuk volna. 

doncike Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1279

Most olvasom, hogy meglett az iksz.

Fontos pont ez is; ősszel az ilyen meccseket elveszítettük.

 

Nyert a Soroksár, kikapott a Budafok és a Budaörs.

Előbbi miatt hátrébb csúsztunk egy helyet, de utóbbiak miatt újabb ponttal távolabb vagyunk a kieső helytől és zárkózunk az alsóház közepéhez.

identifikátor Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1278

Itt vagyok, nem játszunk rosszul,de helyzetünk n incs

Előzmény: ingersheim (1277)
ingersheim Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1277

Dorog vezet, remélem egy ponttal jövünk haza.

Laposaföld Creative Commons License 2022.02.04 0 0 1276

Birtalan Botond érkezése jót tehet a támadósornak. 

Laposaföld Creative Commons License 2022.01.31 0 0 1275

Közepes meccs volt, de a csapat rendben volt. Még egy kicsit előre kellene több, de összességében a Szeged ellen ez az 1 pont teljesen elfogadható.  A védelem és a középpálya sokkal stabilabb lett. 

A bíró megint sokat fújt ellenünk és nagyon tördelte a szél által amúgyis megtépázott mérkőzést. 

A Szeged nem volt jó, ha kicsit a kapu előtt határozottabb lett volna a társaság, a három pont se lett volna elérhetetlen.

Előzmény: sergiototta (1272)
Laposaföld Creative Commons License 2022.01.31 0 0 1274

Gyakorlatilag mindenhová odakommentelnek ilyen fake linkeket. Talán tényleg az a megoldás, hogy valakik folyamatosan irtják, letiltják stb.az oldal kezelői közül.

 

Előzmény: doncike (1273)
doncike Creative Commons License 2022.01.31 0 0 1273

A hétvégén pont a Pick Szeged FB-oldalán láttam ugyanilyen fake kommenteket, otthagyva.

Előzmény: Pac (1271)
sergiototta Creative Commons License 2022.01.31 0 0 1272

Szerintem jó kis meccs volt, jó volt a csapat is.

Kleiszt többször kritizáltam az ősszel és most is fáztam mikor megláttam a kezdőben jobbhátvédként, de szerintem most jól játszott, részemről jár a taps Neki.

Nyári játéka az első 15-20 percben kifejezetten tetszett, utána kicsit visszaesett, de szerintem Ő hasznos lesz a csapat számára. Kulcsár a lelátón volt, gondolom sérült/eltiltott.  Fejes se volt tegnap, róla lehet tudni valamit?

Schusztert én továbbra is nagyon bírom, tegnap is gyakorlatilag Ő osztotta ki a gólpasszt.

 

A Szeged NB2-s szinten erős csapat, remek, hogy sikerült ellenük pontot szerezni. Vukmir elég sokat reklamált, játékosként nem emlékszem, hogy ennyit magyarázott volna. Kapic nyugodtabban nézte a meccset, csak a kihagyott helyzeteiknél bosszankodott komolyan. Anno mindkét játékost nagyon kedveltem a Fradiban.

 

És megérkezett a politikai kampány is a lelátóra. Az expolgármester elvtárs a sleppjével szépen kiöltözött a meccsre, lőttek 1-2 fotót, amivel lehet szerepelni, majd az 50. perc tájékán szépen elmentek. Nem igazán értem, hogy erre mi szükség van, miért kell előadni, hogy Őket érdekli ez. Nem hiszem, hogy akár egy választó is lenne, akit befolyásol az, hogy egy politikus megjelenik egy Kerület meccsen vagy sem.

Pac Creative Commons License 2022.01.30 0 1 1271

Nem a közvetítés hiányát panaszoltam, hanem az FB oldal kezelőjének hanyagságát említettem.

:-)

Előzmény: G666 (1268)
ingersheim Creative Commons License 2022.01.30 0 0 1270

Értékes iksz a Szeged ellen. Ezaz!

doncike Creative Commons License 2022.01.30 0 0 1269

Ezeket botok csinálják, mindenhol vannak (mármint ahol felismerik, hogy meccs beharangonzó a poszt), csak sok helyen törölgetik őket folyamatosan.

Előzmény: Pac (1266)
G666 Creative Commons License 2022.01.30 0 0 1268

Elo kozvetites mindig van youtube-on miert nem azt nezed?

Előzmény: Pac (1266)
doncike Creative Commons License 2022.01.30 0 0 1267

Értékes döntetlen.

Akármi is lesz a Csákvár-Budafok vége, a vonal felett maradunk.

Soroksár és Szolnok is kikapott, ezek is jó hírek most a Kerületnek.

Pac Creative Commons License 2022.01.30 0 0 1266

Érdekes, hogy a Kerület FB oldala állandóan tele van élő közvetítést ígérő ócska spamekkel a mérkőzések alatt.

 

Más NBII-es kluboknál nem nagyon látok ilyesmit, vagy csak ők sűrűn irtják ezeket?

sergiototta Creative Commons License 2022.01.30 0 0 1265

Ma folytatódik a bajnokság.

Jön a Szeged, Ők az esélyesek, a nyáron simán vertek minket, az 5. helyen állnak, idegenben az egyik legjobb csapat a bajnokságban. Két kiesési rangadó is van a fordulóban, szóval a jelenleg mögöttünk lévők biztosan pontot/pontokat fognak szerezni. Ha ma nem sikerül a bravúr és nem lesz pontszerzés, akkor jó eséllyel újra vonal alatt leszünk, de persze a bajnokság vége a lényeg.

Kíváncsi vagyok az újakra. Kulcsár gondolom Bori helyén fog játszani.

sergiototta Creative Commons License 2022.01.21 0 0 1264

Igen, én is azokat a játékosokat kedvelem, akinek vannak céljai és nem elégszik meg azzal a szinttel, ahol éppen van. Akarjon jobb lenni, fejlődni, szintet lépni, mert ebből a mentalitásból a csapat profitál.

Szurkolók sokszor negatívumként mondják, hogy xy csak ugródeszkának tekinti a klubot. Szerintem egy ilyen játékos sokkal jobb, mint az, aki úgy van vele, hogy na én már itt vagyok a tutiban, itt el leszek szép kényelmesen.

 

Ennél a srácnál a sérülés miatti hosszú kihagyást látom nagyon kockázatosnak, sajnos láttunk már sok olyat, hogy valaki egy komoly sérülés után már nem tudott ugyanarra a szintre visszamenni. Meglátjuk milyen lesz a tavasza, reméljük jól fog menni.

A keretünkben Kleisz van némileg hasonló státuszban, komoly sérülés után próbál visszajönni, de Nála szerintem sajnos ez eddig nem igazán megy. Ígéretes NB1-s játékos volt, bemutatkozott a válogatottban is, de úgy érzem, hogy az ősszel még egy nb2-s kiesés ellen küzdő csapatban se tudott a jobbak közt lenni. Sőt szerintem inkább a gyengébbek közt volt.  Persze még csak 23-24 éves és simán lehet, hogy tavasszal remek teljesítményt fog nyújtani.

Előzmény: doncike (1263)
doncike Creative Commons License 2022.01.20 0 0 1263

Az ilyen típusú játékosok szerintem jól jönnek.

Vissza akar kerülni az NB1-es keretbe, hajtani fog azért, hogy pályára léphessen és felfelé akar majd kilógni minden meccsen.

Előzmény: sergiototta (1262)
sergiototta Creative Commons License 2022.01.20 0 0 1262

Jött Paksról félévre egy fiatal srác kölcsönbe Nyári Patrik. Szavai alapján elsősorban középpályás, de védőnként is játszott már.

Volt egy komoly sérülése, de ősszel már játszott az nb3-ban, u21-s válogatott is volt.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!