Keresés

Részletes keresés

MortalWombat Creative Commons License 2017.07.24 0 0 769

Először is: én csak saccoltam a mentol/liquid arányt, még sosem mértem ki pontosan.

Ha előre bekevered a 300ml/10grammot, akkor lehet, hogy olyan lesz, amitől lefagy majd az agyad is.

Javaslom, hogy legyen kész liquided, és ahhoz keverd IZLÉS szerint a mentolt.

De: keverj 10-20-30 ml 50-50%-os liquidet, és ahhoz adagolj mentolt. Haaz egészet bekevered, és nem izlik, akkor nem győződ majd hígitani, de ehhez előbb megint rendelned kell, és várni a postást.  

Ha túltolod, hígítsd tovább. Ha nem elég, rakj még hozzá. A saját izlésedhez keverj liquidet.

Ez egy ilyen játék, én még sosem mértem, hogy hány ml-be mennyit rakok.

De csak akkor foglalkozz mentolos liquiddel, ha analógba is azt szívsz.

Előzmény: Törölt nick (765)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.24 0 0 768

Köszönöm !

Előzmény: Catella (767)
Catella Creative Commons License 2017.07.24 0 0 767

Én maradnék a gyógyszertárinál, az megbízhatóbbnak tűnik. Akkora különbség nem lehet árban, 300 ml sokáig tart.

Előzmény: Törölt nick (765)
Bendőkapitány Creative Commons License 2017.07.24 0 0 766

Sziasztok!

 

 

Segítségeteket szeretném kérni. Kanger Subox Mini 50-ról mi a véleményetek. Most megpróbálok az analóg cigiről az elektromosra váltani.Nem vagyok nagyon jártas a témában. Vagy van esetleg másik termék ami megéri vagy jobb nála.  Az ismeretségi körömbe van e cigis és ő azt mondta ne vegyek kezdő dohányboltos e cigi szettet mert csalódni fogok.

Segítségeteket előre is köszönöm

 

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.24 0 0 765

Először is köszönöm a hosszú leveled,hogy szántál rám ennyi energiát !
Voltam a gyógyszerész barátomnál,a héten meg lesz a 3 összetevő.
Én 50-50%-ra gondoltam,aztán majd rájövök hogy ízlik.
Az általad leírtak szerint,valójában.
150 ml PG-ben feloldom a 10 gr menthol kristályt,majd összekeverem a 150 ml VG-vel.
Utána olvastam kb 2 hét pihentetés,nap közben fel-fel rázni.
Olvastam hogy ezt a két folyadékot lehet venni vegyszer boltban,és ott olcsóbb.

ÜDV !!!

Előzmény: MortalWombat (762)
Catella Creative Commons License 2017.07.23 0 0 764

És 6-ossal kezdtem, nyár elején ezt is megfeleztem, napi kb 5 ml fogy el.

Előzmény: Catella (763)
Catella Creative Commons License 2017.07.23 0 0 763

Én 1 éve szoktam át, kb 3-4 hét után már egyáltalán nem kellett az analóg (addig is csak napi 2-3), addig 15-20 szál volt naponta. Olyasmi készlettel kezdtem, mint amit linkeltél, tavasszal vettem egy istick picot, ezerszer jobb. Elsőre 3 féle lét vettem: egy dohányost, egy mogyorósat, meg egy mentolos erdei gyümölcsöset. Ez utóbbit veszem azóta is, a másik kettő nem jött be.

Előzmény: Törölt nick (759)
MortalWombat Creative Commons License 2017.07.23 0 0 762

Igazán nincs mit, örülök ha segíthettem.

Az érdeklődőknek azért írok bővebben, mert legfontosabb a jó kezdés. Egy korrekt kezdő szett, és a legfontosabb: a jó liquid. Erősségben, ízben. Ha az megvan, akkor már az "újonc bekapta a horgot", és továbblép magától.

Három dolog, ami így eszembe jutott:

1. Kocsiban már akkora a füst, hogy nem lehet átlátni a kocsin. A család meg alszik nyugodtan, mert nincs szag. És amikor már én se látok ki, akkor pár másodpercre ablak le, és gyorsan kimegy a füst. Mert szag nincs.

2. Amiért írtam, hogy kár volt az e-cigi boltokat megszüntetni, ahol ki lehetett próbálni a készülékeket: volt nálunk egy mester, és látta, hogy e-cigizek. Kérdezte, milyen, el sem tudja képzelni, azt meg már unja, hogy a normál cigi után bűzlik a kocsi, otthon meg még télen is a teraszra van száműzve.

Kicseréltem a szipkát, elmagyaráztam, hogy szívja, majd odaadtam a saját cigimet. Beleszívott kettőt, elmosolyodott, majd azt mondta, hogy szenzációs, neki is kell.

3. Több, régebben e-cigiző ember is mondta, hogy ő már csak 0-ást szív, de ez tök jó buli, és nem fejezi be. Ha elmegy sörözni a haverokkal, akkor sem gyújt rá akár normálra, de még csak nikotinos e-cigire se. Nincs kísértés. 

Hajrá!

Előzmény: Törölt nick (761)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.23 0 0 761

Köszönöm a válaszod,te jó ember vagy !!

Előzmény: MortalWombat (760)
MortalWombat Creative Commons License 2017.07.23 0 0 760

Bármely szettet veheted, kezdőnek jó lesz. Ezt ne vedd lekezelésnek, én is ilyen szettel kezdtem, 4 évig csak ilyet használtam, most is megvan. Ha tetszik a dolog, úgy is továbblépsz. 

Igen, én külön veszem az epres 12mg-s liquidet (4800.-Ft/100 ml), és külön veszem patikában a mentolkristályt. 

(kb 450.-Ft/10 gramm, ez kb. 300 ml-hez elég)

Azért én keverem, mert már többször próbálkoztam gyári mentolos liquiddel, de egyik sem volt nekem elég mentolos.

Most meg olyan, amilyet szeretnék. 

Momentán pokoli száraz, hideg, erősen mentolos ízű, nagyon szeretem.

Előzmény: Törölt nick (759)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.23 0 0 759

Na már képben vagyok,néztem amit ajánlottál,13,6-13,9-ért, vagy melyiket?szerinted, és ehhez már csak liguidet kell hogy vegyek amilyet gondolok,nekem szerintem jó a közepes 12 mg-os.

Te kevered a mentholt az eperrel?

Köszönöm.

Előzmény: MortalWombat (757)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.23 0 0 758

Szia:Nagyon köszönöm a kielégítő válaszodat,és a fáradságodat,miért ennyit írtál "Köszönöm "

Előzmény: MortalWombat (757)
MortalWombat Creative Commons License 2017.07.23 0 0 757

Sajnos egy idióta törvény beszüntette az e-cigi boltokat, ahol szakemberek adtak tanácsot a kezdőknek, és sok esetben volt ízmintájuk is. E-cigi boltban eddig még mindig normális, segítőkész eladóval találkoztam, aki tudta, hogy ha ezt a jó terméket "el tudja adni" a vevőnek, az visszajár hozzá. Tehát kipróbálhattad, hogy milyen egy e-cigi, illetve milyen ízű a liquid.

A liquidek ízében lassan már a csillagos ég a határ, ha ránézel egy e-cigi oldalra, látni fogod, hogy milyen sok íz van. Még egyszerű dohány ízben is rengeteg a variáció.

Hardver tekintetében én egy dupla EGO szettet (vagy valami ahhoz hasonlót) ajánlanék, abban 2 db komplett cigi van töltővel.

Lehetőleg minél nagyon legyen az akku (minimum 900-as, de inkább 1100-1300-as). Mondjuk egy 900-assal egy napi 6-8 analógot szívó ember kitarthat akár egy napig is.

Liquid ízével kapcsolatban nem tudok tanácsot adni, mert ahány ember, annyi izlés, kinek mi izlik.

A nikotintartalomra érdemes odafigyelni, ízben meg amit szeretsz. Legrosszabb esetben azt mondod, hogy jó a liquid, elég erős, tudnám hosszabban is szívni, de nem izlik az íze, ezért másikat rendelsz.

Előzmény: Törölt nick (755)
MortalWombat Creative Commons License 2017.07.23 0 0 756

Én kb. 120 ml liquidet szívok el egy hónapban. Jelenleg 12mg-s eper-mentholt szívok, erősen mentolos, szerintem nagyon jó.

Nem az a lényeg, hogy napi hány szálat szívsz, hanem az, hogy az milyen erős.

Az e-cigivel ezt szeretnéd helyettesíteni, tehát erősségben kell közel azonosnak lennie.

Tehát az alapján határozd meg az erősséget, ahogy már leírtam.

Az, hogy kevés cigit szívsz, csak azt befolyásolja, hogy naponta hányszor veszed majd elő a szetted.

Vannak online boltok, ahol x Ft rendelés felett ingyenes a kiszállítás, érdemes onnan rendelni.

(én - nem a reklám helye, semmi közöm hozzájuk - innen rendelek: nosmoke.sk)

Törölt nick Creative Commons License 2017.07.23 0 0 755

Szia:Azt szeretném kérdezni,ha rendelek készletet,azon felül mit érdemes még rendelni,mondjuk 2 hónapra elegendő dolgot,mert tök H vagyok hozzá.
Kis faluban lakom,város 30 km-re van.

Előzmény: Törölt nick (754)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.23 0 0 754

Szia: Köszönöm,milyen liguidet javasolsz,napi 6-8 szál cigihez?

Előzmény: MortalWombat (748)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.23 0 0 753

Szia:Köszönöm,naponta 6-8 szálat szívok.

Előzmény: kb100 (747)
kb100 Creative Commons License 2017.07.23 0 0 752

Konkluzio: 18mg, eros akksival, az jo lehet.

Előzmény: kb100 (747)
kb100 Creative Commons License 2017.07.23 0 0 751

Koszonom!

Tok nyugodt vagyok, de erdekelt volna, hogy milyen nullas lotyit ajnlagatsz egy kezdonek, amitol nem tepi le a falat. Igy mar ertem, vagyis csodak nincsenek, vagy vannak, csak nem itt.

 

Kosz meg1x!

Előzmény: MortalWombat (750)
MortalWombat Creative Commons License 2017.07.23 0 0 750

Erős analóg után rögtön felejtsd el a 0-ás liquidet.

Nekem az alábbi jött be: 6mg-s cigi után 12mg-s liquid, 9-es cigi 18-as liquid.

Tehát ha light-os cigit szívsz (mondjuk 3-ast), akkor 6-os liquidet vegyél.

 

Ha már rászoktál az e-cigire, akkor szépen lassan lehet csökkenteni a nikotin mennyiségét, és idővel el tudsz jutni a 0-ásig.

Nyugodj meg, még nikotinos liquid esetén is nagyon hamar fogsz pozitívumokat tapasztalni.

Én 7 éve szívok 12mg-s liquidet, a nikotin csökkentésén gondolkodok, de nem preferencia.  

Előzmény: kb100 (749)
kb100 Creative Commons License 2017.07.23 0 0 749

Ez nem reklam helye: mert mint magam is labadozo vagyok, de elmondod a tuti tippet eros analogot kovetoen, hogy melyik az a nullas lotyi amivel mar nem kivantad a nikotint?

Koszi!

Előzmény: MortalWombat (748)
MortalWombat Creative Commons License 2017.07.22 0 0 748

Kezdő szettnek nem rossz, de ez a 900mAh akksi nem túl nagy, kb. fél napot fog bírni. Éppen ezért kell belőle legalább 2 db, mert az egyik mindig töltőn lesz.

Inkább a liquidre figyelj, szerintem az a kulcs az átszokásra.

Ha jót találsz, idővel továbblépsz erről egy jobb szettre. Ha rosszul választasz, akkor még ennek az árát is sajnálni fogod.

Úgyhogy inkább a jó liquid kiválasztására koncentrálj. 

(Nekem egyből ment szinte 0 kompromisszummal az átszokás. Igaz, erősségben és ízben nagyon jó liquidem volt.)

Előzmény: Törölt nick (746)
kb100 Creative Commons License 2017.07.22 0 0 747

Szia! Leszogezem nem ismerem, de ha komoly analogos vagy, akkor tippre nem lenne palya, mar csak az akksi miatt sem. Egy villanybagotol azt varja az ember, hogy ebredestol, villanyoltasig egesz nap szajra  alljon. Ezert szerintem 2000-3000mah akksiknal kezdj el nezegetni, vagy onnan felfele, azok jok lesznek. Legalabb ketto :)

Előzmény: Törölt nick (746)
Törölt nick Creative Commons License 2017.07.22 0 0 746

Sziasztok:

Most szeretnék leszokni a cigiről,mi a véleményetek a következő típusról ?

Elöre is köszönöm !

https://ecigaretta.eu/termek/e-cigaretta-ego-v3-900-single

solya121 Creative Commons License 2017.07.21 0 0 745

Sziasztok.

Régi E-cigissek vagyunk.Nekem Vaporesso Target prom van. Nemrég szántam el magam,hogy itthon keverem a liquidet.

Most Gustót vettem és elég jó. Az aromák,nem annyira,de élvezetes.

Kérdésem,hogy ti mit ajánlanátok.?? Milyet és honnan rendeljek.

x20fan Creative Commons License 2017.07.02 0 0 744

Kicsit ellustálkodtam az időt, de most megnéztem mi is van a DL tankkal. Amire számítottam, hogy a levegőt elzárva MTL-re is jó lesz, az nem jött be. Mivel nincs légáram a tekerésre, túlmelegíti a levet, és kaparja a torkomat. Ha leveszem a teljesítményt, akkor meg nincs elég köd. Valószínűleg sokkal kisebb luk kellene és sokkal közelebbről.
Nagy lukkal, bő levegővel tüdőre szívva persze jó, hideg a köd, nem kapar, nincs TH (0-ás a lötyi). Lehet át kell szoknom DL-re. Ha MTL akarok ugyanekkora ködöt, akkor először töményen a számban gyűlik, majd megy a tüdőbe, DL viszont nincs a szájban az a nagy töménység, a kifújási élmény meg kb. azonos. Egyedül a töményebb íz szólhat az MTL mellett. Na majd meglátom.

A gyári tekerést tettem bele (csak egyet), kicsit kiigazítottam, beledobtam, hely van bőven, 3-4 $ volt (Mephisto).

Keresek tovább egyszerű, olcsó MTL tankot, ami több ködöt ad mint a CE4 clearomizer, nem vattagátas-búvárharangos, nem folyik semerre ha eldől vagy zsebben/táskában van.

Előzmény: x20fan (743)
x20fan Creative Commons License 2017.06.23 0 0 743

Tegnap megjött egy DL dripper tank. Persze iszonyat levegős, de el lehet zárni teljesen. Ekkor már majdnem MTL érzés. A lényeg, hogy el lehet érni az MTL ellenállást. Viszont hatalmas kályhacsövön jön a kevés levegő. A kérdésem az (persze megtekerem és kipróbálom), hogy ha a tekerésre nem jut közvetlenül beáramló levegő, mint egy MTL tankban, vagy oldalról a nyitott nyílásokon, mint egy DL tankban, az milyen működésű lesz? Pl. lejjebb kell venni a W-ot, hogy ne melegedjen túl, vagy még jobban kell figyelni, hogy ne legyen hotspot a coilon, vagy ilyenekkel van-e valakinek tapasztalata?

Megérkezett az 510/ego adapter, fölpattintottam a pico megára a CE4 clearomizert, és tökéletesen működik 5 W-tal, el lehet felejteni a napi töltéseket az ego akkuval. Szóval ha valaki nem akar felhőket, akkor megfelel egy 1 $-os tank is, de a mod kell alá.

axeslord Creative Commons License 2017.06.20 0 0 742

Sziasztok!

Elsősorban eladó eXvape eXpromizer v1-et keresek (bármelyik v1.x verzió érdekel) használtan vagy akár újonnan is ha létezik még ilyen valakinél elfekvőben. Korrekt árat fizetek, nem lowball a célom.
Ami még érdekelhet esetlegesen:

  • Kayfun v5 újonnan vagy jó állapotban használtan
  • Taifun GT3 újonnan vagy jó állapotban használtan
  • Alapvetően minden ami relatíve nagy liquid kapacitású és MTL-re alkalmas(sá tehető)

PM vagy axestheguitarist kukac gmail pont com

Törölt nick Creative Commons License 2017.06.17 0 0 741

Eladó egy Aspire pockex ecigaretta 1 hetes alig használt. Ajándék mellé 4 db 0.6 ohm os pockex porlasztó. Doboz töltö garancia meg van hozzá. Érdeklődni telefonon, vagy emailben lehet. E-mail cím: czifracriss@gmail.com telefon: 06301829490 Ár : 9000 ft

elcazador Creative Commons License 2017.06.13 0 1 740
Előzmény: Okoner (739)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!