Üdvözletem! Nagyon megjött a kedvem mostanság a fényképezéshez. Minden ami jó fotó téma azonnal lekapom ,persze ha jók a fények stb... Néhány kép amit az elmúlt napokban készítettem:
Véletlenül nem tudtok egy jó szerelőt/szervízt aki objektíveket válal? Az ef 24/105-öm úgy döntött tegnap hogy nem akar tovább működni rendesen.
Err 01 hibaüzenet. A google szerint ez vagy kommunikációs hiba az obi és a gép között (elektronika), vagy a rekeszt nem tudja rendesen szabályozni a gép. :/
Köszönöm szépen a dicsérő szavakat!Nekem is az első tetszik a legjobban,habár azt hiszem érdemes lett volna levágni az oldalsó széleit!A többi hibáról nem is beszélve.... :)))