Keresés

Részletes keresés

Moris721 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 6782

No,akkor csak így fog sikerülni:

[IMG]http://i42.tinypic.com/s62h38.jpg[/IMG]

Moris721 Creative Commons License 2012.01.25 0 0 6781

Egy hasonló "mutogatós"....

Előzmény: seeman (6767)
Fotópályázatt Creative Commons License 2012.01.25 0 0 6780

Szia itt is meg tudod jelentetni a képeid, ráadásul még nyerhetsz is.

Négy évszak a Balatononamatőr fotópályázat a www.balatoniwiw.hu közösségi oldalon

február 29-ig.

 Díjak:

 A 3-3 legjobb fotónak évszakonként 5000.- Ft értékű ajándékcsomag 

 Fődíj:  családi (4 személy) hosszú hétvége (3 éj) saját apartmanban a tihanyi Csátó Vendégházban.

( www.csato.hu , Tel: 20/9516-022 hívd fel!)

 A legszebb pályaművek fotókiállításon is bemutatásra kerülnek

 Eredményhirdetés: 2012. március 15.
Fotók feltöltése: www.balatoniwiw.hu -Egész évben főszezon!

Előzmény: Zolinka (6774)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.24 0 0 6779

Legalábbis szerintem nem akárkik vannak itt, elég jók a képek!

Előzmény: seeman (6777)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.24 0 0 6778

Ez tényleg jó!

Egyébként nekem is megvan még.

Előzmény: extekergo (6776)
seeman Creative Commons License 2012.01.24 0 0 6777

Ez a legnagyobbak oldala? Akkor alaposan átnézem.

Előzmény: Törölt nick (6775)
extekergo Creative Commons License 2012.01.24 0 0 6776

Az a helyzet, ezekkel a kompaktokkal nagyon jó makrókat lehet készíteni! Azért is nem adtam el a kis H9-es Sonymat. :)

Előzmény: Törölt nick (6775)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.24 0 0 6775

Hmmmm. A legnagyobbak közé is be lehet jutni, egy egyszer kis fényképezőgép segítségével is:

http://500px.com/photo/4557231?from=popular

 

A kép egy ilyennel készült:

http://pixinfo.com/fgep/Panasonic_DMC-FS10

 

Minden tiszteletem a készítőjének!

Zolinka Creative Commons License 2012.01.24 0 0 6774

Sziasztok!

 

Megjelent egy képem. Gondoltam megmutatom.

http://hirek.csillagaszat.hu/a_het_csillagaszati_kepe/20120124-hetkepe.html

KHZ-884 Creative Commons License 2012.01.23 0 0 6773

Üdvözletem!
Nagyon megjött a kedvem mostanság a fényképezéshez.
Minden ami jó fotó téma azonnal lekapom ,persze ha jók a fények stb...
Néhány kép amit az elmúlt napokban készítettem:

 

seeman Creative Commons License 2012.01.23 0 0 6772

Itt egy másik. Ez jobban fog tecceni:

 

Előzmény: Törölt nick (6768)
Törölt nick Creative Commons License 2012.01.22 0 0 6771
Zolinka Creative Commons License 2012.01.22 0 0 6770

Sziasztok!

 




Kis OFF.


Véletlenül nem tudtok egy jó szerelőt/szervízt aki objektíveket válal? Az ef 24/105-öm úgy döntött tegnap hogy nem akar tovább működni rendesen.

Err 01 hibaüzenet. A google szerint ez vagy kommunikációs hiba az obi és a gép között (elektronika), vagy a rekeszt nem tudja rendesen szabályozni a gép. :/

Fotópályázatt Creative Commons License 2012.01.20 0 0 6769

Négy évszak a Balatononamatőr fotópályázat a www.balatoniwiw.hu közösségi oldalon

február 29-ig.

 Díjak:

 A 3-3 legjobb fotónak évszakonként 5000.- Ft értékű ajándékcsomag 

 Fődíj:  családi (4 személy) hosszú hétvége (3 éj) saját apartmanban a tihanyi Csátó Vendégházban.

( www.csato.hu , Tel: 20/9516-022 hívd fel!)

 A legszebb pályaművek fotókiállításon is bemutatásra kerülnek

 Eredményhirdetés: 2012. március 15.
Fotók feltöltése: www.balatoniwiw.hu -Egész évben főszezon!

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.18 0 0 6768

Ez igen! :)

Előzmény: seeman (6767)
seeman Creative Commons License 2012.01.17 0 0 6767

Nem rossz dolog játszani az élesség-életlenség párossal. Egy kis poén jót tehet a felvételnek:

 

Előzmény: Moris721 (6766)
Moris721 Creative Commons License 2012.01.17 0 0 6766

Köszönöm szépen a dicsérő szavakat!Nekem is az első tetszik a legjobban,habár azt hiszem érdemes lett volna levágni az oldalsó széleit!A többi hibáról nem is beszélve.... :)))

first.class Creative Commons License 2012.01.17 0 0 6765

Egyiks em rossz, de nekem az első kép tetszik a legjobban.

Előzmény: Moris721 (6762)
KING-77 Creative Commons License 2012.01.17 0 0 6764

seeman Creative Commons License 2012.01.15 0 0 6763

A harmadik csinos lett.

Előzmény: Moris721 (6762)
Moris721 Creative Commons License 2012.01.15 0 0 6762
hakijani Creative Commons License 2012.01.12 0 0 6761

Üdv. Ilyen széket keresek ha van valakinek vagy tudja hol lehet venni írjon már egy mélt .köszönet érte..

TMSONE Creative Commons License 2012.01.08 0 0 6760

Köszönöm a megtisztelő észrevételedet!

Előzmény: extekergo (6759)
extekergo Creative Commons License 2012.01.08 0 0 6759

nagyon jók!

Előzmény: TMSONE (6758)
TMSONE Creative Commons License 2012.01.08 0 0 6758

egy pár amatőr madaras:

 

http://thomasphoto.blog.hu/2012/01/08/havazas_45

 

Tamás

Törölt nick Creative Commons License 2012.01.06 0 0 6757

-

ne_sa Creative Commons License 2012.01.05 0 0 6756
Előzmény: ne_sa (6755)
ne_sa Creative Commons License 2012.01.05 0 0 6755

A jelen helyzet...

 

  Golden Gate

 

Mindent akarnak!

 

 

Nem latom a kiutat:(

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.29 0 0 6753

M.VIII Creative Commons License 2011.12.28 0 0 6752

Uáááááááááhhhh....unalmas ez a délután....

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!