ingersheim Creative Commons License 2022.02.20 0 1 1297

Halinak oda kéne csapni, basszameg!

Laposaföld Creative Commons License 2022.02.13 0 0 1296

Rossz edzői döntés volt ez a kezdő. Az utolsó 20 percben is meg lehetett volna legalább az X, reményt keltett a szépítés. Sajnos a szélén nem tudnak beadni, elől érkezni. A fél csapatot lehoztam volna félidőben.

A Tiszakécske szerencsés volt, mi pedig ajándékoztunk egy büntetőt és nevetséges gólt. Kis kapusunk marha nagyot hibázott.

sergiototta Creative Commons License 2022.02.13 0 0 1295

Csalódás volt ez a meccs.

Egyrészt rendezői oldalról kitalálták, hogy ahonnan egész évben néztem a meccset, onnan most nem lehet nézni.  Ez persze csak személyes probléma, de nekem azért sz*rul esett. A buzi mlsz a dorogi verekedés miatt extra biztonsági dolgokat írt elő, ráadásul megjelentek a ner prominensei is a lelátón. Ezzel indokolták.

Előzetesen is tartottam ettől a meccstől és sajnos bejött a félelmem. Mikor megláttam a kezdőt nem értettem, hogy miért Opa az egyik belső védő, mikor játszott ott utoljára?  Oké Egér eltiltott, Fejes sérült és Szalai?

Az első két perc jó volt ,de aztán durva visszaesés, sokáig a félpályáról nem tudtunk kijönni, nem tudtunk mit kezdeni a Kécske letámadásával. A Kleisz-Nyári középpálya gyakorlatilag nem létezett.

Barczinak vannak látványos megoldásai, de a hasznossága összességében szerintem nulla. Nem értettem, hogy miért nem cseréltünk a szünetben, helyette az 50. perc tájékán jött egy hármas csere.

A második kapott gólunkat nem láttam, pont wc-n voltam.

Igazából ez az egész meccs egy nagy 0-0-nak nézett ki a játék képe alapján, egyik kapusnak se kellett védenie. A kiállítás után egyből szereztünk egy gólt, felcsillant a remény, még voltak is lehetőségeink ,de nem éltünk vele. Ezzel a vereséggel ismét a vonal alatt vagyunk, gyakorlatilag semmit nem ért az első két forduló iksze.

A lelátón voltak olyan hangok, hogy jövőre nem kapná meg a pálya az nb2-s licenszet, meg, hogy sok minden függ a tavaszi választásoktól. Nagyon remélem, hogy ezek csak a szokásos fele sem igaz szurkolói pletykák, bár, azért nagyon nem lepődnék meg, ha igaz lenne.

A részemről, akkor inkább nb3 hazai pályán, mint nb2 valahol albérletben. Csak szóljanak előre, hogy melyik meccseket adjuk le. És igen, én se igazán értem ezeket a "sztár" igazolásokat, nem látom, hogy erősödnénk velük érdemben.

doncike Creative Commons License 2022.02.13 0 0 1294

Legyen akkor inkább NB3, saját nevelésű, vagy legalább óbudai kötődésű játékosokkal.

sergiototta Creative Commons License 2022.02.11 0 0 1290

Fejessel mi van, tudja valaki? Az elso ket forduloban nem volt a padon se. Serult/covid/egyeb ?

identifikátor Creative Commons License 2022.02.08 0 0 1289

persze az is nevetséges hogy a kékek nem tudnak egy 5 perces utat biztosítani.... akkor lényegében minek vannak ott?

ingersheim Creative Commons License 2022.02.07 0 0 1288

Na fasza, ez cigánymentalitás akkor.

Előzmény: sergiototta (1286)
identifikátor Creative Commons License 2022.02.07 0 0 1287

még szerencse hogy kerültem és nem a munkás utcában mentem....

egyébként az állomáson ott voltak a rendőrök és rohantak is le az alúljárón....gyanús volt hogy nem jönnek nagy hanggal az ultrák a vonathoz...

sergiototta Creative Commons License 2022.02.07 0 0 1286

Ezt láttad esetleg, ott voltál? Mi meccs után nem mentünk egyből a vasúthoz, elmentünk kajálni. Illetve a hazai oldalon voltunk, dorogi cimborákkal.

Előzmény: identifikátor (1278)
sergiototta Creative Commons License 2022.02.07 0 0 1285

Nagyon fontos meccs lesz a Tiszakécske elleni. Nyerni kell mindenképp. Jól kezdtük a szezont, de, ha nem sikerül 3 pontot szerezni a kécske ellen, akkor igazából nem ér sokat az eddigi két iksz.

Hangulatilag is más lesz ez a meccs, mert most mi leszünk az esélyesek, remélhetőleg tudja majd a csapat ezt kezelni.

Az Ajkánál kérdéses azért, hogy milyen csapattal fog tudni kiállni. Még mlsz szinten is ritka nagy suttyósság, amiért nem engedték számukra a meccs elhalasztását.

Előzmény: doncike (1284)
doncike Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1284

Jövő héten jön a Tiszakécske -- ma nyertek és már csak egy ponttal vannak a Szolnok-Budafok duó mögött, néggyel mögöttünk -- szóval nagyon fontos meccs jön megint.

A Budafokhoz a Vasas látogat, Szolnokra az Ajka megy.

Reméljük, hogy a két házigazda egyformán negatív szériája (négy vereség zsinórban) nem most megszakadni.

Így most lehetőség lenne 6 pontra ellépni a kiesőzónától, meg kell ezt ragadni!

Laposaföld Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1283

Az első félidőben még tartotta magát a Dorog, a másodikban egyre gyengébben játszottak, mi pedig agilisan . Sajnos a befejezések nem sikerültek.

A játékvezetésről mindent elmond, hogy nálunk 5 sárga, náluk egy se. Kezezés, büntető-gyanús szituáció, minden volt, amit nem akart észrevenni...

Vélhetően azért is cserélt már szünetben a középpályán Kemenes, mert nem akart kiállítást, ugyanis láthatóan utazott a játékosainkra a bíró.

ingersheim Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1282

Ezt jó olvasni, hogy nyerhettünk is volna.

Előzmény: sergiototta (1281)
sergiototta Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1281

Jó kis túra volt.

Az első félidő után aláírtam volna az ikszet, de a végén kicsit úgy éreztem, hogy 2 pontot Dorogon hagytunk. Daró visszatérése örömteli, jól is szállt be.

Az első félidőben Kulcsárt többször megverték, meg elég pontatlan volt a játéka, de a második félidőben Ő is rendben volt már.

Sok sárgát kaptunk, ezért kicsit kár. Előre játékba most nagyon sok emberünk van, bőven tud Kemenes válogatni.

identifikátor Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1280

A végén megnyerhettuk volna.

doncike Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1279

Most olvasom, hogy meglett az iksz.

Fontos pont ez is; ősszel az ilyen meccseket elveszítettük.

Nyert a Soroksár, kikapott a Budafok és a Budaörs.

Előbbi miatt hátrébb csúsztunk egy helyet, de utóbbiak miatt újabb ponttal távolabb vagyunk a kieső helytől és zárkózunk az alsóház közepéhez.

identifikátor Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1278

Itt vagyok, nem játszunk rosszul,de helyzetünk n incs

Előzmény: ingersheim (1277)
ingersheim Creative Commons License 2022.02.06 0 0 1277

Dorog vezet, remélem egy ponttal jövünk haza.

Laposaföld Creative Commons License 2022.02.04 0 0 1276

Birtalan Botond érkezése jót tehet a támadósornak.

Laposaföld Creative Commons License 2022.01.31 0 0 1275

Közepes meccs volt, de a csapat rendben volt. Még egy kicsit előre kellene több, de összességében a Szeged ellen ez az 1 pont teljesen elfogadható.  A védelem és a középpálya sokkal stabilabb lett.

A bíró megint sokat fújt ellenünk és nagyon tördelte a szél által amúgyis megtépázott mérkőzést.

A Szeged nem volt jó, ha kicsit a kapu előtt határozottabb lett volna a társaság, a három pont se lett volna elérhetetlen.

Előzmény: sergiototta (1272)
Laposaföld Creative Commons License 2022.01.31 0 0 1274

Gyakorlatilag mindenhová odakommentelnek ilyen fake linkeket. Talán tényleg az a megoldás, hogy valakik folyamatosan irtják, letiltják stb.az oldal kezelői közül.

Előzmény: doncike (1273)
doncike Creative Commons License 2022.01.31 0 0 1273

A hétvégén pont a Pick Szeged FB-oldalán láttam ugyanilyen fake kommenteket, otthagyva.

Előzmény: Pac (1271)
sergiototta Creative Commons License 2022.01.31 0 0 1272

Szerintem jó kis meccs volt, jó volt a csapat is.

Kleiszt többször kritizáltam az ősszel és most is fáztam mikor megláttam a kezdőben jobbhátvédként, de szerintem most jól játszott, részemről jár a taps Neki.

Nyári játéka az első 15-20 percben kifejezetten tetszett, utána kicsit visszaesett, de szerintem Ő hasznos lesz a csapat számára. Kulcsár a lelátón volt, gondolom sérült/eltiltott.  Fejes se volt tegnap, róla lehet tudni valamit?

Schusztert én továbbra is nagyon bírom, tegnap is gyakorlatilag Ő osztotta ki a gólpasszt.

A Szeged NB2-s szinten erős csapat, remek, hogy sikerült ellenük pontot szerezni. Vukmir elég sokat reklamált, játékosként nem emlékszem, hogy ennyit magyarázott volna. Kapic nyugodtabban nézte a meccset, csak a kihagyott helyzeteiknél bosszankodott komolyan. Anno mindkét játékost nagyon kedveltem a Fradiban.

És megérkezett a politikai kampány is a lelátóra. Az expolgármester elvtárs a sleppjével szépen kiöltözött a meccsre, lőttek 1-2 fotót, amivel lehet szerepelni, majd az 50. perc tájékán szépen elmentek. Nem igazán értem, hogy erre mi szükség van, miért kell előadni, hogy Őket érdekli ez. Nem hiszem, hogy akár egy választó is lenne, akit befolyásol az, hogy egy politikus megjelenik egy Kerület meccsen vagy sem.

Pac Creative Commons License 2022.01.30 0 1 1271

Nem a közvetítés hiányát panaszoltam, hanem az FB oldal kezelőjének hanyagságát említettem.

:-)

Előzmény: G666 (1268)
ingersheim Creative Commons License 2022.01.30 0 0 1270

Értékes iksz a Szeged ellen. Ezaz!

doncike Creative Commons License 2022.01.30 0 0 1269

Ezeket botok csinálják, mindenhol vannak (mármint ahol felismerik, hogy meccs beharangonzó a poszt), csak sok helyen törölgetik őket folyamatosan.

Előzmény: Pac (1266)