Keresés

Részletes keresés

Elizabeth78 Creative Commons License 2008.07.18 0 0 35

hogy az emberek milyen lököttek bírnak lenni!

ingyen iskola, 500Euro két hétre.

szerintetek ez ingyen van???

Előzmény: Kisletti (34)
Kisletti Creative Commons License 2008.06.11 0 0 34
Új nyelviskola ingyen nyelvtanfolyamot hírdet Cipruson 500euro értékben 2 hétre

60 intenzív óra, 4*-os aparthotel és sok-sok buli!

Ne hagyjátok ki én már megvettem a repülőjegyem, július 5-én indulok!

www.englishactivtor.com -itt találtam és írtam nekik emailt, visszaírtak, hogy van még 4 ingyen hely, siessetek!!!!!!

Letti

losun Creative Commons License 2008.04.21 0 0 33

Az ELTE-BTK Anglisztika szakának vagyok a hallgatója, és angol nyelvet tanítanék Budán és környékén (Budakeszin); 1700 ft-tól óránként, bármilyen szinttől, kivéve valamilyen vizsgára vagy érettségire való felkészítést. Fordításokat szivesen vállalok, bármilyen szakszöveget.

Érdeklődni: losun@freemail.hu e-mail címen lehet

broyler1 Creative Commons License 2008.02.20 0 0 32

Angoltanítást vállalok Győrben, minden korosztály számára. Kezdőtől- haladóig, nyelvvizsgára felkészítéssel is. :)

S.Kriszti Creative Commons License 2008.02.14 0 0 31
Angol tanítás Zuglóban főiskolás lánytól. Beszédcentrikusan, külföldi tapasztalattal a kezdő szinttől.
ár 1800 Ft/ 60 perc
Írj vagy hívj bátran: meow20@citromail.hu
tel: 20/ 465-90-84
Annie-Cherie Creative Commons License 2008.01.28 0 0 30
Az ELTE BTK harmad éves, angol- amerikanisztika szakos hallgatója vagyok. Az angol beszédben sok tapasztalatom van, mivel angol anyanyelvű csoportokkal dolgoztam korábban. Középfokú nyelvizsgára, érettségire való felkészítést, fordítást vállalok, kedvezményes áron, Budapesten. Ha érdekel ez a jó lehetőség, ne hagyd ki, és írj!

wandy5 Creative Commons License 2008.01.14 0 0 29

:)))

lojanus Creative Commons License 2006.02.08 0 0 28
Reklám vagy sem: üzleti angol és linkek: http://businessenglish.uw.hu
hodorko Creative Commons License 2005.06.09 0 0 27
index, szabad reklámozni is? nekem van egy pípsóm ...
Előzmény: jozsef1968 (26)
jozsef1968 Creative Commons License 2005.06.09 0 0 26
Angol nyelvoktatás, beszédcentrikus, külföldi munkavállaláshoz, külföldi tanuláshoz...

KEDVES NYELVTANULÓK!

Én vettem a fáradságot, és végigolvastam a hozzászólásokat, de aki e-mailt kért, annak mind "nem publikus" a címe.

Nos hát ide lehet jelentkezni, aki beszélni, vagy vizsgázni akar záros határidőn belül:

jozsefdikter@yahoo.com
+36 209514705

Fordítást (szakmait) is vállalok a lentebbi két hozzászólásom szerint.

Mivel én teljesen publikus vagyok, felfedem hogy a lábbelim 42-es, 39-40-es inget hordok, ne dohányzom, súlyom/magasságom 71/176... úszom, futok, kerékpározom, politikai, társadalmi, faji előítéletektől és káros szenvedélyektől mentes vagyok. Szeretem az állatokat, sokat utazom, kirándulni is szoktam, meg moziba színházba stb...

Akit egyéb adat érdekel, ne kíméljen.

Üdv.
jozsef1968 Creative Commons License 2005.06.09 0 0 25
Kedves Kiskatica!

Légy szíves hozd a könyvet, le lesz fordítva. A tempóm 6-10 oldal (10x 1500 leütés) per 8 óra, a szöveg bonyolultságától függően. Ha sürgős, 15-öt, esetleg 20-at is bírok vállalni angolról magyarra (magyarról felfelé nehezebb megítélni) de az magasabb díjazást jelent.

A díjban könnyen megalkuszunk, alkalmi munkára (10-30 oldal) legfeljebb 2000 forintot szoktam kérni/oldal, de tömeges munkára (hosszabb cikk, szakdolgozat, könyv) jelentős kedvezményt adok.

Papírból a fordítás többe kerül, mint digitális anyagból, mert jelentősenn lelassítja a digitális szótárak alkalmazását (plusz gépelést jelent).

Ha soknak gondolod, hasonlítsd össze az árakat a fordítóirodákéval, aztán gyere vissza alkudni.

Üdv: Józsi.
Előzmény: Kiskatica (15)
jozsef1968 Creative Commons License 2005.06.09 0 0 24
Angol MINDENKINEK!

Korábban én is tanonc voltam, és idegesített a tanórán az időhúzás. Ott beszélni, és beszéltetni kell, mintafeladatokról csak gyorsan, kis mennyiségben, főleg szóban lehet szó, ne néma csönddel teljen a tanonc ideje. HF-ot írni otthon is tud, majd leellenőrizzük óra elején, vagy e-mailben.

Beszédcentrikus módszeremet a debreceni KLTE igen hatékony és tanoncbarát intenzív módszerei alapján finomítva a DIGITÁLIS TECHNIKA minden előnyét kihasználva fejlesztettem ki. Többször jártam külföldön, második diplomámat szerzem.

Itt a diszleksziás tanonc is sikerélményhez jut, egy külföldre vágyó tervezőmérnök pedig leváltotta velem a régi ELTE-s "profi" angoltanárát.

Akit SIKERÉLMÉNY és BESZÉDCENTRIKUS órák érdekelnek, vagy külföldön akar dolgozni, tanulni, nyaralni, és kevés ideje van a nyelv elsajátítására, azok hajrá ide:

jozsefdikter@yahoo.com, T: 06209514705.

Az első óra ingyenes, tankönyvet nem kell venni, de a meglevőt felhasználjuk, vagy választhat az én könyvtáramból.

A módszer 3-4 x gyorsabb az eltésekénél, próbálja ki ingyen:
-nincsen stressz, csak vidámság, és sikerélmény
-digitális hangfelvétel készül az ön kérésére, amit bárhol lejátszhat
-nem kell jegyzetelnie, mert e-mailben, pendrive-on vagy más módszerrel megkapja az órai anyag vázlatát
-a helyes kiejtést garantálja az angol nyelvű felolvasóprogramok alkalmzásának váltogatása a tanár kiejtésének megfigyelésével (mindezt hazaviheti felvételen)
-a könyveket sem kell cipelnie, nálam minden digitális.

Bőséges film és hanganyaggal dolgozom, elektronikai, gépipari, jogi, diplomáciai, katonai irányultságú tanoncok érdeklődését szakmai nyelv iránt is várom.

Elfoglalt vezetőknek exkluzív oktatás

Gyerekeket is vállalok, gyermekfelügyelettel kombinált órák

Házhoz megyek szükség szerinti egyeztetéssel (Budapest és környéke, főleg Zugló-Budaörs között a 7-es és 40-es buszok és kapcsolódó járataik vonalán).

Óradíj a tanonc aktivitásától függően vátozik (pl. 1000-3000 ft/ 45 perc)
-Ha sokat kell készülnöm (30-60 perc) akkor több, ha a megadott szempontok alapján teljesen önállóan tud készülni, akkor kevesebb.
-A díjat növelheti a távoli helyszín, illetve a tanonc megbízhatatlansága (mivel veszteséget okoz, ha nem jelenik meg, és így kiesik az óradíj).
-a szokásos óradíj 1500 ft a fentiek szerinti eltérések hiányában.
-internetes oktatásra kedvezmény: javasolt a heti 1-4 távóra, és legalább heti 1 kontakt óra.

Kérésre számlát adok.

Várom jelentkezésüket.

Előzmény: sti (17)
Krumins Creative Commons License 2005.05.27 0 0 23

angoltanárt keresek Bp-en, heti 1-2 alkalomrol lenne szó, koraesti órákban

középhaladó szinten vagyok, cél -egyelőre- a középfokú nyelvvizsga

Angel DC Creative Commons License 2005.05.26 0 0 22

Sziasztok!

 

Ajánlom figyelmetekbe ezt a honlapot: www.supravita.hu

 

Nemcsak Heves megyében szervezünk céges tanfolyamokat, referenciáink vannak Pest megyében is, de foglalkozunk nyelvvizsga-felkészítéssel, gyermek, felnőtt egyéni és csoportos oktatással, szakfordítással is.

 

Welcome.

spacy Creative Commons License 2005.05.12 0 0 21

Sziasztok!

 

Szívesen segítek, ha angolul akarsz tanulni. Fiatal és lelkes angol-német szakos tanár vagyok. Nyelvvizsgára való felkészítést, korrepetálást, angol társalgást vállalok a XI. kerületben, nyáron napközben is.

 

Irj bátran: spacy@mailbox.hu

 

Eszter

nydrian Creative Commons License 2005.02.08 0 0 20

Sziasztok!

Angol magántanárt keresek a férjemnek, Cegléden, vagy Szolnokon. Ha vki tud segíteni, legyen szíves írjon e-mailt a ritterkreuz@vodafone.hu  címre.

A segítséget előre is köszönöm.

WhatTheHell Creative Commons License 2001.12.11 0 0 19
Angol tanítást vállalok. Kit érdekel? III. ker. 1300/45 perc. Diplomával, gyakorlattal. Gyerekeket is.
Recska Creative Commons License 2001.04.07 0 0 18
Kicsit OFF, de hatha....

AMERICAN MOTHER LIVING IN BUDAORS THIS SUMMER LOOKING FOR FRIENDS OR PLAYGROUP FOR HER KINDERGARTEN DAUGHTER. CALL OR EMAIL RUTHANN: (+1) 908 454 8705, SZANATI@ENTER.NET

sti Creative Commons License 2000.01.26 0 0 17
Én is keresnék angol tanárt, némi alapokkal rendelkező GYES-en levő feleségem számára, lehetőleg olyat, aki kijönne hozzánk, napközben.
Ha tudtok ilyet, akkor emileljetek!
csillag Creative Commons License 1999.06.10 0 0 16
Kedves r_bedegúz és mimo!
Sajnos tegnap első felindulásomban írtam be a ismerősömről. Ma rákérdeztem, azt mondta, van elég munkája, viszont esteleg meg tudja kérdezni az ő ismerőseit, ha valakit még így is érdekel, akkor írjatok, vonalban leszek.
Előzmény: r_bendegúz (10)
Kiskatica Creative Commons License 1999.06.10 0 0 15
Én meg angol fordítót keresek.
Egy könyvet kellene lefordítani. Ha valakit érdekel a dolog jöhet az emil.
Robin Creative Commons License 1999.06.09 0 0 14
Szeretném én is az emailt - köszi
Előzmény: szobiszörp (13)
szobiszörp Creative Commons License 1999.06.09 0 0 13
Ha még nem késő!

Van angol ( állampolgár ) angoltanár, van " bármilyen szintű angol tanár, stb...
A lényeg, bármit-bármikor.. email megy!

Előzmény: eperfagyi (-)
flyOrDie Creative Commons License 1999.06.09 0 0 12
én valami olyasmit keresek, ami gyorsan fejavítja az angol beszédkészségemet. Pár hetet tudok rászánni mostanában. Amit eddig mindig írogattam, azt most mondanom kellene. Tud valaki ilyesmiről?
mimo Creative Commons License 1999.06.09 0 0 11
Hali,

Csillag!
Minden lehetőség érdekel, kérlek küld el nekem az ismerősöd elérhetőségét
Frank!
Nekem jött az e- mail?

r_bendegúz Creative Commons License 1999.06.09 0 0 10
csillagom,
nálunk még aktuális lenne. Kérek emilen tanar-adatokat.
köszönettel
r_bendegúz
Előzmény: csillag (8)
csillag Creative Commons License 1999.06.09 0 0 9
Sorry!
Most láttam, hogy régi a dátum, gondolom a sürgősség miatt már nem aktuális a kérdés. Esetleg mimo-t érdekelheti a dolog.
csillag Creative Commons License 1999.06.09 0 0 8
Egy tanfolyamra járok egy ismerősömmel, aki angol tanár volt eredetileg, most maszekban vállal oktatást. Pár napja vizsgázott le egy tanítványa, aki előtte másnál tanult eredménytelenül. Szerintem jól tanít, ha érdekel, szólj.
Üdv. Csillag
Előzmény: eperfagyi (-)
Frank Creative Commons License 1999.06.09 0 0 7
E-mail ment.

:-)

Előzmény: eperfagyi (-)
mimo Creative Commons License 1999.06.09 0 0 6
Sziasztok!

ezzel a problémával küzködök jelenleg én is.
Nyáron szeretném egy kicsit összeszedni magam angol nyelvtudás terén.
Sajnos a nyelviskolák szóba sem jöhetnek, mert eddig nem sikerült olyan tanfolyamot találnom ami a munkabeosztásomhoz igazodna vagy (fordítva?).
Egy héten kétazer szeretnék okulni és okosodni egy olyan tanár mellett aki beszélni is képes megtanítani.
Budapesten lakom, az esti órák lennének megfelelőek.
Ami fontos még számomra, hogy számlát kaphassak a tandíjról.
Ha bárki bármit tud kérem segítsen.

Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!