Keresés

Részletes keresés

Nerdy Creative Commons License 2001.09.24 0 0 115
Szai!
Én kérek szépen recepteket, nekem is van gépem, és nagyon érdekelne.
Köszi: Nerdy
Előzmény: GPF (101)
Mulan Creative Commons License 2001.09.24 0 0 114
Pl. a rozsliszttől
Előzmény: GPF (112)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.24 0 0 113
En azt hittem a teljes orlesu buzatol lessz barna.
Előzmény: GPF (112)
GPF Creative Commons License 2001.09.24 0 0 112
Apropó!

Ki szerint, mitől barna a barna kenyér?

GPF Creative Commons License 2001.09.24 0 0 111
Kipróbáltam a diós barnakenyeret. Nagggyon finom lett!

Kösz az ötletet, sigue!

Mulan Creative Commons License 2001.09.24 0 0 110
Ha gázsütőben lehet, villanysütőben miért ne? Még könnyebb is szabályozni a "kemence" hőmérsékletét!

Ilyen harapós dióval már én is találkoztam:-( Inkább pucolt diót veszek:-)

Előzmény: Törölt nick (109)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.24 0 0 109
Nem t'om. Meg nem sutottem soha, de a dio mar harapot meg engem is pucolaskor.
Off - Azota szerintem ez ferfi munka. - On
Kedves Mulan, ha szerinted lehetseges villany tuzhelyben kenyeret sutni, lehet, hogy megprobalom.
Előzmény: Mulan (108)
Mulan Creative Commons License 2001.09.24 0 0 108
Ehhez azért kell gépet venni, mert ilyen harcias kenyér csakis gépben süthető?
Előzmény: Törölt nick (103)
GPF Creative Commons License 2001.09.17 0 0 107
AttiM

Pontosabban milyen programok vannak a gépen?

Előzmény: AttiM (102)
GPF Creative Commons License 2001.09.17 0 0 106
Akkor ezért szokott lila lenni a körmöm egy kiadós diópucolás után!
Előzmény: Törölt nick (105)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.17 0 0 105
Hat persze, hogy arab dio! Tudod olyan kicsi pepita abtosz van a fejen es nagyon harcias. Elve ne tedd a kenyerbe! :-)))
Előzmény: GPF (104)
GPF Creative Commons License 2001.09.17 0 0 104
Most nagyjából túl egy fogyokúrán ismét sütöttem egy magos kenyeret. Kis sima liszt, kis rozsliszt, kis teljes őrlésű liszt, félidőben bele öt féle mag (kömény, hajdina, szezám, tök, napraforgó.) Valami isteni lett. Nem bírtunk ellenállni, a kiló elfogyott pár óra alatt.

sigue
Arab dió? Vagy sima dió és ettől arabos a kenyér?
Jól hangzik!

Törölt nick Creative Commons License 2001.09.14 0 0 103
Elnezest, Kedves Kenyeresek, hogy ide is beleszolok, bar nincs kenyersutom es nem is ertek hozza, de szeretnem megemliteni, hogy amenyiben ezekben a gepekben lehet sutni rozskenyeret is , ugy erdemes kiprobalni arabos dioval. Hihetetlenul finom a sult dio benne. A tesztat pedig atjarja a dio-olaj...ha egyszer veszek ilyen gepet, csak azert fogom tenni, hogy MO-n is hozzajussak ilyen kenyerhez.
AttiM Creative Commons License 2001.09.14 0 0 102
Kedves GPF!
Nagyon köszönjük a tanácsot!
Ég és föld a különbség!
Benne hagyva, melegentartó programon: puha, szivacsos, alja határozottan vizes (1-2 óra alatt kiszárad), utána is olyan 'tartós kenyér' állaga van.
Azonnal kivéve, kendőben, rácson: ropogós héj, belül puha, omlós, egyszóval: fantörpiszikus!

Most már jönni fognak a magosak és édesek is...

Annyi program van ezen a kenyérsütőgépen, nem is igen tudni, hogy mire valók (vagyis, hogy mi a lényegi különbség közöttük): pl. van ilyen, hogy Szendvics-program. Hogy ez mire való?

Köszönjük még1x!
AttiM

Előzmény: GPF (101)
GPF Creative Commons License 2001.09.10 0 0 101
Szia, üdv a körben!

Recept ügyben nézd meg a Süssünk otthon-os linket!
A cukor elősegíti a héj képződést. A kalács fokozat épp hogy kevesebb ideig süt, mert sok a cukor a tésztában.
Biztos, hogy működik a sütési fokozat állító? Nekünk egyszer elromlott.
Mi nem hagyjuk benn a kész kenyeret, épp azért, mert sokat veszít a ropogósságából. Azonnal kivesszük, kendőcskébe bebugyoláljuk, rácsocskára ráállítjuk!

Ha gondolod, küldhetek mailben pár receptet. Word-ben van, akkora, hogy pont elfér egy 9*13-as fotoalbumban.

Előzmény: AttiM (100)
AttiM Creative Commons License 2001.09.10 0 0 100
Sziasztok!
Egy hete boldog tulajdonosai vagyunk egy olcsó kenyérsütőgépnek.
Sajnos nagyon kevés a recept hozzá, az is elég nehezen értelmezhető...
Gyors tapasztalatok:
- porélesztővel mindig stabilan jól megkelt. Valódi élesztővel általában beesik a teteje.
- normál kenyérsütésnél még a legbarnább fokozatban se túl sült. Nekünk pont jó, de aki sültebben szereti? (Pl. ugyanaz a program kalács-tésztával (cukor benne és tej) sokkal barnább lesz a végeredmény...)
- amikor kivesszük (igaz, benne hagyjuk még fél-egy óráig melegentartó programmal) mindig vizes az alja. Van ötletetek?
- a lényeg: a kenyér nagyon finom! Még meg kell tanulni 'cicomázni' ezzel-azzal.

AttiM

Mulan Creative Commons License 2001.09.05 0 0 99
Mi meg direk teszünk egy kis sót meg cukrot a folyadékba, amiben felfuttatjuk a tejet. Én úgy tanultam, az élesztő szereti a sót is, illetve szereti, ha minél gazdagabb a kajája.
Előzmény: GPF (98)
GPF Creative Commons License 2001.09.05 0 0 98
Én is úgy tudom, hogy a só hátráltatja az élesztő működését.
Előzmény: zordon_ (97)
zordon_ Creative Commons License 2001.09.05 0 0 97
Nem lett belőle szénpor, sem lepény. Kb. másfél centi magas jó tömör eléggé betonkemény kenyér lett (még meg sem égett bár lehet hogy ügyi volt a sütőgép). Annyira, hogy beletörtünk egy kést.

De annyira pipa voltam a saját hülyeségemre, hogy végül is két nap szárítás után felkockáztuk, és levesben megettük.

Szóval szárított zsemlekocka lett belőle :)

De ne próbáljátok ki otthon, mert háromnegyed órán át ütögettem és rázogattam a kivehető sütőformát hogy kijöjjön belőle :)

Még valami sok helyen látom, hogy a kovászba már beleteszitek a sót. Én úgy tudom hogy nem szabad, csak köré, ha van benne só, beesik a teteje, sőt néha nem is kel meg rendesen a kenyér. Ez igaz?

Előzmény: Törölt nick (96)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.05 0 0 96
Ne csigazz mert nem tudok aludni! Mi lett belole?
Előzmény: zordon_ (94)
GPF Creative Commons License 2001.09.05 0 0 95
Hozzám képest nem ellenkező a nemed. Nézd meg a Konyhatrükkökben írt linket, ott a teljes Süssünk otthon receptgyűjteménye megvan.

Lepény? Szénpor?

Előzmény: zordon_ (94)
zordon_ Creative Commons License 2001.09.05 0 0 94
Sziasztok kenyérsütők!

Hát... Elnézgettem itt a teljes fórumot, végigolvastam és végignéztem az összes linket...

Azért úgy érzem többségében nők/hölgyek vagytok. Akkor most mit szóljak én, a magam 27 évével ellenkező nemmel, akinek ott figyel a konyhaasztalon a kenyérsütőgép (noname fajta, de nem esik be a kenyér teteje bibiii).

Eddig mindig a géppel kapott recepteket használtam. Egészen addig amíg a cicáink úgy nem döntöttek, hogy kiváló játékszer egy hétvégére (utána vasárnap éjszaka hazajövetelkor összesöpörtem a centis fecniket, és kidobtam).

Szóval nem volt receptem, a gép egy hónapja szunnyad. Kínomban mindent és mindenhol kerestem a neten, aztán csak megtaláltam a Tisztelt Társaságot.

Mulan! Gratula a honlapodhoz, most szépen sorban végig fogom próbálni a receptjeidet!

Nekem is lenne egy érdekes kérdésem. A kenyérsütő alján egyszer kihagytam a dagasztókart, szépen beletettem mindent, beprogramoztam másnap reggelre.

Lehet tippelni, mi lett belőle? Nem hinném hogy eltaláljátok.

Előzmény: Mulan (93)
Mulan Creative Commons License 2001.08.29 0 0 93
Off: Olyan öreg lennél?:-)))
On
Szerintem is valami élesztőféle volt az is: egyszer valakinek sikeresen megbuggyant a lepénynek való kásája, és azután mindig eltettek belőle egy kicsit:-)))
Előzmény: GPF (92)
GPF Creative Commons License 2001.08.29 0 0 92
Ez annyira mellbe vágott, hogy aludni sem bírtam, s egész éjjel a Süssünk otthon-t magoltam. Idézet:

"Régen a kenyérsütéshez háromféle úton nyerték a tészta lazításához szükséges erjesztő anyagot.

A 'morzsóka' az előző kenyérsütéskor a kovászból kivett anyag. Annyit vettek ki és szárítottak meg, amennyi a következő kenyérsütéshez szükséges volt.

A 'kovász' az előző kenyérsütéskor, a dagasztóteknő faláról lekapart nyers kenyértészta, amelyet megszárítottak, felhasználás előtt pedig beáztattak.

A 'sütnivaló'-t fél vagy egész évre előre elkészítették. Anyaga: hat marék tisztára mosott zab, három marék száraz komló, egy nagy szakajtó búzakorpa, egy közepes tál friss, megkelt kenyértészta.
A zabot, a komlót nagyobb méretű (10 literes) fazékba tették, kellő mennyiségű vizet öntöttek rá és háromnegyed órán keresztül forralták, többször megkeverték, majd lehűtötték, összekeverték a tésztával és összedolgozták. A kész tésztából dió nagyságú darabkákat szakítottak, majd megszárították. Nyáron a napon, télen a kemencében. Vászonzacskóban, szellős helyen tárolták."

Idézet vége.
Na, én ebből sok mindent nem értek.
1. Hogyan készült az első?
2. A fenti három dologból mindegyi kellett, vagy csak valamelyik?
3. Mennyik azok a kellő mennyiségek?

Valamint továbbra is van egy olyan sejtésem, hogy ezekkel a módszerekkel is az élesztőgomba továbbélését és szaporodását érték el, tehát nem tudom, hogy megoldás-e a felmerült problémára.

A könyv is megemlíti lehetséges lazítóként a sütőport és a szódabikarbónát. Ezek vegyszeres lazítók. Lehet, hogy működnek, de biztosan tömörebb, kevésbé kelt kenyér készül velük. A szódabikarbóna sav hatására képez széndioxidot, ami felfújja a tésztát, ezért ehhez kell egy kis citrom vagy kefír vagy joghurt vagy aludttej vagy író.

Előzmény: Mulan (91)
Mulan Creative Commons License 2001.08.28 0 0 91
Hiába, a kor...:-))))))
Előzmény: GPF (90)
GPF Creative Commons License 2001.08.28 0 0 90
Elfelejtettem.
Előzmény: GPF (89)
GPF Creative Commons License 2001.08.27 0 0 89
Megnézem holnapra. Meg a kenyérsütő örömére más ilyen sütős könyveket is vettem, de azok nem ilyen jók.
Előzmény: Mulan (88)
Mulan Creative Commons License 2001.08.27 0 0 88
Sajnos azt elég régen nem találom, remélem nem adtam kölcsön feledésbemenősen. Eddig az Eleink ételeiben meg a Gasztronómiánk krónikájában néztem, de azokban nincs.
Előzmény: GPF (87)
GPF Creative Commons License 2001.08.27 0 0 87
Maláta rémlik nekem is, meg zab.
Tényleg, mintha én is olvastam volna valami ilyesmit. Talán a Süssünk otthon c. könyvben.
Előzmény: Mulan (86)
Mulan Creative Commons License 2001.08.27 0 0 86
Az már a "gyári" - vagy legalábbis sörgyári - élesztő feltalálása után lehetett, amikor azért még nem lehetett minden sarkon bagóért kapni.

A még régebbi régi időkben valami liszt-víz keveréket hagytak megerjedni, de még nem volt időm pontosan utánajárni. Maláta rémlik.

Előzmény: GPF (85)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!