Keresés

Részletes keresés

tözike Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301333
A Fradivak kezdték, de lehet látni nincs következő mivel Fehérvár, Újpest , Tatabánya Siófok mégis NB1 indulást kaptak hiába van hiányosság.
Előzmény: Vasi Kutya (301330)
Fatboy Slim Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301332

Srácok,

 

kicsoda Góré?

tözike Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301331

Ez fog bekövetkezni minden szakosztolyon és még a focival is ez lesz, ezért ment el a T-Mobil Ők már tudták ezt előre. A 14 drukker miért nem az MLSZ-nél tüntet. Azokat békén hagyja, miért nem a vezetőségen kéri számon a tender kiírást

Vasi Kutya Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301330

Már csak az a kérdés, hogy mi a biznisz Kistelekinek (és társaságának) abban, hogy ennyire hazavágják a magyar futballt mégjobban?

A Fradival kezték, eddig úgy néz ki, hogy sikeresen teszik amit tenniük kell...

Következik a többi "nagy" klub?

Tény az, hogy az ország, annak futballcsapatainak reprezentánsát sikeres galyravágták egy időre (nagyrészt kihasználva a semmirekellő klubvezetők évek óta tartó tevékenységét).

Előzmény: Törölt nick (301328)
Kcsita Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301329
Rossz hírek érkeztek a ffi kézilabda csapatunkról. Hiába nyerték meg az nb1/b keleti csoportját, mára megszüntek!

Itt lehet olvasni: http://hungary.worldhandball.com/DesktopDefault.aspx?menuid=583

Félek, hogy a foci csapat is ide juthat...
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301328
Nincs lehetőség megfúrni, azokat képviseli, azokhoz tartozik, kik minden hatalmat átvettek az országban kevésbé nyíltan, vagy most már egyre inkább láthatóan, hisz már a látszatra sem figyelnek annyira magabiztosak, megtehetik. Övék a döntés mikor áldozzák be saját emberüket, addig nincs mit tenni. Addig tökéletes védelmet kap, a másodrendű magyar, és a nemzet érdeke más témákban itt már nem számít, itt sincs másként, mint az országban nagyban.

Itt tartunk.

Előzmény: Kcsita (301326)
Kcsita Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301327
öö marha.... Kisteleki.
Előzmény: Kcsita (301326)
Kcsita Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301326
a Sportban, olyan nyugodtan nyilatkozott ez a magarha Kisteleki, hogy csak na."Szabály, az szabály". Bírósági döntés, nem szabály, Te barom!!!

Jó lenne, megfúrni őt!
takacsi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301325
OK.
Előzmény: Száz győzelmet aratott (301320)
Tasunkó Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301324
nem is kell semilyen háttéralku!
tisztességesen végig kell vinni a pert!
Előzmény: pranzo (301322)
takacsi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301323
Ne tereljük el a figyelmet az MLSZ-ről (öreg bolsink elkezdte):

"
A Magyar Labdarúgó Szövetség a 2006. szeptember 5-én megtartott bírósági perrel - amelyet a Ferencváros, mint felperes kezdeményezett a szövetséggel szemben - kapcsolatban az alábbiakat közli.

A Magyar Labdarúgó Szövetség annak tudatában hozta meg intézkedéseit, hogy ismerte és beemelte alapszabályába a FIFA és az UEFA ilyen irányú rendelkezéseit. Ezek értelmében a legfontosabb szabály az, hogy a szövetség tagjai mindaddig nem fordulhatnak polgári bírósághoz, ameddig problémáikat nem rendezik a sporttörvényben is megjelenített független sportbíróság előtt. Az MLSZ minderre többször felhívta a Ferencváros vezetőinek figyelmét"

Ez volt a tavalyi hazugság. Hivatalos MLSZ KÖzleményben hazdták kleinék.

Most elismerik, hogy május elején tették be.
De a Fradi érdekét képviselők megtették azt, amit mindenki követelt (igaz késtek vele): beperelték az MLSZ-t.

Félő, hogy - már Bánk nincs ott, Dámosy félretolva - ez az elnökség mutyizni kezd kistelekiékkel....
Ne hagyjuk!
Előzmény: Fradi1899 (301292)
pranzo Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301322
viszont valszeg nincs visszahelyezés, alku különben per sem lenne
Előzmény: pranzo (301321)
pranzo Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301321

nem olyan nehéz

 

sőt az erkölcsi károkozásért (nem vagyoni) jóval nagyobb összeget lehet kérni mint a vagyoniért...

 

Előzmény: cczt (301282)
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301320
ne haragudj, de te tényleg az egybeírtak szintjén vagy ostoba.
Előzmény: takacsi (301319)
takacsi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301319
Furulyást kisleninezni....
Furulyás volt Lenin elvtárs legjobb Fradiba deponált tanítványa.
Lenin elvtárs reinkarnációja.
Előzmény: Száz győzelmet aratott (301317)
takacsi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301318
Nem szabad figyelmen kívül hagyni a az eszmei károkat:
az "örökös" első osztályúság, és mások, amiknek értéke sokkal nagyobb az MLSZ elleni perben, mint maga a megszámolható pénz, amit kisteleki elrabolt tőlünk (hogy jutna várszegivel együtt oda, ahova kívánom).
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301317
Legalább most már papírunk is van róla, hogy jöttek a kis bolsevikok tavaly és hozták a maguk kis Leninjét.
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301316
Akkor ezért emlékeztetett engem a kizárást követő klubház elötti forradalom ( sörösüveg dobálás, akasztófa rajzolás ) a Téli Palota osztomára?
Előzmény: takacsi (301314)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301315
Nagyon jó írás, még ha a személyedet egy sajnálatos esemény miatt politikailag annyira nem kedvelem.

De ez nagyon ott van, így átrakom egy másik fórum(nem az index) Fradi topicjába is !

Előzmény: góré001 (301305)
takacsi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301314
Ugyan. A tanítómestertől átvették. És megmaradtak ezen a szinten....
Moszkvában nemcsak az utcákon, tereken, de a zsinagógában is köpködtek, amikor ott jártam....
Előzmény: Száz győzelmet aratott (301313)
Száz győzelmet aratott Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301313
Ugye-ugye, amikor a törpe a politikába akar beleszólni, és taxisokat lázít szdsz-es érdkekben Magyarország ellen, három hónappal az első szabad választás után.

Most meg az jut eszébe, hogy ő majd megoldja a FTC helyzetét, elnököt hozat, fellázítva a jelenkor kapumögötti taxisait, megpuccsolva az FTC vezetőségét.

Csak a forradalom örök...
És az öncélú szereplésvágy.

Aztán azt vesszük észre az utcákon tereken, hogy a pesti srácoknak köpniük kell...
Egyre gyakrabban.
Előzmény: góré001 (301305)
Tasunkó Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301312
Azért megnéztem volna kisteleki fejét, amikor értesült a hírről :D
takacsi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301311
Hívd fel. Kérdezd meg.
Nyomásgyakorlásnak is jó.....
Előzmény: Tasunkó (301309)
takacsi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301310
Érdekesebb a kérdés, hogy kisteleki honnan tudott róla.
Mert arra bizonyítékok vannak, hogy tárgyalt is a kérdésről az mlsz....
Előzmény: Total (301289)
Tasunkó Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301309
és mit léptek azóta kleinék?
Előzmény: takacsi (301308)
takacsi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301308
Hazudik kisteleki.
Hatalmasat hazudik:
" Önöktől értesülök erről a hírről. Addig, amíg hivatalos értesítést nem kapunk, nem kívánok nyilatkozni - válaszolta Kisteleki István (54), az MLSZ elnöke."

A mocsok, már lépett is ellenünk....
De végre napvilágot látott a hír. Én ugyan többször megközelítettem: Bánk tudott arról, hogy május 1-vel bekerül az MLSZ szabályzatba a külföldi előírás (az első pernél is mekkorákat hazudtak kistelekiék, hogy már benne van). Írásban javasolta ismét a május előtti utolsó elnökségi ülésre. Nyilvánosságra hozatallal megspékelve, ha nem szavazzák meg. Megszavazták és léptek.
Előzmény: Kcsita (301283)
takacsi Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301307
Megerősíthetem.
Hiszen kisteleki is tud róla. Sőt követelése is van ezzel kapcsolatban. Nem lehet titok.
A követelés sem....
Előzmény: Tasunkó (301302)
góré001 Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301306
Bocsánat nem tudom miért ment fel kétszer is , aki tud segíteni az egyiket törölje már - BOCSÁNAT!!
góré001 Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301305
Sziasztok!!

Sokáig gondolkodtam vajon leírjam ezen, ami bennem munkálkodik, egyszer meg is ígértem, hogy hétfőn leírom, de azt nem írtam le melyik hétfőn!
Most ugyan szerda van, de a jelenlegi helyzet most már minden alól felszabadított így azt gondolom néhány engem nyomasztó témát, megosztanám veletek!

1: Régmúlt- soha senki nem fogja leírni, régen mi mennyiben került, melyik szakosztály mennyi pénzt emésztett fel, melyik szakosztálynak mennyibe került egy bajnoki cím!
2: Azt sem tudja meg szerintem soha senki a belső körökben mennyi pénzt vett fel – hónapról hónapra ezek a személyek, azaz mi vitte tán egyedüliként ennyire csődbe a Fradit!
Az hogyan jött össze tartós munkával ez a 2-3 milliárdos adóság!
Tudjátok mindenki, szíd itt mindenkit, de mindenki el tud indulni az első osztályban mi meg ismét csak másodosztályúak maradtunk!
Lehet ezzel hosszú, hosszú évekre itt rekedünk, mert nagyon kevés labdarúgó fogja itt oda tenni magát, hogy csont nélkül visszajussunk vagy olyan költségvetés, kell, ami egyelőre kilátástalan!

Nos akkor nézzük néhány dolog:
1: Dámossy Zsolt!- nagy csalódás igen ezt már leírtam egyszer én találtam ki Őt én mutattam be a szurkolói szövetségnek, azaz Bánknak és a többinek, és így került be a Fradi vérkeringésébe!
A csalódás tárgya vele kapcsolatban az, hogy pont azokat hagyta figyelmén kívül, akik miatt az lett, ami lett!
Azt hitte, sőt elhitte, hogy egyedül és a saját baráti körével le tudja győzni a bajt és a csendben, a háttérben megbújó régi embereket!
Nem hallgatott senkire, biztos volt magában – maga biztos!
Többször kerestem, de tán mindig, mint ezután is, feltette magában mit is, akarhat – ez!
Így dobott engem is meg Bánkot is és így szépen magára maradt, és amikor észre vette, hogy nincs mögötte hátvéd akkor már késő volt, mi elvesztettük a megújulás emberét Ő meg elvesztette a választást!
Nincs csapat – nincs szponzor, nincs pénz, nincs bizalom se, játékosba se vezetőben, se szurkolóba senkiben!
Csalódtam azért is, mert amikor éreztem a bajt és lett volna még erősíteni szóltam, üzentem, beszéltem mindenkivel de senki a Fradiból nem tett semmit még vissza sem szóltak!
Igen én éreztem, hogy a csapat hiányos kevesen vannak, akik, húzó emberek, akik meccseket tudnak eldönteni!
Szereztem vállalkozókat is, akik a nevezett szabad listás játékosokat nyár végéig kifizették volna, kerül, amibe kerül!
NEM KELLETT!
Mit is vesztettünk mindent – játékosokat – presztízst, szurkolókat, egyéni és céges támogatókat, Tv pénzt, jó és izgalmas mérkőzéseket, esetleg nemzetközi szereplést!
Egy ekkora klub ilyen múlttal ilyen ősökkel ennyi nagyszerű eredménnyel könnyen eltűnhet a süllyesztőben!
Vegye észre mindenki Kelet – azért halál, mert az amatőr játékosok egy ilyen Fradi elleni mérkőzésre önmagukat múlták, felül múlják felül, az életűk árán is nekik ez Életük nagy élménye, amiről az unokáknak is lehet majd beszélni!/ görcsökig, sérülésekig küzdöttek!/- a mieink?
Zsolt ezeken a helyzeteken nem tudott úrrá lenni! Segítségei sem voltak tanácsadói helyzetben!
Ez nem pénzkérdés!
Sokan nem olvassák, vissza miket írogattak itt még tavaly!
Saját nevelés kell, nem kell foci kúrva nem, kell külföldi stb!
Nos ez hiba volt! Óriási megbocsájthatatlan hiba!
A mi „nagy „játékosainkat fusztrált az NBII és nem tudták felszívni magukat, hiszen ők másra, többre tartották magukat, és sajnos a fiatalok is!
Nem véletlenül írtam egyszer vissza lehet keresni 100 alatt nem, adnék mezszámot sokaknak, hiszem az ősök tetteit, degradálják le!
Hiba volt Gelleit elengedni, hiba volt Kunticsot ilyen sorsdöntő helyzetben kinevezni, hiba volt a játékos keretet nem fel tölteni / szerintem Bűcs Zsolt is többet tett volna ék párba Tökölivel mint Horváth, Bartha , vagy Jovánczai!/ hogy már Horváth Feriről ne is beszéljek!
Minden áron vissza kellet, volna jutni!

Edzők:
Gellei szenzációs EMBER, tanár EDZŐ, de férfi a játékosok, tessék – lássék módon elvégzett felkészülés
Erejüket majd nem sokára hitüket vesztett össze vissza az országba hordott szétesett gárda nem lehetett sikeres a keze alatt!
Kiderült az agyon ajnározott csak a mi kutyánk kölyke utánpótlás játékosoknak még a másod osztály is magas!
Pedig Istenem egy ALBERT , egy VARGA, egy Nyílasi, stb. már 18-éves korában is nemzetközi klasszis volt negyed, fele ennyi pénz és lehetőség ráfordítással!
Most meg mindenki próbálja eladni magát ide oda meg nevenincs külföldre!
Nem lesz egyik sem szégyenlős, na majd most megmutatom érek én is valamit játékos, menekül, ki merre lát!
Sajnálom Lipcsei Petit, Tökölit, Baloghot, hogy nekik ilyen körülmények között ilyen akarat gyenge nyegle nemtörődöm játékosokkal kellet hétről hétre elénk lépni!
Nem kísérletezni kellett volna, hanem válogatni, kiválasztani a legerősebbeket, a legszolgálatkészebbeket és velük hadba indulni!
Hagyni kellett volna a mestert, fejezze be, amit elkezdett együtt sírunk együtt nevetünk alapon!
És sokkal de sokkal jobban a keze alá kellett volna dolgozni!- ŐT is sajnálom!

Kuntics:
Nem ide való ma még nem és majd sokára!
Nem beszéli jól a Magyart, nincs edzői meccs rutinja, nem tudja, nem tudhatja, mi kell egy Magyar játékosnak a mentális felkészüléshez! Nem tud a padon lelkesíteni, tulajdonképpen csendben végigülte a megsemmisülésünket!
Ő máshoz szokott, neki ezt nem kellett tanulni Ő Ők ebbe bele születtek!
Így akkor rábízni, és ráadásul megengedni neki, hogy tovább kísérletezzen volt játékosaival, nos ez a második meggondolatlan és megbocsájthatatlan Bűn!
Rosszul cserélt nem egyszer hagyta a hisztit a pályán szóval erénytelensége ide vezetett!
Sokra megyünk bűnbánatával maradtunk a posványba!

NBII nyugati csoport:
Nos ez a legnagyobb tévedés!
Innen nem egyszerű de semmiképpen nem könnyű visszakerülni!
Pécs, Pápa, Szombathely, nem fog feltett kézzel ránk várakozni!
Nyugaton profi csak a focival foglalkozó csapatok vannak, ha az amatőrök megaláztak, akkor a profik?
Nem lesz szponzorunk, játékosunk / Istenem mindenki nálunk akart játszani nem is írom le mekkora játékosok, és honnan hanyatt esne itt mindenki ma meg nemhogy ide nem, jönnek, még menekülnek innen!
Ide jutottunk ide jutattak minket!
Vissza csak egy módon kerülünk helyzetünket nem ismerő pénzért profi módon focizni tudó, focizni akaró külföldi játékosok kellenek, legalább 10-en! Mert még egy év NBII és vége a FRADINAK – remélem ez az Angol vonal él, és onnan jönnek, még ha a tarcsiból is játékosok, mert itthon már nincs kivel csapatot építeni!
Nos kicsit hosszúra sikeredett de ki kellett írnom magamból!
Senkit nem akarok megsérteni, de megint ma is ingyen és bérmentve felajánlom segítségemet, ha van, aki igényli! Horváth Pál
_________________
Góré001 edzőSziasztok!!

Sokáig gondolkodtam vajon leírjam ezen, ami bennem munkálkodik, egyszer meg is ígértem, hogy hétfőn leírom, de azt nem írtam le melyik hétfőn!
Most ugyan szerda van, de a jelenlegi helyzet most már minden alól felszabadított így azt gondolom néhány engem nyomasztó témát, megosztanám veletek!

1: Régmúlt- soha senki nem fogja leírni, régen mi mennyiben került, melyik szakosztály mennyi pénzt emésztett fel, melyik szakosztálynak mennyibe került egy bajnoki cím!
2: Azt sem tudja meg szerintem soha senki a belső körökben mennyi pénzt vett fel – hónapról hónapra ezek a személyek, azaz mi vitte tán egyedüliként ennyire csődbe a Fradit!
Az hogyan jött össze tartós munkával ez a 2-3 milliárdos adóság!
Tudjátok mindenki, szíd itt mindenkit, de mindenki el tud indulni az első osztályban mi meg ismét csak másodosztályúak maradtunk!
Lehet ezzel hosszú, hosszú évekre itt rekedünk, mert nagyon kevés labdarúgó fogja itt oda tenni magát, hogy csont nélkül visszajussunk vagy olyan költségvetés, kell, ami egyelőre kilátástalan!

Nos akkor nézzük néhány dolog:
1: Dámossy Zsolt!- nagy csalódás igen ezt már leírtam egyszer én találtam ki Őt én mutattam be a szurkolói szövetségnek, azaz Bánknak és a többinek, és így került be a Fradi vérkeringésébe!
A csalódás tárgya vele kapcsolatban az, hogy pont azokat hagyta figyelmén kívül, akik miatt az lett, ami lett!
Azt hitte, sőt elhitte, hogy egyedül és a saját baráti körével le tudja győzni a bajt és a csendben, a háttérben megbújó régi embereket!
Nem hallgatott senkire, biztos volt magában – maga biztos!
Többször kerestem, de tán mindig, mint ezután is, feltette magában mit is, akarhat – ez!
Így dobott engem is meg Bánkot is és így szépen magára maradt, és amikor észre vette, hogy nincs mögötte hátvéd akkor már késő volt, mi elvesztettük a megújulás emberét Ő meg elvesztette a választást!
Nincs csapat – nincs szponzor, nincs pénz, nincs bizalom se, játékosba se vezetőben, se szurkolóba senkiben!
Csalódtam azért is, mert amikor éreztem a bajt és lett volna még erősíteni szóltam, üzentem, beszéltem mindenkivel de senki a Fradiból nem tett semmit még vissza sem szóltak!
Igen én éreztem, hogy a csapat hiányos kevesen vannak, akik, húzó emberek, akik meccseket tudnak eldönteni!
Szereztem vállalkozókat is, akik a nevezett szabad listás játékosokat nyár végéig kifizették volna, kerül, amibe kerül!
NEM KELLETT!
Mit is vesztettünk mindent – játékosokat – presztízst, szurkolókat, egyéni és céges támogatókat, Tv pénzt, jó és izgalmas mérkőzéseket, esetleg nemzetközi szereplést!
Egy ekkora klub ilyen múlttal ilyen ősökkel ennyi nagyszerű eredménnyel könnyen eltűnhet a süllyesztőben!
Vegye észre mindenki Kelet – azért halál, mert az amatőr játékosok egy ilyen Fradi elleni mérkőzésre önmagukat múlták, felül múlják felül, az életűk árán is nekik ez Életük nagy élménye, amiről az unokáknak is lehet majd beszélni!/ görcsökig, sérülésekig küzdöttek!/- a mieink?
Zsolt ezeken a helyzeteken nem tudott úrrá lenni! Segítségei sem voltak tanácsadói helyzetben!
Ez nem pénzkérdés!
Sokan nem olvassák, vissza miket írogattak itt még tavaly!
Saját nevelés kell, nem kell foci kúrva nem, kell külföldi stb!
Nos ez hiba volt! Óriási megbocsájthatatlan hiba!
A mi „nagy „játékosainkat fusztrált az NBII és nem tudták felszívni magukat, hiszen ők másra, többre tartották magukat, és sajnos a fiatalok is!
Nem véletlenül írtam egyszer vissza lehet keresni 100 alatt nem, adnék mezszámot sokaknak, hiszem az ősök tetteit, degradálják le!
Hiba volt Gelleit elengedni, hiba volt Kunticsot ilyen sorsdöntő helyzetben kinevezni, hiba volt a játékos keretet nem fel tölteni / szerintem Bűcs Zsolt is többet tett volna ék párba Tökölivel mint Horváth, Bartha , vagy Jovánczai!/ hogy már Horváth Feriről ne is beszéljek!
Minden áron vissza kellett, volna jutni!

Edzők:
Gellei szenzációs EMBER, tanár EDZŐ, de férfi a játékosok, tessék – lássék módon elvégzett felkészülés
Erejüket majd nem sokára hitüket vesztett össze vissza az országba hordott szétesett gárda nem lehetett sikeres a keze alatt!
Kiderült az agyon ajnározott csak a mi kutyánk kölyke utánpótlás játékosoknak még a másod osztály is magas!
Pedig Istenem egy ALBERT , egy VARGA, egy Nyílasi, stb. már 18-éves korában is nemzetközi klasszis volt negyed, fele ennyi pénz és lehetőség ráfordítással!
Most meg mindenki próbálja eladni magát ide oda meg nevenincs külföldre!
Nem lesz egyik sem szégyenlős, na majd most megmutatom érek én is valamit játékos, menekül, ki merre lát!
Sajnálom Lipcsei Petit, Tökölit, Baloghot, hogy nekik ilyen körülmények között ilyen akarat gyenge nyegle nemtörődöm játékosokkal kellet hétről hétre elénk lépni!
Nem kísérletezni kellett volna, hanem válogatni, kiválasztani a legerősebbeket, a legszolgálatkészebbeket és velük hadba indulni!
Hagyni kellett volna a mestert, fejezze be, amit elkezdett együtt sírunk együtt nevetünk alapon!
És sokkal de sokkal jobban a keze alá kellett volna dolgozni!- ŐT is sajnálom!

Kuntics:
Nem ide való ma még nem és majd sokára!
Nem beszéli jól a Magyart, nincs edzői meccs rutinja, nem tudja, nem tudhatja, mi kell egy Magyar játékosnak a mentális felkészüléshez! Nem tud a padon lelkesíteni, tulajdonképpen csendben végigülte a megsemmisülésünket!
Ő máshoz szokott, neki ezt nem kellett tanulni Ő Ők ebbe bele születtek!
Így akkor rábízni, és ráadásul megengedni neki, hogy tovább kísérletezzen volt játékosaival, nos ez a második meggondolatlan és megbocsájthatatlan Bűn!
Rosszul cserélt nem egyszer hagyta a hisztit a pályán szóval erénytelensége ide vezetett!
Sokra megyünk bűnbánatával maradtunk a posványba!

NBII nyugati csoport:
Nos ez a legnagyobb tévedés!
Innen nem egyszerű de semmiképpen nem könnyű visszakerülni!
Pécs, Pápa, Szombathely, nem fog feltett kézzel ránk várakozni!
Nyugaton profi csak a focival foglalkozó csapatok vannak, ha az amatőrök megaláztak, akkor a profik?
Nem lesz szponzorunk, játékosunk / Istenem mindenki nálunk akart játszani nem is írom le mekkora játékosok, és honnan hanyatt esne itt mindenki ma meg nemhogy ide nem, jönnek, még menekülnek innen!
Ide jutottunk ide jutattak minket!
Vissza csak egy módon kerülünk helyzetünket nem ismerő pénzért profi módon focizni tudó, focizni akaró külföldi játékosok kellenek, legalább 10-en! Mert még egy év NBII és vége a FRADINAK – remélem ez az Angol vonal él, és onnan jönnek, még ha a tarcsiból is játékosok, mert itthon már nincs kivel csapatot építeni!
Nos kicsit hosszúra sikeredett de ki kellett írnom magamból!
Senkit nem akarok megsérteni, de megint ma is ingyen és bérmentve felajánlom segítségemet, ha van, aki igényli! Horváth Pál
_________________
Góré001 edző
góré001 Creative Commons License 2007.06.21 0 0 301304

Drága barátom azzal írtam sőt le is ellenőríztettem az írást!

 

Előzmény: Total (301276)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!