Keresés

Részletes keresés

-Korg- Creative Commons License 2005.11.13 0 0 306
Köszi szépen!
_atti Creative Commons License 2005.11.13 0 0 305
Ha a hangkártyádnak van opto bemenete, akkor azon, ha nem, akkor vonalbemeneten 1x-es sebességen átjátszod a gépre. Vagy trackenként. vagy egybe, és a gépen tördeled. Utána id3-mal megcímezed, majd Razorlame-val átkonvertálod mp3-ba.
Cca. sok óra :((
Ha MD Walkmanod van, akkor ne használj helyette mp3 playert.
Sajnos a Sony nem könnyíti meg az emberek dolgát, pedig megtehetné. Csak hát a szerzői jogok!
Előzmény: -Korg- (304)
-Korg- Creative Commons License 2005.11.13 0 0 304
Sziasztok! Lenne egy kérdésem: azt szeretném megcsinálni, ha lehet ilyet, hogy a minidiscen lévő zenéket átvinni számítógépre, majd onnan mp3 lejátszóra. Ez megoldható valahogy? Köszi!
_atti Creative Commons License 2005.11.06 0 0 303
Úgy tudom, nincs ilyen progi. Csak 1x-essebességgel megy. Ez a Sony ajándéka a szabadsághoz. :((
Előzmény: MDboi (302)
MDboi Creative Commons License 2005.11.04 0 0 302

VALAKI NEM TUD OLYAN PROGIROL ES ANNAK LETOLTHETOSÉGI HELYÉRŐL

AMIVEL A HI MDMEN LEVO FELVÉTELT WAV VAGY MP3 FÁJLOKKÁ TUDNÁM KONVERTÁLNI, ÉS ÍGY MEGSPÓROLNÁM A HANGKÁRTYÁN TÖRTÉNŐ DIGITALIZÁLÁST

AMI NAGYON IDŐIGÉNYES. 

MDboi Creative Commons License 2005.11.04 0 0 301

KISHAZÁNKBAN LEHET KAPNI HI MD LEMEZEKET.

PL A BUDAPEST JOZSEFKORUTI SZONY BOLTBAN.

2300 BA  KERUL EGY KB.

_atti Creative Commons License 2005.10.16 0 0 300
Érdekel valakit MZ-N910-es?
Az Audigy 2 NX USB-s hangkártyát tudom ajánlani. 30 ruppó alatt van, tele csatlakozóval, semmit nem szed össze a gépből mivel USB-s, 102db jel-zaj arány, 96kHz mintavételezési freki és 7.1.
invidia Creative Commons License 2005.09.17 0 0 299
illetve lehet kishazánkban kapni hi-md lemezekte?

hail...
invidia Creative Commons License 2005.09.17 0 0 298
hail!

ha az uj hi-md lejátszókra lehet majd átkonvertálás nélkül másolni mp3akat akkor ez azt jelent hogy az 1 Gb ot telemásolhatok akárhányyszor mindenféle másoláskorlát nélkül? ugyértem atracnál meg volt szabva h egy konvertet hányszor irok mdre itt nem lesz már ilyen?

thx
poschrob Creative Commons License 2005.09.05 0 0 297

hali

 

szerintetek mennyit ér manapság egy igen jó állapotú sony mz-n 710-es?

 

Robi

Yoda tanítványa Creative Commons License 2005.07.03 0 0 296
Újra írhatóak -e a HI MD lemezek ?
whitefulu Creative Commons License 2005.02.18 0 0 295

Lassan értelmét veszti a topik, hiszen az új Hi-MD modellek (MZ-RH10, MZ-RH710, MZ-RH910) képesek direktben lejátszani mp3-at is!!! VÉGRE!

Lásd a www.minidisc.org hírrovatát.

 

Wf.

cloud.strife Creative Commons License 2004.09.23 0 0 294

Pontosan azt jelenti, meg azt is, hogy 1gb tár cirka 700ft. :))

 

Ugyanúgy használható a Hi-MD, mintha egy pendrive lenne!! :) Emellett meg naggyon szépen szól!! :)

Előzmény: _cigam_ (292)
tapír Creative Commons License 2004.07.02 0 0 293

Sziasztok

 

tudnátok javasolni MD-hez valamilyen használható mikrofont? elsősorban koncertek igazi sufni-buhera rögzítéséhez????

előre is kösz!!!

Előzmény: MDboi (284)
_cigam_ Creative Commons License 2004.06.01 0 0 292
A Sony mz-nh600-assal vannak tapasztalatok?

A HiMD azt jelenti,
a. hogy mar MD-rol szamitogepre is masolhatoak a dalok?

b. hogy sima adathordozonak is hasznalhato?

cigaM

bayernmotor Creative Commons License 2004.04.03 0 0 291
ha felprofi kartyara vagysz, a DMX 6Fire tokeletes valasztas. nekem bevalt. egyebkent ismerek embereket, akik studioban Terratec-et hasznalnak (persze az EWS88MT-t es az afolottieket).

http://productsde.terratec.net/modules.php?op=modload&name=News&file=article&sid=3&mode=thread&order=0&thold=0

Előzmény: kaviat (290)
kaviat Creative Commons License 2004.04.03 0 0 290
én azt hittem drágább.. [amúgy nekem is ez az egyik álmom, majd ha nagy leszek és elpattinthatok soxor 10 rugót egy hangkártyára valami ilyesmit fogok venni]

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: bayernmotor (289)
bayernmotor Creative Commons License 2004.04.03 0 0 289
sajnos az a baj, hogy a gagyibb hangkártyák jelentős zajt szednek össze a gép belselyéből. árnyékolási, leválasztási problémák ezek. "behallatszik" maga a táp, a diszkek, rossz esetben még a ventillátorok is.

na ezert kell Terratec-et venni. es messze nem kerul 100 rugoba, 50ert mar breakoutboxos kartyat kapsz.

Előzmény: kaviat (285)
kaviat Creative Commons License 2004.04.03 0 0 288
egyrészt hajrá a jó hangkártyavételeidhez, örülök, hogy egész kis zajuakat tudtál venni, másrész igazad van, végülis csak az elvárást kell a lehetőséhekhez méretezni

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: MDboi (286)
MDboi Creative Commons License 2004.04.02 0 0 287
Minidisc hekkeléshez ért e valaki? Érdemes e csinálni? Van e tapasztalat? Help pazsálujszta!!
MDboi Creative Commons License 2004.03.26 0 0 286
Kaviat Amit irsz szerintem nem egésszen úgy van. (bocs) Meglepően sok csacsiság van ezen és a rokon topicokon leirva.
Egy 4, (Yamaha 724) és egy 5, ezer Ft-os (ensoniq audio PCI) kártyám van amelyeket 99 ben vettem. Működnek egyutt is de volt már 3 kártya is a gépemben, működött (cubassel). Tudtam felvenni pl dobot 6 sávon. A lényeg hogy más-más csippre épülő kártya legyen egymás mellett a gépben jórészt ennyi, vagy csak szerencsém voltam vásárláskor(?).
Persze hulladék hangkártya biztos létezik, neked bizti ilyen van de viszonylag normális kártya van olcsón is.
Zaj van de nem akkora mint amekkorát te irsz persze ha akarod akkor hallhatóvá teheted ha a hangkártyával erősited a felvételt. A zajt kilehet kiküszöbölni azzal ha a bemenő jel nagy és az érkező oldalon csak minimális az erősités (ha lehet a hangkártya keverőjén a poti legyen teljesen lehúzva).
Előzmény: kaviat (285)
kaviat Creative Commons License 2004.03.25 0 0 285
sajnos az a baj, hogy a gagyibb hangkártyák jelentős zajt szednek össze a gép belselyéből. árnyékolási, leválasztási problémák ezek. "behallatszik" maga a táp, a diszkek, rossz esetben még a ventillátorok is. ha jol felcsavarod a hangerőt, de nincs semmi a bemeneten, akkor hallani fogod miről beszélek. ja és a videókártyát nem is mondtam, a régebbi soundblastereknél még az egér mozgását is hallani lehet, olyan vékony kis ciripelés formályában

persze vannak olyan hangkártyák amik elég jól le vannak választva, mondjuk külső AD van rajtuk, amiket akár külön tápról is táplálnak, jó minőségü AD kovertert raknak beléjül, de ezek 60 - 80 - 100 rugóba kerülnek, ennyit az ember nem szokott kiadni otthonra egy hangkártyáért [viszont a rádiókban lehet, hogy ilyenek vannak].

.kav]4t neofittnesspop

Előzmény: MDboi (284)
MDboi Creative Commons License 2004.03.25 0 0 284
Petyus, Egyke!
Nem olyan macerás minidisc ről PC be rakni a zenét: Végy egy kisdzsekk - kisdzsekk zsinórt. Egyik vége a PC hangkártya line in be, másik pedig -ha nincs line out- a MDwalkmanon akkor a füéhallgató kimenetébe, s megfelelő hangrögzitő progival meg is van oldható persze javasolt beállitani az optimális jelszintet - MD erős jelet adjon, hangkártya minél kevesebbet erősitsen. Igaz igy le kell mennie az egész felvételnek, adat jellegű digit átvitel nem megoldott, de ez is igazán kitunő minőség ugyanaz mint egy line out jelszint. Aki mást mond nincs füle és/vagy amolyan technosnob. Számos rádió Magyarországon igy csinálja a nap mint nap műsorba kerölő riportjait. Erről ennyit.

Ha valakit érdekel hogy lehet kikerulni a Sony vagy egyéb nevetségesen drága mikrofonjainak megvásárlását, az megkérdezhet, elárulom. A 30 e Ft os mikrofonokat (föleg beszéd, és egyéb nem túl erős hangforrás igen jóminőségű felvételére)jórészt érdemes elfelejteni én asszondom.

Degeczi Creative Commons License 2004.01.24 0 0 283
"Ismét kérdezem: kinek, mikor sérült meg utoljára cd-je? Vagy, ami még fontosabb: mennyire gyakran? Halljuk!
Lehet, hogy én ultrabrutál módon óvatos vagyok ,de nekem még csak az esélye sem volt meg soha."

az a baj, h nem rajtad múlik, hanem a kedves gyártón...
ajánlott topik (csak erős idegzetűeknek)

Előzmény: GroundZero (165)
Viktorboy Creative Commons License 2003.10.04 0 0 282
SAMSUNG MCD-HM200-as típusú hordozható cd-s MP3 lejátszó eladó, dobozában.
A készülék nyeremény volt, tehát vadonatúj, garanciális.
Adapter és távvezérlős fülhallgató van hozzá, bővebbet a lenti linken találsz.
Kérlek hogy telefonon érdeklődj.

www.samsung.hu

06304458574

Viktor

Locutus Creative Commons License 2003.10.04 0 0 281
igen, a készülék + egyetlen darab kártya.
nekem egyébként 19ezerből megvolt a kütyü, bár ez inkább szerencse kérdése volt (meg utánajárásé).
és nem böhöm, pont ez az előnye a 12-centissel szemben. meg lennél lepve, hogy mennyivel kisebbnek tűnik egy normál discman-nél.
persze a memóriakártyásnál nem, de én egyelőre nem tartok ott, hogy 12ezerért vegyem meg "ugyanazt", amit 300-ért is lehet. :)
(nagyon leegyszerűsítve persze)
Előzmény: efpeter3 (280)
efpeter3 Creative Commons License 2003.10.03 0 0 280
okés válasz elfogadva:)
igen végülis az igaz,hogy nem vagy géphez kötve,meg,hogy olcsó a lemez,bár maga a készülék + kártya(25+12) lehet annyi mint maga cd mp3player.
én bizti nem udnék elviselni egy böhöm készüléket,a nadrágomon,meg tönkre menne,mert ide oda verődne.(sokat gyalogolok).
üdv

Előzmény: Locutus (279)
Locutus Creative Commons License 2003.10.03 0 0 279
egy kb 200 MB-os cdrw-t már simán megkapsz 300 (de maximum 500) ft-ért. akkor most lehet számolgatni, hogy hányat vehetsz egy 256 MB-os memóriakártya árából...
(rengeteget)
és itt van lehetőséged cserélgetni is, nem kell gépközelben lenni ahhoz, hogy új zenéket tölts fel.
nekem egyébként még egy újraírható cd-m sem használódott el, se 8, se 12 centis.
a freecom beatman-t ennek ellenére nem ajánlanám senkinek, nekem philips expanium 431 van, a rázkódásvédelemmel eddig csak a gödöllői héven voltak problémáim, de úgysem járok arra sűrűn. :)
Előzmény: efpeter3 (277)
X9 Creative Commons License 2003.10.01 0 0 278
Sziasztok srányok!Minidisces kérdésem lenne:Ha USB csatija van a készüléknek ,akkor mp3 -at is tudok vele felvenni?Az autómba lévő gyári autórádiómhoz lehet valamilyen módon kapcsolni? Előre is köszönöm a válaszotok! vespasiano@freemail.hu
efpeter3 Creative Commons License 2003.09.30 0 0 277
http://prohardver.hu/rios3_content.php?mod=20&id=262&p=2
cikk a freecom beatman 2ről
ami megütötte a szemem itt bizony azt írják,hogy a rázkodásvédelem nem tökéletes,és a lemez sem tul olcsó hozzá.Érdekelne akinek van,hogy mennyi hozzá egy cdrw,és mennyit használ,és meddig tart egy korong mennyi időnte kell ujat venni.mertugye,ha ujakat kell venni,akkor egy idő után ott tart,ahol a memokártya.
üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!