Keresés

Részletes keresés

pumuklica Creative Commons License 2006.07.13 0 0 321

mééééééééééééér nincs itt egy bokszzsááááák?????????????????????????

miafacér küldenek az ember lányának ebben az órában munkát???????????????????????????????????????????????????????????????

grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

ésmiérttagadjamegabékepipátazemberfia??????????????????????????????????

Kero Creative Commons License 2006.07.11 0 0 320
Kapisgálod látom, férfi a szemedbe néz...a nõ sosem, beon van kulonbség nemcsak a 'pisilõs' dologban

:D
Előzmény: jedi1 (319)
jedi1 Creative Commons License 2006.07.11 0 0 319
Kösz, de a női anatómiáról még jobb ismereteim vannak, mint a lefejelésről.:-)
Előzmény: Kero (318)


Kero Creative Commons License 2006.07.11 0 0 318
meséjjen neked akinek két anyja van, a noi anatomiarol is :D
Előzmény: jedi1 (317)
jedi1 Creative Commons License 2006.07.10 0 0 317

Nekem nem kell elmesélned milyen a lefejelés. Mellesleg tipikusan az utcai bunkók támadási formája.

Előzmény: Kero (316)
Kero Creative Commons License 2006.07.10 0 0 316
Teljesen mindegy mit mondott, ha bin ladinnak hivta akkor se, ha azt monta hogy Mohamed egy kurafi, akkor se.

Ha arcra kapod a fejest - nem tudod hogy jon, hisz a szemedbe nez a pali - teste nem arul el semmit..orrod torik..kibirhato, de veszelyes az is.
Mellre..ez sokkal durvabb, a szived megallhat a sokktol.

Franciaknak drukkoltam, Zidane miatt. Nu errol ennyit.
Előzmény: jedi1 (315)
jedi1 Creative Commons License 2006.07.10 0 0 315

Nem engem még valóban nem.:-)

Egyébként valóban, bármiféle támadás sunyinak minősíthető, ha a másik nem készül rá.

Ámbár a másiknak beszólás sem éppen fair dolog. Jó lett volna tudni, mint mondott az olasz.

Előzmény: Kero (314)
Kero Creative Commons License 2006.07.10 0 0 314
Huje vagy macs, meg sosem fejeltek le, jedit sem asszem.

Csak a hátbavágott bicska olyan sunyi mint a lefejelés.
Előzmény: Törölt nick (312)
jedi1 Creative Commons License 2006.07.10 0 0 313
Persze. Az álmaimban.:-)
Előzmény: Törölt nick (310)
DUJITLI Creative Commons License 2006.07.10 0 0 311
A büdös francba!!!! miért nem tud elmenni szabadságra!!! Ugy is tudja, hogy mindenki utálja!!!! Szivat! Szivat! Szivat!!!
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.10 0 0 310
vagy nem látod meg
vagy tele a csukája a pasikkal, asse már hiszi el amit kérdeztek
vagy tudja hiába beszél, úgyis mindig jobban tudjátok mit akar, hát azt mondja inkább amit hallani akartok
pedig van ilyen nő :)
Előzmény: jedi1 (297)
jedi1 Creative Commons License 2006.07.08 0 0 309
Most mondhatnék valamit...de már minek?:-)

Egyébként én tiszteletben próbálom tartani ha valaki azt mondja nekem, most kicsit hagyj békén, és megpróbálom kivárni amíg újra lehet beszélni. Viszont ha én kérem ugyanezt, akkor a nők azonnal odébb állnak. Persze lehet hogy csak én nem vagyok elég jó pasi ahhoz, hogy merjenek hangulataim lenni.:-(((
Előzmény: Mad árka (305)
bertrand Creative Commons License 2006.07.08 0 0 308

Érdekes.

 

A focivébé főszponzora bekaphatja.

Előzmény: Mad árka (307)
Mad árka Creative Commons License 2006.07.08 0 0 307
Egy évben az ember többszáz "hülye picsával" és "hülye fasszal" találkozik. Persze ez relatív, mert mint tudjuk, a normális az én vagyok, a többiek meg a hülyék, szóval ezt mindenki... majdnem azt írtam, hogy vonatkoztassa magára, de ez így nem jó; szóval értsétek, ahogy jónak látjátok :-), s mondjuk évente, kétévente fut bele egy tényleg izgalmas egyedbe. S ez arra megoldás, hogy az ember semlegesítse a többszáz hülye picsa/fasz hatását. Bár a számokról lehetne vitatkozni. Nem vonulunk át a töprengőbe? :-)


Dühöngő: már kitoporzékoltam magam, de azért a jóég üsse agyon, üssön agyon, miután kidolgoztam 3 hónap alatt a kémia tételeket, mert azt hittem, elveszett a korábbi munkám, ma megtaláltam az egész pakkot! Azt hittem, legyomrozom magamat a spirálfüzettel.
Előzmény: bertrand (306)
bertrand Creative Commons License 2006.07.08 0 0 306
Az mire megoldás?
Előzmény: Mad árka (305)
Mad árka Creative Commons License 2006.07.08 0 0 305
De ismerős. Bár szerintem ezek elég komoly része nem nemfüggő. Pl. vannak órák, napok (hetek, é...), amikor mondom, hogy most ne szóljatok hozzám. Leszámítva a nagyon közeli barátokat (igaz, főleg a barátnőmet) ezt szinte senki sem érti meg. S aztán jöhetek a dühöngbe, hogy bassza meg, hagyjatok már békén. A másik amit több éve nem tudok átadni, hogy a hangulatingadozásaimnak sokszor nem egy kimondatlan berágási előzmény az oka. Esse értik. Megoldás? Keresni. S vigyázni arra az 1-2-3 emberre.
Előzmény: Törölt nick (304)
jedi1 Creative Commons License 2006.07.08 0 0 303
A példa persze csak képletes volt. Egyébként...hülye pinákkal egyszerűen nem is nagyon állok szóba, ahogy hülye faszokkal se nagyon.
Ezért nem értem. Valahol máshol lehet a baj. Talán bennem.
Kilencvenkilendszer olyan lazán megrántom a vállam, és átlépek embereken, akkor századszorra miért nem sikerül?
Előzmény: Törölt nick (302)
jedi1 Creative Commons License 2006.07.07 0 0 301

Én kb ilyenre gondoltam: aszondja pl ne vegyek neki virágot, mert nem szereti. Mondjuk nézek egy nagyot, de ha ő mondja, hát nem veszek.

 

Aztán látom hogy a szomszéd balfasz Géza vesz neki, ő meg odáig van és mondja: látod a Géza milyen lovagias, virágot vett nekem.

na persze, mert annak a balfasznak nem mondta hogy nem szereti a virágot. Így én vagyok a rosszfiú, a semmirekellő balfasz meg a jó. Csodás.

Előzmény: Törölt nick (300)
jedi1 Creative Commons License 2006.07.07 0 0 299

Tudtam hogy reagálni fogsz valamit.:-)

 

Szóval nekem pl épp az a bajom, hogy honnan a fenéből lehet tudni egy nőnél, hogy mikor beszél világosan?

Előzmény: Törölt nick (298)
jedi1 Creative Commons License 2006.07.07 0 0 297

A nőkön!

A tököm tele van már hogy nem lehet egy értelmes, fair viselkedésű nőt találni ebben a kurva világban. Aki azt mondja amit gondol, amit szeretne, és nem elvárja hogy kitaláljam mit szeretne, és persze más előbb kitalálja, mert én marha azt tartom tiszteletben amit mond, és nem találós kérdéseket látok a kommunikációban.

 

Addig még jó, amíg az ember csak haverként képes kezelni őket, aki jó ha van, de az sem számít ha nincs. Akkor nem tudnak bántani. De a jóisten mentse meg az embert attól hogy komolyan vegye őket. És igazából magamra haragszom, hogy ennyi év után sem jövök rá hogy nincs olyan hogy talán ő majd más lesz.:-(

Abigeel Creative Commons License 2006.07.06 0 0 296
Kurva életbe.
jedi1 Creative Commons License 2006.07.06 0 0 294
Azt a kb öt hozzászólást amit a témáról tettünk?
Inkább mondd hogy mindenképpen topicnyitási viszketegséged volt már, azt elfogadom.:-)
Előzmény: Törölt nick (293)
jedi1 Creative Commons License 2006.07.05 0 0 291
Az igaz, hogy ha valaki egy tökoff alfórum offtopicjában nem mer offolni, mer hátha nem tetszik néhány deformált elmének, azon valóban inkább sírni lehetne, mint dühöngeni.
Előzmény: Törölt nick (290)
'Lullaby Creative Commons License 2006.07.05 0 0 289
Bas..a meg bass.a meg az élet, hogy ezt szánta nekem! ...a szemétigazságtalan életbe!
jedi1 Creative Commons License 2006.07.05 0 0 287

Akkor jó. legalább dühönghetek hogy a "szervek" jó munkát végeztek az itteni embereken.

Túl jót.

Előzmény: Törölt nick (286)
jedi1 Creative Commons License 2006.07.04 0 0 284
Na mindegy, ha nem mondod úgyis jó. Bár reméltem hogy legalább te nem veszel részt abban az idióta játékban, miszerint egy direkt offolásra létrehozott alfórumban, egy tipikus offtopicban nem mersz beírni valamit.
Előzmény: Törölt nick (282)
jedi1 Creative Commons License 2006.07.04 0 0 283
Akkor mondjad.
Előzmény: Törölt nick (282)
jedi1 Creative Commons License 2006.07.04 0 0 281

Jobbak voltak, de én utálom az olasz focit, mint a szart.:-)

 

Nem volt más. Még az indexen is mindenki ezt a hülyeséget bújta, normális tévéműsor nyista, hát maradt nekem is ez.

Előzmény: Törölt nick (280)
jedi1 Creative Commons License 2006.07.04 0 0 279
Picsába, hogy a digók nyertek.:-(((
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.04 0 0 278
veszekedés
Előzmény: Fann Tom (277)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!