Keresés

Részletes keresés

zenegér Creative Commons License 2003.08.04 0 0 329
"... a korabeli dalbetétek helyett a Quimby együttes által írt számok hallhatók az előadásban. Puskás Tamás rendező tehát a fiatalabb generációt is igyekszik megnyerni produkciójának."

Keszthelyi Nyári Játékok, Festetics Kastély Parkja, júl. 31., aug 1-2. 20.30
Volt valaki?

Egy régebbi POSZT Hívós Básti Juli interjúban azt olvastam, hogy Tibivel fog énekelni, de sztem ez ugrott.

Más: én szombaton nem láttam a szigeten Q tagokat, Szilárdot nem néztem meg, jórészt a Wan2 sátorban tanyáztam. Én nem akarok szíttttani meg semmi ilyesmi, de sztem Szilárd számai elég lightkórosak a Q-hez képest (már amennyit ismerek, igaz, az nem sok). No persze egész más lelkületű emberke, mint Tibi, de hát ez így is van jól..

smanc Creative Commons License 2003.07.30 0 0 328
Tök igazad van Myléna.
De: engem nem a "hozzácsapódások" aggasztanak, hanem az önállósodások....

De közben meg sok sikert kívánok mindegyik tagnak....!
Érted ezt a kettősséget?

Úgyis lesz, ami lesz. A Tibin sok fog múlni.Ez van.

Optimizmus, persze, szerintem is!

Mylena Creative Commons License 2003.07.29 0 0 327
Nekem talán azért tetszenek a fiúk "külön útjai", mert azok a zenekarok és zenék is tetszenek, ahová "csapódnak". Pölö nekem VOLT-on is tök nagy meglepetés volt Líviusz a Kispál koncerten, egyszerűen örültem neki és kész. Szilárd monnyuk télleg kicsit furán mutatott a HS7-en mint rapper Líviusz mellett...

Nem hiszem, hogy ezek a beugrások a Quimbyt veszélyeztetnék... Optimizmus gyerekek! Fogunk mi még Quimbyn csápolni!

Amúgy meg nyugodtabbak lennénk, ha nem is hallanánk felőlük? Jobb ha zeneközelben vannak, még valami polgári foglalkozás bedarálja őket, aztán tényleg lőttek a zenélésnek...

Valaki tudósítson a Szigetről lécci!

smanc Creative Commons License 2003.07.29 0 0 326
Nanáhogy!

A kutya vacsorája, Liviusz új zenekara (vagy mi)
aug 4 hétfő 21.oo Pesti Est színpad. A honlapon azt írják "nagyon állat" valaki elmehetne megnézni, és beszámolhatna...na?

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.29 0 0 325
várjuk a beszámolót :))
Előzmény: smanc (324)
smanc Creative Commons License 2003.07.29 0 0 324
Igen poppea, nagyon egyetértünk. Ráadásul valahányszor sikere van egyes Quimby tagoknak határozottan érzem, hogy csak az egyik szemem nevet. Mindig a Q. érzem tőle veszélyben. Bőven lehet, hogy nincs igazam. És a Szilárd dolgai sem igazán jönnek be nekem, én őt a billentyűk mögött szoktam meg, az a természetes....

Mindegy, ez van. A Tibi gyógyuljon meg, most ez a legfontosabb.
Én megyek aug 2. Szigetre. Kispál, Emilrulez, Szilárd... most lecsekkolom a srácot élőben, hátha változik a véleményem...

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.29 0 0 323
nem tudom hogy vagytok vele, de engem ez a külön-külön zenélősdi nagyon nem hoz lázba
egy dolog, hogy most csak ez van nekünk
Noir81 Creative Commons License 2003.07.28 0 0 322
Szerintem nem kell nekik csak ezt kapják.
Nincsen választási lehetőségük.

szarszarszarszarszarszarszarszarszarszarszarszar.

Mylena Creative Commons License 2003.07.28 0 0 321
Szia Smanc és a többiek!

Sajna ugyan megyek Szigetre, de csak a pénteki napon. Úgy tudom a Líviusz fellépése más napon lesz (most valamiért nem jön le a Sziget honlapja). Valaki megy? Megfigyelni ám az eseményeket, állítólag ütős kis buli lesz!!!

Mint lentebb írtam HS7 és Kispál környékén is fellelhető lesz néhány Quimby tag esetleg...

Fájó szívvel, de jó szórakozást mindenkinek aki ott lehet!

Ja! És a Zanzibár beszüntetésének okáról ugyan nincs infóm, de azért az sokat elárul, hogy most Lajcsi és csapata ugrál ezerrel azon a csatornán ugye? Egyszerűen aggasztó hogy még mindig ez köll az embereknek!

smanc Creative Commons License 2003.07.28 0 0 320
Ja. Én is fel tudom húzni magam bármikor ezen.
Oda jutottunk, hogy mikor végre van egy jó tv-műsor valahol, akkor csapkodjuk a seggünket a földhöz örömünkben. Ez iszonyat.

A Zanzibár miatt még hardkór bulizós ismerőseim is hajlandóak voltak szombat 11-kor felkelni!
Mi kell még? Olyan jó lenne tudni mi vezetett a műsor megszűnéséhez! Arra gondoltam, hogy az a fránya politika játszott közbe, de aztán rájöttem, hogy ez egy liberális műsor volt, a mostani kormánynak mi oka lett volna megszűntetni?

És pont a Tibi meg a Líviusz adták át a díjat!
Meg a Johanna fő kedvencei voltak!

Noir81 Creative Commons License 2003.07.27 0 0 319
Ez is tök fura, hogy megszüntetnek egy olyan műsort ami szakmai és közönség díjat kapott tavaly a volt fólión. A magyar média úgy szar ahogy van!

(húúú, most jól felhúztam magam, aztamindenit)

smanc Creative Commons License 2003.07.27 0 0 318
Valóban, a Zanzibár műsor vette fel, a Tibivel készített interjú közben játszották be a részleteit valamikor hajnali kettőkor. Aztán egy laza mozdulattal megszűntették ezt a fantasztikus műsort, és lett helyette igenvacak Bravotv, vagy mi. Hogy a közszolgálati tv is ennyire tendál a szar felé, az mondjuk fáj kicsit. A Rieger Johannával kéne valahogy felvenni a kapcsolatot, mert valszeg a tv archívumban megvan a koncert. Tud valaki R J paramétereiről?
Ja, ötlet: a Szigeten tuti, hogy ő is ott lesz, aki látja kérdezze meg tőle. Én is megpróbálom.
pierre fanfan Creative Commons License 2003.07.08 0 0 317
Sziasztok! Én először vagyok itt! Sajna nekem is hiányzik egy pörgős Quimby koncert a nyári fesztiválokról. Így maradnak a cd-k. Ja azért egy dolog érdekelne. Aki volt a Pecsában a bulijukon tavaly decemberben az láthatta, hogy a TV (szerintem M1) igen komolyan vette az egészet. Mit tudtok erről?? Jó lenne valamilyen formában megszerezni. Vagy éppen mondjuk ha bármelyik uccsó koncertjükről készült hangfelvétel, az is érdekelne.

üdv
pff

smanc Creative Commons License 2003.07.07 0 0 316
Szia Myléna!
Már hiányoltalak más fórumokról is.Máshol időközben fokozódott a feszültség kicsit, nézz be a nyári blogba!
A Quimby tagokból szerencsére folyamatosan jutott nekem infó.Az a38 hajó asszem a Líviusz lelőhelye.Mintha ott dolgozna a bárban néha.A Dodit is szoktam néha látni, a Szilárd meg 19.-én lesz a mocsokvacak bravo tv-ben vagy mi.
Tibi jó helyen van, a Faszi is nemrég adott életjelet magáról a Quimby honlapon...
Mylena Creative Commons License 2003.07.07 0 0 315
Sziasztok!

VOLT Fesztiválról jelentés (volt valaki?):

Heaven Street-en fellépett a Líviusz+Szilárd vokálospáros, aztán a csendesülős Kispálon is ott volt Líviusz, a Meneküljetek-ben rapelt. Nagyon jó volt, megható volt újra színpadon látni őket! Én má' 1 éve nemisláttam Quimbyseket élőben! Szóval szerintem Szigetre is érdemes kitekinteni, mert úgy látszik, hogy a HS7 és a Kispál is foglalkoztatja a "munkanélküli" Quimby tagokat.

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.07 0 0 314
smanc Creative Commons License 2003.06.29 0 0 313
Ott a helyszínen meg lehetett venni némelyiket, de sok közülük már magántulajdonban volt.Mostmár nem tudom mi az ábra velük, ha nagyon be akarsz ruházni akkor a quimby honlapon érdeklődj, hátha van rá esély.Némelyik az én pénztárcámnak igen húzós árban volt, de állítólag ennyi egy festmény manapság, minimum.
smanc Creative Commons License 2003.06.29 0 0 312
Ott a helyszínen meg lehetett venni némelyiket, de sok közülük már magántulajdonban volt.Mostmár nem tudom mi az ábra velük, ha nagyon be akarsz ruházni akkor a quinby honlapon kérdezősködj, hátha van rá esély. De némelyik igencsak húzós árban volt az én pénztárcámnak legalábbis.A festmények ára valszeg ennyi, minimum, legalábbis ezt hallottam.
Noir81 Creative Commons License 2003.06.29 0 0 311
Meglehet venni őket?!

Egyébként "élőben" hol tudom megnézni?

Ja és szivesen :)

Előzmény: smanc (310)
smanc Creative Commons License 2003.06.29 0 0 310
Kösz Noir, megérkeztek.
Nekem az embriós a kedvencem.Azon gondolkodtam magamban, hogy megveszem, mert illene a lakásomba, de ott láttam mekkora óriási a kép.Na meg persze az áráról ne is beszéljünk.A kutyasétáltatósat is bírom, a többi nagyon önpusztítós nekem.De jók, tetszenek.
smanc Creative Commons License 2003.06.29 0 0 309
Jó-jó, csak nem akarom 3 mondatban elintézni, amit 3 oldalon keresztül írnak.Egy idézet:"Az interjú leadása előtt pár nappal tudtam meg Líviusztól a baráttól és zenésztárstól, hogy Tibi már elvonult arra a segítő helyre, ahonnan már sokan tértek vissza szellemileg és fizikailag újjászületve."

Na, ez van a Tibivel.Hogy pontosan miért, azt tényleg olvasd el. Egy kölcsönlért vantúból.:)

Törölt nick Creative Commons License 2003.06.29 0 0 308
olyan, mintha a Wan2 marketing igazgatója lennél :))
Előzmény: smanc (305)
Noir81 Creative Commons License 2003.06.29 0 0 307
Smanc:Elküldtem a képeket.
smanc Creative Commons License 2003.06.29 0 0 306
Noir81,nekem jöhetnek a képek.Kösz.Ha elküldted lécci szólj, mert lehet, hogy nem kapom meg,
smanc Creative Commons License 2003.06.29 0 0 305
Hogy jövünk mi hozzá, hogy megmondjuk?Tényleg érdemes elolvasni a Wan2 cikket, jobb az ilyesmit a saját szavaival hallani.Ha ez összejön neki, akkor még klasszabb ember, mint gondoltam, pedig hát amúgyis elég jó véleménnyel voltam róla eddig is.
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.28 0 0 304
modja meg valaki, plíz, hogy mi a baja a Tibinek
Noir81 Creative Commons License 2003.06.28 0 0 303
Az a baj, hogy nem tudom honnan szedtem le őket de ha valakinek kell akkor elküldöm.
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.27 0 0 302
2003-06-05 16:56:57 (281)
at a biztos

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

Előzmény: Törölt nick (301)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.27 0 0 301
lehet, hogy ciki, de én azt sem tudom mi baja volt, csak azt hallottam, hogy beteg, de konkrétan?
noir: csak akkor tudod felrakni, ha rajta van a neten
megnevezés, ez link lesz

ha minden igaz ez meg kép lesz, na mindjárt megyek és kipróbálom, így van-e :))
smanc Creative Commons License 2003.06.26 0 0 300
Egy cikk van a Tibivel.Tanulságos.Nagyon jó kis ember.Nagy fába vágta a fejszéjét, új életet kezdeni k..nehéz.Valaki segítsen Noir-nak felrakni a képeket plíííz!
Az Egyetleneim-et én is bírtam.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!