Keresés

Részletes keresés

v86 Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1503
Ez szerintem egy gyanús csőbehúzás :)) Írj HT-mail a Focisuli 2003 (95995)-nek, az nem egyszerűbb?
Előzmény: _nyunyuka (1502)
_nyunyuka Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1502

félOFF

 

Egy mailt küldenék Neked a Zimmer Feri kupával kapcsolatban, de a címed nem publikus!

 

ON

Előzmény: v86 (1501)
v86 Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1501
Mert miben sértettem meg a MM-t? Vagy talán a moderátor erdeti nickneve az IRL adat? Érdekes.
Előzmény: Operator (1495)
v86 Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1500

Mert attól kezdve nem tud részt venni a társalgásban, azt gondolom. A "normál" topicok is moderátor-topikká válnának.

 

Hmm érdekes meglátás... Érdekes, más fórumokon és chateken a moderátor képes a saját nickjével chatelni, csevegni, csak itt szokás a névtelenségbe burkolózni. És az a legszebb, hogy szvsz ezek a "névnélküli" moderátorok is ugyanúgy mondják milyen aljas, sunyi dolog egy hsz-es nickkel fikázgatni...

Előzmény: attus germanicus (1492)
morczogó Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1498
A halállal...
Előzmény: morczogó (1497)
morczogó Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1497
Na ugye! A halál meg vitatkozzon az, aki nála többet tud, ugye... :-))))
Előzmény: Operator (1488)
Operator Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1496
Egyetlen kérdés: Van jelenleg rajtad kívül más aktív közlekedésmoserátor?

Csak az van.:-)

Amúgy tényleg vannak. Aktívak is.
Előzmény: attus germanicus (1489)
Operator Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1495
Az hagyján... alapvetően mázlista az illető, mert ha ezt én látom meg előbb, itt patakbit folyik... bele a /dev/null-ba. Ilyesmiket még viccből sem írunk le.
Előzmény: Trocadéro (1491)
Trocadéro Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1494

és kideült, hogy legalább még egy moderátor aktív :-))

 

És ez miért fontos? :)

Előzmény: attus germanicus (1493)
attus germanicus Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1493
Hehe, gyors volt az intézkedés, és kideült, hogy legalább még egy moderátor aktív :-))
Előzmény: attus germanicus (1492)
attus germanicus Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1492

Ezt a hsz-odat 100%, hogy törölni fogják. Téged meg letiltani, mindörökre... Megért ennyit? Na, mindegy. A kérdésem lényege: aktív-e az illető, mint moderátor?

 

>A moderátor miért nem vállalja az eredeti nickjét?

Mert attól kezdve nem tud részt venni a társalgásban, azt gondolom. A "normál" topicok is moderátor-topikká válnának.

Trocadéro Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1491

v86!

 

Ilyeneket még véletlenül sem írunk be.

attus germanicus Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1489
Egyetlen kérdés: Van jelenleg rajtad kívül más aktív közlekedésmoserátor?
Előzmény: Operator (1488)
Operator Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1488
Ez így igaz, ezért kedveskednek nekem ennyit pl. itt is. Csak még nem jöttek rá, hogy hízelgéssel nálam nem mennek semmire.:-)))
Előzmény: morczogó (1486)
IST Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1487

A BVE Train topikból (http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9077513) kérném a 4136-os hozzászólás törlését több okból is (flood, nem odaillő téma, egyebek)!

 

IST.topikgazda.hu

morczogó Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1486

"hideg fejjel törlő/tiltó ítéletvégrehajtó bíró-ügyész-ügyvéd-rendőr vagyok"

 

Mit kell itt finomkodni, mondd ki, te vagy maga a hóhér, vagy a megtestesült halál! ;-))))

Előzmény: Operator (1483)
Operator Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1485
Nem kell visszaanyázni.
Előzmény: Boembike13 (1484)
Boembike13 Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1484
"Egy dolog érdekel, ne legyen anyázás a topikban."

Ha azt bünteted meg akire kígyót-békát kiabáltak és nem azt aki kiabálta, akkor az utóbbi majd ismét fog csúnyákat monadni csak éppen másra.
Előzmény: Operator (1483)
Operator Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1483
Ez a sok hüje haraszt meg zörög, hm?

Akár.

Leírtam, hogy mennyire nem győztél meg a parkolós ügyben a függetlenségedről,

Kitől kéne függetlennek lennem? Egy dolog érdekel, ne legyen anyázás a topikban. Bármelyikben.

majd egy hétre rá kiutálod az egyik ős gőzmozdonyos szakit.

Így születik az urban legend...
Beindult a topikban az indulat, ami először szakmai csörtévé majd személyeskedéssé és anyázássá fajult. Ebben benne volt fülig etwg is. Aztán beindult benne a sértett önérzet (ezt face-to-face is mondtam neki), s elkezdett veszekedni, hogy töröljem ki onnan az összes hozzászólását. A bunyós részt kitakarítottam oszt annyi. De ő ebből személyes presztízskérdést csinált, hogy a topik lerombolása árán is szedjek ki tőle midnent. Na ez az ami nem megy.

Próbálom azt hinni, hogy mégsem vagy részrehajló,

Kinek a részére hajolnék ez esetben???

csak azért csinálod az ilyen túlkapásokat, mert nem bírod kapacitással a pucoválást a közlekedési topikokban.

Te azt hiszed, hogy ez nekem valami érzelmi, lelki problémát okoz, hogy törlök. Olvasd el amit etwg-nek írtam, mennyit szoktam takarítani erre-arra... Ez a hely kimondottan nyugis.

Érdekes amúgy, amikor a pelyhespöcsű gimnazista gyerek elkezdett azonosító adatokat berakni egy saját zsebre dolgozó kalauzról, akkor mindenkinek elnyerte a tetszését, hogy gyors és hatékony intézkedés történt. Ráadásul amit nem is láttatok, a kölyöknek kb. 15 nickje hullott el, a legtöbb még a regisztráció ideje alatt. Holott ha nem lépek a fejére, akkor egy embert kirúgnak úgy a munkahelyéről úgy, hogy ennek a kis lankadt pöcsnek csak a sértett önérzete dolgozott, hogy őt mennyire durván (6000 ft) büntették volna meg, ha nem jattol le egy ezrest a kallernek. Mit kellett volna ez esetben csinálnom? A kis ugrimókust hagyni hisztizni a sértett önérzetével?

Az egyik sértett önérzet jöhet, a másik nem? Hogy válogatnál közülük?

kiütközik rajtam a részrehajlás, és igazságtalanul ítélek

Ez akár még igaz is lehetne, csak te nem jársz arra ahol én járok.:-)))
Igen, részrehajló, igazságtalan, cinikus, hideg fejjel törlő/tiltó ítéletvégrehajtó bíró-ügyész-ügyvéd-rendőr vagyok. Mindez egy személyben. A célfüggvény pedig az, hogy a fórum élhető legyen a lehető legtöbb ember számára. Részrehajlok az átlag nickek irányába.
Előzmény: BlackStar (1482)
BlackStar Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1482

És mennyire nincs igaza annak, aki erre a "felismerésre" jut...

Ez a sok hüje haraszt meg zörög, hm?

Leírtam, hogy mennyire nem győztél meg a parkolós ügyben a függetlenségedről, majd egy hétre rá kiutálod az egyik ős gőzmozdonyos szakit. Ami azért is érdekes, hogy amikor orangutan, főállású örérzetes, diszleksziás fikanikknek elkezdett sírni a szája állítólagos népcsoport elleni uszitás miatt, egyből kapkodtál radírozni.

Szóval. Próbálom azt hinni, hogy mégsem vagy részrehajló, és csak azért csinálod az ilyen túlkapásokat, mert nem bírod kapacitással a pucoválást a közlekedési topikokban. Persze ilyenkor lehetne szólni Wágnerúrnak, hogy bocsi', visszaadnám a modi jogot, mert nincs rá elég időm, meg idegem, és így csak kiütközik rajtam a részrehajlás, és igazságtalanul ítélek.... de hát nem ez van. Vagy igen?

Előzmény: Operator (1481)
Operator Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1481
És mennyire nincs igaza annak, aki erre a "felismerésre" jut...
Előzmény: BlackStar (1480)
BlackStar Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1480

Ezek szerint valamelyik operátor (vagy ilyen joggal felruházott) személy az a nick  is akit ennyire védtek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Érdekes, hogy idővel mindenki erre a felismerésre jut... :-O

Előzmény: etwg (1468)
krisz25 Creative Commons License 2005.07.24 0 0 1479

T Operator !

 

Kerlek , h a Low cost airlines - olcso legitarsasagok topikbol a 6830as hozzaszolasomat torold legyszives.

Marhasag.

 

Koszonom szepen!

 

_nyunyuka Creative Commons License 2005.07.23 0 0 1478

Üdv!

 

Picit OFF leszek:

 

Minden nicknek: a spamek (váratlan/kéretlen reklámlevelek) a megfelelő szűrőkkel kiszűrhetők, ráadásul ezek a legtöbb szolgáltatónál ingyenesek. 

 

Az ingyen letölthető Spamihilator progi (www.spamihilator.com) sikeresen megszabadít minden nemkívánatos levélírótól, a potencianövelőktől az ingyenes szállásig és a szolgálati menetrend-kérésekig bármitől.

 

A SPAM-bázis topikban ajánlották.

Előzmény: labrys (1474)
davidbosi Creative Commons License 2005.07.23 0 0 1477
Megkérdezhetem miért döglődik a fórum? Alig akar bejönni, hol 5 percet kell rá várni... :(
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.23 0 0 1475

T. Operátor!

 

Ha a kedves **** kollega nickje törlődött akkor kérem én is a végleges törlést.

 

Beléptek a postafiókomba, megtudták jelszavam.

gyúnyemailcímeket csináltatott az illető.

 

Akkor történt amikor beírtam az SNCF-be M38 ként.

 

Sajnos a stlíusból rájöhetnek , hogy ki vagyok.

 

Kérem továbbra is eger26

M38 szabolcs1 és volantelep törlését.

Ha ugrifüles nyul törlődhetett akkor szerintem így lenne igazságos, ha engem is "törölt nick" vagy üres nevet nem tartalmazóként szerepelhetnék.

 

Kérem mielőbbi gyors intézkedésetek!

 

Köszönöm.

 

Előzmény: Törölt nick (1388)
labrys Creative Commons License 2005.07.23 0 0 1474
Minden nicknek: a spamek (váratlan/kéretlen reklámlevelek) a megfelelő szűrőkkel kiszűrhetők, ráadásul ezek a legtöbb szolgáltatónál ingyenesek. Pusztán ezért még fölösleges ennyi nicket töröltetni. Mi több, az Index felhasználói elrejthetik mailcímüket, onnantól pedig nem fenyegeti őket az a veszély, hogy valaki a fórumokról szerzi meg a címüket. (Ha pedig már egyszer megszerezte, akkor mindegy, hogyan tette ezt. Érdemes más mailcímet regisztrálni, ha semmilyen szűrés nem segít.)

Továbbá minden töröltetni kívánt hozzászólásnak kérjük a pontos helyét és a számát, mert az olyan kérésekkel nem tudunk mit kezdeni, hogy 'töröld az összes hozzászólásomat innen meg onnan'. (A szoft ugyanis nem támogat ilyen keresést.)
Előzmény: Törölt nick (1469)
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.23 0 0 1473
Return-Path: <szabolcsfibisz@freemail.hu> Delivered-To: **************@freemail.hu Received: (qmail 79464 invoked from network); 23 Jul 2005 17:15:08 +0200 Received: from 31-dom-7.acn.waw.pl (HELO maciek.com) (82.210.146.31) by fmx10.freemail.hu with SMTP; 23 Jul 2005 17:15:08 +0200 Date: Sat, 23 Jul 2005 17:15:07 +0100 To: "************" <**************@freemail.hu> From: "Szabolcsfibisz" <szabolcsfibisz@freemail.hu> Subject: 1 Message-ID: <qfffojgynkbugjciyxs@freemail.hu> MIME-Version: 1.0 Content-Type: multipart/mixed; boundary="--------nfqdynysmroicmkvfwwf" X-Freemail: message scanned ----------nfqdynysmroicmkvfwwf Content-Type: text/html; charset="us-ascii" Content-Transfer-Encoding: 7bit <html><body> 1<br><br> <br> </body></html>
Törölt nick Creative Commons License 2005.07.23 0 0 1472

Szeretném az szabolcs1 nick  hozzászólásait törölt nickre változtatni.

Nem szeretném ha szerepelne tovább ez a nick és az általa

szabolcs1 válasz | megnéz 2005.06.23 01:23:56 (1)

VASÚTBARÁTOK - Mutassuk meg magunkat! topicban levő képet tartalmazó

hsz-omat http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9126038 itt törölni kérném.

 

 

 

Elegem van a zaklatásokból.

 

Saját magam kérem a nickem törlését.

 

Köszönettel:

szabolcs1

 

 

 

 

Saját magam kérem a nickem törlését.

 

 

Törölt nick Creative Commons License 2005.07.23 0 0 1471

Szeretném az volantelep nick  hozzászólásait törölt nickre változtatni.

Nem szeretném ha szerepelne tovább ez a nick és az általa nyitott topicot szünetessük meg a mellékvonalakt szintén lehet törölni illetve a benne levő hzs-jaimat http://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9126458&la=45603915 itt.

 

Ma két emailcimemre kaptam ilyet.

 

Elegem van a zaklatásokból.

 

Saját magam kérem a nickem törlését.

 

Köszönettel:

M38

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!