Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 458

elpanírozták "

 

Höhö!
Nem kirántott húst sütöttek, hanem a terepet planírozták el.:)

Előzmény: Émile (432)
hétdiplomás hétnyelvű Creative Commons License 2016.11.17 0 0 457

legalább a hirdetését linkeld be ide.

Előzmény: püfffneki (442)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 456

Bizony.

Előzmény: arnyekxxx (454)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 455

neked nem is kell ideirnod, hogy mit nem értesz, hiszen általában semmit.

 

viszont amit te előadsz az annyi ellentmondást tartalmaz, hogy az értelmezése nem feltétlen könnyű feladat. Szóval igen, ha a tanár összevissza hablatyol akkor nem a diák a hülye ha nem érti.

Előzmény: püfffneki (451)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 454

lusta is, buta is, gyáva is, micsoda halmozottan hátrányos helyzet...

Előzmény: püfffneki (450)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 453

te ha jól látom a kispadról szövegelsz :)

Előzmény: püfffneki (452)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 452

Eccerre csak 1 labdával játszanak a pályán.

 

Előbb az üres temetőkről szövegeltél.

Előzmény: Törölt nick (449)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 451

Én nem írnám ide, hogy nem értem, azt ami annyira eccerű, hogy nem is szorul magyarázatra.

Vagy tán nem azt akarod ezzel sugallni, hogyha a nebuló nem érti akkor a tanár a hibás?

Előzmény: arnyekxxx (447)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 450

Gyáva.

Előzmény: arnyekxxx (448)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 449

Miért lenne lózung?

Tajgetosz szépen megoldotta a természetes kiválasztódást annó.

Ma meg Clint Eastwoodal élve puhapöcs generáció él a bolygón.

Előzmény: püfffneki (446)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 448

mindig megjegyezte,hogy üresek a temetők.

 

ne cukkold már szegényt, tudod, hogy erről álmodozik, csak egy kötelet venni is lusta

Előzmény: Törölt nick (443)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 447

Nem értem, szóval annyira ocsmány a házad, hogy titkolni kell a kinézetét de azért jó pénzért szeretnéd eladni?

 

vagy mi van?

Előzmény: püfffneki (442)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 446

De egyáltalán nem volt igaza, bármilyen kemény is volt, a temetők nem üresek.

Ez csak lózung.

Előzmény: Törölt nick (443)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 445

Bizonyos helyeken, és bizonyos nagyságú ingatlanok nem kellenek.

 

magamat idézném, mert láthatóan a szövegértésben is legalább akkora kihívással küzdesz mint a szorgalomban:

 

csak a megfelelő árat kell hozzá megtalálni.

Előzmény: püfffneki (440)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.17 0 0 444

Nem hiába mondják, hogy aki sír, attól el kell venni....

 

 

Előzmény: püfffneki (441)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 443

Általában a változó kor utáni elvált,özvegy hölgyek 'jószokása' a sajnáltatom magamat.

Erre minden hímivarú egyed totális közönnyel szokott érezni.

 

szegény apám isten nyugosztalja amikor ezekkel a 'sajnáltatom magam' tipusú egyedekkel összefutott mindig megjegyezte,hogy üresek a temetők.

 

Tudom kemény sorok ezek,de az élet kegyetlen.

Előzmény: püfffneki (441)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 442

Ez legyen elég és ne akarj még képet is.

 

Előzmény: arnyekxxx (436)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 441

Nehogy azt hidd hogy nem mindenki ilyen.

Egy ismerős aki anyagilag sokkal jobban áll mint én, ha összefutunk mindig tele van panasszal.

Múlt héten a gyerek volt beteg, most neki fáj a torka.

Nem emléxem rá hogy bármikor is kedves élményt megosztott volna velem, és nem magát sajnáltatta volna.

Előzmény: Mantis Screamer (431)
püfffneki Creative Commons License 2016.11.17 0 0 440

Állítasz valamit mindenféle bizonyíték nélkül.

Legalább fél millió üres ingatlan volt 2011 ben a népszámláláskor olvastam.

Bizonyos helyeken, és bizonyos nagyságú ingatlanok nem kellenek.

 

A de biztos után is elkelne némi magyarázat.

 

 

Előzmény: arnyekxxx (435)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 439

akár abban is ki lehet próbálni mekkora élmény :)

Előzmény: Törölt nick (438)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 438

meglepődnék ha lenne a balkonládán túl földje.

Előzmény: arnyekxxx (437)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 1 437

Ha geci lennék azt kívánnám, hogy kezdd el felásni a kertedet amit korábban egy régészet-támogató töltött fel. Megvan annak a varázsa amikor csákánnyal kell virágot ültetni mert az ásó kicsorbul a földben.

Előzmény: Émile (432)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 436

És pláne nem akarom a nyomoromat az interneten látni, ami mint tudjuk nem felejt:(

 

fura, nézd mit találtam az interneten:

 

Beázunk és egyéb bajok

Nyitotta: püfffneki, 2016.08.12 08:23 | Hozzászólások: 437 | Hozzászólók: 34

Mottó: sosem akartam kertes házat, pláne nem ekkorát, és főképp nem ilyen rondát , és mégis van.

Előzmény: püfffneki (419)
arnyekxxx Creative Commons License 2016.11.17 0 0 435

Nagyon könnyű mindent ami a fülednek nem tetszik azt a rívás kategóriájába besuvasztani.

 

Könnyű de ettől függetlenül amit te művelsz az netto rinya. Kifizetted már a 2500-at a futárnak a 25kiló fagyálló ragasztóért vagy ennyit se ér problémád megoldása mert a rinyálás jobb?

 

és aki nagyon kreatív, bevállalós, az  nem biztos, hogy hasznosabb,  mint a lusták.

 

De biztos.

 

a másik, hogy miért is nem akar elkelni  a ház, vagyis a hibái felsorolása.

 

Hibái minden háznak vannak, mindent el lehet adni, csak a megfelelő árat kell hozzá megtalálni.

Előzmény: püfffneki (415)
Törölt nick Creative Commons License 2016.11.17 0 0 434

azért egy városban természetes amit írsz.

Én nemzeti parkban élek,itt nem tolhatod le a sittet meg a lakóház romját.

A régészet nyilván érdekes de mint irtam én megszenvedek az itthoni 3300nm kertemmel mert az előző tulajdonos felelőtlen puhapöcs volt.

Előzmény: Émile (432)
Ganajtúró bogaracska Creative Commons License 2016.11.17 0 0 433

50 éve, mióta itt élek már én is töltögettem vagy 40 cm!  A jövő kutatóinak..!

Előzmény: Émile (432)
Émile Creative Commons License 2016.11.17 0 0 432

Évezredeken át 'primitív' emberek éltek bizonyos tájakon.

 

 Vannak ezer  vagy többezer éves városok, amelyek  több métert is nőttek.

 Laktak a házban  60 -130 évig  elbontották- összedőlt,  elpanírozták és a helyükön újakat építettek.

 

 

A régészek legnagyobb örömére.

Mert ők  most áskálhatnak.

Előzmény: Törölt nick (424)
Mantis Screamer Creative Commons License 2016.11.17 0 1 431

:)))

 

de itt azért többről van szó

mintha direkt szórakoztatni akarna minket, akkor is vágyik a figyelemre amikor tudja, itt már senki sem sajnálja mert egyáltalán nem érdemli meg, inkább kinevetjük

nem gonoszságból hanem mert tényleg ez jár neki

de neki ez is több mint a semmi

Előzmény: ásítósmacska (430)
ásítósmacska Creative Commons License 2016.11.17 0 0 430

http://www.lelkititkaink.hu/onismeret_panaszkodas_pszichologia.html

 

Panaszkodás az, ami öncélú, mert bármennyit próbálunk is segíteni a panaszkodó embernek, ő minden megoldási javaslatot hárít, és páratlanul leleményes a kifogások gyártásában. A panaszkodó ember áldozatnak érzi magát, hiszen a panaszkodásban nincs cselekvés, nincs aktivitás, ami előre vihetné az ügyet a megoldások felé. A panaszkodó ember megelégszik azzal, hogy sajnálgatják, szörnyülködnek a nehézségein, s kedvére szenvedhet. A notórius panaszkodó akkor érzi jól magát, amikor nem érzi jól magát.

Mert a panaszkodó ember figyelmet akar, szeretetet, megbecsülést. S mivel úgy érzi, hogy ezeket nem kapja meg, szorong. Bizonytalan önmagában, és meg akarja láttatni, hogy segítségre, megértésre, támogatásra szorul.

 

 

 

100%-osan találó leírás. :)

Törölt nick Creative Commons License 2016.11.16 0 0 429

De te nem is akarod eladni. Csak fantáziálsz és panaszkodsz.

Előzmény: püfffneki (427)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!