Keresés

Részletes keresés

lucky1 Creative Commons License 2007.07.03 0 0 548
Huhh ne haragudj igen Bp-en lakom.
genyanya Creative Commons License 2007.07.03 0 0 547
Budapesten laksz? (nem véletlenül kérdezem.)
Előzmény: lucky1 (545)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.03 0 0 546
Értelek.Szerelmi csalódás is társult a zabáláshoz??? Mert akkor egy pszichológus is képes segíteni, nem kel mindjárt az a fránya gyomorgyűrű!!:)
Előzmény: lucky1 (545)
lucky1 Creative Commons License 2007.07.03 0 0 545

Férfi vagyok,és nincs hormonális problémám,a szüleim apróbbak mint én.

De azt hallottam létezik nem csak Johnson&Johnson-os gyűrű is ami sokkal olcsóbb.Erről tudtok vmit?

Az elhízás úgy történt hogy a munkám nem volt megerőltető lustaság unalom és a kaja jött és jött.

Aztán azon kaptam magam hogy nincs mibe öltözni minden nagyon kicsi,fáj a bokám napról napra nehéz a mozgás.Nem tudom bekötni a cipőm nehéz a légzés.

Törölt nick Creative Commons License 2007.07.03 0 0 544
Egyébként hogy lettél ekkora súlyú? Szeretsz sokat enni, vagy megállapították már, hogy kényszerevő vagy? Vagy csak úgy, hogy észere sem vetted és itt volt a súlyod?
Előzmény: lucky1 (541)
genyanya Creative Commons License 2007.07.03 0 0 543

igen, próbálj meg bekerülni a showba!

 

amúgy meg adhatnál némi infót. Fiú vagy, vagy lány? Nincs hormonális problémád? A családod, szüleid is kövérek? Te kiskorodban is az voltál már? Pesten (/környékén) vagy vidéken laksz?

Előzmény: lucky1 (541)
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.03 0 0 542
Keresd meg az ország Shobert Norbiját. Az interneten van honlapja ás elérhetősége. Most csinálnak éppen egy nagy lefogyasztós műsort, lehet, hogy beválogatnak és Te leszel a szerencsés, aki lefogy. Minden lehetőséget meg kell ragadni!
A jelentkezési cím rajta van a honlapján, ha jól emlékszem " anagyfogyás@TV2.hu ".
Próbáld meg, mit veszítessz?
Előzmény: lucky1 (541)
lucky1 Creative Commons License 2007.07.02 0 0 541
Sziasztok! 


Az életem teljesen romokban,és bármit meg tennék hogy rendbe hozhassam.
A problémám az hogy 28 éves vagyok 142kg  170cm magas a méretek már magukról beszélnek.
Szeretnék gyomorgyűrűt beültettetni magamnak de természetesen nincs 460000ft-om.
Hitelt sehol nem kapok.
Más lehetőségem nincs mint a műtét,de ha viszont így maradok,nem is tudom mit csináljak. már nagyon sok mindent ki próbáltam de mindhiába.
Nagyon szépen kérek bárkit ha tud segítsen nekem.
Törölt nick Creative Commons License 2007.07.02 0 0 540
Szerintem pontosan annyira kínos, mint önerőből leszokni a zabálásról, csak ez még veszélyes is.:))))
Előzmény: Peszti 689 (539)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.07.01 0 0 539
Jajuramisten, hogy lehet ezt kibírni?! Vigyázz Magadra, nagyon félelmetes ez a gyűrűdolog!! Gratula a kilókhoz, igazán megszenvedsz értük!!
Előzmény: duccika (536)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.29 0 0 538
Igazad van.
Előzmény: genyanya (537)
genyanya Creative Commons License 2007.06.29 0 0 537
Ó. nagyon sajnálom, hogy ez történt veled, meg remélem, hamar meggyógyulsz teljesen, és nem lesz többször gondod a gyűrűddel! de (előre bocs mindenkitől) örülök, hogy ilyeneket is lehet olvasni, elrettentésül azoknak, akik akár nélküle is lefogyhatnának, csak lustaságból választanák ezt a megoldást... Jobb, ha nincs agyonhallgatva a szar, meg a kockázatos része a dolognak.
Előzmény: duccika (536)
duccika Creative Commons License 2007.06.28 0 0 536

 Sziasztok:)

Régen jártam erre, hogy vagytok?

Velem mindig történik valami...

  Titike ezt Neked írom! Ha valami nem megy le, ne eröltesd, és föleg ne hányd vissza, inkább ne is próbálkozz vele...

Nekem megakadt egy falat...öklendeztem, próbáltam kihányni, és jött hirtelen a kegyetlen fájdalom..senkinek sem kívánom...éreztem nagy baj van, azt hittem szétszakadt a a gyürüm meg a gyomrom odabe...vártam, hogy elmúljon, de helyette elkezdtem folyamatosan vért hányni...mondanom sem kell jó messze voltunk, éppen nyaralgattunk. Próbáltam húzni, de nem volt mese, félóránként öklendeztem a vért...hívtam a dokit, irány a korház,próbálták röntgenbe, kiengedték a gyürüt, de nem segített, mint legutóbb, hiába bíztam benne, készítették is a mütöt...

  Ez a "slippage" , a gyürüsök rémálma. Már aki hallott róla egyáltalán.A gyomrom felcsúszott a gyürü fölé, és nem tudott visszamenni. Mütéttel visszahúzták, és rögzítették, vagyis jó erösen levarrták, hogy ne történjen többé ilyen...

Iszonyatos a fájdalom.

A gyürüt nem vették ki, csak most ki van tágítva, ha begyógyulnak a gyomromon keletkezett sérülések újra elkezdk beszükíteni.

  Félre ne értsetek, még mindig nem bántam meg, hogy bevállaltam a gyürüt, csak ezután jobban vigyázok:) és ezt ajánlom neked is titike!

amúgy meg -38kg nál járok!  

Törölt nick Creative Commons License 2007.06.28 0 0 535
Viszont már szabják a háromszögbikinidet a jövő nyárra.:)
Előzmény: Titike77 (534)
Titike77 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 534

Szia Zahra!

A szomorú valóság a következő! :)

Ülök a munkahelyem dög meleg konyha folyosóján, szürcsölgetem a vizem ami az asztalomon állva a hőmérsékletből adódóan pisi meleg és szenvedek az isteni kaja illatoktól és szép lassan éhen halok, mert ma semmi nem akar lemenni! :):):)

Szerintem ne irigyelj!!! :D:D:D

 

 

Előzmény: Törölt nick (533)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.28 0 0 533
De jó most Neked, ülsz valahol a hűs habokban csurgatod a hideg sört, és élvezed a madárcsicsergést....Isteni lehet!:) Fujj de irigy vagyok!!!:)
Előzmény: Titike77 (531)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.27 0 0 532
http://hezam.fw.hu
Előzmény: Titike77 (531)
Titike77 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 531

:)))

Szóval a gyűrűhúzós dolog! A gyűrűtől jön egy vékony cső, ami egy port nevű dologhoz csatlakozik, ez a bőr alatt van, megszúrják egy tűvel és ezen keresztűl folyadékot nyomnak a gyűrűbe!

Ennyi! Egyáltalán nem vészes, szinte nem is érezni!

Milyen táncot táncoltok? Mindig szerettem volna táncolni, még a szalagavatón szerettem meg, de sajna azóta is kimaradt az életemből!

Előzmény: Törölt nick (530)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.27 0 0 530
Ha egy nekem tetsző jó kaját nem ehetek meg én is depi leszek.:))))
Én sajna most 95 kiló vagyok, úgyhogy a táncosaimmal együtt nagy fogyókúrába kezdünk, mielőtt leszakad alattunk a színpad.:))
Előveszem megint Norbi jól bevált módszerét, aztán hajrá. Bár lehet, hogy megint csak lefogyok, aztán ha vége a diétának akkor visszaugranak a kilók. Sajnos ebben már volt részem párszor.:(
Te ez a gyomorgyűrű húzás dolog hogy néz ki? Szó szerint benyúlnak a bőröd alá valami lyukon át és egy csavarhúzóval tekernek egyet e bilinccsavaron, vagy mi a szösz.? El sem tudom képzelni!!
Előzmény: Titike77 (529)
Titike77 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 529

Szia!

104 kilón állok, de nem panaszkodom, mert szerintem így is  teljesen jól fogyogatok!

Igazán nem is baj ha megáll kicsit mert nem szeretnék úgy kinézni mint a sharpei kutyu, hogy 6x beleférek a bőrömbe!

Én is ilyen vagyok mint te, imádok enni és ha nyügi vagyok vagy uncsizok akkor is eszem vagy ha nem is vagyok éhes akkor is eszem ha látok valami finomat na ezek ellen jó a gyűrű!

Mondjuk most romjaimban heverek!

Étteremben dolgozom és csináltak ma szójás csirkemellet grillezett zöldségel, istenien nézett ki az íze meg egyenesen fenséges volt! Persze, hogy nekem azonnal enni kellett belőle, de hát csak szerettem volna enni belőle, mert kb két falat után visszajött! Hát ez a gyűrű már csak ilyen!

Na nem baj, jövöre legalább háromszög bikiniben strandolok! ;)

 

Előzmény: Törölt nick (528)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.26 0 0 528
Szia. Meg mondod hány kilón stagnálsz? Azért az gáz, hogy nem indul meg lefelé, de van ilyen. Sokadszor fogyózó lévén tudom, hogy van amikor a szervezet megmakacsolja magát, mert elege van az egészből. Na ilyenkor nem lenne szabad feladni, de én ilyenkor szoktam a nagynehezen lefogyott 35 kilómat visszaszedni néhány plusz társaságában.:((Nem tudom, miért nem aelég kitartó, talán azért mert nagyon szeretek jókat enni és ha már jó, akkor legyen sok is. :PSajnos kissé depi tipus vagyok, aki a kajába fojtja a bánatát. Lehet, hogy inkább innom kéne? A felénk csövező piások mind szép karcsúak, igaz a hasuk kicsit nagy.:)))
Előzmény: Titike77 (527)
Titike77 Creative Commons License 2007.06.26 0 0 527

Ez édi volt!:))

Idén nyáron nem lehet még sajna olyan színű háromszög bikinit kapni ami jól állna! ;) Majd jövöre már biztosan lesz! :)

Sajna kórházban voltam ezért hanyagoltalak titeket, de mostmár vagyok!

A súlyom az rendületlenül áll, de majd megindul, nincs más választása!

Puszi mindenkinek

Titi

Előzmény: Törölt nick (526)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.25 0 0 526
Mi van Veletek gyűrűsök? Lefogytatok, hogynem jártok erre? Biztos már a strandokon fekszetek a szép új háromszög bikinitekben.:))))))
Peszti 689 Creative Commons License 2007.06.24 0 0 525
Köszönöm! Igen, tényleg nagyon kár...
Előzmény: Törölt nick (524)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.24 0 0 524
Milyen kár, hogy ilyen messze vagy:)) Minden esetre jobbulást.
Előzmény: Peszti 689 (523)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.06.24 0 0 523
Háát szeretnénk a nyáron másik csoportba járni a barátnőmmel, pár hét múlva meglátom.
Előzmény: Törölt nick (522)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.24 0 0 522
Akkor egy darabig nem is tudsz majd táncizni, bár írtad, hogy nálatok ilyenkor szünet van.
Előzmény: Peszti 689 (521)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.06.24 0 0 521
Combon és bokában. Ui. visszér volt...
Előzmény: Törölt nick (520)
Törölt nick Creative Commons License 2007.06.24 0 0 520
Ez a műtét éppen most hol fáj?:)
Előzmény: Peszti 689 (519)
Peszti 689 Creative Commons License 2007.06.23 0 0 519
Köszönöm, nem olyan jó, túléltem egy műtétet, előtte egy vizsgát, ha nem fájna akár röpködnék is örömemben.
Előzmény: Törölt nick (518)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!