Keresés

Részletes keresés

eper03 Creative Commons License 2014.02.26 0 0 86108

Sziasztok! csaj vagyok és bármit megteszek ;) . emailt nem adok ki, se facebookot. viszont ez a profilom ahova írhat az akit érdekel: http://goo.gl/6x1vX5 Éden Diát néven megtalálsz :) aki átment a teszten és tetszik, az további eléréseim és engem is megkap :)

dokibácsi33 Creative Commons License 2014.02.26 0 0 86107

Debreceni szaunázáshoz keresek holgy partnert  doki33@indamail.hu

a philadelphia kísérlet Creative Commons License 2014.02.26 0 0 86106

 

Ma éjszaka azt álmodtam , hogy egy nejlon harisnyanadrágban lévő nő odajött hozzám , én pedig szájjal megpróbáltam izgatni a csiklóját.

 

Sajnos egy nagyon szürreális álom volt és nagyon rövid ideig tartott.

 

Időnként szoktak lenni ilyen explicite szexuális tartalmú álmaim , de közben nem érzek semmit , nincsenek valóságos fizikai érzéseim.

 

S ez azért "érdekes" , mert a lidérces rémálmaimban ( amelyek a depresszióról vagy a skizofréniáról szólnak ) nagyon is valóságos , szörnyű élményeim vannak.

 

Talán azért , mert sok szörnyű pszichikai élményt a valóságban is megéltem már , valóságos  és jó szexuális kontaktust pedig a valóságban még sohasem tapasztaltam meg ??

 

 

 



Törölt nick Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86105

Már az oviban...

 

Pina lett a jele az óvodában

Nagy a felháborodás Szegeden. Egy helyi óvoda ugyanis változtatott eddigi gyakorlatán és a gyerekek új, merőben meglepő jeleket kaptak, az eddigi vödör, lombos fa, maci helyett a most kezdődő óvodai tanévben. Az egyik középső csoportos kislány új jele például az eddigi[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Törölt nick Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86104

Sztem egészen más itt a baj.

Előzmény: manya1 (86103)
manya1 Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86103

Mivel totál összevissza beszélsz.

Előzmény: Törölt nick (86100)
G. Lorant Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86102

Te vagy az örökálmodozó? :)

Előzmény: örök2 (86098)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86101

Na, megnézhetted volna magad, ha igent mond :D

Előzmény: örök2 (86098)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86100

Látom, baromira nem értetted a kérdést. Már megint.

Előzmény: manya1 (86094)
Buckócska Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86099

Szegény ember!

 

Jó szexmagazin nézegetést és álmodozást a lehetetlenről!

 

Ne félj, így a szüzességed nem lesz veszélyben!

 

De asszem, máshogy sem!

Előzmény: a philadelphia kísérlet (86097)
örök2 Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86098

Egy ilyenbe nem is akarok:))

Előzmény: Törölt nick (86087)
a philadelphia kísérlet Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86097

 

Az első intim kontaktus ( infantilis angol szóval "petting" ) már a szüzesség elvesztését jelenti.

 

Sőt számomra már az is a szüzességem elvesztését jelentené , ha egy vonzó nő előtt meztelenre vetkőzhetnék.

 

Viszont egy szexmagazin ismét megihletett :

 

Egy nagy péniszű néger ( azaz afroamerikai ) férfi  dug egy fehér nőt.

 

Ennek az afroamerikai férfinak olyan arca van , ami számomra nem olyan visszataszító , mint általában például az öntelt és beképzelt fehér férfiak arca.

 

Így egyáltalán nem irigylem tőle a nőt.

 

Sőt szeretnék jelen lenni , egy biztonságosan lezárt , alsónadrág formátumú , fémből készült férfi erényövben , hogy például kézzel megérintsem és simogassam a nő haját , az arcát és a testét , miközben egy számomra nem-visszataszító férfi dugja a nőt.

 

Például ilyen lehetne talán az első lépés a szüzességem elvesztése felé.

 

 

 

 

 

Előzmény: Törölt nick (86090)
manya1 Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86096

"Hisz a társadalmi elvárások szt nem illik rá haragudni"

 

Ilyen ökör hogy lehet valaki, hogy ennyire nem önálló, és még az érzelemvilágát is a társ. elvárások szerint éli?

Előzmény: Törölt nick (86083)
manya1 Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86095

Töketlen vagy, ezért nem kellesz senkinek.

Előzmény: a philadelphia kísérlet (86085)
manya1 Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86094

Nem a megbocsátás-dolgot kell rágicsálni, hanem minden veszekedés nélkül kizárni az életedből azt a hülyét, a további károk megakadályozására.

Aki erre képtelen, mert tapad hozzá, az megérdemli.

Előzmény: Törölt nick (86083)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86093

Ja, ez nekem is tetszett, bár nem tartom pontosnak. Főleg a Homérosz miatt.

Előzmény: Törölt nick (86088)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86092

Még az álszabadságban is mki azt csinál, amit akar: ő nyavalyogni akar.

 

De azért gondolj bele, mit művelhettek vele a szülei kiskorában, h ilyen lett...

Előzmény: Törölt nick (86089)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86091

Még egy: lassan és fokozatosan? 70évesen akarsz majd először pettingelni??? :DDD

 

Neked sztem sokkal inkább vmi sokkterápia volna javadra. 

Előzmény: a philadelphia kísérlet (86085)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86090

Még mindig nem értem, mitől lenne az első dugás bmiféle csúcs...

 

Egy normális kapcsolatban megelőzi azt egy jó adag petting, akár rengeteg orgazmus is, és aztán követi még másik rengeteg is, sokkal nagyobbak is, mint az első lett. De egy ad hoc első dugás is csak akkor lesz a csúcs, ha nincs belőle az ember életében több.

 

Elméletednek csak akkor lenne némi alapja, ha minden dugás és minden orgazmus egyforma volna. De mivel ez hullámzik, mindig vannak jók és vannak óriásik (najó impotensek mellett szarok is).

 

Szépen is néznék ki, ha az első lett volna a csúcs, és nincs tovább smi....

Az első konkrétan röhögébe fulladt, mert ott derült ki, h bizony a minitampon is el tudja az emberlányának szüzességét venni :DDDDD Szal szép volt, jó volt, nem hibádzott smi, de ami utána jött... Csúcsok csúcsok után.

 

Olyan, mintha azt mondanád, h életed csúcsa, ha megmászod a Mátrát. Nincs más hegy??? Nincs más évszak, amikor egészen mást ad uaz a Mátra? Mindig jöhet vmi új, mindig jöhet egy újabb csúcs.

 

Én -vágyálmaiddal ellentétben- nem fogyasztok el napi 2-3-at a másik nemből, de azért van tapasztalatom, s ezek után tudtam nemrég olyannal találkozni, aki szinte megijesztett már a nézésével is, mert már abból kiderült, h újabb csúcsokat tud az ágyban dönteni. Amitől nem lesznek kisebbek v kevesebbek 25 év eredményei csúcsai, de egyiket sem akarnám megismételni pusztán az ismétlés kedvéért. Ennyiben lenne igaz az elméleted, ha igaz volna: vban roppant unalmas, ha minden dugás egyforma, de olyat leginkább csak az impotencia meg a frigiditás okoz.

 

És a kinézet is csak melléduma: számtalan ellentapasztalat van. V szted HAZUDOK?, ha megemlítem, h az egyik legcsúcsabb csúcsdöntögetőm meglehetősen csúnya volt. Sosem tetszett volna. De -szó szt- első perctől kezdve úgy izzott a levegő körülöttünk, h teljesen nyilvánvaló volt, h a csúcs be fog következni. És minden egyes alkalommal képesek voltunk újabb csúcsot dönteni. Az első alkalom smi se volt ahhoz képest, ami utána volt, pedig már az elsőnél is igencsak rengett a föld és pörögtek a csillagok :)

Előzmény: a philadelphia kísérlet (86085)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86089

Rőzsésnéni itt ugrált körbe téged virtuálisan, meg ajánlkozott fel, és ő tényleg nő volt. De te képtelen vagy bármire.

 

Mit nyavalyogsz itt, magadnak csináltad, és most hozza rendbe valaki helyetted a problémádat... de ehhez a te valódi akaratod is kellene. Az meg nincsen.

Előzmény: a philadelphia kísérlet (86084)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86088

"Trodó egy műanyag Homérosz a tévé tetején, apró talapzaton."

 

Ez nagyon jó!

Előzmény: manya1 (86082)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86087

Na, Örök, te se hagytál mély nyomot benne :DDDD

 

Nem, Trodó, nem fényképekről beszéltem, hanem felajánlkozásról, mégsem akartad a randit.

Előzmény: a philadelphia kísérlet (86084)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86086

Mondd, téged mennyire érdekel a VALÓSÁG? Az igazi valóság. Nem az, amit képzelegsz.

 

Miért gyűlölöd a szüleidet? Egyáltalán, hogy bírod elviselni, h ennek ellenére együtt kell velük élni? (Mennyire éled meg tudatosan a gyűlöleted, ill milyen mértékben fojtod el?)

Előzmény: a philadelphia kísérlet (86085)
a philadelphia kísérlet Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86085

 

Nagyon szeretnék nőkbe szerelmes lenni és nőkkel szexelni.

 

De nagyon nehéz olyan nőket találni , akiket komolyan és őszintén lehetne szeretni.

 

 

Ami pedig a szexet illeti , én az első szexet ( vagyis a szüzesség elvesztését ) , mindig egy olyan óriási eseménynek képzeltem , hittem és gondoltam ( illetve képzelem , hiszem és gondolom ma is ) , ami az ember életének a csúcspontját jelenti.

 

S ennek a csúcsnak az elérése sokszor még a halálnál is félelmetesebb gondolat számomra.

 

Ráadásul hajlamos vagyok a lelki ,pszichikai mazochizmusra , s ezért kb 30 éves koromig azzal akartam kínozni és gyötörni magam , hogy megtartóztatom magam a nőkkel való intim kapcsolattól és a szextől ; de  aztán 30 éves korom után is úgy maradtam.

 

De nagyon szeretnék - lassan és fokozatosan - meggyógyulni a fentebbi komplexusaimból.

 

Ezért nagyon komolyan szükségem volna egy-két nagyon okos és intelligens nő segítségére.

 

 

Előzmény: manya1 (86078)
a philadelphia kísérlet Creative Commons License 2014.02.25 0 0 86084

 

Évekkel ezelőtt kaptam e-mailben három fényképet , amelyeken egy nő volt látható egy szál harisnyanadrágban.

 

A nagyon csinos és izgató,  harisnyanadrágos feneke a méretei és az arányai alapján nagyon emlékeztetett egy olyan nőre , akit a valóságban is láttam már ( természetesen felöltözve , nadrágban).

 

De mégis az a valószínű és a normális , hogy csupán egy férfi szórakozott velem.

 

 

Előzmény: Törölt nick (86076)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.24 0 0 86083

Most néztem egy filmet, annak kapcsán elméláztam. (És h ne legyen teljesen off, hozzámondom, h a társkereséhez nagyon is kellenek a normális emberi kapcsolatok, és a szitu párkapcsolatokban is aktuális :))

Szal: ha egy buta ember -tkp jószándékkal, "legjobb" tudása szt, ha az mégoly csekélyke is- nagyon nagyon nagy bajt okoz nekünk, mérhetetlen fájdalmat, tönkreteszi az életetünket gyakorlatilag v vban, akkor hol a határ abban, h neki megbocsátani. Hisz a társadalmi elvárások szt nem illik rá haragudni, holott elsőként az a normális reakció, ha bántanak; hiszen csak jót akart, meg tette a tőle telhető legjobbat. De ha mégis kitör az emberen a harag, a düh és a gyilkolási hajlam, de nem tud v nem akar a másiktól szabadulni, mit lehet ezzel az egésszel kezdeni? Hogyan tud az ember a hülyének megbocsátani? 

(És igen, megvan a magam válasza, de nem mondom el előre :D)

(És ha úgy nézzük, a másiknak még csak nem is kell feltétlenül igazán butának lennie, mert a gonosz, rosszindulatú embereket kivéve, tkp mki magából a legjobbat adja, csak néha meglehetősen bénán :D)

manya1 Creative Commons License 2014.02.24 0 0 86082

Nem hiszi el, hogy neki sikerülhet kapcsolatot létrehozni és fenntartani, ahogy a szociális életben se tartja magát alkalmasnak semmire. És erre megalkotja ezeket a habos-buborékos, kitüremkedő, földre bugyogós végtelen mítoszait a szüzességről meg a többi marhaságról. Trodó egy műanyag Homérosz a tévé tetején, apró talapzaton.

Előzmény: Törölt nick (86080)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.24 0 0 86081

Hát még ha levegőt se kapnál, mert rendesen megszorítják :DDD

Kényelmesebb a bőrnadrág, és még a sziklákon ücsörgést is jobban bírja.

Előzmény: örök2 (86079)
Törölt nick Creative Commons License 2014.02.24 0 0 86080

Pasiként még meg is tehetné, h csak hanyattvágja magát, és hagyja történni, h bizergálják :D

De Trodó csak hazudik, h akarja a szexet. Függetlenül attól, h fél-e a szüzességétől v sem, nem akarja a szexet, különben szexelne, oszt annyi. De amíg csak beszélni akar róla... Végülis ez is egyfajta orális szex/fixáció :DDD

Előzmény: manya1 (86078)
örök2 Creative Commons License 2014.02.24 0 0 86079

Elkepzeltem magam benne..hat faj:)))

Előzmény: Törölt nick (86077)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!