Keresés

Részletes keresés

zf Creative Commons License 2008.11.15 0 0 661
Igen, köszi az érdeklődést. Egyre kisebb a seb a hátán, meglepően gyorsan gyógyul. A szélén már a szőr is kezd visszanőni neki. Reményteljes volt, hogy már a kórházban is azt mondták, túl fogja élni. A gyerekem nagyon a szívére vette volna ha nem így lett volna. Üdv!
Előzmény: Crazyworld (660)
Crazyworld Creative Commons License 2008.11.15 0 0 660
Mi a helyzet? Jobban avgytok már? Él még szegényke? :S
Előzmény: zf (659)
zf Creative Commons License 2008.11.11 0 0 659
Köszi, ezt próbáltuk mi is, de az egér ma délutánra gyakorlatilag leskalpolta magáról a sérült részt, kórház lett a vége.
Előzmény: Crazyworld (657)
Crazyworld Creative Commons License 2008.11.09 0 0 658

Akar valaki egeret fésülni? :D

 

Megszületett az első angóra almunk! 12 egérkéből mind a 12 angóra lett! :) Elvileg 6 fiú, 6 lány. Íme egy kis ízelítő:

 

 

 

 

Crazyworld Creative Commons License 2008.11.09 0 0 657

Uh, ez elég csúnya. Valszeg nem is fog egykönnyen elmúlni. Rendesen le kéne Betadine-ozni! Figyeld, hogy nem gennyesedik-e, vagy nem dagad-e meg. Ha igen, akkor irány a doki, mert kelleni fog egy kis antibiotikum! Jobbulást! (ezért nem tartok együtt hímeket)

Előzmény: zf (656)
zf Creative Commons License 2008.11.09 0 0 656
Sziasztok!

Lenne 1 kérdésem felétek: a 3 egerünk egyikének ilyen furcsa lett a hátán a szőr, egy nagy bunyózás után, miközben elvesztette alfahím titulusát. Egyébként eszik, iszik, virgonc, csak ez nem akar elmúlni a hátáról.
csepelyedina Creative Commons License 2008.10.29 0 0 655

Sziasztok!

 

Sundevall-futóegereket vásárolnék, két kis nőstényt, kézhez szokottakat, 8-9 hetesnél nem idősebbet! Ha valakinek van, kérem írjon már nekem erre a mail-re: csepelye@gmail.com (Nyíregyházi vagyok. Környékre elmegyek kocsival értük szívesen.)

 

KÖSZÖNÖM!!!

Vihar85 Creative Commons License 2008.09.23 0 0 654

Sziasztok!

 

Egeret vennék, tenyésztésre!!

Ricanta Creative Commons License 2008.09.10 0 0 653

Eladó hosszúszőrű (sima és szatén)-, szatén-, foltos és színes egerek!

Képek a hosszúszőrűekről:

 

 

 

Érdeklődni:

E-mail/Msn: ricanta@gmail.com

Telefon: 06 20 99 23 556

Web: http://ricanta.gportal.hu

 

Crazyworld Creative Commons License 2008.09.05 0 0 652
Crazyworld Creative Commons License 2008.08.16 0 0 651

Előszöris az ekkora méretű terrárium éppen csak elégséges két hím egérkének. Ha módodban áll, akkor vegyél nekik egy kicsit nagyobb helyet! :)

 

kaja: A rágcsálóeleség jó, a zöldség, gyümölcs jó, emellett kéne még adni nekik száraz macskatápot fehérjepótlás gyanánt.

 

játék: Az egérnek a rágás a játék! :P Nem kell nekik spéci hintaágy, szőke nők és jakuzzi! Inkább tegyél be nekik egy jó méretes faágat. :) Ha akad a környéken fűzfa, vagy mogyoró, akkor az lenne a legideálisabb. Had rágjanak kedvükre.

Ilyen nyári melegben én még fagyasztott halat is szoktam adni. Nagyon szeretik, hűti körülöttük a levegőt, és jó erősen kell rágni, emiatt élvezik is. :) Szerencsére nem tudnak olyan nagy falatokat harapni, hogy megfázzanak. Pl horgászboltban tudsz venni apró csalihalakat fagyasztva. Ezek olyan 10-15 centisek, de akadnak ennél kisebbek is. Próbáld ki egyszer! :)

 

szőrrágás: Ha csak csiporászik, akkor semmi baj, csak tudatja a "mosdató" a "mosdatottal", hogy ő a főnök. :) Ez amolyan barátias hatalmiharc, nem kell vele törődnöd. Viszont avval igen, hogy nem emiatt hullik a szőre! Több, mint valószínű, hogy valamiféle betegség lesz, talán gomba, vagy rüh. Amint időd engedi, vidd el őket dokihoz. Igen, mindkettőt! Mert ha ez betegség, vagy élősködő, akkor a másikat is kezelni kell majd.

 

Ui: persze, hogy próbálok segíteni! :) Hiszen ezért nyitottam ezt a topikot! Mellesleg mutathatnál róluk pár fotót is! Szívesen megnézném őket. :) Egy 2éves egérke már igencsak öregnek számít.

 

 

Bemutatom a legújabb szerzeményemet, egy fejfoltos ezüstaguti otter hímet. Neki keresek most ezüst szatén lányt! :)
Előzmény: Anastajah (650)
Anastajah Creative Commons License 2008.08.13 0 0 650
Kétéves fiúegerek, kezdettől fogva együtt laknak egy kb 30*40-es terráriumban. Rágcsálóeleséget esznek + gyümölcs- zöldség ami van. A lányom kapta őket, aztán elég hamar rájuk unt, úgyhogy mostanában leginkább én foglalkozom velük . /Már amennyi időm van , sajnos nem túl sok. / Játékokat szoktam berakni nekik de pár nap után szétrágják a házilag fabrikált hintákat meg mászókákat.

Ez a szőrtépés nem tűnik verekedésnek , inkább úgy látszik mintha az egyik mosdatná (?) a másikat, az meg közben cincog -és látszólag tűri. Lehet hogy unatkoznak?

Köszi hogy segíteni próbálsz.
Előzmény: Crazyworld (649)
Crazyworld Creative Commons License 2008.08.11 0 0 649

Szia!

 

Biztos, hogy a verekedéstől nincs szőre foltokban? Nem lehet, h vmi betegség?

Milyen neműek az egérkék? Mennyi idősek? Mióta vannak együtt? Mekkora helyen vannak? Milyen berendezéseik vannak? Mit kapnak enni? Ezek mind mind fontosak lehetnek a verekedés szempontjából.

Előzmény: Anastajah (648)
Anastajah Creative Commons License 2008.08.07 0 0 648
Sziasztok Egeresek! Mondjátok , mit tehetnék hogy ne tépjék ki egymás szőrét? Az egyik szerencsétlen tele van kopasz foltokkal. Köszi előre is!
Crazyworld Creative Commons License 2008.06.09 0 0 647
Ezt biztosan ide akartad?
Előzmény: Broken Hill kennel (646)
Broken Hill kennel Creative Commons License 2008.06.08 0 0 646
Broken Hill kennel Creative Commons License 2008.06.08 0 0 645
Ricanta Creative Commons License 2008.05.06 0 0 644
Eladó egerek: fehér egér, színes és foltos egér, szatén egér, mongol futó egér, afrikai fűegér, egyiptomi tüskéshátú egér.

Érdeklődni egész nap lehet!

E-mail/Msn: ricanta@gmail.com
Telefon: 06 20 99 23 556
Web: www.ricanta.gportal.hu
Crazyworld Creative Commons License 2008.04.24 0 0 643

Itt pedig "laboregérkék" vannak eladósorban, mint már említettem, de most hoztam képeket is róluk. :)

 

Íme:

 

Fekete fiúcska, egy pici fehér pöttyel a mellkasán. :)

A feketécske tesói, vadas lányok.

Másik alom: Fekete szemű sárga szatén (a nemében még nem vagyok biztos...)

Fekete szemű sárga

Fekete szemű sárga

Fekete tan

Véregér Creative Commons License 2008.04.24 0 0 642
Van 4 db eladó afrikai törpeegerem. Mind a négy hím, összeszokott csapat.




Biztosan láttál már kék patkányt, csak ezüstnek cimkézték. Szép meg minden ez az ezüst, csak éppen a szín neve minden más nyelven kék, az ezüst meg egy másik színt jelent, így nem szerencsés erre használni.

Ja, meg ha érdekel valakit, ma láttam a kiveszett japán táncolókat a westendben.

Ricanta Creative Commons License 2008.04.24 0 0 641

Folyamatosan van eladó:

 

- Rágcsálóeleség (kukorica, táp, napraforgó, búza és árpa): 350Ft/kg

 

- Lucerna: 250Ft/kg

 

- Forgács: 12Ft/liter

 

Crazyworld Creative Commons License 2008.04.21 0 0 640

Szerető gazdinak eladó:

 

Egy maréknyi vadas egérke! :) Nagyon szelídek, aranyosak, még babák (7 hetesek múltak).

 

Valamint hamarosan leválasztásra kerülő feketesezmű! vörös kisegerek.

Pötyike83 Creative Commons License 2008.04.05 0 0 639
Ezt sajnos be kell látnom, hogy valóban így van. Patkány...?! Itt szinte nem is lehet kapni. A miénk most ellett le (16 kicsi), de az állatkereskedésben azt mondták ne vigyük be, inkább felírja a számunkat az esetleges érdeklődőknek...
Kék patkány? Ez tök' jó! Még nem is hallottam olyanról. :)
Előzmény: Véregér (631)
Véregér Creative Commons License 2008.04.04 0 0 638
Nem, csak átmenetileg szállásolom őket :)
Előzmény: kis füli (633)
adam182 Creative Commons License 2008.04.03 0 0 637
sportos egereinkről egy hosszabb videó:)

link
Showhajtas Creative Commons License 2008.04.03 0 0 636
Köszi a választ. Igen, a malacoknál tudom, de eddig nekem se volt ilyen állatom. :S Amúgy tök jó fej kisállat. :) Igaz, főleg éjszaka él (most), de olyan feje van, ami haláli aranyos!!! Én mindenkinek csak ajánlani tudom!
Előzmény: kis füli (635)
kis füli Creative Commons License 2008.04.03 0 0 635
hát, lehet, hogy nem tetszik neki.. mert pl. ha a tengerimalacok rezegnek akkor félnek meg nem tetszik nekik az amit csinálnak velük.
de nem tudom pontosan, nekem nincs zsirfarkúm:)
Előzmény: Showhajtas (634)
Showhajtas Creative Commons License 2008.04.03 0 0 634
Hali egeresek!

Van egy zsíregerem. Elkezdtem simogatni a fejét, de volt hogy simogatás nélkül csinálta ezt: elkezdett berregni, és az egész teste berezonált, mintha a fogát csikorgatta volna, és "doromboló" hangot adott ki. Patkányoknál asszem a "jól érzem magam"-at jelenti, de vajon nála mit jelenthet? Stresszes?
kis füli Creative Commons License 2008.04.03 0 0 633
Tied?:))
Előzmény: Véregér (632)
Véregér Creative Commons License 2008.04.03 0 0 632

 

Egy álmatag zsírfarkú egér.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!