?

Amit írtam az közismert kézisek között, semmi új vagy meglepő nincs benne.

Előzmény: Tonio 2.0 (1239)
Gojira Creative Commons License 2020.02.15 -1 2 1242

"Nagy bravúrt vitt véghez ma a Vác: legyőzte a hazai csapat által támogatott bírópárost!"

Ezzel teljesen egyetértek, rég láttam ilyen elfogult "bíráskodást".

Előzmény: ZLajos (1241)
ZLajos Creative Commons License 2020.02.15 -1 3 1241

Kácsor, Lakatos válogatott formában, de rajtuk kívül még volt több jó teljesítmény is a vendégeknél. A hazaiaknál Deszpotovics igyekezett felzárkóztatni a csapatot. Kovácsról nem beszélek, az ő góljait többnyire a bírók szállították tálcán.

codi1993 Creative Commons License 2020.02.15 -1 0 1240

Siófok és az őszi Loki közt két  meccsen nem hogy 15 gól nem lenne ha nem lehet 5 sem.

Épp azért írtam hogy hiába játszol 4-50 percig jól ha a végét elbukod. Debrecennel ez történt kétszer is. Valószínű ha van Vámos és Despotovic továbbjutnak a csoportból.  Jövőre kellő rutinnal 1-2 érkezővel még több esélyük lesz.

Előzmény: RnD (1237)
Tonio 2.0 Creative Commons License 2020.02.15 0 6 1239

Ne égesd magad.

Előzmény: RnD (1238)
RnD Creative Commons License 2020.02.15 -7 7 1238

Bárhol játszott Misi, támadásbefejezésben valamennyi csapatában sokkal jobb volt mint támadások szervezésében. (Ezt várta el tőle Róth Kálmán is egyébként.) Misi technikája nem elég jó ahhoz h elit szinten irányítson, bár ezt is megoldja azért. De igazi irányítónak nem mondanám.

Előzmény: G-T15 (1236)
RnD Creative Commons License 2020.02.15 -3 5 1237

Van olyan h jól játszik egy csapat, de mégsem tud nyerni. A győzelem több mindentől függ, pláne ha egy-kétgólos különbség van csak az ellenfelek között. És itt egyébként is arról volt szó h lendületes-e a Loki, vagy már az első EHF-meccset követően elveszítette a lendületét, ez nem ugyanaz.

A Siófok meg kit érdekel...? Játékerőben jobb a kerete mint a Lokinak, ezért különben is elvárás hogy túljusson ezen a török csapaton.

Előzmény: codi1993 (1225)
G-T15 Creative Commons License 2020.02.15 0 5 1236

Én nem tudom mit néztél kézilabda helyett, de én csak középen láttam játszani Misikét már az ETO ifiben is! Az, hogy kitették szélre vagy időlegesen más posztra, szerintem előfordul bármelyik játékossal. T.G. egyébként általában lövőt játszott R.K.-nál szintén az ETO fiataljai között.  A védekezésük között pedig akkora különbség van, mint az utca támaszkodós italozó és a belvárosi szállodák kávézója között.

Ezek tények és nem szimpátia dolga.

Előzmény: RnD (1223)
nicko Creative Commons License 2020.02.15 -4 0 1235

Grat a Vacnak!

Tippmix gyanus eredmeny :D

schanc Creative Commons License 2020.02.15 -1 1 1234

Nagyot küzdött a Vác, a Debrecennek meg 5-5 percnyi jó játék nem volt elég ahhoz, hogy megnyerjék a meccset.

Különösen tetszett, hogy a második félidőben milyen okosan támadott a Vác. Nagyon jó meglátásokkal játszották át a debreceni védelmet, akárhogyan is próbálkoztak.

Süni2 Creative Commons License 2020.02.15 -1 2 1233

Gratula a Vácnak! Megdolgoztak ezért.

Süni2 Creative Commons License 2020.02.15 -2 2 1232

A videóbírózás most a végén már a szánalmas kategóriája volt.

Előzmény: Gojira (1220)
Gojira Creative Commons License 2020.02.15 -1 1 1231

Gratulálok a Vácnak.

schanc Creative Commons License 2020.02.15 0 0 1230

Úgy néz ki, most jött el egy holtpont a Vác játékában.

1kezd Creative Commons License 2020.02.15 -1 1 1229

Mészáros Rea meg különösen :-)

"ledobott" vagy 10 kilót!

Előzmény: Fradista Utazó (1217)
ducikenyér Creative Commons License 2020.02.15 -2 1 1228

Akkor is szép volt, Dió jól lövi a felsőket bárhonnan.

Előzmény: schanc (1227)
schanc Creative Commons License 2020.02.15 -3 1 1227

Ez egy nagyon komoly kis löket volt.

Szerencséje volt a Vácnak ezekkel az utolsó passz utáni lövésekkel, de megdolgoznak ezért a szerencséért.

Előzmény: ducikenyér (1226)
ducikenyér Creative Commons License 2020.02.15 -2 0 1226

Diószegi WTF :D

codi1993 Creative Commons License 2020.02.15 -1 0 1225

3-4-50 perceket az említett meccseken. (,Banik Most kivétel) Akkor lehetne azt mondani hogy jól játszottak ha ezekből a meccsekből pontokat szereznek. Meggyőződésem hogy a Siófok 15 gólt tesz majd közé a negyeddöntőben a Kastamonu ellen.

Előzmény: RnD (1224)
RnD Creative Commons License 2020.02.15 -4 5 1224

A Debrecen szerintem a második, a negyedik és az ötödik EHF-kupameccsen is lendületesen játszott  (emlékezz vissza a Kastamonu elleni visszavágó első félidejére....) Kint az utolsó mérkőzésen a Baník Most ellen és most  ezen a bajnokin viszont 'másnapos állapotban' léptek pályára: az EHF-kupának annyi, jönnek a 'szürke hétköznapok'. Erre azért át kell állni, a csalódáson túl kell jutni és egy hét nem elég szvsz.

Előzmény: codi1993 (1222)
RnD Creative Commons License 2020.02.15 -4 6 1223

'...valaki írta, hogy nem igazi irányító...'

És....? Misi sem igazi irányító, sőt, még kevésbé az mint Tóth Gabi, ez mégsem probléma. És a jelenlegi válogatott keretben szinte mindenki játékából 'hiányzik valami', ez nem lehet oka a felzúdulásnak.

Az meg h valakinek a 'háta borsódzik' valakitől vagy sem, az nem vélemény csak szimpátia kérdése. És ha ennél több oka nincs arra h itt nagy bőszen nekimenjen valakinek, akkor ezt inkább tartsa magában. Szerintem.

Előzmény: Törölt nick (1213)
codi1993 Creative Commons License 2020.02.15 -1 0 1222

Én már az első Ehf kupa meccs óta ezt érzem rajtuk Egyedül Borgyos Panna friss, bár ő szinte az egész őszt kihagyta. Nem tudom marad e Karsten és Karnik de én egyiküket sem marasztalnám.

Előzmény: schanc (1221)
schanc Creative Commons License 2020.02.15 -1 0 1221

Ma mindenesetre nélkülözhetetlen a vendégeknek.

Nem tűnik túl frissnek a Loki, a Vác ellenben elég lendületesen játszik, érdekes második félidő elé nézünk.

Előzmény: codi1993 (1219)
Gojira Creative Commons License 2020.02.15 -1 0 1220

Komoly hazai pályát kap a Debrecen.

codi1993 Creative Commons License 2020.02.15 -1 0 1219

Csak nekem tűnik Lakatos Rita gyorsabbnak az előző 1-2 évhez képest?

schanc Creative Commons License 2020.02.15 -1 0 1218

Valószínűleg ezt a debreceni játékosok is így "látják", mert nagyon gyengén játszanak.

Fradista Utazó Creative Commons License 2020.02.15 -1 1 1217

A Vác ezen a padlón ebben a mezben gyakorlatilag nem látszik :-)

Törölt nick Creative Commons License 2020.02.15 -1 0 1216

sok embernek-ez kimaradt-

gelván Creative Commons License 2020.02.15 0 0 1215

... ez az csak úgy zsigerből, nagyon jóóóóóóóóóóóóóóó!

Előzmény: ducikenyér (1212)
van_Persil Creative Commons License 2020.02.15 -2 0 1214

Gelván csapatát nem fenyegeti az a veszély, hogy nemzetközi meccsen a javára csaljanak.