Keresés

Részletes keresés

kirumiru Creative Commons License 2003.11.07 0 0 425
efenyak:
En mar kifizettem a modositasi dijat es a hitelszerzodest marcius 6-n irtam ala.

De a keszrejelentes nincs szerintem osszefuggesben a muszaki modositas dijaval, legfeljebb annak csak kesobb adjak at.
Vagy nektek az egesz szinten egyszerre lesz az atadas?

Előzmény: efenyak (424)
efenyak Creative Commons License 2003.11.07 0 0 424
kirumiru:

A szerzodest kb. Majus kornyeken irtam ala az OTP - nel. Pontosan most nem tudom megmondani, de majd megnezem otthon pontosan, es megirom.

Azt is halottam hogy nem mindenki fizette ki meg a modositasi dijakat, ekkor ugye egy feltetel nem tud teljesulni egy szinten.

Előzmény: kirumiru (423)
kirumiru Creative Commons License 2003.11.07 0 0 423
efenyak:
Mikor kototted meg a hitelszerzodest? Tehat a kozikoratot mikor irtatok ala?
Most akkor az OTP-tol is fugg megis es jo lenne megtudni hogy mi alapjan fizet.

oh, de irigyellek, meg szerintem itt mindenki. :-) Tudom nem szep dolog, de akkor is! ;-)

Előzmény: efenyak (421)
kirumiru Creative Commons License 2003.11.07 0 0 422
ez furcsa nekem is. A muszaki atadaskor az elso 3 (vagy 5) kozott voltak Koztetek szoval kb elegge az elejen es az 5-ik emeletrol en voltam az elso az egesz utemben.
Akkor tetszett a sorrend, mert volt benne logika. Elso sorrend: lepcsohaz, ezen belul emelet ezert lehetett az hogy szinte akkor vettem at amikor valami az M. lph masodikan.

Viszont lehet hogy az az egyetlen szint amelyiknel minden lakasnal a javitasok elkeszultek? Remelem nincsenek problemas ugyfelek aki azt is feliratjak hogy nincs turorudi a hutoben.
Azert vigasztalasul hogy nem volt se suto, se fozolap, se ajtok a konyhaszekrenyen es ennek ellenere atvettem igy azert viszonylag az elejere vennenek. Szerintem a suto + fozolap erosen befolyasolja a lakhatosagot. Ja es ha nem veszem at akkor ezzel az egesz szint birtokbaadasat kitolnam... Most furdalna a lelkiismeretemet hogy masnak keresztbe tennek.

Remelem hogy azok akik most jelenleg kulfoldon elnek nem az en szintemen vasaroltak!

sutre:
Ez a szint keszrejelentese lepcsohazakra vonatkozik vagy az egesz utemre egyszerre?

Az Angyalfoldi helyeben en a forumosoknak adnam at eloszor hogy "jokat" irjanak roluk itt a forumba...
LOGIKAT akarok! Na meg idopontokat. Ez is furcsa penteken szolnak hogy hetfonn reggel atadas. A muszaki atadasnal sokkal hamarabb szoltak.

Előzmény: sutre (420)
efenyak Creative Commons License 2003.11.07 0 0 421
Hello.

Hitelt vettem fel en is. Ugyhogy ez csak egy tenyezo lehet, azt nem tudom hogy szamit e. Mondtak hogy szintenkent adjak at, ( nem lentrol felfele sorban, ugyhogy az R lep., 4 em. valoszinuleg elsokkent vehetik at a lakasokat ). Ami mindenkepp kell az hogy az OTP utlja az utolso reszletet( nem mindenkinek egyszerre utalja), a modositasi dij ki legyen fizetve, a kert javitasok el legyenek vegezve. Ha mindez megvan az osszes lakasnal egy szinten akkor jo.
Ha tobb szint megfelel ennek a kovetelmenynek, akkor nem tudom milyen kriterium szerint valasztanak a szintek kozott.

En igy ertettem hogy mukodik a dolg, lehet hogy nem tokeletesen.

Persze, majd csinalok kepeket.

ervin.

Előzmény: kirumiru (419)
sutre Creative Commons License 2003.11.07 0 0 420
Gratula!!!

De ez elég érdekes!
Én ma beszéltem az ügyintézőnkkel, és ő azt mondta, hogy ha egy szinten elvégezték a javításokat, akkor megvan a szint készrejelentése, akkor hívják az ügyfelet.
Ja meg akkor ha befizette a műszaki módosítást, (mi azt a műszaki módosítás után egy héten belül kifizettük)
Plusz még azt is mondta, hogy a javítássokkal alulról felfele haladnak, úgyhogy az alsóbb lakásokat adják át előbb.
Nekünk az "jósolta", hogy jövő héten valszeg fog hívni az ügyintéző, hogy egyeztessünk időpontot, hogy azután hét, vagy az azután következő héten vehetjük át a kulcsot, ez ha jól számolom ez két, vagy három hét.
Na már most ha alulról mennek felfelé elvileg, akkor hogy lehet, hogy míg te az R IV -en vagy, mi meg a III, és neked már átadják, nekem meg ki tudja mikor!

Na ez nekem magas, de eléggé bosszant, hogy ekkora kavar van, hogy mondanak mindenfélét, például a műszaki átadáskor azt, hogy a műszaki átadás sorrendjében, aztán azt, hogy az OTP-től függ (ez mára már nem így van) a javítás elkészültével, hogy lépcsőházanként.

Ebbe nincsen semmi logika.

Előzmény: efenyak (418)
kirumiru Creative Commons License 2003.11.07 0 0 419
efenyak:
Ahhhhh! Tok jo! Majd csinaljal sok kepet a hazrol, lepcsohaz meg ilyenek. Na meg a feelinget ird le legyszi. :-)
Egy indiszkret kerdes:
hitelbol vetted vagy sajat erobol?

En az utobbira tippelek, mert szerintem nekik adjak at elobb...

Előzmény: efenyak (418)
efenyak Creative Commons License 2003.11.07 0 0 418
sziasztok,
Hetfon reggel atvehetem a kulcsokat a lakashoz,
ugy nez ki en leszek az elso.

Remelem nektek is gyorsan osszejon.

:)))

ervin

kirumiru Creative Commons License 2003.11.05 0 0 417
Hali!

a kepek engem is erdekelnenek. ha nem tudod elkuldeni akkor csak adj "engdelyt" sutrenak hogy elkuldje nekem. :-))
koszi...

Előzmény: Andras17 (415)
sutre Creative Commons License 2003.11.04 0 0 416
en szivesen megneznem a lakasotokat!
sutre@freemail.hu
Előzmény: Andras17 (415)
Andras17 Creative Commons License 2003.11.04 0 0 415
Sziasztok, és köszi az érdeklődést.
A lakás szép, parketta rendben más nem feltétlen (konyhaszekrény, radiátor, kiállások festés stb..) Kulcsátvétel nem azonos sorrendben megy, de hogy hogyan azt nem tudom. Fényképet e-maiben tudok küldeni, mert bár technologiai cégnél dolgozok de 10k/s a max sebesség és fél nap lenne feltölteni. Ha valakit nagyon érdekel annak mailben tudok küldeni.
vlucas Creative Commons License 2003.11.04 0 0 414
Ne offoljunk kérem, ne offoljunk! :))))))

Puszi

Előzmény: sutre (413)
sutre Creative Commons License 2003.11.04 0 0 413
Szia Drágám!Úgy látom megel?ztél!
Puszi
Előzmény: vlucas (411)
sutre Creative Commons License 2003.11.04 0 0 412
Ha decemberi költözés van nektek el?re beütemezve, akkor szépen meg kell az Angyalföldit kérni, hogy ez a helyzet állt el?, és ti szeretnétek ha még novemberben beköltözhetnétek. Szerintem rugalmasak ilyen szempontból.
Tudom ez nem vigasztal, de nekünk már szept 12-t?l megsz?nt az albérletünk, és azóta elég érdekesen élünk.
Dunaharasztira leköltöztünk egy darab b?r?ndel, meg egy számítógéppel, de az összes létez? cuccunk egy barátunkál van, akit rendszeresen zaklatunk, hogy vagy hozunk, vagy viszünk valamit.

És tényleg a m?szaki átadás milyen volt? szép lett a lakásotok?
Fényképet teszel fel?

Előzmény: Andras17 (406)
vlucas Creative Commons License 2003.11.04 0 0 411
Hali!

A lakásról mesélhetnél valamit! Hibák? Parketta rendben? Fényképek?

Lucas

Előzmény: Andras17 (406)
sutre Creative Commons License 2003.11.04 0 0 410
És milyen autómata?
Legalább OTP-s?
(ha már az egész háznak van folyószámlája az OTP-nél a hitel miatt)
Előzmény: kroll (408)
kroll Creative Commons License 2003.11.03 0 0 409
Szóval akkor november 10-vel eldördül a startpisztoly.
Előzmény: kirumiru (407)
kroll Creative Commons License 2003.11.03 0 0 408
Én is kaptam egy ilyen levelet. Remélem hogy a műszaki átadások sorrendje határozza meg a birtokbaadásokét is.

Egyébként ma jártam a HÁZ-nál. A Pap Károly utca felöli oldalon a kerítéseket teljesen elbontották, a járda is kész van. Az O lph.-nál van egy bankautomata is.

Előzmény: kirumiru (407)
kirumiru Creative Commons License 2003.11.03 0 0 407
sziasztok!

En kaptam egy levelet ma az Angyalfolditol, hogy November 10-n kezdik atadni a lakasokat es hogy majd telefonon jeletkeznek idopont egyeztetesre.

Oktober 27-rol irt valamit, meg a hasznalatbaveteli engedelyrol, de sajnos nem lattam a levelet -> csak felolvastak. :-)

Előzmény: cognorob (405)
Andras17 Creative Commons License 2003.11.03 0 0 406
Ezt az infot már én is tudtam a múlt héten (mármint hogy nem kell OTP-re várni), ettől függetlenül nem vagyok nyugodt, mert mi vettük át utoljára a lakást, az albérlet megszűnt nov 30-al, de hogy kulcsot mikor kapok azt nem tudom :-((
Előzmény: cognorob (405)
cognorob Creative Commons License 2003.11.03 0 0 405
Hali emberek asszem jo hirem van OTP-s ugyben.

Ma reggeli Angyalfoldi allaspont, hogy mivel JOGEROS hasznalatbaveteli engedely nincs csak nem jogeros (es ez kene az OTP-s utolso reszlet kuldesehez) ezert a birtokbaadasnak NEM lesz feltetele, hogy az OTP is utalja az ucso reszletet!!!
Ez igen bolcs dontesnek tunik, es jo hirnek is!
Persze a muszaki modositas aranak befizetese tovabbra is szukseges...

A napokban elkezdik hivogatni az embereket!
Adios,
Rob

Előzmény: sutre (400)
sutre Creative Commons License 2003.10.31 0 0 404
Hype:
A tegnapi összejövetelt természetesen meg kell ismételni, egy pár héten belül! Remélhet?leg akkor már nem kell tízkor elindulni, hogy elérjük az utsó HÉV-et.
Akkor talán megérjük, hogy nem te leszel az utolsó aki elhagyja a csata színhelyét.

Előzmény: hype78 (402)
efenyak Creative Commons License 2003.10.31 0 0 403
Koszi,
a lakasom az R 4 emelet,4 -es.
Keszitettem ma delelott par kepet.
Felteszem a http://kep.tar.hu/rfekete/ helyre.

ervin

Előzmény: kirumiru (398)
hype78 Creative Commons License 2003.10.31 0 0 402
Sziasztok,

Szerintem se rossz a hely és a tulaj is korrektnak tűnik. Egész gyorsan hazaértem, alig kellett várni az éjszakai buszokra.

Előzmény: efenyak (396)
kirumiru Creative Commons License 2003.10.31 0 0 401
Egyebkent gondolkodtam, hogy miert is 12 lakast adnak at csak naponta.
Kezenfekvo a valasz.

Azert mert biztos adnak egy uveg pezsgot a lakashoz es azt az ertekesitovel es az epitesvezeto es/vagy a Angyalfoldi RT vezerigazgatojaval fogyasztunk el. Es 12 alkalom utan mar eleg reszegek lennenek ahhoz hogy atadjak a lakast. :-))
en a felszaraz pezsgot szeretem...

sutre Creative Commons License 2003.10.31 0 0 400
Nekünk sem lesz beépített, úgyhogy már ketten vagyunk, azaz hárman, mert Hype sem kért beépített h?t?t.
Előzmény: kirumiru (398)
sutre Creative Commons License 2003.10.31 0 0 399
Mi két óra alatt értünk haza, úgyhogy hipp-hopp éjfélre otthon is voltunk...
Megnéztem a képeket. Szép.
Előzmény: efenyak (397)
kirumiru Creative Commons License 2003.10.31 0 0 398
efenyak:
Szepek a kepek. Na meg a lakas is! :-)
Rajtam kivul mindenkinek beepitett hutoje lesz?
kezdem kisebbsegben erezni magam...

Melyik lepcsohaz, melyik emeleten vagy?

Előzmény: efenyak (397)
efenyak Creative Commons License 2003.10.31 0 0 397
latom tudok irni en is,
itt vannak egy kicsit megkesve a mszki atvetelrol keszult fotok: http://kep.tar.hu/rfekete
efenyak Creative Commons License 2003.10.31 0 0 396
kellemes sorozes volt, remelem Hype gyorsan hazaert.

efenyak

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!