Keresés

Részletes keresés

gencsydani Creative Commons License 2005.03.28 0 0 29
Jé, ilyet én is ismerek!:))))
Előzmény: Hk USP Standard (28)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 28

Én pedig ismerek olyat, aki Glock 17- tel versenyez Production kategóriában, és pl IDPA-ban rendszeresen végez a legjobb 3 között... A legutóbbi versenyt meg is nyerte... De IPSC-ben is a Batki és Simonyi páros közelében szookott lenni...

lehet, hogy nem a fegyver teszi a versenyzőt?...

Egyébként elég sokan használnak műanyagtokos fegyvereket, ilyen nevek, hogy Glicza Csaba, Simonyi Ottó, mondanak valamit?

Előzmény: bodyguard (27)
bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 27

Sziasztok!

 

Én ismerek olyan srácot aki Glock-kal indul IPSC standard kategoriában, de kb a középmezönyben végez.

IPSC-re a CZ 75 és az 1911 kolonok felelnek meg a legjobban.

Nekem pl az USP Compakttal az volt a bajom, hogy nagyon szar a sütése.

A fönököm szerint a fegyver az acélból van.... Azért van benne némi igazság. :-)

Legalább is IPSC standardben.

Tudomásom szerint a Glocknak kb 3.5 kg a sütése. Ez egy kicsit sok...

 

 

gencsydani Creative Commons License 2005.03.28 0 0 26
Köszi, akkor holnapután!
Előzmény: Hk USP Standard (25)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 25

Az jó!

 

Egyébként pont most kaptam SMSt Andristól, 30-án és 6-ám szerdánként lesz edzés ugyanakkor, ugyanott. Tehát holnap helyett holnapután.

 

üdv

 

Gergő

Előzmény: gencsydani (24)
gencsydani Creative Commons License 2005.03.28 0 0 24

Szia!

 

Ha tudok, megyek!

Előzmény: Hk USP Standard (23)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 23

Szevasz Dani!

Holnap jössz megint Ervára?

Nyugodtan jöhetsz, most nem foglak lehúzni lőszerrel :)))

 

Egyébként igazad van, a duplázás nehezebb, önvédelemnél csak reménykedni lehet, h nem kell olyan gyorsan duplázni... IPSIre nem vinnék compactot...

 

Ja, és HALÁL A SAJÁT FEGYVER-ELLENES FELETTESEKRE!!!!

 

Üdvözlettel

 

Gönczi Gergely

Előzmény: gencsydani (22)
gencsydani Creative Commons License 2005.03.28 0 0 22

"Nyugodtan vigyetek nap mint nap magatokkal egy 2 kilős M1911-et, én maradnék a 720 grammos USP-nél..."

 

Ez teljesen jogos, de akkor meg Te duplázzál lécci egy normálisat egy USP Compact-al...van, amikor a súly előnyként jelentkezik!

Előzmény: Hk USP Standard (21)
Hk USP Standard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 21

Szerintem aki levízipisztolyozza a műanyagtokos fegyvereket (persze itt most nem a komolytalan élcelődésekre gondolok...) az egyszerűen nem ért hozzájuk. Általában észérveket sem nagyon tudnak felsorakoztatni, a legéletképesebb, amit hallottam az a következő:

"Azért nem jók, mert ha pl tűzbe ejted önvédelem közben, akkor egy acéltokosat simán kivehetsz, ez meg szétolvad!"

Meg hogy: "Bezzeg a második véhás Waltherek! Azok voltak csak a fegyverek! Még a Bundeshwer is azt használta!"

 

És komolyan, ezek voltak azok, amelyek még valamiféle észérvvel alá voltak támasztva... A többség nemes egyszerűséggel azt mondja, hogy a fegyver fémből van... Ezeknek én csak egyet mondok: Nyugodtan vigyetek nap mint nap magatokkal egy 2 kilős M1911-et, én maradnék a 720 grammos USP-nél...

 

Ugyan ez a helyzet a Glockokkal is. Hk USP pártiként én sem tartom őket egy szépségnek (bár a szubkompaktjait nagyon tetszetősnek találom) de az kétségtelen, hogy a világ egyik legjobb hadifegyverei!

Szerintem a billenytűút sem vészes, nekem kb 3 lövés után állt rá az ujjam...

sanyooo Creative Commons License 2005.03.28 0 0 20

 

 

"Akit nem zavar hogy ronda annak ajánlom!"

 

Látod ebben vitatkoznék Veled: Szerintem a GLOCK kifejezetten szép! És még meleg sem vagyok!

:)))))))))))))

 

sanyooo

Előzmény: Player11 (19)
Player11 Creative Commons License 2005.03.28 0 0 19

 

 Én is azt hittem hogy nehéz a sütése de nem az, könnyen állítható egy lemezke cseréjével. Inkább csak hosszú a billentyűútja , de azt is meg lehet szokni. Az viszont előny, hogy semmi biztosítóval, kakassal nem kell babrálni , csak húzod az elsütőbillentyűt mint a gyerekek a játszótéren. Azt senki sem vitatja hogy szolgálati-önvédelmi kategóriában kiváló, de van néhány IPSCversenyző akik ilyen "játékpisztollyal" sokkal jobban lőnek mint a spéci versenypisztolyt használók.

Ja és az árak(VICC): pld egy Glock tár(úgy tudom) kb 3-4000FT!!!! Csak összehasonlítás : A ColtM1911-klónokhoz kb 25-30 ezer, a HK-USP Experthez 13ezer, a CZ IPSC-hez9-10 ezer.

Mellette szól még igen hosszú, élettartama, minimális gondozásigénye.Reklámozzák úgy is : mosogatógépben mosható!

Na , szóval nekem előítéleteim voltak vele szemben, de nagyot nőtt a szememben.

Akit nem zavar hogy ronda annak ajánlom!

Ja, és fel kell készülni a többi lövőtől jövő állandó cinkelésre is: "csak a melegek lőnek gumipisztollyal"  :))))

Előzmény: bodyguard (18)
bodyguard Creative Commons License 2005.03.28 0 0 18

Nagyon jó a Glock, olyan hülyebiztos fegyver, bár szrintem max szolgálati célra, mert nehéz a sütése.

Mennyi most az ára?

Előzmény: CharlieBrown (17)
CharlieBrown Creative Commons License 2005.03.28 0 0 17
3as sorozatot LOL :D
 
Polgari hasznalatra semmikepp, mivel felautomata fegyverrol van szo. Automata maroklofegyvert kizarolag fegyveres testuletek jogosultak hasznalni/beszerezni.
 
A Glock 18 ha lehet azt mondani, meginkabb cocom listas termek, mint a sima felautomatak.
 
 

Glock17C


   


 
Jut eszmebe: ha valakit erdekel egy elado Glock17C (kompenzatoros) maroklofegyver alig hasznalt (1000 loves alatt), szinte ujszeru allapotban, sok-sok kiegeszitovel (tobb tok, fegyverkazetta, tisztitokeszlet, stb...stb...), az irjon nekem a bernariusr@gmail.com cimre.
 
 
Mukodes kozben igy nez ki:
 
 
 

Compensator


Előzmény: end111 (8)
kommandos Creative Commons License 2005.03.11 0 0 16
KIHAL A TOPIK?
hunserv Creative Commons License 2005.01.26 0 0 15

---Keleti palyaudvar kornyeke sotetedes utan, na az a valosag---

 

Ahham, tehat a VALOSAGBAN (nem teli idoszakban) soha nincs nyitva :) most mar vili miert nem birtam en oda elmenni, csak 1x.... :P

Előzmény: gvass1 (14)
gvass1 Creative Commons License 2005.01.26 0 0 14

"AHham, de akkor a gunbox mar nincsen nyitva sajna (sotetedes utan)"

 

De, este hatig.

Előzmény: hunserv (13)
hunserv Creative Commons License 2005.01.26 0 0 13
AHham, de akkor a gunbox mar nincsen nyitva sajna (sotetedes utan)
Előzmény: gvass1 (11)
kommandos Creative Commons License 2005.01.26 0 0 12
:)
gvass1 Creative Commons License 2005.01.26 0 0 11

"hmm a játékban 17-es van:-DDakkor még is hülyeség..."

 

Egen, meg opcionalisan vegtelen eleted is.

 

Az akcijofilm, meg a szamitogepes jatek az nem a valosag. Keleti palyaudvar kornyeke sotetedes utan, na az a valosag.

Előzmény: end111 (10)
end111 Creative Commons License 2005.01.25 0 0 10
hmm a játékban 17-es van:-DDakkor még is hülyeség...
gvass1 Creative Commons License 2005.01.25 0 0 9

"ezt már én is kérdeztem a válasz :a glock 17-es képes,aszem rövid sorozatot lőni persze nem egyszerre!!a 3-mat:-DD"

 

Asszem ezen a hulyesegen meg maga Gaston Glock is csodalkozna.

 

A Glock sorozatlovo pisztolya ugyanis a 18-as.

Előzmény: end111 (8)
end111 Creative Commons License 2005.01.25 0 0 8
ezt már én is kérdeztem a válasz :a glock 17-es képes,aszem rövid sorozatot lőni persze nem egyszerre!!a 3-mat:-DD
flugi Creative Commons License 2005.01.25 0 0 7
a counter-strike nevű csihipuhijátékban ez a bigyó tud olyat, hogy hármat lő szinte egyszerre. Ez fantáziaeffekt a játékgyártóktól, vagy tényleg van valami ilyesmi működése ennek?
end111 Creative Commons License 2005.01.25 0 0 6
szép nem?--jah játékpisztoly:-))amugy a világ talán legjobb maroklőfegyvere--megbízható,bár ilyen szempontból a revolverek az elsők még ma is,2. a legjobb fegyver a világon az ak-47 és klónjai:-)) 
kommandos Creative Commons License 2005.01.25 0 0 5
:)
Előzmény: hunserv (4)
hunserv Creative Commons License 2005.01.25 0 0 4
Mint a b0rraval0 :) Es muanyagtokosilag en maradok a HK-nal... ha mar tul nagy lesz az arzenalom esetleg olyan "egye fene" indokkal beszervalok egy glokktizenhetet is...
Előzmény: _ Liar _ (2)
gvass1 Creative Commons License 2005.01.25 0 0 3
TeleH0ld van, vagy mi a fene?
Előzmény: _ Liar _ (2)
_ Liar _ Creative Commons License 2005.01.25 0 0 2
lemaradtál sajnos....
Előzmény: hunserv (1)
hunserv Creative Commons License 2005.01.25 0 0 1
Szerintem r0nda. Nekem 0 ilyen kellene. Amugy nem kene minden apr0sag miatt uj t0pik0t nyitni...
kommandos Creative Commons License 2005.01.25 0 0 0

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!