Keresés

Részletes keresés

Zorka_ Creative Commons License 2011.12.12 0 0 10951

Jaj, ne is mondd! És a klasszik, mikor már mindenkin fent van a cucc, a legkisebb felől gyanús szagok terjengenek :)

Előzmény: Boribon (10950)
Boribon Creative Commons License 2011.12.12 0 0 10950

.. és kevés ruhát a kölykökre! Én attól bírok kiborulni, mire kinti ruha kerül az össze szaladgáló libára :)

Előzmény: Zorka_ (10949)
Zorka_ Creative Commons License 2011.12.12 0 0 10949

Nálunk is tébolyda volt a hétvégén, ráadásul két papagáj is erősíti a csapatot, akik minden zajt kötelességüknek éreznek túlordítani, hát basszus, nem sok hiányzott, hogy saslikot csináljak belőlük...

Nyarat akarok és napsütést és könnyen átjárható légutakat!

--zerge-- Creative Commons License 2011.12.11 0 0 10948
A, ne is mondd, az en nagylanyom is ilyen volt ma... O elvileg "beteg": atment az osszes gyereken a kez-lab-szajbetegseg nevu korsag, o volt az utolso es vannak meg rajta holyagok. Teljesen jol van amugy, viszont suliba meg nem mehet (fertoz), es ma egesz nap ezen bogott, hogy lemarad a tornaorarol meg a neptancrol, ill. talalkozni akar az osztalytarsaival :) (Maskor persze azon vinnyog hetfo reggel, hogy meg aludni akar es uuuutal tanulni.) De minden mason is bogott, hogy beutotte a labujjat, hogy az occse ellopta a marcipanos szaloncukrot a mikulascsomagjabol (ez rettenetes tragedia volt...), stb. De jo, hogy este van...
Előzmény: iricc (10945)
zso70 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 10947

délutánra szoftver frissítés volt, mert megjavult :-))

a tegnapi túra után ma délelőtt gödöllői advent balhé, este diótörő 

kérdés -e, hogy wellnesz hétvégére vágynék ?? ( ne feledjük a fogzó törpét )

jazmine35 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 10946

ne is mondjátok, épp egy lakatlan szigetre vágyom... Most épp próbálok erőt gyűjteni a fürdetéshez, aztán alvás, én pedig majd beülök egy naaagy kád vízbe...

Előzmény: iricc (10945)
iricc Creative Commons License 2011.12.11 0 0 10945

lehet, hogy ma van valami a levegőben, Emma órák óta szinte megállás nélkül bömböl valamiért, taknya-nyála egybefolyik, már egészen be van dagadva a szeme. esküszöm, mint egy világfájó tini. én már beígértem neki egy hideg zuhanyt, az idegeim romokban... vagy holnapra full beteg lesz, ami egyébként teljesen normális dolog lenne, hiszen az emberem kivett két napot, hogy a maradék karácsonyi köröket hétköznap letudjuk, úgy itthon, mint a boltokban...

Előzmény: zso70 (10943)
zso70 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 10944

ja, nálunk nincs ilyen a családban...én szeretek időben indulni, általában szoktam is, pasim nem..tehát gyökkettő, hogy honnan

Előzmény: iricc (10942)
zso70 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 10943

óóó, a korábbi időpontot én néztem be :-(( 

de, ma a hülye picsa hagyta el a számat vele kapcsolatban , egyszerűen olyan hisztériás rohamot nyomott, amit bármelyik szőke 25 centin imbolygó hp lenyomott volna . mindezt, mert a csizmáját a suliban hagyta ( edző cuccban hagyta el az épületet ) és adventi bulria indulva derült ez ki, így kénytelen volt átöltözni, de az_úgy_nem_volt jó...........

 

most idejár a ynakamra, hogy a 6kor kezdődő színházba mikor indulunk.....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

iricc Creative Commons License 2011.12.11 0 0 10942

Ó, hát ez nagyon ismerős. Emma is ilyen. Tisztára, mint anyám, mindenen elképesztő pánikba képes esni, és egyébként is egy drama queen. elképesztően furcsa, iszonyú nehezen kezelem, mert nekem alapvetően higgadt alaptermészetem van, soha nem pánikolok, vagy drámázok, max. felcsattanok, ha elszakad a cérna. már anyám is sírba vitt vele gyerekkorom óta, erre most megszültem magamnak ugyanazt pepitába :-)

Előzmény: zso70 (10940)
Lovászi Creative Commons License 2011.12.11 0 0 10941

Asszem egy csecsemővel súlyosbítva simán túlordítottam volna a lányom, hogy 1 órával korábban kellett ott lennem... ;-)

Előzmény: zso70 (10940)
zso70 Creative Commons License 2011.12.10 0 0 10940

az én lányom pedig született paragép. Mindig, mindennen aggódik...ma pl. túrázni mentünk, 8-ra, max 7 perc az út. 7:43-kor már az egész utca tudta, hogy hova megyünk, mert a hisztérikus kiabálástól volt hangos minden - ti . elkésünk. Odaértünk 7:56-ra, sehol senki , újabb ordítás . elmentek, tudtam, hogy elmennek , elkéstünk....ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

 

Persze kiderült, hogy 9-re kellett volna menni. 

ecsv Creative Commons License 2011.12.10 0 0 10939

Mármint olyan, mint a lányod. :)

Előzmény: ecsv (10938)
ecsv Creative Commons License 2011.12.10 0 0 10938

Nekem a középső fiam ilyen. :)

Előzmény: jazmine35 (10936)
Lovászi Creative Commons License 2011.12.10 0 0 10937

Nálunk a fiam volt ilyen követelőző és hisztis világ életében. A nyugis és baromi könnyen kezelhető nagylányom után megmutatta milyen a magyarok Istene :-)

Szerintem a lányod csak érdekérvényesít a 2 fiú mellett :-)

Előzmény: jazmine35 (10936)
jazmine35 Creative Commons License 2011.12.09 0 0 10936

Ez viszont nem (csak) a megfagyással kapcsolatos, én pl. ma is téptem a hajam, mert az édes kicsi lányom (aki alapvetően bű és báj) képes akár egész nap is nyafogni, mindenen vinnyogni stb. Ok, most épp lábadozik, de még így is túlzás amit csinál. Tök általános, hogy meglátja a kaját a tányéron és 10 percig sír azon, h ő ilyet nem és nem akar enni - aztán a 11. percben snitt és jóízűen megeszi az egészet (amúhy ő mindig jó evő volt, annyira, h a legképtelenebb kajákat is megeszi elsőre). Vagy hogy ő azt a játékot akarja MOST és a fiúk nem adják oda RÖGTÖN (mivel nem kéri) éééés ezután jön a világvége.

Szóval várom lányos anyák tapasztalatát, meddig tart még ez...

És a fiúknak sincs könnyű természete, pl. a kicsi volt ma csak oviban, ahol is beadta az óvónőknek, h a többiek kórházban vannak, elmesélte, ki mivel, milyen az ágya, a szoba (őt műtötték nyáron); plusz olyan mérges tud lenni, hogy a haja szála is szikrát hány; a báttyjuk meg a lent részletezett - de a kiscsaj mellett eltörpülnek...

Előzmény: VKOrsi (10935)
VKOrsi Creative Commons License 2011.12.09 0 0 10935

:)  :)

jó ok, a lábam mindegy, de érted f10 van visít a szobájában és nem bírom kiszedni belőle hogy mi a baja, hogy fázik, fél, pókot látott, bogárról álmodott vagy csak szimplán szar az élet, mert már nem ő a legkisebb...

és így megoldani sem tudom, otthagyom és vagy visít utána is, és kezdődik minden előről vagy nem

Előzmény: jazmine35 (10933)
Zorka_ Creative Commons License 2011.12.09 0 0 10934

Ó, ez az utolsó mondat, mintha a pasimról írtál volna! :)

Előzmény: jazmine35 (10933)
jazmine35 Creative Commons License 2011.12.09 0 0 10933

Nálunk a nagyobb fiam csinálja ezt. Idegenek előtt is megnémul.

De mindenre figyel, elemez. Alapvetően utál bármi változást (mint a legtöbb gyerek ;)). És ahogy nő, egyre inkább "ilyen". Sokszor van az, h a húga kézenfogja és viszi, meg beszél helyette - akkor ő is felbátorodik.

Amúgy megértem, én is kb. ilyen voltam, nálam elmúlt felnőttként ;) Vannak nyilvánvaló dolgok, amiről minek beszélni. Nyilván sajnálja a lábad, de úgy gondolja, h ezt te is tudod; miért kellene még el is mondani...

Előzmény: VKOrsi (10925)
VKOrsi Creative Commons License 2011.12.09 0 0 10932

hűbasszus, akkor nemcsak nálunk van ilyen

na, igyekszem akkor ezt helyére tenni magamban

 

köszi

iricc Creative Commons License 2011.12.09 0 0 10930

Emma is ilyen, igyekszem nem ráordítani ilyenkor, látszik rajta, hogy nem szándékosan teszi, de baromi idegesítő...

Előzmény: VKOrsi (10925)
eszton Creative Commons License 2011.12.09 0 0 10929

Igen, van, Vera is ilyen, de már sokat javult, de azért még mindig vannak helyzetek, amikor inkább meghal, de nem szólal meg, anyu emlékeztet rá sűrűn, hogy ilyen voltam, és emlékszem is az érzésre, hogy enm akarok ezzel foglalkozni, hagyjanak békén. Igyekszem emiatt óvatos is lenni Verával, de vannak olyan helyzetek, amit nem lehet szó nélkül megoldani.

De látom, nem vagyunk egyedül, ez most engem is megnyugtat :)

 

Előzmény: VKOrsi (10925)
Zorka_ Creative Commons License 2011.12.09 0 0 10928

Nekem a nagyobbik lányom ilyen. Mióta tud írni, levelekben kommunikálunk ilyen esetben. Vagyis ő szokta leírni, mit gondol az ügyről, bocsánatot kér, ha kell, stb.

A húga tök más, ő körömszakadtáig harcol, védi az igazát, érvel, elképesztő, tulajdonképp nem is tudom, melyik az idegesítőbb :)

Előzmény: VKOrsi (10925)
Lovászi Creative Commons License 2011.12.08 0 0 10927

Nekem a legkisebb ilyen. Mondjuk vele nagyon-nagyon ritkán kerülünk konfliktusba (vagy én vagyok rutinos, vagy ő tényleg álomgyerek), de ha valami mégis van, fixen nem szól egy árva hangot sem. Mondjuk nem tudom melyik a jobb, a fiam pl. azonnal feleselt, ahogy beszélni tudott, és akkor is állította bárminek az ellenkezőjét, ha teljesen tisztán kiderült, hogy ő a sáros...

Előzmény: VKOrsi (10925)
Boribon Creative Commons License 2011.12.08 0 0 10926

Nina is ilyen. 8 éves. Mi csak úgy emlegetjük magunk közt a párommal, hogy játssza a süketet. Néha tetézi a némaságot azzal, hogy el is bújik. Viszont javuló tendenciát mutat. Nem tudom, hogy a javuláshoz van-e köze annak, hogy milliószor magyaráztam már el neki, hogy ha nem mond semmit, az neki is rossz, és nekem is. Mikor már feloldódik, szépen végig szoktuk játszani, hogy mit, hogyan kellett volna mondania. Persze gőzöm nincs, hogy jól kezelem-e ezt az ügyet.

Előzmény: VKOrsi (10925)
VKOrsi Creative Commons License 2011.12.08 0 0 10925
van valakinek olyan gyereke, aki eles helyzetben megnemul?
egyszeruen Lilivel nem tudok mit kezdeni :(
tegnap ralepett a labamra (raesett az asztallap es meg mindig faj), mondtam, higy faj, bocsanatot kerumk ilyenkor, nez ram boci szemekkel es egy hang nm jo ki rajta. Most epp full eber, ordit a szobajaban, felmegyek, megkerdem mi a baj, csak nez ram de nem szol egy szot sem... es ezer ilyen helyzetet tudnek felhozni

megis mit kezdjek ezzel
(a legrosszabb, hogy qvara kiakaszt ezzel :s)
Midianna Creative Commons License 2011.12.05 0 0 10924

Persze h próbáltam higgadtan, normálisan beszélni, beszélgetni, többnyire vérig sértődés a vége : (( meg a mártírkodás, h már nem is szeretem/nem elég jó nekem/gyanúsítás, h van vkim (nincs) meg a csesztetés továbbra is : (( oké, fáradt, sokat dolgozik, én is kivagyok, 10 éve gyesen, belefáradtam, úgy érzem, de a gyerekeimet akkor is el kell látni, mikor épp nincs kedvem. és bocs h itt nyígok, eddig azt hittem, kábé minden pasi ilyen egy idő után, de ahogy itt olvastam, h a Tieitek egyre érettebbek, egyre gondoskodóbbak, felmerült bennem, h mégse...

 

Orsi, jobb már? ; ) múltnap "pasifront" volt, napokig, kifejezést loptam, de tök igaz, teljesen gyagya volt napokig az én férjem is, bnőmé is.

Az én gyerekeim meg rendszeresen így csinálnak, ahogy leírtad, biztos én csesztem el vmit : (

Mindegy, a 2 nagy ma suliban-oviban, a kicsi meg bealudt, így végre összecsomagolhattam a Miku ajándékokat : ))

Előzmény: --zerge-- (10920)
Dargonair Creative Commons License 2011.12.04 0 0 10923
VKOrsi Creative Commons License 2011.12.03 0 0 10922

jah, hát attól nem tartok, hogy ne lenne normális :) csak el kell ugye viselni, vagy túl kell élni

 

mindezeken felül ráejtettem a nagylábujammra egy asztallapot - pótlapot, de attól még van súlya -, iszonyúan fáj :(

Előzmény: zso70 (10921)
zso70 Creative Commons License 2011.12.03 0 0 10921

sajnos a kor - szerintem - nem megoldás a dolgokra , egyre lököttebbek lesznek :-) 

itt tesó nélkül is ment az egymás ölése, veszekedés, verekedés, árulkodás...áááá , de a cicomokus szerint ez  abszolut normális dolog

Előzmény: VKOrsi (10918)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!