Keresés

Részletes keresés

gabi650 Creative Commons License 2008.11.08 0 0 440
A régebbi expók,és karácsonyi vásár alkalmával.már megcsodáltam a munkájukat,ma nem mentem el mert,egész délután,halaszthatatlan elfoglaltságom volt,Magát a kiállitást bemegyek és megnézem.
Zoli_fiú Creative Commons License 2008.11.08 0 0 437
Szia!

Nem kell külön vonal, minden az ADSL-en jön.
A 2 mega az tuti, ugyanis felhúzzák a sávszélt 8 megára az IPTV miatt. Tehát a 2 mega az biztos megvan. A telefon sem zajosabb, a net sem lassúbb, a kép viszont sokkal szebb.
Előzmény: gabi650 (436)
gabi650 Creative Commons License 2008.11.08 0 0 436
Szia!
Mennyit tud a két megából átlagban?Egyébként hétfőn én is váltok.A dslt megrendelem emezt lemondom.Még azt nem tudtam kiértelmezni,hogy kell e külön matáv vonal,vagy minden benne van a 8880ft-ba.
Előzmény: Zoli_fiú (435)
Zoli_fiú Creative Commons License 2008.11.08 0 0 435
"telefon+korlátlan forgalmú szélessávú internet+ 52 csatornás tv előfizetés" -em van augusztus óta. Nagyon korrekt dolog :))
Előzmény: ellike5 (434)
ellike5 Creative Commons License 2008.11.08 0 0 434

Bocs, pontosítok, a nyomtatvány neve: "Felmondási Kérelem"

 

Egyébként ebben a hónapban igazán csúcsforgalmuk lehet, mert egyre többen váltanak a megbízhatóbb és országos lefedettségű cégre, ahol telefon+korlátlan forgalmú szélessávú internet+ 52 csatornás tv előfizetés kapható 8.800 Ft-ért (áfával).

 

Ebben a hónapban még különdíj fizetése nélkül megválhatunk tölük, december 1 után már 3600 Ft "pótdíj" fizetendő, ha elmégy tőlük még akkor is, ha nem köt egyébként hűségnyilatkozat.

Előzmény: ellike5 (433)
ellike5 Creative Commons License 2008.11.07 0 0 433
53/318-241, de személyesen lehet, hogy jobban jársz. Ügyfélfogadás H,K,Sz,P:8.30 - 16.30; Cs:10.00 - 18.00-ig. Így szerepel a bélyegzőn. Az ügyfélszolgálat irodája Cegléd, Reggel út 1.sz alatt van,( a Bem J. Szakmunkásképzővel szembeni utcában, ahol az autóik állnak). Ott is kitöltheted a kétpéldányos előfizetői Szerződés megszüntetését. Mindenképpen 8 nap a felmondási idő, addig kell a díjat fizetni.
Előzmény: Ekideki (432)
Ekideki Creative Commons License 2008.11.07 0 0 432

Szép estét mindenkinek!

Most olvasom a kábeles dolgokat.

Holnap azonnal váltok!!!!!! Ellike! Megadnád azt a ceglédi faxszámot nekem????

Előre is köszönöm!

Előzmény: ellike5 (421)
VM Tszele Creative Commons License 2008.11.07 0 0 431

Sziasztok!

 

Habár az üzletekben, buszmegállóban kiplakátoltam, hölgyeket foglalkoztató munkahelyekre személyesen elvittem a meghívót, szeretném, ha a Fórumozók közül is minél többen megnéznétek a szelei Foltvarró Klub holnap (szombaton délután 3 órakor) megnyíló kiállítását a Művelődési Házban.

 

Akit érdekel mi mindent lehet készíteni ebben a témakörben, szeretettel várjuk  és szívesen látjuk akár a holnapi megnyitón (ahol finom házi süteményekkel, büféasztallal várjuk az érdeklődőket), akár a Művelődési Ház nyitvatartásának idején egész november hónapban.

 

(A Magyar Foltvarró Céh éves naptárába is felvetettem a kiállítást, reméljük megtisztelik a csoportunkat és valaki képviselni fogja a Céh-et.)

 

Mindenkit szeretettel várunk, főleg a hölgyeket, hátha kedvet kapnak ehhez a nagyon szép és mindenféle kreativitást kiélhető elfoglaltsághoz!

 

 

 

 

 

 

 

szeletura Creative Commons License 2008.11.05 0 0 430

Kedves Fórumozó Barátaim!

Szeretettel meghívlak Benneteket és kedves érdeklődő barátainkat egy élménybeszámolóra Tápiószelére a művelődési házba. Pénteken november 7-én a Tápiószelei Természetbarát Klub vendégeként ellátogat hozzánk "Petrusz" Kiss Péter, aki a közelmúlban az El Caminó közel 900 km-es gyalogos zarándoklat résztvevője volt Szent Jakab útján. Ottani élményeit hozza magával az ott készült felvételekkel. A hangulatos vetítettképes élménybeszámolóra szeretettel várunk minden érdeklődőt pénteken 18.00 órára a művelődési házba. Az el caminóról bővebben a honlapon www.elcamino.hu olvashattok.

 

Ui: sajnos a művelődési ház projektorát a közelmúltban ellopták, de sikerült kölcsönbe kapni erre az alkalomra...... 

gabi650 Creative Commons License 2008.11.05 0 0 428
Sajnos olyan világban élünk ahol az emberek egyáltalán nincsenek tekintettel a másikra.A kölcsönös megbecsülés,a tolerancia,az élni és élni hagyni,kiveszett a társadalomból.Soha nem értettem,ha egyszer megépítették a parkolót,akkor az autóval közlekedők miért nem azt használják.Nem tudom hogy milyen költsége lehetne a várakozni tilos táblák kihelyezésének.A pékség melletti szakaszra meg hamár megépítették ezt az értelmetlen és esztétikátlan kerékpárút szakaszt, megállni tilos táblát kellene kihelyezni.Én is inkább egy gépjárművel behajtani tilos táblát tartottam volna célszerűbbnek,egy kivéve célforgalom kiegészítéssel.
Előzmény: ellike5 (424)
gabi650 Creative Commons License 2008.11.05 0 0 427
Köszönöm!
Este átnézem.
Előzmény: .lov. (425)
VM Tszele Creative Commons License 2008.11.05 0 0 426

Igen gabi650, nálunk is rubicom van és ugyanezek az én tapasztalataim is.

Rengeteg pénzt kifizetünk azért, hogy ha fontos(!) dolgokat meg akartunk a neten nézni, órákig ne tudjunk rámenni.

Az nem kifogás, hogy mások is, ezért terhelt a vonal.

Sajnálom, én kifizetem a korlátlan hozzáférést, ez pedig nem az!

 

Üdvözlet minden új Fórumozónak!!

Előzmény: gabi650 (416)
.lov. Creative Commons License 2008.11.04 0 0 425
A telefon nélküli DSL: http://www.t-home.hu/lakossagi/internet/dijcsomagok_uj_elofizetoknek/dsl_solo
ellike5 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 424

Az új kerékpárút nagyobb megbecsülést érdemelne az autósoktól, mert a központi részen keresztbe kasul állnak parkoló autók. (Keresztbe a mezőgazdasági butiksora előtt,tegnap és ma is, kasul pedig az Akác előtti parkolóban ma, ahol egy szerencsétlen autó volt csak, de az is csak ott, ahol jön ki a kerékpárút a térre.

 

Lesz még ebből anyázás.

gabi650 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 423
Most esett le,a néhánnyal lentebbi irásod lényege.Szóval ezek az összegek eddig nem voltak.Nálunk mint a legtöbb helyen a párom intézi a számlákat,ezért nem is vagyok teljesen tisztába a rajtuk szereplő adatokkal.De ha ezek a tételek eddig nem voltak akkor tényleg felháborító.Azt hiszem még ebben hónapban keresek más megoldást én is,így is a műszakisok már ismerősként üdvözölnek, annyi hibabejelentést tettem. A multkor pl.elromlott a modemem,beszóltam,a szerelő srác kijött megegyeztünk,hogy nem kérek cserét,használom az usb részét,erre kipostáztak 2800 ft kiszállási dijat.No azóta kicseréltettem a modemet.
Előzmény: ellike5 (421)
gabi650 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 422
Már,hogy lenne baj, én mindenkivel szeretnék a fórumban értekezni,nem kifejezett célszemélyekkel,ezért is próbálok néha, néha külön témákat bedobni,sajnos viszont ha a politikáról van szó nem igen birom magam vissza fogni.Ez valószinű sért egyeseket itt a fórumban,ezt a hibámat kérem mindenkitől,hogy nézze el nekem.
Előzmény: ellike5 (420)
ellike5 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 421

Nekem különben a tv-vel voltak gondjaim, amikor terjeszkedtek akkor minden oké, a hűségakciót már meg sem kell újítanom, persze így többet fizetek ismét. Tegnap meg jött a számla a kisérőlevéllel a szerződésmódosításról, melyben tájékoztatnak, hogy ha december elseje után ki akarok lépni a szolgáltatásból, vagy módosítani akarok csomagot, akkor bizony ezreket kell fizetnem.

 

Büntetnek anyagilag akkor, ha a hűségakcióból kiszállok, de hogy akkor is büntessenek, ha már nem köt a hűségakció csak egyszerűen el akarok menni tőlük azt inkább megelözöm. Még ebben a hónapban megtehetem anyagi terhek nélkül. Ma beszéltem velük és mondták, hogy írásban kell lemondanom a megadott ceglédi faxszámon.

 

Hát akkor ezennel elköszönök a szolgáltatótól a hónap végéig pedig találok más és remélem olcsóbb megoldást.

Előzmény: gabi650 (415)
ellike5 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 420

Remélem nem baj, hogy én (is) írok; az általam használt internet még olcsóbb, mint amikor beléptem a szolgáltatóhoz. Ajánlom a honlapot, ahol Te is válogathatsz igényed szerint:

 

www.internetezz.hu

Előzmény: gabi650 (419)
gabi650 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 419
Ha valami közelebbit irnál a lehetőségekről meg köszönném.Főleg, hogy hol hogyan kell intézni,és most mi a költsége,mondjuk egy kétmegás dslnek.
Előre is köszi.
Előzmény: .lov. (418)
.lov. Creative Commons License 2008.11.04 0 0 418
Már nem kell telefonvonal a DSL alapú internetszolgátatásokhoz jóideje ;-) És olcsóbb, megbízhatóbb. Én is nemrég döntöttem el hogy lecserélem a megbízhatatlan rubicomost...
Zoli_fiú Creative Commons License 2008.11.04 0 0 417
Szia mindenki! :)

Ezen a fórumon új vagyok, de amúgy IWIW Tápiószele csoportjához van egy kis közöm. :)

Üdv: Zoli
gabi650 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 416
Azt szeretném kérdezni,a többi rubicomos,fórumozó társamtól,hogy náluk is hasonló e a helyzet?
gabi650 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 415
6 éve van netem,a Rubicom előtt adsl volt,soha nem volt semmi panasz vele,de ez amit a rubicom biztosit ,valami borzalom.Ez nem szolgáltatás amit ezek nyújtanak.Egyik percben meg van az előfizetett 3 megám,utána órákig ,vagy néha napokig az egy megát sem éri el.Vissza kell köttetnem a vezetékes telefont,és újra Adsl-es leszek.Csk hát milliónyi +pénz lenne ez is.Nem értem,hogy azért mert a sors Tápiószelére születtetett,miért kell mindenből a leggyengébb szinvonalat kapni,legtöbb esetben lényegesen drágábban mint máshol.
ellike5 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 414

Rubicom Elöfizetők Figyelmébe!

 

December 1-től módosulnak az ÁSZF pontjai.

 

Ajánlom figyelmetekbe a számla mellékletének 2. oldalát, az egyszeri díjak szabályozásáról.

VM Tszele Creative Commons License 2008.11.04 0 0 413

Köszi gabi50! Ez a link nagyon jó, nem is hallottam róla hogy van ilyen. Hasznát fogom venni.

 

Üdv. mindenkinek!

(Nekem tetszik a kerékpárút!)

Előzmény: gabi650 (411)
ellike5 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 412
Köszi az ajánlást! Gyorsan végignéztem, de nem találtam benne amit kerestem, ezért itt keresek: ha valaki tudna eladó házi füstölésű - étkezési célra is alkalmas - füstöltszalonnát, megvenném.
Előzmény: gabi650 (411)
gabi650 Creative Commons License 2008.11.04 0 0 411
Tiszteletem minden kedves fórumozónak.Van egy tápiómente hirdetési portál melyet szeretnék a figyelmetekbe ajánlani.
http://tapioapro.hu/
ellike5 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 410

Jó, ha arra járok megnézem. Egyébként "a szomszéd nője mindig zöldebb". Te pedig hogy is írtad első leveledben?

 

...., de a miénk!!! Ezt kell elfogadnunk és akkor most mi is a kérdés?

Előzmény: Tamaskóné2 (409)
Tamaskóné2 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 409
Azért nézd már meg kedves ellike5, hogy a környékünkön mijen hasonló utak épültek?
Kerékpározzál már át újszilvásra és nézd meg mit alkottak ők.
Remélem megfogadod a tanácsomat. hidd el megéri.
Előzmény: ellike5 (408)
ellike5 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 408
Nem nevezném gagyinak, még nincs kész. Csak ezután kap felezővonalat a gyalogos és kerékpáros forgalom. Kerítés és kapufelőli oldalon a gyalogos, az úttest felőli oldalon pedig a kerékpárosok (úgy, mint Nagykátán). Gondolom így lesz, (ha nem akkor csak egy jószándékú tanács volt az esetlegesen bekövetkező balesetek felelősségének tisztázására).
Előzmény: Tamaskóné2 (407)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!