Keresés

Részletes keresés

gaborka8X8 Creative Commons License 2014.11.01 0 0 15458

 

"Sennheiser 990-es csucsmodel uj fülese"

 

Ez miféle öszvérjószág lehetett?

 

Előzmény: big-dewil (15433)
Mono SE Creative Commons License 2014.11.01 -1 0 15457

cserélhetünk, ha úgy gondolod :ĐxĐ

Előzmény: big-dewil (15456)
big-dewil Creative Commons License 2014.11.01 0 0 15456

Te meg a pig-debil, mi?)))

Előzmény: Mono SE (15455)
Mono SE Creative Commons License 2014.11.01 -1 0 15455

el ne áruld nekik, hogy te vagy DP :))

Előzmény: big-dewil (15454)
big-dewil Creative Commons License 2014.11.01 0 0 15454

Én is tudom, söt azt is, h hol lakik. )))

Előzmény: Fefebá (15453)
Fefebá Creative Commons License 2014.10.31 0 0 15453

Én tudom a telefonszámát, de nincs hova elküldenem. Ha esetleg a "kolléga" ad elérhetőséget, akkor elküldöm.

tibtiborkaba_new Creative Commons License 2014.10.31 -1 0 15452

Tudom ki ő, nem azt írtam, hogy ő DP, hanem hogy ott érdeklődjön.

 

Szerintem B tutira ismeri DP elérhetőségét :)

Előzmény: krizsi_l (15450)
big-dewil Creative Commons License 2014.10.31 0 0 15451

Ja, a B ur a wárbol...

Előzmény: krizsi_l (15450)
krizsi_l Creative Commons License 2014.10.31 0 0 15450

Vigyázz, ő nem DP csak valaki aki kereskedik DP cuccaival.

 

Előzmény: tibtiborkaba_new (15449)
tibtiborkaba_new Creative Commons License 2014.10.31 -1 0 15449

Itt érdeklődj: http://www.tubeguru.eu/

Előzmény: Zardani77 (15446)
Fefebá Creative Commons License 2014.10.31 0 0 15448

Ez lenne a minimum, hogy elérhető legyen! De "követelőzni" azt tud a kolléga. :)

Előzmény: krizsi_l (15447)
krizsi_l Creative Commons License 2014.10.31 0 0 15447

Azért némileg megkönnyíthetnéd a dolgunkat. Az elérhetőséged nem nyílvános, nyíltan pedig legfeljebb saját elérhetőségi paramétereinket illik megadni. Az csak némi plussz, hogy az index szabályzata tiltja is.

Előzmény: Zardani77 (15446)
Zardani77 Creative Commons License 2014.10.31 0 0 15446

Sziasztok!

 

Felteszem még egyszer a kérdést, azután keresgélek máshol:

 

 

 

Egy ismerősöm kért meg, hogy szerezzem meg neki valahonnan Dénes Péter elérhetőségét.

 

Tud valaki segíteni?

 

Előre is köszönöm

AudiJo Creative Commons License 2014.10.31 0 0 15445

Nem, mert akkor azt mondtad volna, hogy azzal a CD-játszóval (DAC-kal, média lejátszóval, stb) sz@r! De Te azt mondtad, hogy digitálissal sz@r, bezzeg mennyivel jobb lett volna analoggal! Ezért írtam az előítéletet - Te eleve eldöntötted, hogy analoggal biztos még jobb lett!:))))

AJ

Előzmény: big-dewil (15443)
Mono SE Creative Commons License 2014.10.30 -1 0 15444

már az is előítélet, h wárod a taktusokat :)

Előzmény: big-dewil (15443)
big-dewil Creative Commons License 2014.10.30 0 0 15443

Lofasz meg esti fény. ))) Wan jo és wan xar digitális, a gond ottan wan, h álltalában xarokkal hoz öxxe a sors.

De amig nem hallom meg az elsö taktusokat, addig nix elöitéletem...

Ez ilyen eccerü.

Előzmény: AudiJo (15442)
AudiJo Creative Commons License 2014.10.30 0 0 15442

Elhiszem, hogy tudsz mondani jó és rossz hangú digitálist! Sőt, tudsz jó hangú és rossz hangú analogot is!

A megjegyzés általánosabb jellegű volt - amíg úgy közelítesz egy lánchoz, hogy digitális, akkor csak rossz lehet - ilyenkor biztos azt is fogod hallani!:)) Ez pedig eleve, előre megpecsétel bármiféle véleményt!

AJ   

Előzmény: big-dewil (15439)
big-dewil Creative Commons License 2014.10.29 0 0 15441

Ennek a kistesoja, a 7010-es. tul képp csak szolgáltatásokban tud ez többet, különben ugyanez.

 

http://www.ebay.com/itm/Sony-PCM-7030-DAT-Recorder-/291227364689?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item43ce80ed51

 

fenomenális a füleserölködö benne és DAT felwételnél monitor állásban 44,1-nél nem hallottunk különbséget a Studer A807 38'-on és a felwett anyag közt!

Előzmény: ***RS*** (15440)
***RS*** Creative Commons License 2014.10.29 0 0 15440

Ne csigázz minket, mi volt az!   :-)

Előzmény: big-dewil (15439)
big-dewil Creative Commons License 2014.10.29 0 0 15439

Téwedésben wagyol, mert igenis hallottam már jo hangu digitet, csak azt nem hordják kiállitásokra, mert cirka 15 éwe gyártották studio célokra... Mondjuk igy egéx olcson hozzá lehet jutni.)))

Nekem wolt is, sajnos egy meggondolatlan pillanatomban el is adtam. Fene egye meg.

Előzmény: AudiJo (15438)
AudiJo Creative Commons License 2014.10.29 0 0 15438

L'auditer: nekem meg pont az volt az érzésem, hogy túl kicsi a légtér annak a láncnak, különben nekem is tetszett!

Soundmania: addig nem fogsz jónak hallani semilyen digitális forrást használó láncot, amíg úgy állsz hozzá, hogy a digitális, akkor csakis sz@r lehet!:)))

AN-ek - na ezeknek volt aztán igazán kicsi az a szoba!:((( Máshova nem is nagyon lehetett rakni ezeket a dobozokat azokban a szobákban - így aztán nem is tetszettek! Főleg mikor a 2W-os láncon azt próbálták demonstrálni, hogy tud az kemény rock-ot is játszani - hát sztem nem tudott, épp a kemény zene markáns alapja hiányzott+ az is döngött!:(((

A Grim-nél egy szál gitáros kislány szenveleg volt műsoron, pedig abban talán lenne potenciál - egységes, egészséges megszólalás volt még ennek ellenére is!

A Limar nekem is tetszett, bár az nagy baki volt, a Solution elektronikáknál az egyik sugárzót fordított polaritással kötötték be (HG-nak szólt az egyik látogató és amikor helyre rakta HG, tényleg más világ tárult fel!:)))

A Beblin Audiohoz és a szovákokhoz nem sikerült be jutnom, mindig olyan sokan voltak - ezek szerint nem sokat vesztettem!:)))

A Humán-ról nem akarok véleményt mondani, mert mindig épp olyan zenék szóltak, amit én nem szeretek, ez meg óhatatlanul félre viszi az ítéletem!:(((

A Hangszóróbolt a "tuningolt" Nad-dal sztem egy blöff volt - mondhattam volna humort, csak azon (esetleg) lehet nevetni!:((((

A basys.net-nél az aktív 1.1-es Bose sugárzó viszont sztem figyelemre méltó volt, főleg ott is demózta volna mással a roppant audiofil szenvelgő énekes nőkön kívül (mondjuk egy Toto nóta elég jól szólt rajta) - egy 20nm alatti szobában akár jó választás is lehet!:)))

A többi..........számomra néma csend, és ezzel még inkább dicsértem!:)))) 

AJ

 

 

Előzmény: big-dewil (15433)
AudiJo Creative Commons License 2014.10.29 0 0 15437

Soundmania, Thiel dobozok - Audia Flight elektronikák.

AJ

Előzmény: big-dewil (15433)
tunerman Creative Commons License 2014.10.28 0 0 15436

Tudod, hogy miért akarja DP elérhetöségét?

Azért a gondolatolvasás egyenlöre még nem hifi erény:-)))

 

Üdv: TJ.

Előzmény: dys-cus (15435)
dys-cus Creative Commons License 2014.10.28 0 0 15435

Miért nem az én elérhetőségem kell neki. Én ARC replikákat készítek, s igen jókat. Sok DP-be velem tekertettek új kimenőket. Eddig még mindig dícsérték a cuccot.

Előzmény: Zardani77 (15434)
Zardani77 Creative Commons License 2014.10.27 0 0 15434

Sziasztok!

 

Egy ismerősöm kért meg, hogy szerezzem meg neki valahonnan Dénes Péter elérhetőségét.

 

Tud valaki segíteni?

 

Előre is köszönöm

big-dewil Creative Commons License 2014.10.27 0 0 15433

Mig kinn woltam, jegyzeteltem kicsinykét.

Ime:

 

Lauditour, nekem taccett, wégre nem a csucs clearaudio Lp-wel demonstráltak, hanem wmi olcsobbal. Egéxen jol xolt. A dobozuk walami kisebb kb 60 literes kétutas wolt. Kissé kerekitett, nagy wolt neki a xoba, de egéxen hallgathato hangot produkált.


Soundmánia, Thiel dobozok, jo drágák, de nagyon ott wannak a xeren. Az erölködö nem tom, h mi wolt, de jol kihajtotta ezeket a macerás dobozokat. A kiállitás legjobb hangja lehetett wolna, ha LP-röl ment wolna, Kár, h nem igy történt.


AN kicsi 2Watt. CD-röl nekem xörnyü wolt. LP-röl a futottak még felsöbb réxén helyezkedik el, legalább is nekem.


A másik 7Wattos már sokkal jobb, életxerübb, kár, h P.Q marhára xereti, ha döngenek a mélyek. Ezé azt be is tolta a sarokba a dobozokat. Hát igy nem kéne. Wixont már hallottam ezeket máshol, ott nagyon jol xoltak, de nem a sarokban a falra téwe!!! Xal minden jo, csak kéne bele még kicsi kaki, h beinduljon az ember lába...


Grimm. Laptoprol hajtwa. Ismerem a seas ezen hangxoroját. Sokkal sokkal többet lehet belöle kihozni (pl Pagrus tudott) mint amit itt hallottam, de elképzelhetö, h a laptop wolt ebben a hunyo. Kissé mélyszegénynek éreztem.


Limar audio. Hozták azt a hangot amit megxoktunk tölük. Nekem a sztatikok nem jönnek be, de náluk most nagyon jo wolt a megxolalás. Le a kalappal.


Audio reference. Wékony, steril, mélyek nélküli hangzás. Nagyon nem jött be.


Beblinaudio. Érdekes háromxög alaku hangfalak. Beetetös zenék, Nils Lofgren, japcsi dobos, stb. Sajnos ezeket ugy csinálták, h mindenütt mindennel jol xoljanak. Igy aki ilyennel demonstrál, azt nem tom komolyan wenni. Etikátlan hozzáállás. No de miwel elég jol ismizem ezeket a zenéket, igy azért el tudtam kicsit wonatkoztatni tölük. Tulajdonképpen egéx jok, mehetnének kicsit mélyebbre és nekem hiányoztak a felsö cinnek is, de a doboz elég gyors megxolalásu, ütös darab, ja és xélessáwu, 13kHz-nél wan elwáltwa a magasa.


Szlowák audio. Bladelius erölködö, és walami sirköxerü 7000! Euros förmedwény. Amiota hifiwel foglalkozom, ilyen roxx hangot még nem hallottam sehol...


Humán Audio. Náluk épp, h csak benéztem, ez a dobozuk nem jön be, nekem a dipol teccik. Azt sajna nem láttam kint. Az elektronikáikat ismizem, jonak tartom öket.


Még woltam pár helyen, de nem láttam és nem hallottam semmi érdekeset, illetwe a Sennheiser 990-es csucsmodel uj fülese, -gondolom kurwadrága.., kb ugy xolt, mint az AKG501-em, csak ennek jobbak a sáwszélei...)))

AudiJo Creative Commons License 2014.10.26 0 0 15432

A legjobb hang a Limar-nál volt, de ahhoz kell akkora légtér, hogy tényleg megszólaljon - egy 100-120 köbméteres nappaliba nem bírnám elképzelni!

A számomra legszerethetőbb a l'auditer kis lánca volt - néha kicsit forszírozott volt a felső közepe, de soha rosszabbat!

Az AN- nekem sem tetszettek, a szlovák cuccnál mindig annyian voltak, hogy az kihagytam (és ezek szerint én jártam jól), a NAD5120-al felálló Hangszóróbolt-os lánc egy lélektelen, rossz értelemben vett hifi volt!

A hangfal tesztel nem is akartam magam fárasztani, így meg sem próbáltam a többiek pedig nem hagytak bennem maradandó élményt - illetve bocsánat, a Grim Audio-s cuccot talán érdemes lenne meghallgatni normális körülmények között, normális zenéken is nem csak a kiállításokon sulykolt "lány gitárral szenveleg" stílusú audiofil szörnyeményeken! Ez egyébként rendre visszatérő probléma a kiállításokon, hogy néhány kiállító kivételével roppant egysíkú, unalmas a zene választás. Jellemző példa volt az egyik kiállító, ahol kb. 12 zeneszámból "válogatott" a bemutatót tartó személy, ennek fele egy azon audiofil kiadótól származó lemezről szenvelgő lányok próbáltak énekelni - volt ott minden - mély, magas - tér előre, hátra csak épp zene nem!:((((

AJ  

Előzmény: big-dewil (15410)
big-dewil Creative Commons License 2014.10.26 0 0 15431

Roxxul tudod.))) a szlowákok bladeliusszal hajtottak meg egy 15'-ös mélyü fekete sirkö xerü hangdobozt. egéxen xörnyen xolt. ilyen xart még sehol sem hallottam kiállitásokon...

a háromxögü dobozok zongoralakk fekete wolt, illetwe fehér wolt.

a tulaj xerint pálmarost szálas a membrán és kinai általuk modositott xélessáwu. axonta hogy 13kHz-nél wan a magas elwáltwa. Nekem teccett, kiwéwe azt, h Nils Lofgrennel és a japcsi dobossal demozott. Állitolag betett hozott zenéket is, de olyat nem hallottam. Az ismilyeim xerint ugy is jol xolt.

Passz. Meg kö hallgatni normális zenéken és rendes körülmények közt.

 

Előzmény: dixie chicken (15427)
arzachel Creative Commons License 2014.10.26 0 0 15430

Gondolom mezítláb az elmaradhatatlan makkos cipőben...:)))

Előzmény: Mono SE (15429)
Mono SE Creative Commons License 2014.10.26 -1 0 15429

Ha PQ is itt volt, akkor nem kell csodálkozni semmin, ő inkább diszkós, mint hangász :)

Előzmény: dixie chicken (15427)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!