Keresés

Részletes keresés

tusi87 Creative Commons License 2009.07.15 0 0 1245

Eladó egy szecessziós épületben lévő, felújításra szoruló 3 szobás, konyhás fürdős, előteres 78nm-es lakás. Érdeklődőnek átalakítási tervet, látványtervet is tudok mutatni. link: 

http://www.propertea.hu/index.php?content=ingatlanok_mutat&id=208

 

a rita.nagy@propertea.hu  e-mail címen lehet érdeklődni

BeaTóth Creative Commons License 2009.07.15 0 0 1244

Szia,

én egy hitelközvetítő cégnél dolgozom,

lehet,hogy tudok neked segíteni.

Sok partnerem van aki ingatlanokkal foglalkozik és tapasztalataim szerint reális áron.

Illetve én pedig lehet a hitel részében tudok neked segíteni.

Ha még nem oldódott meg a problémád keress fel.

 

Üdvözlettel:

Tóth Beatrix

Privátbankár

Credit & Partners Kft.

1051 Budapest, Hercegprímás u. 19. II./ 24.

Tel./Fax: +36-1-783-1836

Mobil: +36-30-550-0957

www.creditpartner.hu

 

 

Előzmény: heny84 (1243)
heny84 Creative Commons License 2009.07.13 0 0 1243
HELLO!! MINDENKINEK:))

Lakást szeretnék venni de csak lepukkant lakásokat láttam ami magánszemélytől volt,ami nem arra meg nincs pénzem,most költöztem fel Pestre és a melom is új:((
SEGÍTSÉG!!!!
Előzmény: Törölt nick (1242)
uhuhu Creative Commons License 2009.06.21 0 0 1241
Eladó egy III. kerületi Matróz u. i teljesen felújított 8. emeleti lakás. Biztonsági ráccsal védett, új nyílászárók, szúnyoghálókkal. A lakás világos, barátságos. Jó elosztású, beépített erkéllyel. Új konyhabútorral, beépített mosogatógéppel, teljesen megújult az összes mellékhelység, vízórás. az emeleten összesen 3 lakás van, jó szomszédokkal ( többnyire idős emberek, így mindig van valaki az emeleten).
A ház elött nagy, ingyenes parkoló található, ahol mindig találni helyet. Jó a közbiztonság, és nagyon jó a közlekedés. Közel az Árpád híd, a buszvégállomás 2 perc sétára.
Egy tisztasági festés után költözhető!

magánszemélytől eladó!

9.2 millió Ft.

06203309980
sumless Creative Commons License 2009.06.15 0 0 1240
II. kerületi, Margit körúti lakás tulajdonostól eladó.

    Legfelső, III. emeleti. (Felújított; lift nélküli házban.)
    Nettó 129 m2-es (bruttó 148) - belső kétszintes. Alsó szint: 73 m2, felső: 54 m2.
    Ára: 29, 5 M.


Azonnal költözhető, bérelhető is. (Az alsó-felső szint külön is kivehető, kérem, hívjon, akit a bérleti díj érdekel.)

Bejárata az emelet folyosójának lezárt végén található.
Több generáció vagy "kommuna" számára. Központi elhelyezkedése és elosztása révén irodának is alkalmas.
Különösen felső szintje alkotómunkának is teret adhat: egylégterű "szobák", amerikai konyhás napfényes tér. - Önálló "művészlakás", amely zeg-zugos szerkezete révén családias-kuckós is.

Két külön lakássá szeparált.
A körúti lakásokhoz képest csendes. Nyugati fekvésű; az utcára néző nagy ablakai jól megvilágítják a szobákat.
A felső szint tetőtéri - az előszobából közelíthető meg egy zárható lépcsőfeljárón, azaz ennek a szintnek kb. saját bejárati ajtaja van.
Odafönt van egy padlástér is. A lépcső mellett egy érdekesen kialakított-elrejtett tároló, hasonló tároló-megoldások a felső szint konyhája mellett és a kisebbik lakótérben.
A képeken a felső szint fürdőszobája látható, itt található a wc is, és a gázcirkó, amely az egyedi mérésű fűtést és a melegvizet szolgáltatja. Mosókonyha is van.

A két lakáshoz külön elektromos mérőóra, és egy gázóra tartozik.
Két telefonvonalas, UPC-kábeles.
Ingatlanközvetítők kérem, ne keressenek.
Elérhetőség: 06-30 257 3147
További képek: http://www.expressz.hu/secure/showAdvert.do?rid=1&aid=14174867&cid=346
ancsika68 Creative Commons License 2009.06.10 0 0 1239

BORSOD MEGYÉBEN HEJŐBÁBÁN FELÚJITOTT  ÖSZKOMFORTOS 3 SZOBÁS  CSALÁDIHÁZ ELADÓ SZOC POL MÉG FELHASZNÁLHATÓ  ÉRD:06202427437

_gergo_ Creative Commons License 2009.06.05 0 0 1238
Budán, a XII. kerületben tulajdonostól eladó egy 60 m2-es 2 és fél szobás lakás.
irányár: 18.5 M Ft.

A Városmajor szélén. Rendezett, téglaépítésű társasház, jó állapotú udvari lakás a magasföldszinten.

DK-i, nagy ablakain egész délelőtt gyönyörűen besüt a nap.

A lakás 2000-ben lett teljesen felújítva. Vízórás, gáz-cirkó fűtéses.
A két nagy szoba (18, 6 m2 és 13, 9 m2) parkettás, a félszoba (8, 4 m2) laminált, a többi helység kerámia borítású.
A 3 és fél méteres belmagasságnak is köszönhetően tágas, akár galériázható.

A lakás már üres, így azonnal birtokbavehető - s egy tisztasági festés után be is költözhető.

A vételár magában foglalja a konyhabútort, gáztűzhelyet és két pincét is (kb. 8 ill. 10 négyzetméter).

Közös költség (takarítás, szemétszállítás, felújítási alap stb.): 9000 Ft/hó.

További információ: Bóné Gergely, 30 / 3502485 vagy gergelybone@freemail.hu

alaprajz
blg Creative Commons License 2009.06.03 0 0 1237
Lakás az Örs vezér terénél tulajdonostól eladó

X. kerületben, Örs vezér terénél, a Gyakorló utcában, 49nm-es, 2 szobás, 2. emeleti (lift van) panellakás eladó.A lakás jó beosztású, a különbejáratú szobák naposak, déli fekvésűek, szalagparkettások, a konyha ablakos. Az előszobában sok beépített szekrény van. A lakáshoz pincerekesz is tartozik.
A környék nyugodt és rendezett, a közlekedés nagyon jó, a metró 4 perc séta, az Árkád fél perc és csak egy ugrás a Sugár.
Irányár: 10,5 millió Ft
Érdeklődni: 06-70-641-3909
alaprajz
Milena 007 Creative Commons License 2009.05.30 0 0 1236
Maganszemelytol elado Budapest II. keruletben zoldovezeti, csendes 60 nm-es lakas.
A tarsashaz 7 eve epult, 10 lakasos, zart, parkositott kerttel. A haztol 2 percre nagy park es jatszoter.
A lakas 2.(legfelso) emeleti, erkelyes, panoramas kilatassal, DK fekves. Nappali + haloszoba, ebedlo, ablakos amerikai konyha, gardrob. Termosztatos radiatorok minden helyisegben, cirko futes, 6000 Ft/ho. Legkondi is van.
- beepitett jacuzzis sarokkad
- mozaikos furdoszoba beepitett butorral
- gardrob beepitett butorral (polcok, ciposzekreny, fogas resz)
- olasz keramiak es olasz fa ajtok
- beepitett huto/fagyaszto, keramialapos tuzhely, szagelszivo, konyhabutor
- garazs van, es kulso parkolo is
Alacsony kozos koltseg es rezsi. ABC, orvos, BKV 2 percre, iskola, ovoda is a kozelben.
Iranyar: 25m + 1.8 garazs. Fenykepeket, alaprajzot emailben kuldok keresre.
Tel: (20) 387 3773. Ingatlanosok kerem ne hivjanak.

kiss sz Creative Commons License 2009.05.25 0 0 1235
Újszerű, téglaépítésű, církófűtéses SAJÁT LAKÁSUNK eladó! Budapest IV. Nagyváradi-liget lakóparkban, 6 éves, téglaépítésű, Bramac cserepes, magastetős társasházban, 59 m2-es, 2 különbejáratú szobás, nagy konyhás, étkezős, cirkófűtéses, légkondis, emeleti, napos, k-ny-i tájolású, budai hegyekre panorámás, azonnal beköltözhető lakás, sok-sok beépített bútorral és 3 m2-es saját tárolóval az árban eladó. Ingyenes gk. parkoló és játszótér a ház telkén. Hat busz megállója pár percre. Alacsony rezsi, biztonságos, kertvárosi környezet, barátságos szomszédok, a házban csak hat lakás van. Fotókat és alaprajzot e-mailen küldök. Irányár: 19,8 M Ft 70-550-5556
Ágica:D Creative Commons License 2009.05.17 0 0 1234

Sziasztok,
Albérletet keresek Egerben. Bútorozott, igényesen kialakított lakás jöhet szóba, két szobával, fürdővel és konyhával. Az ár megegyezés szerint, de maximum 50 000. Hosszú távra bérelnénk ki, főiskolás lányok, megbízható, nem dohányzók.

Most augusztus közepétől, lenne aktuális ez a foglalás.
Folyamatosan keresgélek a neten, de ajánlatokat várok az agica900922@freemail.hu címen. Előre is köszönöm a leveleket, és főleg fényképesek érdekelnének. Köszönöm

petra* Creative Commons License 2009.04.29 0 0 1233
A Velencei -tó partján, Sukorón mélyen ára alatt (családi okok...) eladó egy 160nm-es, 4 szobás+tárolós ház, +100nm melléképület ipari árammal+ 50 nm borospince.
A telek és a ház akár vállalkozás céljára is alkalmas, de két generáció részére is kiváló.
Irányár 22M HUF

mail: etc2005@freemail.hu
T:20/247-4249
Hiver Creative Commons License 2009.04.20 0 0 1232
Ganyanya, Rice!
Bocs, nem a Ti rosszhireteket akartam kelteni :o) Mi panelvasarlas kozben nem talalkoztunk a Ti-fele ingatlanossal, csak a gerinctelen es/vagy bena fajtaval. Utobbinal jobban tudtam, hogy milyen lakast kinalgat nekem (nem olyat, mint amit kerestem), mint o, nekem kellett elmagyaraznom, hogy abban az utcaban nincs olyan, vagy rossz a feltett alaprajz (gondolom kivett az adatbazisbol egy hasonlot), vagy mikor zoldre nezot mondtam, nem biztos, hogy a Szentendrei utra gondoltam, stb... Nyomulos, hozza nem erto, gerinctelen fajta, 100% ilyen volt. Sajnos eleg nagy volt a mintavetel...
Szoval az tuti, hogy Ti vagytok a feher hollok a piacon, remelem ezt ertekeli is az a piac kellokeppen ;o)
rice Creative Commons License 2009.04.19 0 0 1231

Idén még igényelhető a támogatás!!!!!!!
Eladó Üllőn egy új parcellás építési területen egy kétszintes , 110nm-es május végére költözhető, 3 szobás plusz nagy nappalis családi ház. A környezet rendezett, új sportlétesítmények építésével teszik a területet igényessé.
IÁ: 23.9.

 

http://www.ingatlan.com/h3301058

rice Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1230

mikor valaki felhiv, hogy adjam el az ingatlant ez az elso kerdesem: van szerzodese a guna house-l? ha  a valasz igen, akkor kozlom, vagy megszunteti es akkor targyalhatunk, vagy csovaz:)

 

egy szemet ceg. most ket bankbal is kifizettek zsebbe a vezetoknek annyit, hogy kizarolagosan ok b@szhatjak ki a tulajt a lakasabol, ha nem tudja fizetni  a havi torlesztest. undorito egy bagazs:(

 

a masik szep megmozdulasuk, hogy egy 19 eves hekkert felkertek hugyert-szarert / bocsanat / csinaljon olyan programot, hogy a neten a legjobban keresett oldalak, expresz, stb csak az o hirdetesei menjenek. orankent 1000 hirdetest dob fel a program. kisebb, olcsobb ingatlanirodak meg mehetnek a sunyiba. penzehes, szemet banda.

 

 

rizsa

Előzmény: bestandrew (1225)
rice Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1229

ne itt: tothkata1106@freemail.

msn-en is megtalalsz!

 

 

 

meg ramfogja valami balfek, hogy reklamozom magam:)

 

 

 

 

rizsa

Előzmény: genyanya (1224)
genyanya Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1228
magánszemélyek bénaságból vagy költségkímélésből (a legnagyobb hirdetési portálon a kép nélküli hirdetés ingyen van, a képekért súlyos pénzt kérnek), közvetítőknél bénaságból, vagy azért, mert el akarják hitetni magukról, hogy magánszemélyek.
Előzmény: bestandrew (1227)
bestandrew Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1227

Értem...

 

Akkor már csak az érdekelne (ami a legidegesítőbb) hogy miért hírdetnek lakásokat fényképek nélkül??

 

Ezeket meg sem nézem és rögtön átugrom. Az eladó komolyan azt hiszi hogy így el lehet adni? És ha belegondolok hogy hány nagyon tuti lakás lehet pedig amihez nincs kép. És azt hogy én nyakamba veszem az egész város és feljárok 3-4 lakást... Egyrész időm és energián sincs erre. Pedig ha belegondolok lehet hogy az első meg is tetszene.

genyanya Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1226

nem, nem a DH. :) (hasonló méretű hálózatok, szám szerint 2, nem rég fel akartak ugyan vásárolni, de nem hagytam magam. Nem tetszenek a módszereik.)

 

Az, hogy sokszor találkozol egy lakással egy portálon, több okból is lehet. A jóhiszemű, és érthető magyarázat szerint azért, mert több ingatlanos is foglalkozik vele, plusz akár maga a tuljadonos, vagy annak ismerősei..., és mindenki meghirdeti a maga nevében. De sajnos nem csak ezzel találkozunk. Nagyobb hálózatoknál bevett gyakorlat, hogy az ügynökök (mert ők csak ügynökök általában) hirdetik a többiek által felvett ingatlant is, mert működik a jutalékmegosztás köztük, és hátha nekik jön be... valamint ki tudják játszani a belső szabályzataikat, amik megadják, hogy hány ingatlant kell bevinniük havonta, hány tulajjal kell szerződniük, és megadják ugyanazt a címet többen. Engem is bosszant, hidd el.

Az árváltozásoknál is ez van. Nem módosítják a régi hirdetést, csak felrakják mellé az újat. Az egyszerűbb. te, egyszerű felhasználóként pakold őket ár szerint növekvő sorba, és azt hívd, aki a legalacsonyabb áron hirdet, vagy azt, aki korrektebbnek, szimpatikusabbnak tűnik az olcsóbbak közt. Egy jó közvetítő sokat segíthet neked, csak elhiszem, hogy nem könnyű megtalálni.

Előzmény: bestandrew (1225)
bestandrew Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1225

 

Nahát ezt örömmel hallom!

 

Remélem nem a DunaHouse a céged, mert az illető ott dolgozik, és elég komolynak gondoltam. :( Igen talán az lenne a legjobb hogy több ügynökkel is kapcsolatban állnék.

 

Akkor már csak azt áruld el, hogy ez miért van: Rengeteg ingatlanportált nézegetek és egy egy lakás néha 15-20x is meg van hírdetve. Ettől mi lehet idegesítőbb? Gondolják hogy ha egy találati listán egy lakás van hírdetve akkor azt húúúú meg is veszik egyből. Olyan ez mint amikor a postaláda tele van azokkal a szar szórólapokkal, és az újság már bele sem fér.

Vagy találtam több lakást is 17-18 millióért, de 4-5 lappal arrébb ugyanazokat a lakásokat 15-16 millióért árulták. Ez hogy van? Hihetetlen...

Előzmény: genyanya (1223)
genyanya Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1224

Merre dolgozol?

Előzmény: rice (1220)
genyanya Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1223

Hulladék mindenhol van. Mondjuk javaslom, ha eladó lakásod/házad lesz, bízz meg több közvetítőt, nem kizárólagos szerződéssel. Látni fogod, hogy sokfélék vagyunk. Lesz, akitől égnek áll a hajad, lesz, aki nem visz érdeklődőt, meg lesz olyan, akire azt mondod, hogy igen, azt teszi, ami a dolga. (ha rizsa vagy genya köztük lesz, akkor biztos. :)

 

Ha már itt vagyok, és úgyis szómenésem van, elmondom, miért lettem ingatlanos. El akartunk költözni lakásból házba, és ennek kapcsán megbíztam több közvetítőt a lakásunk eladásával, és nekiálltam a házkeresésnek, ahol persze szintén sok közvetítőt találtam. A vége az lett, hogy ugyan dolgozgattak az ügyünkön, végül mégis nekem sikerült az eladás, és a megfelelő ház megtalálása is. Nem volt véletlen a dolog. Mindennek utánanéztem, mindent elolvastam, és kitartóan próbálkoztam az ismeretek birtokában. Láttam, milyen hibákat követtek el a közvetítők, és tanultam belőlük... aztán a családban jött egy másik ügylet, amit én intéztem. szintén megelőzve a közvetítőket, nekem sikerült megoldani. És rájöttem, hogy élvezem, és érdekel minden, ami az ingatlanok adásvételével kapcsolatos. Nem azért választottam ezt a szakmát (mert szakma ez, szakmai képzéssel, és nagy, kötelezően megszerzendő tudásanyaggal...), mert azt gondoltam, így vakarhatom a hátsóm, miközben hülyére keresem magam, hanem mert ez olyasmi, amiben jó lehetek. És tényleg. Azóta cégem van, és embereim, akik csak akkor dolgozhatnak nálunk, ha jók. Ha korrektek, kiszámíthatóak, és maximálisan odafigyelnek az ügyfelekre. Különben mi értelme lenne?!

Előzmény: bestandrew (1222)
bestandrew Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1222

Köszönöm szépen a válaszokat!

 

Igazából azért kérdeztem, mert nem értek hozzá. Csak valahogy én eddig mindig azt hallottam az ingatlanosokról, hogy csak "feleslegesen" NÖVEKSZIK velük a vételár. Ja! Jelenleg kapcsolatban állok egy ingatlanossal. Elugattam hogy milyen lakást szeretnék normálisan sőt az egyik megtekintett lakásról kértem volna infot (egy bizonyos fal tartó fel vagy sem...) De 2 hete nem hív fel, csak az emailokat írja olyan lakásokról amik kurvára nem érdekelnek. Na!? Ingatlanügynök...

 

Szóval ennyi.  

rice Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1221

hany olyannal talalkoztam, akik sajnaltak kiadni a penzt ugyvedre, aztan 10 tobbe kerult a marhasaguk. az inhatlanos megkerulese pont ilyen.

 

ja es ha valakit ingatlanos visz ki az ingatlanra es meg akarjak kerulni, akkor annak nagy szivas lehet a kovetkezmenye, mert akar evek mulva is beperelheti az iroda az ugyfelet es akkor nem keveset kell fizetni, raadasul a tulajdonlapra is rakerul, hogy per alatt all az ingatlan. lehet jatszadizni!

 

 

rizsa

Előzmény: genyanya (1219)
rice Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1220

sajnos el kell fogadnunk, hogy tenyleg sok pofatlan van a aszakmankban. de hol nincs?:(

engem multkor egy 20 ev koruli kolok kotatott ki, hogy miert vagyunk szemetek es csak 10 perces melonkert tartjuk  amarkunkat. mondtam neki, nem kotelezo ocsi, keress magadnak. ket het mulva hivott, hogy segitsek, mert elhajtjak az eladok, mert nem szimpi.

kicsit azert elbeszelgettem a sotet agyaval. mondtam csak egy havi teloszamlamat fizesse ki, csak egy hetvegetr rohangaljon ugy vegig mint en es akkor szidhat.

 

ja es hany olyan van, aki evekig arulja  alakasat, aztan en felveszem penteken es hetfon mar eladtam.

 

rizsa

Előzmény: genyanya (1218)
genyanya Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1219

Semmi. Ha nem ingatlanos vitt oda, nem tőle kaptad a címet, akkor semmi, nyugodtan megveheted nélküle. Ahogy pesszimista olvtárs is megjegyezte, ez alól kivételt képez, ha az ingatlanosnak kizárólagos szerződése van az adott ingatlanra. Nem kell foglalkoznod a közvetítővel, de a tulaj akkor is fizetni fog neki.

 

de hadd mondjak valami mást! Az ingatlanos sokszor sokkal többet tud az adott ingatlanról, mint a tulajdonos. például megeshet, hogy a tulajnak fogalma sincs, milyen a födém, vagy mik a területen érvényes építési szabályok... az ingatlanos kötelessége, hogy a hátrányokról, hibákról is tájékoztasson, és a jobbak a megoldási, javítási módokat, költségeket is elmondják. A korrekt ingatlanközvetítőnek nem célja olyasmit varrni a nyakadba, amit nem akarsz, és senki lehúzásába nem megy bele. Közreműködése, munkája, tájékoztatása megéri a pár százalékos jutalékot!

Igen, tudom, hogy a piac tele van olyanokkal, akikre nem vagyunk büszkék, de szerencsére a válság őket éri el először, ahogy látom. A nem megfelelően működő irodák csuknak be először.

Általában nem a közvetítők megkerülése a jó megoldás, hanem a megfelelő közvetítő kiválasztása, és megbízása/elfogadása.

 

üdv

genyanya

 

Előzmény: bestandrew (1215)
genyanya Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1218

:-/

 

Köszi, hogy rossz hírünket terjeszted. Ingatlanosként a korrekt tájékoztatást és kommunikációt tartom fontosnak, és mindkét félnek a reális árat ajánlom (értékbecslő is vagyok). Az alku folyamatába pedig nem megyek bele, kivéve, ha az ügyfél ezt kifejezetten kéri.

Sajnálom, hogy rosszak a tapasztalataid, de ez az általánosítás nem helytálló, és nem helyes.

 

üdv

egy ingatlanos

Előzmény: Hiver (1216)
Hiver Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1217
A legtobb tulaj kulfoldi, befektetesnek vettek, nem folyamatos ottlakasra. Ezert lehet kihalt. Es az is lehet, hogy nincs meg hasznalatba veteli engedely, ezert hiaba vannak eladva a lakasok, csak sajat felelossegre koltozheto... Sok ilyet hallani manapsag.
Előzmény: Törölt nick (1213)
Hiver Creative Commons License 2009.04.17 0 0 1216
Attol fugg, hogy milyen szerzodest kotott a tulaj az ingatlanossal. Az elado gyakran tobb ingatlanossal is hirdet, es aki hozza a vevot, annak kifizeti a vele megallapodott jutalekot. Ha "kivulrol" jon a vevo, nincs jutalek. Ergo ha hirdetes alapjan be tudod loni, hogy melyik hazrol/lakasrol van szo, egy becsongetes ("Hazat keresunk a kornyeken, nem tud veletlenul egy eladot itt az utcaban? ;o)"), vagy egy szorolap / bedobott cetli alapjan konnyen az elado talalhat rad... (Akkor van buko, ha a tulaj nem ott lakik, teljesen az ingatlanosra bizta az eladast, es meg a postaladat is o uriti, lattam ilyet.)
De van olyan sterzodes is, hogy kizarolag az ingatlanoson keresztul ertekesithet, ilyenkor ha az utcan szembejon a vevo, az ingatlanos akkor is megkapja a penzet.

Mi konkret lakastipust kerestunk (panel), alaprajzos szorolapot csinaltunk (nem akartunk egy jtalekkal megtoldott arat fizetni), es sikerult is rengeteg (kb. 10-12) eladot talalni, es vegul meglett almaink lakasa. De volt egy periodus, amikor mar kb. 10-et megneztunk, es amelyik tetszett volna, azokkal nem sikerult megegyeznunk (most onnan irok :o), a vege happy end), ekkor elkeseredesunkben megneztunk olyan lakasokat is, amit ingatlanosok hirdettek. Es kiderult, hogy nem biztos, hogy a vevo jar rosszul veluk!!! Olyan pofatlanul alkudtak az elado karara es a mi javunkra az elado hata mogott, meg mielott komoly erdeklodest tanusithattunk volna egyaltalan (eleve bazi alacsony aron - 9,9 m - kinalt lakas, amint kijottunk, kozolte, hogy ezt mar majdnem odaadtak 9,2-ert, es hasonlok, ennyire mi nem mertunk volna alkudni), hogy a bicska kinyilt a zsebunkben. Tanulsag: aki egy kicsit is raer az eladassal foglalkozni, az messzirol kerulje el az ingatlanosokat!!! A kovetkezo adas-vetelnel eladokent szigoruan magam hirdetnek, de vevokent nyugodt szivvel felhivnek ingatlanost...
Előzmény: bestandrew (1215)
bestandrew Creative Commons License 2009.04.16 0 0 1215
 

Sziasztok!

 

Meg tudná mondani valaki hogy hogyan lehet megkerülni az ingatlanközvetítőt?? Milyen szabályok vannak erre?? Mármint ha a tulaj ingatlanossal árultat, de én megegyezek vele (ingatlanos nélkül ergo nem tőle tudom a címet stb.) akkor nekem eladhatja?? Vagy nem? Vagy hogy van ez?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!