Keresés

Részletes keresés

SzótlanJoe Creative Commons License 2014.12.13 0 0 129

Sok mindenben igazatok lehet és neki is.

Igazságot nem tudunk és nem is tehetünk. Az igazságot magatoknak kell megvitatnotok. Ha megy kultúráltan (nálam az hogy nincs benne személyeskedés és szurkapiszka) akkor OK.

Ha bukott végleg a dolog, akkor minden marad a régiben. Volt pár (viszonylag) nyugodt hetünk. Látszódott a mozgás, látszódott a tevékenység, lehetett kritizálni, vitatkozni, nem ment az adás-vételi közelébe (kívánságod szerint), sok mindenre fény derült, sok minden megbeszélődött, stb...stb..

 

Tehát szerintem már ennyivel is nyert a fórum, még azon az áron is hogy sajnos az utóbbi időben (és előtte is párszor) kinyilt jobban és emiatt a moderációt, pontosabban engem hozott kellemetlen helyzetben, mert nekem kell tartanom a hátam miatta.

Magyarán az én számból csinál picsát. (bocsi a hangzatos szólamért)

 

Még átnézem jobban a dolgokat és úgy korrektül eldönthető lesz mennyire vállalható az esetleges folytatás.

(Sok mindent megérne nekem a légfegyveresek nyugalma, de azért az én képemen is van bőr, még ha a vadnyugati szél meg is keményítette rendesen)

Előzmény: nedolaci (127)
SzótlanJoe Creative Commons License 2014.12.13 0 0 128

Nagyon ajánlanám, hogy azt a topikot kerüljétek mostanság el, mert ott  a nagyok, fóleg a politikások saját elméleteiket.

Több 10 ezres nickes személyek csatáznak, ahol egy "mezei" juzer hamar beég, pláne, hogy nem is ismeri a téma részleteit, de még nagy vonalakban sem!

Előzmény: nedolaci (126)
nedolaci Creative Commons License 2014.12.13 -1 0 127

T.Joe!

Kicsit magamra is vettem,talán nem is ok nélkül,amit a modisban válaszként írtál Zsoltnak.  Marhára igaz,de ha az első jelzéseknél oda figyelsz,figyeltek az apró szurkálódásaira,hazugságaira,szenyálásaira,veszitek a fáradtságot esetleg a visszaolvasgatásra,(tán)nem alakul ki az adok-kapok.És akkor még nem is beszéltem az  "utolsó-utolsó figyelmeztetéseidről!Szerintem Nektek(vagy inkább Neked) kell a fejére ütni.Nagy felelősséget vállaltatok fel vele.    De hát a Ti kutyátok,vigyázzatok rá!

nedolaci Creative Commons License 2014.12.13 -1 0 122

Igen!Erről beszélünk!A tetteid,meg a leírt szavaid!MINŐSÍTENEK!!

Előzmény: niggergriff (120)
nedolaci Creative Commons License 2014.12.13 -1 0 121

Ó!Nagy meglepődéssel Üdvözöllek szerény képességű,ám annál hangosabb "gittegylet"ünkben!!Foglalj helyet köreinkben! ;-)

Előzmény: Törölt nick (110)
niggergriff Creative Commons License 2014.12.13 0 0 120

Annyit még,hogy engem mindig a tetteim minősítettek,nem a "klub"(2-3fő) rágalmai..az hogy ezeknek néhányotok "bedőlt"....?

.Ha olvasgatsz a topicomban,láthatod,hogy ezt nem magamról állítom,hanem mások mondják,hogy"jó csávó a Márkó"(és még fogják is páran mondani!)

A rágalmazók mentalitását jellemzi,hogy miután megkapták a kis "javadalmaikat",még be is írták a topicba(ahogy olvashattad is a fő mentoráltam"nedolaci" "tollából,mint igazmondóvilikénti írását a minap...,hogy mekkora h.lye ez a longi,mert milyen jól sikerült "kicsalnom" ezt+azt..

Előzmény: niggergriff (119)
niggergriff Creative Commons License 2014.12.13 0 0 119

Kedves Joe!

itt az a" három"(aki gyak.kettő)csinált inverz "nyarat"...mindenki ellen -ellenem.

Ha Te azt nem látod,akkor      ...nem látod.

Üdv

Előzmény: SzótlanJoe (118)
SzótlanJoe Creative Commons License 2014.12.13 0 0 118

Egy(-pár) fecske nem csinál nyarat! Alap, hogy ne legyen senkivel gond! Ha folyamatosan szépen, szabályosan fórumozol, adás-vételeid rendben mennek hónapokon-éveken keresztül, akkor mutogathatsz magad mögé. De ezt már megbeszéltül.

 

Ha van egyéb lelki fájdalmad, akkor azt továbbra is tedd meg, de különben kérlek, ezt a topikot ne használd regényeid letételére.

Adj teret itt mások fájdalmának is! Köszönöm!

Előzmény: niggergriff (116)
SzótlanJoe Creative Commons License 2014.12.13 0 0 117

Ha érthető, akkor miért nem érted?

 

- Egy szabály, törvény, határozat, stb mindig egy adott időponttól,  érvényes. Miután kijött a tacepaóba ez a szabály - onnantól érvényes.

 

Máskor elég a hozzászólás linkjét, nem kell az egészet bemásolni!

Jó lenne ha ezt végre megjegyeznéd és használnád, mert már számtalanszor kértünk erre! Köszönjük!

Előzmény: niggergriff (115)
niggergriff Creative Commons License 2014.12.13 0 0 116

Hát,Joe!

erről meggyőződhettekakik akartak-,pl. Demetero-nak küldött qb-val kapcs. visszajelzése,de mások is kimondják a frankót..

Szted ,ki a mók?

aki ereszcsatorna laposvasból reszelhget elsütőszerkezetet(amit le semlehet edzeni-ez pedig fontos kritériuma az elsűtő elemeknek-ráadásképp még a "szakma "közelében se járt a lelkem,mert olyan gyorstalpalós betanított gázsszerelő a szakmája..

Tudod,az az 1-2 év fémipari-anyag és gyártásismeret az már 60 évesen nem igazán pótolható-legfeljebb elméletileg...

Előzmény: SzótlanJoe (114)
niggergriff Creative Commons License 2014.12.13 0 0 115

igen,ez érthető.

Csak akkor -másoknak kb 5 évre visszamenőleg miért lehetett komplett qb-ket hirdetgetni?

még egy példa

surda21212 2012.01.23
5289

EladóQB78 tölthető patronházzal (kizárólag Co2) és pár módosítással. Ára 35eFt

És a végéra maradt apróságok QB78-79 alkatrészek(utólsó kép felsorolás balról jobbra):

Patronkiszúró 3000Ft, Zártokvég 500Ft, töltökarok 3db 1000Ft/3db, menetes felömlő 2,2furattal 500Ft, 8as csőbilincs 1500Ft, 7,5j ütőműrugó 1000Ft, rugóvezető 1000Ft, elsütőbill 500Ft,  truglo komplett irányzék 2000Ft, ütőmű mozgató stiftek 500Ft , beszorító anya 200Ft, biztosító elsütő szerkezetbe 300Ft. 

Előzmény: SzótlanJoe (114)
SzótlanJoe Creative Commons License 2014.12.13 0 0 114

Légfegyveres megbeszélés és a Tacepaoba rögzítettek alapján légfegyveres hirdetést (nem alkatrészeket, hanem komplett fegyvert) csak az Adás-vételiben lehet hirdetni az ottani feltételekkel. Pont.

 

Neked külön engedélyezve van a topikodban a hirdetés, mert 

1) Biztos van eladó légfegyvered

2) Kérés volt a légfegyveresek részéről (nedolaci tollával), hogy ne lépjél az Adás-Vételi közelébe.

3) Bizonyíthatod a topikodban, hogy az általad eladásra kínált légfegyverek nem is olyanok amilyeneket rád kiabálnak. Akik árgus szemmel figyelik beírásaidat meggyőződhetnek erről egy topikon belül.

Előzmény: niggergriff (111)
niggergriff Creative Commons License 2014.12.13 0 0 113

de ott a 6522,6574 stb.hzs. is..

A topic erről szól..

Mi ez a szigor,ha kérdezhetem?

Előzmény: niggergriff (112)
niggergriff Creative Commons License 2014.12.13 0 0 111

Soha nem értettem az indexen "kekeckedőket"-valahogy elszáll a ló némelyikükkel.

Ezt a fórumozgatást úgy kellene felfogni,mint egy "e" book-olvasgatást.Azért jöttem ide,hogy elmémet tágítsam,tapasztalataim mtárházát ötletekkel bővítsem,ismerkedjek új dolgokkal..a sajátjaimat pedig mindig mindenkivel szívesen megosztottam.

Egyesek viszont semmi másra nem tudják használni,mint kötözködésre,intrikára meg fröccsögésre

Tehát:Hiába húznánk a fejüket az asztallap fölé-mindig alá akarják dugni!4Nemlehetne békében-békésen?

Most annyi lenne a kérdésem,hogy a qb-hirdetésemet miért tetszettek kitörölni a qb-s topicból?

 

Ha visszaolvasgatjátok,más is ott hirdetgette a qb-ját..nemcsak én!

A használt légfegyverbe ugye nem léphetek...

Törölt nick Creative Commons License 2014.12.12 0 0 110

A fórumlakók önuralmának köszönhetően még élsz. De ahogy látom, egyre több, a törvényt nem tisztelő ember keres itt beszélgetőpartnert, eszközt, tudást. Nagyon vigyázz, nehogy ilyennek szólj be. Mert ezek a jóemberek nem rendelkeznek skrupulusokkal. Csak fegyverrel.

janek666 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 107

Ti nick gyárosok ide csak szórakozni, vagy bosszantani jártok. Vagy van valami értelmes mondanivalód? Akkor tegyed a megfelelő topikban. Én befejeztem a meddő, értelmetlen pötyögést veletek. ÁRNYEMBEREK!!

Előzmény: 'Indafapuska (106)
'Indafapuska Creative Commons License 2014.12.12 0 0 106

Hát mit tudom én már mibe kötöttetek bele haver - koma - kiskabát haverjaitokkal 5 évvel ezelőtt már!! Csak a fagyi visszanyalt- ez nem tetszett mi??

Előzmény: janek666 (105)
janek666 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 105

Lufast! Kamu vagy!

Előzmény: 'Indafapuska (104)
'Indafapuska Creative Commons License 2014.12.12 0 0 104

Hát a rifleszkópokról :-))

Előzmény: janek666 (101)
janek666 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 103

........-----------..........

Előzmény: niggergriff (102)
niggergriff Creative Commons License 2014.12.12 0 0 102

aki szintén te vagy..vagy valamelyik ...társad -a "klubból"

Ennyire azért a modik se naivak ám!!!

Előzmény: janek666 (100)
janek666 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 101

Hallottad: A kisdobosokat lövik ki először!

Bizonyítsd be, hogy te vagy az eredeti Inda. Mivel híresült el inda a kezdetekben?

Előzmény: 'Indafapuska (99)
janek666 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 100

Most egyes szám vagy többes szám? :-)

 

Na, a másik jó madár!

 

Előzmény: 'Indafapuska (99)
'Indafapuska Creative Commons License 2014.12.12 0 0 99

Yoe!

Ezt a nicket janek666 --- >> törölni kellene mert provokálják Longit!

Előzmény: niggergriff (97)
niggergriff Creative Commons License 2014.12.12 0 0 98

nemecsekvili?!

Előzmény: nedolaci (95)
niggergriff Creative Commons License 2014.12.12 0 0 97

Tiltakozom!

Nem járultam hozzá a foto készítéséhez!!!!Sérti a személyiségi jogaim!!!

Előzmény: janek666 (96)
janek666 Creative Commons License 2014.12.12 0 0 96

Előzmény: niggergriff (94)
nedolaci Creative Commons License 2014.12.12 -1 0 95

De! Eddig az eredetin kívűl,még 2!!!!(lonQlobel,meg ez az aximoron:igazmondóvili) Most van még készenlétben,vagy három,mind vilis!Ja!meg valami,nemecsek

 

 

Előzmény: niggergriff (93)
niggergriff Creative Commons License 2014.12.12 0 0 94

Elárulom,hogy te is értsd.

"szőrmentén"="nagyon-nagyon óvatosan!!!

Előzmény: janek666 (81)
niggergriff Creative Commons License 2014.12.12 0 0 93

pedig te mindig csak "nedolaci" vótá"

Sose volt több nicked-ugyi?!

Előzmény: nedolaci (92)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!