Keresés

Részletes keresés

R0CC0 Creative Commons License 2006.05.16 0 0 782
van magyar dvd-rip? másnak is hozzá lehet jutni? ;-)
Előzmény: Davlev (780)
mague Creative Commons License 2006.05.14 0 0 781
Háhááá >:P terjed klei munkája magyarhonban... habár elég lassan :S
Előzmény: Davlev (780)
Davlev Creative Commons License 2006.05.14 0 0 780

Mindenképp küldd el neki is. Minél elöbb sikerül egy részt lefordítani a második sorozatból. annál jobb.

 

És sikerült hozzájutnom a magyar nyelvű DVD ripphez is :)

Előzmény: Kletta (778)
Davlev Creative Commons License 2006.05.14 0 0 779

De jó, hogy egy kicsit pörög a téma!!!

 

Akkor most elmondom, hogy mostanában havonta járok Pestre az Illés cluBOSCHok-ra. És az egyik szervbező szintén ismeri, és szereti a sorozatot. Gondoltam, talán az ő segítségével tudnánk valami tenni a második sorozat vetítése érdekében. Legközelebb július 2-án lesz találkozó az FMH-ban. Aki tud, az jöjjön már el, ezzel emelve a klub látogatottságát, és egy jó kis EV fantalálkozót is öszzehozva ezzel.

 

További infók:

illesklub.hu
Kletta Creative Commons License 2006.05.14 0 0 778
Hát épp tegnap kaptam egy privát üzenetet Ogniemtől Shagmir fórumán:

"Szia!
Párizsban élő török egyetemi hallgató vagyok. Tanulom magyar nyelvet is, mert a kutatási témám a legújabbkori magyar történelem.
Kiderül hogy vannak nehézségeid az Elsüllyedt Világok második részével. Én nem beszélek jó magyarul, de beszélem és értem elég jó franciául : szeretettel probálok segiteni, ha vannak kérdéseid...
Légy jó!"

Shagmirnak már elküldtem a 27. rész szövegkönyvét, hogy javítsa ki, de eddig nem reagált. (Remélem, azért megkapta. Mondjuk azt nem is bánom, ha előbb az oldalát frissíti...) Most küldjem el Ogniemnek is?

Ez az Árkádia ital meg tök jó, úgyis gondolkodtam, mi Sagsag üzemanyaga. Esetleg a fedélzeten még tudnak is zöldséget és gyümölcsöt termeszteni, ami az utasoknak is jó.

A második évadban egyébként van egy rész, ahol Popfej kiveszi Sagsagból a mozgást irányító kazettát...azt hittem, a nyolcvanas évek közepén már tudták, hogy egy ilyen csúcsszuper számítógép legalábbis floppyról fut. 8-)
Törölt nick Creative Commons License 2006.05.14 0 0 777
Sziasztok!

Jó látni hogy ilyen nagy szervezkedések történnek. A nagy japánrajzfilm-mániában teljesen megfeledkeznek a francia rajzfilmről... :D

Tényleg, ha már az animések szóba kerültek, mi lenne, ha tanulnánk tőlük?
Foghatná valaki franciatudós a 2. sorozatot, és lefordíthatná. Csinálhatnánk magyarul feliratozott DVD ripet. Franciául többen tudnak mint japánul, nem?

Én sajnos nem tudok franciául, de időzítést vagy kódolást (processzoridőből van sok) pl. tudok vállalni fansub készítésben.
izomhod Creative Commons License 2006.05.14 0 0 776
Itt a bűnös!
Előzmény: izomhod (775)
izomhod Creative Commons License 2006.05.14 0 0 775
Nekem megártott, mert a képet is elfelejtettem tőle feltölteni. Pedig csak egy üveggel ittam...
Előzmény: izomhod (774)
izomhod Creative Commons License 2006.05.14 0 0 774
Íme a titkos üzemanyag, amit Ságságba tankolnak Szpartakuszék, amíg mi a kalózdalt látjuk:)
Előzmény: izomhod (764)
R0CC0 Creative Commons License 2006.05.01 0 0 773
töretlen :-)
épp az ebay-t nézegetem a DVD-k és a "filmzenei" CD ügyében :-)
Előzmény: Davlev (772)
Davlev Creative Commons License 2006.04.29 0 0 772

Hát csaknem megy a téma :( :(. Remélem, hogy azért a rajongás töretlen.

 

És most előre egy kis műsorajánló:

Május 5  Péntek m1  20:05 Harkányi Endrével (Bic) Alföldi Róbert beszélget.

Kletta Creative Commons License 2006.03.31 0 0 771
A shagmir.org oldalon áprilisban lesz egy elég óriási frissítés.
izomhod Creative Commons License 2006.03.31 0 0 770
amikor a két hold takarja egymást:)
Előzmény: A necromanta (768)
Orsisi Creative Commons License 2006.03.30 0 0 769

Sziasztok!

 

Hu mikor megláttam ezt a forumot nagyon megörültem hogy ilyen is van ugyanis imádom Az elsüllyedt világokat. Nem olyan régen néztem meg a tv-ben és rájöttem hogy ez nagyon jó. Amikor még régeben adták kicsi voltam és semmire nem emlékszem csak Arkanara :D. Szóval tök jó hogy van ez és hogy vagytok ti :D 

A necromanta Creative Commons License 2006.03.25 0 0 768
izomhod melyik éjszaka?
Davlev Creative Commons License 2006.03.23 0 0 767

Lehet hogy késön, de most egy kis önreklám következik:

24-én este 8-kor m1-en a "Dob+basszus"-ban én is benne leszek az Illés nótánál. Rajtam szemüveg van, és kék Illés pólót viselek. Aki tudja, nézze!

izomhod Creative Commons License 2006.03.20 0 0 766
nem egészen. a pontos választ éjjel mondom meg
_ Liar _ Creative Commons License 2006.03.18 0 0 765
shagmikus energiával
Előzmény: izomhod (764)
izomhod Creative Commons License 2006.03.18 0 0 764
tudjátok mivel üzemel ságság?
Davlev Creative Commons License 2006.03.18 0 0 763
Nekem megvan a teljes eleje, ahol hallható a bevezető szöveg. Amint tudom, elküldöm. A végeezzenével az baj, hogy ott rámondanak(nagyarhangok, magyarszöveg, dtb), amit nem lehet kivenni belőle. Én remélem, hogy a Minimax majd felteszi egy újabb rajzilmslágerek válogatására.
Előzmény: A necromanta (761)
A necromanta Creative Commons License 2006.03.18 0 0 762
Ja igen elérhetőségeim email: panoramahotel@gmail.com vagy msn-n tamastamas_2@hotmail.com ha valaki tud küldjön valamit
Előzmény: A necromanta (761)
A necromanta Creative Commons License 2006.03.18 0 0 761
Tegnap láttam újból kb 15-16 év után ezt a sorozatot és elsőre is elég
durva volt újra látni sag-sag -ot bob spartacus rebeka -t és arkana nevére nem is emlékeztem. Viszont amikor újra meghallottam a zenéjét a hideg rázott ki szinte
és majdnem könnyeztem azóta is kutakodom a zenéje után de mindig elbotlok a honlapokban. Hisz rengeteg mp3 van fent ami a szám főcím zenéje de sajnos mindegyik csak egy ilyen 1:18 as változat ahol hiányzik az utolsó két versszak. Valamint az egyetlen teljes verzió 3:22 meg francia, na az szeretném én megszerezni magyarul.
Vagy ha valakinek egy rész megvan amiben benne van a teljes zene akkor azt is szívesen fogadnám mert onnan már kitudom szedni. Fontos lenne nagyon ma 4kor el ne felejtsétek nézni :)
R0CC0 Creative Commons License 2006.03.16 0 0 760
Sziasztok!
Annyira jó, hogy van ilyen topic is :-)

Jól elterveztem, hogy szépen minden részt felveszek és kiírom dvd-re... na ebből az lett, hogy az első 6 részről lemaradtam, és csak a 7.-től tudtam felvenni.
Valakinek megvan az első 6 (Árkádia városa, Barkar játékosai, Qin császár, Jégvilág, Gyerekek és egerek, Démosztenész)? Örök hála érte!

(Azt persze máig sem értem, hogy miért nem az eredeti - francia - sorrendben vetítik őket.)
Davlev Creative Commons License 2006.03.14 0 0 759

Na emberek! Ma van a nagy nap első évfordulója! Egy éve már, hogy szeretett mesénket végre újra megtudtuk nézni.

 

spratakus: Köszi az oldalért. További ötletek egy nagy EV oldalhoz a 745-ös hozzászólásban.

_ Liar _ Creative Commons License 2006.03.12 0 0 758
egy fokkal jobb , de ha nem irsz oda semmit az a legjobb
Előzmény: spartakus (757)
spartakus Creative Commons License 2006.03.12 0 0 757
nézd, akkor odairom, hogy nézze meg a minimaxon :)
Előzmény: _ Liar _ (754)
_ Liar _ Creative Commons License 2006.03.09 0 0 756
nem, aztán valahonnan megszereztem pár részt de a DVDs Magyar részek soha nem jutottak el hozzám
Előzmény: mague (755)
mague Creative Commons License 2006.03.08 0 0 755
Liar, Losi ugye neked is elküldte a DVDRip HUN-t? Mikor visszavitte az eredeti francia dvd-ket...
_ Liar _ Creative Commons License 2006.03.06 0 0 754
"Figyelem! Az alábbi videó csak kedvcsináló jellegû bemutató. Kérlek 24 órán belül töröld le a gépedrõl, ha letöltötted. Ha megszeretnéd nézni a teljes sorozatot, vedd meg DVD-n!"

igen? vegyem meg? és hol? franciaországban?

ugye ezt te sem gondolof komolyan :)
na mindegy legalább egy jot röhögtem

üdv Liar
Előzmény: spartakus (750)
mague Creative Commons License 2006.03.05 0 0 753
Elküdtem az anyagot egy gyerkőcnek, aki korábban itt is írta, hogy tudna segíteni. Van egy rakat tv-s ismerőse, így komolyan előre tudná lendíteni a magyar DVD megjelenést. Mikor utoljára kérdeztem tőle (pár hete lehetett... nem om mikor), hogy hogyan állnak a dolog, azt válaszolta, hogy még vár a találkozóval, mert most költözik valamelyik tv adó új helyre. Konkrétumokra nem emlékszem (éljenek a feledékenyek).

A lényeg az, hogy valami elindult és reméljük, hogy a sok erőfeszítés végül jó irányba fogja sodorni a magyar megjelenést.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!