Úgy látszik úgy döntöttak hogy ezekkel a balhékkal sem akarnak lemaradni a konkurenciától, ott pl. a Mónika Show jóformán a veszekedésekre, (mostanáság már verekedésekre) épül.
Május 4-től leveszi műsoráról a Hal a tortán adásait. A csatorna közleményében azt tudatta, hogy az Áll az alku visszatérése miatt van szükség a változtatásra, de bizonyára az is közrejátszik, hogy mindkét vezető kereskedelmi adón kifulladni látszott már a főzősműsor. Időközben a bulvármédia hasábjain hadakozik Keleti Györgyi és Komár László a csatornával, ugyanis azt nyilatkozták, hogy a TV2 a múlt heti botrányokat hozó szereplésükért háromszoros gázsit fizetett, így bizonyára nagy szükségük volt rá.
Már az is túlzás, hogy ezeket a gagyi kuktákat "sztár"-nak nevezik. Hosszú idő után tegnap odakattintottam egy villanás erejéig --- annyi elég is volt:)) Rettenet.
Ja, és megtekintettem a juj.hu-n Marinkat, amint éppen széjjelb....ák, de amit ő csinált a szájával meg a két kezével egyszerre, hát az borzasztó volt, lehet azért, mert nem szoktunk pornót nézni, csak max erotikusat. Nem hiszem, hogy az a néhány millió, amit a filmért kapott, hiányzott a swingerklubja megnyitásához.
Ha Kiszelnek nem lenne esze, persze csak magához való, már rég ejtette volna a média. Szerintem. Vannak olyanok, akiket időnként előrángat a média, vagy csak feldob, aztán hagyja leesni, de ez a nő eléri, hogy beszéljenek róla, hogy keressék, hogy hívják műsorokba - és nem feltétlenül a paprikajancsi szintjén.
Az a legröhejesebb mikor elkezdik a gasztrobajnokok boncolgatni hogy "lehet meg sem hívom az én estémre" meg hogy" lehet el sem jön az én estémre", de az a legjobb mikor " lehet el sem megyek, még meggondolom".... Szerződés mintha nem is létezne. Ha nem megy el, vagy nem hívja meg akkor megszegi a szerződést. Az IQ bajnokok azt boncolgatják amit nem tehetnek meg, ha kell a lé.....:))))))))))
ő pl. észreveszi, ha bántják és cikizik. Tüncivel az a gond, h annyira nincs önkritikája, hogy észre se veszi, ha szivatják...ugyanígy nem volt képes felfogni az iránta megnyilvánuló ellenszenvet se, miközben GM legalább megérezte és felfogta.
én úgy látom, h GM egy normális/átlagos intelligenciájú nő, aki vmiféle lelki sérüléseket akart kompenzálni a kurvás külsejével, amit magának teremtett; Tünci pedig ...hát, ő nem ilyen (nem akarok minősítgetni)
off
tegnap sikerült megnéznem egy régi Csernus-féle terápiás adást, ahol Benkő Dániel szivatja a nagy doktort. nagyon tetszett. a youtube-on is megvan egy része...
A nézők szerint már se íze, se bűze a Hal a tortán című műsornak, a nézettségi adatok azt mutatják: egyre kevesebben kíváncsiak a sztárkuktákra. A csatorna januárban már tervezte a szüneteltetést, aztán mégis hagyták kivérezni a konyharealityt, csak most határoztak úgy, hogy május negyedikétől nem főznek tovább.
A döntést azzal indokolta a kereskedelmi csatorna: visszatér az Áll az alku, melynek Kovács Áron lesz a műsorvezetője. A pletykák szerint azonban más is van a háttérben, többek között az, hogy a műsorban szereplő sztárok lassan elfogytak, és a másodszor meghívott hírességek is vonakodva vállalták az ismételt részvételt. Komár László például szemtelenül magas összeget mondott be, amikor újra meghívták, gondolván, hogy ezzel megússza a szereplést.
Én azóta nem nézem ezt a műsort amióta elegem lett a vitákból, veszekedésekből. Ráadásul annyira átlátszó hogy a TV2 generálja ezeket nézettségfokozás miatt előre megírt forgatókönyv szerint. Régóta csak pár mp erejéig szoktam belepillantani amikor épp odatévedek. Valamikor a műsor eleje táján az az adás volt a legjobb amelyikben Bódi Margó főzött, ott nem is volt sok feszkó.
Amikor leépítések voltak a TV2-nél a gazdasági válság miatt a műsorigazgató vagy kicsoda említette hogy elég gyér a nézettsége a HAT-nak, nem is értem miért nem veszik le a műsorról.
"Mária a maga módján tényleg jó fej, csak amikor affektál, az borzalom."
Sok véleményt olvastam más fórumon, olyat nem igazán aki bírná ezt az elfuserált nőt. Nem tudom eldönteni hogy a külseje vagy a hangja visszataszítóbb-e, az affektálása meg Kiszel Tündénél is idegesítőbb.
Ok elfogadom hogy elege van a sok bántásból, de könyörgöm akkor ne mutogassa magát a képernyőn! Egyértelmő hogy a TV2 nézettségfokozónak szánta ebbe az ú.n. "műsorba" de nem lett volna kötelező elvállalni.
Még Hajdú Péterre sem mondanám, hogy féreg, pedig utálom, mint a xart, de már megbocsáss, mit vétett a Szabi neked, hogy leférgezd, sőt, egy nagy nullához hasonlítsd? Egy ilyen társaságban maradjon józan és uralkodjon az indulatain , aki tud. Az előző asztaltársaságában is kedves volt, aranyos és őszinte. Nyilvánvalóan nem fog Grammy-t nyerni, de ettől még lehet jó zenész - a zenéjüktől függetlenül.
"Mindig elgondolkodom, milyen ember lehet az, aki féregnek titulál egy másikat. Hálás vagyok a sorsomnak, hogy abban a körben, amiben mozgok, eddig még nem találkoztam ilyennel
Nézd, SZDSZ-es polgármesterként még drágállom is azt a lakást. :) Mondjuk Horváth Éváért adnék két egy kilót, de akkor tényleg az legyen, amit én akarok. Ezek a Györgyiék egy kicsit elszálltak az áraikkal, az Annácska meg végképp a fejéhez kaphatna. :)
Férfiakkal is előfordul ez gyakran, csak talán kevésbé szúr szemet egy fiatalos férfi mint, egy agg tini. :-) Remélem, én nem esek majd ebbe a hibába. Egyébként nem baj az, ha valaki fiatalos marad. Ismerek 60 felé ballagó hölgytársat, aki pl. a mostanában divatos mély ülepű gatyót is felveszi, s nem áll rajta rosszabbul, mint egy 13-14-évesen. És olyan ötven alatt lévő barátnőm is van, akin még egy decens kiskosztüm is túlzásnak tűnik.
Szilárdnak szerintem nagyon igaza volt a bográcsot illetően. Nem tudom, hogy ti vagytok vele, de bent a konyhában nem lesz olyan finom az étel, mint kint, nyílt lángon elkészítve. Pedig a szakács ugyanaz, az alapalanyok is, az elkészítés módja azonos.
Én úgy gondolom, hogy minden apró lépés vissza a természetesség felé minőségi ugrást jelenthet, ha másban nem, legalább a jókedvünkben.
Mária a maga módján tényleg jó fej, csak amikor affektál, az borzalom. Ami kedves, aranyos egy tininél, nagyon visszatetsző 50 felett. Nekem legalábbis.