Keresés

Részletes keresés

Giovanna Creative Commons License 2006.08.27 0 0 34
Már játszható a demo. Nagyon cool.
Giovanna Creative Commons License 2006.08.26 0 0 33
Szia!

Szeptember 12- én jelenik meg.
Előzmény: Rokakoma (32)
Rokakoma Creative Commons License 2006.08.22 0 0 32

Hello,

Ez még aktuális?

Végigjátszottam a Farao-t, Zeust, Posseidont, meg a felkelő napot, várok már valami újat.

 

CIII jó kis játék volt. A többi már kicsit elvesztette a varázsát, az útblokkok miatt.

 

Előzmény: Tomeck (21)
Wác Creative Commons License 2006.04.11 0 0 31
Érdekes, nálam mindig elvitték a barakkba. Nálam az étel kiosztással volt többször is gond!
Előzmény: bmisi68 (29)
Tomeck Creative Commons License 2006.02.07 0 0 30

van a barakkban 2 db weapon?

Előzmény: bmisi68 (29)
bmisi68 Creative Commons License 2006.02.05 0 0 29
mident úgy van ahogy írtad, de mégsem kerülnek a barrakkba azok a fránya pajzsok... :(
a Warehouse-ban ott csillognak-villognak a kis pirosok, de csak eladni tudom őket..
Tomeck Creative Commons License 2006.02.05 0 0 28

ha ossze van kotve uttal a raktarad es a barakkod, es van eleg munkaero mind2 epuletben, akkor a raktar szallitomunkasa atszallitja automatikusan

ja, akkor se viszi at, ha beallitottad a gazdasagi ablakban, hogy "stockpiling"

Előzmény: bmisi68 (27)
bmisi68 Creative Commons License 2006.02.05 0 0 27
sziasztok..
most leltem meg ezt a játékot és elég jó, de nem tudom, hogy hogyan kell a barakkba fegyvereket juttatni..
így nem tudok légiósokat készíteni... barakk van, akadémia van, fort van, fegyverek a raktárban vannak.. de hogyan jutnak innen el..??
Wác Creative Commons License 2005.10.01 0 0 26
Ez egy nagyon jó játék volt, kiváncsi leszek a 4-re :-)
Giovanna Creative Commons License 2005.09.11 0 0 25
Nagyon csinos!!!!

Előzmény: Tomeck (24)
Tomeck Creative Commons License 2005.09.10 0 0 24
Giovanna Creative Commons License 2005.09.10 0 0 23
Már éppen ideje lesz !!
Előzmény: Tomeck (21)
seabeast Creative Commons License 2005.09.09 0 0 22
Nagyon fasza lesz!
Előzmény: Tomeck (21)
Tomeck Creative Commons License 2005.09.01 0 0 21
bejelentettek a caesar IV 2006 oszi megjeleneset
Norad2 Creative Commons License 2001.02.10 0 0 20
Hát akkor én is beszállok az eszmecserébe, ha megengeditek:)
Mint régi Caesar-os rajongó van egy kis tapasztalatom, a játék terén. Egyszer volt egy 45000 fős városom (Ez nem kamu), amit azóta se tudok összehozni, pedig milyen szép volt..:)
Nekem is a munkaerőproblémáim vannak.
Eleinte túl kevés a munkahely, utána meg alig akad munkás a városban. Erre jó megoldás, hogy a város egyes helyein elzárjuk a vizet. Erre egy csomóan elköltöznek. Ezután újra megnyitjuk a csapokat, és a frissen betelepülő munkások serege fog ellepni minket.
A másik probléma az alulemlített unalmasság. Valóban: Ha már napok óta tökéletes a városunk, és a barbárok két légióst tudnak leverni maximum, az már baromira unalmas...
Tamás Creative Commons License 2001.02.06 0 0 19
Megmondtam. :-)))))
Előzmény: safi (18)
safi Creative Commons License 2001.02.06 0 0 18
Dehogynem vagy 20-at ugrott, es ettol kezdve ha minuszba kerultem mar nem is ugralt a csaszar. Sot mar ajandekokat sem kert.
Előzmény: Tamás (17)
Tamás Creative Commons License 2001.02.05 0 0 17
:-) Ez nagyon jó, biztos jól megijedtek. :-) A császárszeret-ratinged nem ment fel utána?
Előzmény: safi (16)
safi Creative Commons License 2001.02.05 0 0 16
Felduhitettem a csaszart azzal hogy allandoan minuszban voltam, erre kijelentette hogy kuldi a legiokat.
Legiok megjelentek, szamszerint ketto, altak a falak elott es neztek a vedoket, majd harom honap mulva kijelentette a vezeruk hogy valami surgos dolguk akadt es most elmennek.

Ennyit a csaszar haragjarol, bizonyos esetekben eleg baratsagos ez a harag.

J-MAN Creative Commons License 2001.02.04 0 0 15
Jé, még kellemes meglepetésekkel is találkozik itt az ember. Bár nem mai gyerek a game, de kategóriájában SZVSZ még mindíg a legjobb. Kihívás, történelem, hangulat; mind megtalálható.
Garnett Creative Commons License 2001.02.03 0 0 14
Töltsd le a Caesar3.com-ról az 1.1-es updatet, mert annál ki lehet kapcsolni az isteneket. Meg lehet állítani a játék nehézségén is.(Értem ezalatt, hogy pl. very easy-n nincs pestis, stb...)
Előzmény: Tamás (13)
Tamás Creative Commons License 2001.01.11 0 0 13
Ki lehet kapcsolni az isteneket??? Hehe, ezt nem is tudtam. Bár nekem nem sokat zavartak. Neptun pl. éjjel-nappal dühöngött, de hát nem volt túl ijesztő Franciao. közepén. :-))))))
Előzmény: Manny Calavera (11)
Tamás Creative Commons License 2001.01.11 0 0 12
Érdemes megpróbálni. Én nagyot röhögtem, amikor elkezdett csicskulni. :-))) Kár, hogy nem lehetett átmenni offenzívba, aztán elfoglalni Rómát is. :-)

Különösen azért értékeltem, mert valami leírásban olyasmit írtak, hogy a császárt lehetetlen legyőzni. Hát ehhez képest...

A Transport Tycoon egy klassz 1995-ös játék, közlekedési vállalatot kell irányítani...

Előzmény: tüzes fal (9)
Manny Calavera Creative Commons License 2001.01.11 0 0 11
Ha meg nehéznek gondolod, állíts a nehézségen játék közben. Én is azt csináltam, bevallom. Sőt, még az isteneket is kikapcsoltam, de így legalább meg tudtam csinálni.
:)))
Előzmény: Tamás (10)
Tamás Creative Commons License 2001.01.11 0 0 10
Annyira nem volt sok létesítmény, próbáltam minél kevesebb munkászabálót rendszeresíteni, pont hogy elég legyen. Aztán bontottam le az iparból is, amúgyis tele voltak a raktáraim, így próbáltam egy kis átcsoportosítást végrehajtani...

Most, hogy mondod, hogy ez a legnehezebb szint, lehet, hogy nekimegyek még egyszer, aztán csak végigjátszom. :-)

A polgárok meg valóban, nem igazán kedvelik, amikor ellenség masírozik a város környékén. Bár nálam, a fal mögött abszolút jól megvoltak.

Előzmény: Manny Calavera (8)
tüzes fal Creative Commons License 2001.01.11 0 0 9
Na kipróbálom ugy hogy jól elverem a császárt :)
transport tycon?
Milyen játék?
Manny Calavera Creative Commons License 2001.01.11 0 0 8
Ja, értem. Hát nekem nem volt alacsony a favor-om, csak a pénzem időnként elfogyott. Akkor tényleg kissé haragos volt. :)))
Engem az zavart, hogy amikor jött a légió, akkor az emberek egyik percről a másikra teljesen eltűntek a városból, aztán kezdhettem elölről az egészet, mert munkás híjján felrobbantak, leégtek az épületek.
Azt én is észre vettem, hogy nem nagyon kultiválja őkegyelme, ha önhatalmúlag emeled a fizudat. :)))
Ezek szerint igen sok iskolát, könyvtárat, ilyesmit építettél? Azért nem volt elég a munkásod?
Egyébként szerintem eddig ez volt a legnehezebb szint, amit írtál. Az utána lévők könnyebbnek tűnnek.
Előzmény: Tamás (6)
Tamás Creative Commons License 2001.01.11 0 0 7
Bizony lehet. :-) Az a lényeg, hogy ne nagyon vállalj fel vele nyíltszíni csatát. Építs ki egy brutális védművet (nálam ez egy vagy két tömött sor bástyát jelent ballistával), aztán csalogasd oda a seregeket. Aztán jó lesz. :-)

Multiban? Nem hiszem... és mit kéne csinálni? Egymás mellett építeni a várost? :-))) Mert a csatarész azért nagyon primitív a multihoz...

Előzmény: tüzes fal (5)
Tamás Creative Commons License 2001.01.11 0 0 6
a légió nekem nem jött, amikor a szigeteken kezdtem el a letelepedést

Nekem sem akkor, hanem amikor a császár bepöccent. Az meg nem földrajzfüggő.

az nem a császár légiója volt

De. :-) Kb. öt római légió a Róma felöl jövő úton, miután a császár közölte velem, hogy ő most engem jól le fog váltani. Szerinted ez kinek a légiója? A Hágai Nemzetközi Bíróságé? :-))) Aztán amikor levertem őket, szólt a császár, hogy ezt nem gondolta volna, most tisztel engem, és a favor rating felment vagy huszat. Nem viccelek.

a favort tudod emelni, ha ajándékokat küldözgetsz a császárnak

Ezt én is nagyon jól tudtam. Egyszerűen megfeledkeztem róla. Meg nem tetszett őfenségének a fizetésem sem, de én úgy gondoltam, jár az nekem, ha már egyszer baromi gazdag a város... :-)

ha a kajatermelésnek magas prioritást adsz

Ez rendben van, de hiába adok neki magas prioritást, 8000 körüli lakosságszámnál nem volt elég a munkás. És a kultúra rating-emet nem tudtam a szükséges szintre emelni, munkaerőhiány miatt. Tehát az élelmiszertermelésem a létező maximumon volt, de nem volt elég.

Nagyon klassz, hangulatos játék egyébként, lehet, hogy majd még előveszem, de most inkább Transport Tycoonozom. :-)))

Előzmény: Manny Calavera (4)
tüzes fal Creative Commons License 2001.01.11 0 0 5
Lehet benne szarrá verni a császárt?:)
Kipróbálom :)
Ezt lehet multiban játszani?:)
Calavera?:)
Hol is hallottam ezt, melyik játékban is?:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!