Keresés

Részletes keresés

GIGAMATRAC (X) 2021.06.21 0 0 14401

Kedves MrB!

 

A standard méretű lepedők mind 200*220 méretűek.

A MaxCity-ben lévő bemutatótermünkben meg is tekinthetőek a 100% toll töltetű termékeink.

 

A Billerbeck márkánkból, külön kérhetőek a:

- nyári

- átmeneti

- téli

termékek.

 

Biztos vagyok benne, hogy meg fogja találni a megfelelőt.

 

Keressen bizalommal bennünket,

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Alváskultúra (14400)
Alváskultúra Creative Commons License 2021.06.21 0 0 14400

Szia MrB,

 

sajna nem tudom, csak száltöltetű paplanokkal foglalkoztam idáig. Érdemes lenne a Billerbeck vagy a (szintén Billerbeck) Feelings márkák között körülnézni, elég nagy választék van. Annyi rémlik, hogy a 200 szélességhez talán 220 hossz is társul.

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: _MrB_ (14399)
_MrB_ Creative Commons License 2021.06.20 0 0 14399

Kedves Laci!

 

200x220as méretben létezik (csuka fogta róka) olyan természetes töltetű nyári paplan, ami nem meleg-érzetű?

Alváskultúra Creative Commons License 2021.06.20 0 0 14398

Kedves Viktor,

 

ugye ez az egész móka a 4050-es réteggel a kényelem rovására fog mennyi, keményebb, feszesebb, rugalmatlanabb lesz az egész. Mindez ugye azért, hogy ücsörgésnél ne süppedjen mélyre. Persze ez is egy megolás, de ha már így nekiáll az ember, akkor én már inkább meghagynám a teljes matracot HR habnak és a két szélére betennék két 4050-es betétet. Kecske is jóllakik, káoszta is megmarad:-)

 

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: Vikusz1977 (14397)
Vikusz1977 Creative Commons License 2021.06.17 0 0 14397

Kedves László!


Köszönöm  a gyors és precíz választ!

Igazság szerint a matrachuzat nem valószínű, hogy meg lesz véve, szóval akkor vágatok 2 db 91x201cm méretet, az biztosan passzos lesz az ágykeretbe.
És akkor tanácsa alapján maradok a 22 cm-es, vastagabb verziónál.

Ez a harmadik, ragasztott szivacs a következő miatt jött képbe.
A hozzátartozóm egy idősebb  hölgy, aki az ágy szélén is ücsörög néha (kb. 75 kg testsúllyal), mondjuk összesen fél órát naponta.
Ez ugye eleve megterheli a szivacsot extra módon. Illetve plusz probléma, hogy nehezen is kel fel, így fontos lenne, hogy ne lapuljon össze teljesen a szivacs ülő helyzetben alatta.
Ezért arra gondoltam, hogy alulra menne egy kemény N4050 normál hab (10cm) és arra 12 cm R4036 rugalmas hab a jobb komfort  miatt.
A hozzátartozóm eddig egy Aldis, szerintem elég kemény,  bruttó 17 centis “tucat matracot” használt, kicsit ennél puhábbat szeretne, de a magasság is fontos, hogy meglegyen a könnyebb felkelés érdekében.
Reményem  szerint a 12 centi R4036 alatt, 75 kilósan nem lesz zavaróan érezhető az N5040 keménysége, mert abba már nem, vagy csak “közvetetten” süllyed be a test, viszont ülésnél előnyös lenne, hogy van egy keményebb alapja, ami talán nem lapul annyira össze.

Üdv,
Viktor

Előzmény: Alváskultúra (14396)
Alváskultúra Creative Commons License 2021.06.15 0 0 14396

Kedves Viktor,

 

szerintem sorban:

 

- el kellene dönteni, hogy lesz-e matrachuzat. Ha lesz, akkor két db 89*199cm méretűt vágatnék (persze rendes steppelt matrachuzatra gondolok...

- ha nem lesz, akkor lehet nyugodtan az ágy belmérete, biztos lehetsz benne, hogy (normál esetben) nem vágnak nagyobbat (nem azért mert sajnálják, hanem mert többe kerül:-)

- 20-22 cm között van 10%., ami elég sok. Feszesebb lesz, hosszabb élettartamú, jobban bírja a sima deszka alátámasztástű

- a 4036HR már egy feszes hab. Persze mindig van keményebb, profilozás nélkül a megadott testsúlynál szerintem feszesebb élesz, mint amit félkeménynek gondolna az ember

 

- a ragasztott szivacs esetében telibe lesz ragasztva (már ha egy rendes cég csinálja, nem pedig sufni-tuning

- légáteresztésben teljesen mindegy, hiszen a 10cm mélység régióba már semmi nem megy le, így nincs minek szellőznie sem (pára, atka, stb...)

 

Üdv,

 

Pálinkás László

 

Előzmény: Vikusz1977 (14395)
Vikusz1977 Creative Commons License 2021.06.15 0 0 14395

Sziasztok!

A hozzáértőktől, tapasztaltabbaktól kérdezném a következőket.

Egy közepes keménységű jó minőségű habszivacsot szeretnék vágatni  180 cm széles ágyba (próbálgattam matracokat pár helyen, mind kényelmesnek tűnt, nem tudtam dönteni, a mostaninál bármi jobb lesz, nincsenek extra igényeim e téren).
Matracvédőt veszek azért rá, talán valami huzatot is kap később.

Az R4036-ot néztem ki, és 20 vagy 22 cm vastagságra gondoltam.
Fenyő ágydeszkák lesznek alatta, megfelelő sűrűséggel.

A kérdésem, hogy  az R4036 kb. félkeménynek számít-e, illetve, hogy van-e értelme 22 centit vágatni  20 cm helyett, vagy nincs kényelmi szempontból és/vagy élettartam tekintetében érdemi  jelentősége.
A testsúlyom általában 75-80  nagyon max.85 kg.

További két kérdésem lenne.
 1.
Az ágyam belmérete 181 cm x 201 cm, tehát minimálisan nagyobb a szabványnál.
Két db kilencevenes szivacsot szeretnék bele.
Mekkora méretet vágassak?
91cmx201cm, hogy biztosan passzos legyen? Vagy maradjak a 90x200-nál, és egy picit úgyis nagyobbat vágnak majd?
A rést, a matrac ék használatát  szeretném elkerülni.

2.
Kellene vennem  egy, vastagságban összeragasztott (2x10cm) szivacsot is egy hozzátartozómnak (ugyanott, ahol a vágott szivacsot veszem).
Kérdésem, hogy a két szivacs összeragasztása miatt nem csökken-e le drasztikusan a szivacs szellőzése? Vagy ezt úgy szokták készíteni, hogy nem teljes felületen ragasztják össze a két szivacs réteget?

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv,
Viktor

GIGAMATRAC (X) 2021.06.14 0 0 14394

Kedves Matrackeresők!

 

Vegyen részt Ön is a Gigamatrac Szaküzlet Facebook nyereményjátékán, ahol most 1 db 70*140 cm-es Gumotex BabyCare babamatracot sorsolunk ki a helyes választ beküldők között!Játékra fel!

 

Szép álmokat Mindenkinek!

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Alváskultúra Creative Commons License 2021.06.14 0 0 14393

Kedves Gábor,

 

a matracvédő klassz, sok "dolgot" a vékonyságánál fogva nem fog megfogni.

 

Mindkét matrac szerintem ok.

A traumeland-os matracnál nekem egy kicsit anomália a huzat. Az írja. hogy vízállő és hogy tökéletesen légáteresztő. Ez egy kicsit üti egymást szerintem, de valamelyik csak igaz lehet és az is már fél siker:-)

 

A másik matracnál az hogy baby és kisgyerek oldal, ennek szerintem nem érdemes bedőlni. Én nem láttam még kisgyereket, aki elfésrt folna egy 60x120 vagy akár egy 70x140 méretű ágyban, egy-másféléves koruk körül (ahogy át tud mászni a rácson) megszökik majd belőle úgyis:_)

 

Üdvözletteé:

 

Pálinkás László

Előzmény: nataler (14392)
nataler Creative Commons License 2021.06.12 0 0 14392

Kedves László!

Körülbelül 1,5 hónapja jött meg kislányunknak Träumeland 90*200-as vákumcsomagolt matraca. Igaza volt az "új" szaggal kapcsolatban, tényleg nagyon jellegzetes volt, az egész szobát "belepte". Egyre jobb lett, most már az orrot a matracba dugva is alig érezni valamit. :)

 

A családi ágyban a matracok felett van egy ilyesmi matracvédő, alatta pedig a rácsok "elleni" védelemre egy ilyen.

 

Kislányunknak is tennénk a matrac fölé egy ilyen védőt. Itt gondolom elég a belinkelt termék hisz pamut és 95 fokon mosható. Az alsó védő viszont 100 % Polyester. Nem gátolja ez a matrac szellőzését és így több a kár mint a haszon?

 

Matrac kapcsán megint lenne egy kérdésem. Ezúttal a kiságyba szeretnénk egy 60*120-as matracot az érkező kistestvérnek.

 

Eddig a következő 2-őt néztem ki:

 

1. Träumeland Polarstern (Mivel a nagylány egy Träumeland matracot kapott, így gondoltuk keresünk egy jóra értékelt baby Träumelandot )

 

2. Orthomatra  (főként az értékelések száma és értéke miatt került a listába)

 

Szívesen venném a véleményét a matracokkal kapcsolatban!

Köszönjük előre is!

Üdvözlettel
Németh Gábor

 

 

GIGAMATRAC (X) 2021.06.10 0 0 14391

Kedves Matrackeresők!

 

2021.06.11. és 13. között a XXXL HILDING HÉTVÉGE AKCIÓ keretein belül minden sztenderd méretű Hilding és Hilding Curem matrac most 30 % kedvezménnyel* lehet az Öné, ha üzleteinkben vásárol vagy online rendel. A megrendelés mellé INGYENES szállítást is biztosítunk!Ne maradjon le erről a kivételes lehetőségről!

*A 30 % kedvezmény a termék eredeti árából kerül levonásra.

Az akció 2021.06.11. és 13. között, illetve a készlet erejéig érvényes.Más kedvezménnyel nem összevonható és egyedi méretekre nem érvényesíthető.

 

Szép álmokat Mindenkinek!

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

GIGAMATRAC (X) 2021.06.03 0 0 14390

Kedves Matrackeresők!

 

Megérkezett a Gigamatrachoz az Isbir Life Sleep termékcsalád legújabb tagja! Az Isbir Life Sleep Energy Plus táskarugós matrac 7 zónás kialakításának köszönhetően kiváló ergonómia alátámasztást biztosít, a pihentető komfortérzetről pedig a Viscostar AEROMAX Comfort réteg gondoskodik. Antistressz, karbonszálas kötött szövetű matrachuzata kiegyensúlyozott mikroklímát teremt, mivel gátolja a nedvesség felhalmozódást.Megfelelő választás lehet sportolók és edzeni vágyók számára is. Keresse az Isbir Life Sleep Energy Plus táskarugós matracot a Gigamatracnál! Kérdés esetén szaktanácsadó kollégáink állnak az Ön rendelkezésére.

 

Szép álmokat Mindenkinek!

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

GIGAMATRAC (X) 2021.05.29 0 0 14389

Kedves BlackCanary!

 

A Sealy matracok vásárlásával a minőség szempontjából nem lesz gond. Jó választás! 

A Sealy nem véletlen ad 10 év teljeskörű garanciát. Érdemes lenne egy két üzletet meglátogatni és kikérni néhány szakértő kolléga véleményét is. Itt azért kíváncsi leszek mennyire lesznek azonos véleményen az említett "kolléga" véleményével...

 

A Sealy márkán belül nem véletlenül hozták ki a hotel szériát, ugyanis egy prémium gyártótól, strapabíró és megfizethető áron tud matracot vásárolni. 

 

A magasabb árkategóriában erős indokokat kell felhozni, ami természetesen egyenes arányosságban kell lenni az Ön kényelmi érzetével, a minőséggel. Pl. egy magasabb árfekvésnél a minőségi különbségnek meg kell jelenni akár egy magasabb rugó számnak, a habok esetén szintén figyelni kell a magas sűrűségtartalomra, ha itt is szét kellene néznünk erősen ajánlanám, ezt (természetesen, amennyiben kényelmes): Isbir CoolFlow Deluxe Hybrid matrac - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet.

Egy erős alternatíva, de hozza az elvárt minőséget!

 

Az említett sávban nagyon jó matracokat fog találni, érdemes adni egy esélyt néhány kereskedőnek, akár a Max City-ben is, még egy nekifutásra. Több kereskedő az említett ársávban jó néhány alternatívát tud kínálni.

 

Ami egy "pici" plusz: egy szenzoros mérés is segít a választásban: Tanácsok - Matraccal kapcsolatos érdekességek, információk, matracos - Xsensor Reveal Technology - GigaMatrac Factory&Outlet. Matrac, ágykeret, ágyrács outlet

 

Remélem, hogy tudtam segíteni!

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

 

 

Előzmény: BlackCanary (14388)
BlackCanary Creative Commons License 2021.05.29 0 0 14388

Sziasztok!

 

Tapasztalatok érdekelnének a Sealy hotelmatracokkal kapcsolatban, elsősorban Florida és Nevada, ami nálam befutó volt. Viszont mivel a félkemény matracokat szeretem, így a Nevada szerintem hosszútávon nem működne a puha habréteg miatt, de ezt még van idő eldönteni:)

 

Max City-ben az egyik üzletben (sajnos már nem emlékszem melyikben) kicsit eltántorítottak a hotelmatracoktól, vagyis inkább úgy mondom, hogy az értékesítő mindent megpróbált elkövetni, hogy inkább az 500 ezrest válasszam, mivel a reklamációkat is ő kezeli állítólag :) valószínűleg annyi általánosságban elmondható, hogy a hotelmatracok nem annyira strapabíróak talán(?). Viszont ő néhány évet emlegetett, ami nekem kicsit erős lenne, ha annyi idő alatt tönkremenne a matrac. Mondta, hogy a Florida az Energy matracnak a "lebutított" változata, a Nevada pedig a Passion-nek. A Passion valóban nagyon kényelmes volt, de 530.000 Ft azért kissé túlmegy a kereten, viszont az Energy szemre se tűnt olyan minőségnek mint a Florida, vagy akár a Montana a hotelmatracok közül, és kényelemre se volt olyan, pedig elmondása alapján az a jobb matrac. Szóval ez azért érdekes...

 

Aztán kérdeztük még, hogy a Cardo ezekhez a matracokhoz képest minőségben hol helyezkedik el. Rávágta, hogy az a hotelmatrac szint. Tudom, hogy a Cardo-ról is megoszlanak a vélemények, viszont legalább 15 éve azon fekszem, bármiféle hátfájdalom nélkül. Az utóbbi években már azért éreztem, hogy megérett a cserére, de összességében semmi problémám nem volt vele, és egy alap matracról beszélünk.

 

Úgyhogy inkább afelé hajlok, hogy az eladó egy kicsit túlpörögte a témát. A Cardo Gold kollekciójának még adnék esélyt, azokat még nem tudtam kipróbálni, nem tudom, hogy a Sealy hotelmatracokhoz képest az mennyire lenne más, árban kb ugyanannyi.

 

De tényleg érdekelnének a vélemények ezzel kapcsolatban, vagy ha esetleg tudtok írni olyan matracot, amit érdemes lenne kipróbálni (memóriahabos réteg nálam kilőve :) ), 160-as matrac lenne, max 350.000 Ft-ig.

GIGAMATRAC (X) 2021.05.26 0 0 14387

Kedves Matrackeresők!

 

Megérkeztek üzleteinkbe a Sealy Hotel matraccsalád legújabb tagjai: Sealy Montana és Sealy Florida táskarugós matracok, amelyek az egyedi Posturepedic Technológia™-val kialakított, megerősített alátámasztásnak köszönhetően hosszú távon biztos kényelmet nyújtanak.

Látogassanak el hozzánk, ahol további kérdés esetén szaktanácsadó kollégáink készséggel állnak az Önök rendelkezésére!

 

Szép álmokat Mindenkinek!

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Alváskultúra Creative Commons License 2021.05.25 0 0 14386

Szia Kisattis,

 

hogy mire érdemes figyelni a matracpróba során, arra szívesen válaszolok emailben.

 

Matracgyártók között sajna nem ilyen egyszerű a dolog. Általában (a dömping és a luxus márkák kivételével) minden gyártó arra törekszik, hogy egy viszonylag nagy ollót nyisson, tehát minden gyártónak van belépő-, közép-, és felső kategóriája. Ez persze gyártónként eltér, ki hova szeretné pozícionálni a márkáját. Ha nagyobb presztízsre vágyik, akkor nem megy le egy bizonyos ár alá.

 

A bonell matracok kivételével a matracok nem hullámoznak át, legkevésbé a memoryfoam, de már a zsákrugós matracokkal sincs ilyen gond.

 

Üdvözletel:

 

Pálinkás László

Előzmény: kissattis83 (14383)
GIGAMATRAC (X) 2021.05.20 0 0 14385

Kedves Kissattis,

 

Alapvetően a szakkeresdéseink mindegyike tanácsadással is szolgálnak. A matrac próba  során az adott alvási szokások figyelembevételével ki fognak jönni a különbségek. Segíteni fogunk, ezt garantálom, tanácsadóink türelemmel állnak rendelkezésére. 

A Budapesti üzletünkben a Róbert Károly krt.-on egy műszeres mérést is tudunk végezni ami segít a pontos matrac választásban:  https://www.gigamatrac.hu/tanacsok/matracos-erdekessegek/xsenzor

 

Szerintem először a kényelmet érdemes tisztázni, melyik lesz az, amiben komfortosan érzik magukat, ezt egy finom ételhez tudnám hasonlítani: nem biztos, hogy meg tudjuk fogalmazni, de ízlik. Pont ilyen a matrac is, egy érzés lesz, ami tökéletes. Erre időt kell szánni, a szakkeresdéseinkben közel 100 féle matrac van bemutatva, amik ki is próbálhatóak. Elsőre egyik gyártót sem zárnám ki. 

 

Remélem, hogy hamarosan tudunk találkozni és segítségére lehetünk. 

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: kissattis83 (14383)
GIGAMATRAC (X) 2021.05.20 0 0 14384

Kedves Matrackeresők!

 

Vásároljon személyesen üzleteinkben vagy rendeljen online Hilding zsákrugós matracot és most AJÁNDÉK matracvédőt és INGYENES szállítást biztosítunk megrendelése mellé!

Az akció visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes!

Az aktuális készletekről érdeklődjön elérhetőségeinken!

 

Szép álmokat Mindenkinek!

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

kissattis83 Creative Commons License 2021.05.20 0 0 14383

Segítsetek még abban légy szíves, hogy a próbálás alatt pontosan mit értettek? Elmondom miért kérdezem ezt. Egész egyszerűen nem érzek nagy különbséget, amikor rájuk fekszek. Kb annyit érzek, hogy a puhánál jobban belesüppedek, a keménynél meg nem :)
A leghasználhatóbb dolog eddig az volt, hogy amikor feleségemmel egyszerre ráfeküdtünk és ő megmozdult, akkor azt én is éreztem, és onnan már tudtuk, hogy olyan matrac szóba sem jöhet. 

De ezen kívül hogyan lehet érezni ezt a próba dolgot? Mire kell figyelnem? Próbáltam az eladót faggatni ezügyben, de semmi értelmeset nem mondott :(

Ezen kívül leginkább az érdekel még, hogy vannak olyan gyártók, akikkel nem lehet nagyon zsákbamacskázni? Gondolok itt olyasmire, hogy ha toyotát veszel, valszeg nem fogsz nagyon rosszul választani, nem olcsó, nem is drága, nem fogsz vele versenyezni, de megbízható lesz mindig. Szóval matracoknál vannak ilyen gyártók? 

GIGAMATRAC (X) 2021.05.20 0 0 14382

Kedves Kissattis,

 

A nagy kínálat mellett érdemes a weben egy kis kutatást is tenni a gyártók között. A Vásárlóknak szoktam segíteni abban is, hogy keressük meg közvetlenül a gyártót is a weben. Ebben lesznek érdekességek, ugyanis itt már lehet különbséget tenni gyártó és forgalmazó között, ami természetesen még nem fog a végeredményhez vezetni, de a gyártói web oldalak már meg is lesznek. Két-három budapesti szakkereskedés felkeresése után biztos, hogy tisztább lesz a kép.

Az előző hozzászólásban említett gyártók többsége megtalálható az üzleteinkben, ahol ki is próbálhatóak a matracok. 

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: kissattis83 (14380)
Alváskultúra Creative Commons License 2021.05.20 0 0 14381

Kedves Kissattis,

 

yatas-nanni ugyanaz a forgalmazó. Ebben az árkategóriában azért már bőven lehet találni zsákrugós matracot. Abból kiindulva, hogy csak egyféle márkát tudtál kipróbálni, ez egy kisebb település lehet. Érdemes lenne egy kirándulást vagy valamit összekötni egy budapesti kiruccanással vagy egy közeli nagyvárosban körülnézni, hiszen Konfor, Cardo, Isbir, Hilding, Sealy, Swiss Tech, Rottex, stb... végtelen lehetőségek tárháza:-)

 

Üdvözlettel:

 

Pálinkás László

Előzmény: kissattis83 (14380)
kissattis83 Creative Commons License 2021.05.19 0 0 14380

Sziasztok, matrac vásárlás előtt vagyunk. Kipróbáltam már több matracot és a boltban ahol voltunk ott a Nanni Zen Duo tűnt a legjobbnak. Először úgy mondta az eladó, mintha lenne köze a Yatasnak (eddig egyedül őket ismertem, mint minőségi matracos)a Nannihoz, de a végén kiderült, hogy semmi. Most egy kicsit elbizonytalanodtam. A boltban nincs yatas, ezért kipróbálni sem tudom. próbálok eggyel tudatosabb döntést hozni, de ahogy olvasok a témában, úgy zavarodok egyre jobban össze. 
kb 350ezret szánok egy 180x200-as matracra. Eddig talán arra jöttem rá, hogy zsákrugós kell. Tudtok segíteni, hogy jó e az irány?

GIGAMATRAC (X) 2021.05.12 0 0 14379

Kedves Matrackeresők!

 

Ingyenes Xsensor test nyomáspont-méréssel Ön is meggyőződhet róla, hogy XSENSOR® REVEAL megmutatja pontos mérési eredményekkel, személyre szabottan azokat a matracokat, amelyek a legjobban eloszlatják a nyomást az adott alvási pozíciókban. Ezzel is segítve Önt, hogy megtalálja az Önnek legmegfelelőbb matracot.

Az ingyenes Xsensor test nyomáspont-mérés elérhető a Róbert Károly körúti (1135 Budapest, Róbert Károly krt. 76.), valamint a MaxCityben (2045 Törökbálint, Tópark u. 1/a.) található Exclusive Gigamatrac üzletünkben.

 

Szép álmokat Mindenkinek!

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

GIGAMATRAC (X) 2021.05.11 0 0 14378

Kedves Caipi,

 

Köszönjük szépen, várjuk Önt/Önöket szertetettel!

Személyesen a kollégim segíteni fognak! :-)

 

További szép napot kívánok Önnek,

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Caipi (14377)
Caipi Creative Commons License 2021.05.11 0 0 14377

Kedves Gigamatrac!

 

 

Nagyon köszönöm a tanácsadást, és fura nekem, hogy a Duett-ről a Rottex azt írja, hogy a Vivo és a keményebb ugyanolyan magas egyesítése (nem jut eszembe a neve), és ehhez képest a boltjukban a hölgy is azt mondta, hogy a Duett női része 'puhább', mint a Vivo. Csak én hülye azt nem próbáltam ki.

 

De ma megint megyünk a férjemmel, mert tegnap csak egyedül voltam.

 

A Duality-t már előtte kipróbáltuk, megkérdeztem telefonon (lehet hogy Önt), ahogy tanácsolta, és addigra került a Róbert Károly körútra, ahol előtte nem volt. Nem zártuk ki, de nekem a Duett jobban tetszik, csak aggódom, hogy ne derékfájással keljek fel róla... amúgy nem jellemző rám, csak túl puha matracnál.

 

Szóval az a baj, hogy / ha az embernek más a kényelmes, mint ami a testének egészségügyileg jó. :) És persze, tudom, hogy egyedi méretet sehol nem vesznek vissza, azért is írtam, hogy nincs több esélyünk, ha egyszer megrendelünk valamit.

 

A Billerbeck-ben is voltunk amúgy, nagyon kemények a félkemény matracaik. :(

Előzmény: GIGAMATRAC (14376)
GIGAMATRAC (X) 2021.05.11 0 0 14376

Kedves Caipi,

 

Vannak matracaink amik pénzvisszafizetés garanciával vásárolhatóak meg, a korábban már említett Levital márkából. De ezek mind a standard méretekre vonatoznak!

Amennyiben egyedi méretben gondolkodunk "visszaadni" nem lehetséges a matracokat.

 

Ezek szerint sikerült kipróbálni a matracokat, ennek nagyon örülök!

 

Igen, ha a két említett matracot nézzük a Duett vs. Vivo matracokban összesen három különböző komfort kényelem van. A Duett papa-mama oldalai közé teszem a Vivo matrac kényelmét. A technikai felépítése, a rugózat az 5 kényelmi komfort zóna, magassága ugyanaz. Előny-hátrány ebben az esetben teljesen szubjektív lesz, figyelembe véve a Vivo esetén a homogén felületet, tehát ebben az esetben akármelyik oldalára fekszik ugyanaz a kényelem. Alapvetően higgyünk a testünknek, tessék ellátogatni még egyszer, esetleg egy hétköznap délelőtti időben, szánjon rá egy kis időt és meglátja meg lesz a tökéletes!

 

Szintén az Allegro sorozatból a Duality esetleg ki lett próbálva? Ez nem ugyanaz, mint a Duett. A Róbert Károly krt.-on lévő üzleteinket javaslom Önnek. A Rottex és a Gigamatrac kínálatát csak 10 méter választja el.

 

Most már közel van a megoldás, meg lesz! :-) 

 

Tisztelettel:

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Előzmény: Caipi (14375)
Caipi Creative Commons License 2021.05.10 0 0 14375

Kedves Gigamatrac, kedves László!

 

Kérhetnék véleményt a Rottex Allegro Duett-ről? Vagy külön a Vivoról, aminek a női oldal állítólag többé-kevésbé megfelel?

Én részemről ezt, mármint a női oldalát éreztem a legkényelmesebbnek az eddig próbáltak közül, de félek, nehogy túl puha legyen. 160x190-es méretet csináltatva ugye esély sincs visszaadni....

 

GIGAMATRAC (X) 2021.05.07 0 0 14374

Kedves Matrackeresők!

 

Kiemelt Hilding akciónk keretein belül a megjelölt Hilding matracok személyes vásárlása esetén vagy online leadott rendelése mellé most AJÁNDÉK matracvédőt és INGYENES szállítást biztosítunk!

Az akció visszavonásig, illetve a készlet erejéig érvényes!

Az aktuális készletekről érdeklődjön elérhetőségeinken!

 

Szép álmokat Mindenkinek!

 

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

GIGAMATRAC (X) 2021.05.01 0 0 14373

Kedves Matrackeresők!

 

A TEMPUR® 19 PRIMA matracok a NASA által kifejlesztett, egyedülálló TEMPUR alapanyaggal rendelkeznek, határozott alátámasztással bírnak, valamint a gerincre és az ízületekre fájdalomenyhítő hatásuk van. Keresse a TEMPUR® 19 PRIMA matracokat kizárólag a Gigamatrac üzleteiben és webshopjában! Kérdés esetén szaktanácsadó kollégáink készséggel állnak az Ön rendelkezésére!

 

Szép álmokat Mindenkinek!

Gigamatrac online szaktanácsadás

www.gigamatrac.hu

Alváskultúra Creative Commons License 2021.04.27 0 0 14372

Szia Caipi,

 

Alváskultúra mindennek (is) örül:-)

 

Üdv,

 

Pálinkás László

Előzmény: Caipi (14370)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!