Keresés

Részletes keresés

ghepard Creative Commons License 2008.10.22 0 0 620
Na ez felemelő Cyanka. Vedd úgy, hogy néhány molekula, elektron, proton, lepton, kvark stb méreg eltávozott belőlem :))
Előzmény: cyanne (618)
drkbk Creative Commons License 2008.10.22 0 0 619
No persze, ez mind szép és jó. Tudom, hogy a legtöbb dolgot meg is tudod magadnak termelni, de azért az internetet nem szedheted le a kertben

"Én sose méregtelenítek úgy ahogy itt olvasgatom, némely procedúrától égnek áll a hajam..... :))"

Elhiszem és egészen biztos, hogy az életmódszerűen folytatott méregtelenítés(maradjunk ennél a szónál) sokkal jobb, mint a kampányszerű próbálkozások.
Előzmény: ghepard (617)
cyanne Creative Commons License 2008.10.22 0 0 618
nah kivételesen minden szavaddal egyetértek (gepike:P)
Előzmény: ghepard (617)
ghepard Creative Commons License 2008.10.22 0 0 617
"Úgy gondolom, hogy amit te csinálsz az nem méregtelenítés, legalábbis nem a mai értelemben. "
Pontosan. Én sose méregtelenítek úgy ahogy itt olvasgatom, némely procedúrától égnek áll a hajam..... :))

"Te valamilyen úton-módon függetlenítetted magad a lehető legtöbb környezeti ártalomtól. "
Na ezt valahogy telibe találtad, legalábbis attól "védem" magam, amit ismerek, hogy nem jó.......... Valahogy nagyon régen elhittem (úgy 30 éve), hogy a nyugalom, lelki béke, lelki erő, a lassú nyugalmas élet jót tesz az embernek - és eleindultam ezen a fonalon......

"Csak tudnám miből élsz :-)"
Ha a pénzre gondolsz, akkor ez is igaz. Akkor vagyok a legnyugodtabb, ha egy k... vasam sincs, mert akkor már nem kell a fejem törni, hogy mire b.... el :))
Előzmény: drkbk (615)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.21 0 0 616
Levegobol :-))))
Előzmény: drkbk (615)
drkbk Creative Commons License 2008.10.21 0 0 615
Úgy gondolom, hogy amit te csinálsz az nem méregtelenítés, legalábbis nem a mai értelemben. Te valamilyen úton-módon függetlenítetted magad a lehető legtöbb környezeti ártalomtól. Csak tudnám miből élsz :-)
Előzmény: ghepard (614)
ghepard Creative Commons License 2008.10.20 0 0 614
"Szerintem itt is igaz, ami mindenhol, hogy kinek ez jó, kinek az. "

Igen, ezt osztom. Sok függ attól is, hogy ki mit kapott (vagy nem kapott) a természettől. Például nagypapim pipázott, mint a törökök (bár nem is tudom, hogy azok pipáltak), mégis simán megélte a 93 évet (egy csonttörés után halt meg néhány napra), 90 évesen még kerékpározott......

"Ettől függetlenül nagyon szép gepi és a te eredményed is. "

Hát, köszi szépen, de mondjuk én majdnem semmit sem csinálok, csak igyekszem lelki békében és nagyon "lassan" élni (és itt ott lélegezni is nagyon lassan bizonyos saját hangok kiséretében)........

Előzmény: drkbk (610)
ghepard Creative Commons License 2008.10.20 0 0 613
Minden elismerésem. Lehet majd én is valamivel próbálkozom, ha fog kelleni...... Persze én még fiatal vagyok (csak 56 éves) és sokszor az az érzésem, hogy még nem nőtt be a fejem lágya :)
Előzmény: tigristomi (611)
drkbk Creative Commons License 2008.10.18 0 0 612
Ez igen!!
Előzmény: tigristomi (611)
tigristomi Creative Commons License 2008.10.18 0 0 611
A beontest nem magasrol csinalom, de forgok. Eloszor a baloldalamra fekszek, utana kb, 1 percig gyertyaba, utana a jobb oldalamra. Utana megemelem a hasam, es haton kb. 8 percig maszirozom a hasam. Utana meg egy nauli, hasizom forgatas is beleszokott ferni. Utana megismetlem.

Ha meg alaposabb akarok lenni, akarok csinalok egy shankalaprakshalanat (CSak reggel, ugye). Sos vizes emesztorendszer tisztitast. Itt a vizet megiszom, ami ugyanott jon ki a torna gyakorlatok hatasara mint a beontesnel. Ez viszont a vekonybelet is kitisztitja, amit a colonhidroterapia sem tud.
Az olivaolajos, grapefruitos majtisztitas masnapjan ilyet szoktam csinalni, mivel ugye az nem jo, ha az epe az emesztorendszerben marad. Errol a majtisztitasrol aki irt konyvet, a beontest o is javasolja, amit en csinalok, az ugy gondolom alaposabb.
Előzmény: drkbk (610)
drkbk Creative Commons License 2008.10.18 0 0 610
Gratulálok, szépen csináltad, remélem ez mezdemát is megnyugtatta. Azért az energiabevitel a juharfaszirup mellett mondjuk nem csökken le annyira, hiszen szinte tiszta cukor, tehát könnyen hasznosítható természetes energiához juttat. Kb. mint a méz. Ha mézes vizet ittál volna vastag citromkarikákkal,(limonádé szerűen) akkor ugyanazt az eredményt érted volna el.
A beöntés egy érdekes kérdés. A magas beöntés, ami igazán használ nem olyan egyszerű. A többi meg inkább csak a végbéli szakaszt üríti ki. Nem véletlen a colon hydroterápia népszerűsége.

Szerintem itt is igaz, ami mindenhol, hogy kinek ez jó, kinek az. Ettől függetlenül nagyon szép gepi és a te eredményed is. Van, aki lélegzik, a másik léböjtöl, vagy phönix termékeket fogyaszt.
Előzmény: tigristomi (598)
ghepard Creative Commons License 2008.10.16 0 0 609
Hát igen, már látom is. Első olvasásra nem vettem észre a pontot a nem után (s másodszor meg most olvasom). Hát igen, elnézést kérek, a ponttal már vicc..........
Előzmény: cyanne (608)
cyanne Creative Commons License 2008.10.16 0 0 608

de hát mondom, h nem.

phönixet használok, nem mágnest.

Előzmény: ghepard (607)
ghepard Creative Commons License 2008.10.16 0 0 607
Vegyem úgy, hogy tényleg hásználtál valamit? Esetleg megosztanád, hogy mire és hatott, nem hatott stb. Engem speciel érdekel a dolog, bár én sose használtam. Nálam a méregtelenítés csak a gondolaton és a légzésen alapszik. A mágnes az egy nagyságrendekkel nagyobb erő, mint a gravitáció, ezért veszélyes is lehet. De nem lesz meglepetés, hogyha ezen fog alapulni (a mágnesen) a nagyon hatásos rák elleni harc.......
Előzmény: cyanne (606)
cyanne Creative Commons License 2008.10.16 0 0 606
nem. vicc volt, gepike.
Előzmény: ghepard (603)
ghepard Creative Commons License 2008.10.16 0 0 605
Ez szép hsz. Elég arra gondolni, hogy az ember jobban érzi magát, ha huzamosabb ideig nem eszik/iszik. Én például ezt mindennap el is húzom, mert utoljára kb 16 óra körül iszom/eszem és csak másnap kb 7.30 körül eszem/iszom újból (és akkor érzem magam a "legkönnyebbnek") .....
Előzmény: tigristomi (597)
ghepard Creative Commons License 2008.10.16 0 0 604
S még használod a darabokratöröttet is? :)
Előzmény: Törölt nick (602)
ghepard Creative Commons License 2008.10.16 0 0 603
"mivel? (mágnes?;)"

Cyanka, itt a mágnes után kérdőjel van. Én is kérdezek. Esetleg próbáltál valami mágneses cuccot is valamire használni? Valami mágneses ékszer, gyenge mágnes, erős mágnes, mágnesezett folyadékot stb.....
Előzmény: cyanne (585)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.15 0 0 602
A kristalydeo? Az tok jo, nekem is nagyon bejott, csak leejtettem, es darabokra torott, igy kicsit nehezebb hasznalni :-)
Előzmény: cyanne (599)
cyanne Creative Commons License 2008.10.15 0 0 601
egyébként a phönix nekem továbbra is nagyon bejön, és beöntés se kell hozzá:)
cyanne Creative Commons License 2008.10.15 0 0 600
kiegészíteném azzal, h akinek pl nagy szüksége van a sóra (pl én), azt a beöntés még jobban kimossa, úh az egyen hozzá sót. schüsselt.
Előzmény: tigristomi (597)
cyanne Creative Commons License 2008.10.15 0 0 599

jaja. a bionsen kristályos cucca nekem nagyon bejött.

Előzmény: tigristomi (596)
tigristomi Creative Commons License 2008.10.15 0 0 598
En volt amikor komuves mellett dolgoztam, mikozben egy kuranak ahhoz a reszehez ertem, ahol 10 napig semmit sem ettem, hanem csak zoldseg leveket ittam.

Amikor a master cleanse-t csinaltam,10-12 napig nem ettem alatta, csak a juharfa szirupos vizet ittam, es a kura vegen ugyanolyan eros voltam, mint elotte. Reszletek a 127-es hozzaszolasban.
Előzmény: drkbk (587)
tigristomi Creative Commons License 2008.10.15 0 0 597
(pl. fáradékonyság, álmosság, koncentrálási zavarok, előfordulhat fejfájás, végtag- és derékfájás, hirtelen érzelmi kitörések és hangulatváltozások).

Ez nem azert van, mert nem kap elegendo tapanyagot az ember. Ez a mereganyagoktol van, amik felszabadulnak, de nem tudnak eleg gyorsan tavozni, es a vastagbelbol visszaszivodnak, ez okozza a szedulest is, a faradsagot is.
Instant orvossag erre a beontes. Nem tudom pontosan mennyit ad hozza a lebojt kurahoz, de azt hiszem nem tulzok, ha azt mondom, hogy legalabb megduplazza a kura hatasat.
Plane ugye, ha nem eszik az ember, nem kell vecere mennie meg talan annyit sem, mint amugy. Kozben a mereganyagok meg sokkal nagyobb utemben urulnenek a szervezetbol, de nem tudnak.

Sokaknak persze derogal beontest csinalni. Ok akkor, ha csinalnak lebojt kurat, csak szenvedjenek, ha az jobb nekik.

Tamas
Előzmény: mezdema (583)
tigristomi Creative Commons License 2008.10.15 0 0 596
Kozben en is hallottam errol az aluminium mentes dezodorrol. Ezutan majd en is nezem. Probalok en is ilyet venni.
Az aluminiumos ugy mukodik, amiket lehet kapni, hogy eltomiti az aluminium a porusokat, ami nem jo.
Előzmény: cyanne (489)
ghepard Creative Commons License 2008.10.15 0 0 595
"Valószínűleg nem olyasmi, mivel az egy jól menedzselt átverés.:)"

A szívverésedet bármikor ellenőrizheted. Persze nem olyan egyszerű dolog azt a 10-12%-ot lassulást kimutatni. Nagyon oda kell figyelni, hogy hogyan mész neki. Nem elég az, hogy most megmérem. Én "megizzadtam" érte 40 éjszakán, hogy bizonyosságot lássak. Fontos, hogy kb egyformák legyenek a körülmények, tehát rögtön nem jó, ha egyik nap agyonhajszolod magad, a másikon meg nem, az egyik napon "nehezet" eszel a másikon meg nem..... Nekem normálisan úgy 53-56 között ver a szívecském, ez holdnegyed éjszakáján lement simán 50-52 közé (volt már 47 is).

Hát már a kórházakban is odafigyelnek erre. Bizonyos napokon nem operálnak ezt azt, mert mintha tudnák, hogy azután nem jól heged a seb stb.......
Előzmény: A skót (592)
ghepard Creative Commons License 2008.10.15 0 0 594
"A holdállások hatásai szerintem kicsit eltúlzottak, sok más tényező van, ami sokkal fontosabb."

Lehet, de a negyedeknél fordul a kocka (a 3 test egymáshoz viszonyított állása, mozgása) és az a sok tényező (jól írod) másfelé indul meg. Készítettem animációt a Hold Föld és Nap körüli forgásáról, hogy jobban lássam a dolgokat. Elég, ha csak arra gondolsz, hogy mekkora légréteget mozgathat meg még ma is. Elég meghökkentő látni, hogyan befolyásolja a napszelet stb... Először nem jött ki semmi eredmény, de aztán eszembe ugrott, hogy "ráállítom" az adatokat a holdnegyedek hosszára. Ez mondjuk nagyon, de nagyon ingadozik (még 39 óra különbség is lehet), de már az átlagnál (amit én 177 órának vettem) elég szépen kirajzolódtak a hatások. Azután jól bebonyolítottam a programot és az átlagot (1 órás adatokkal dolgoztam és egész évi ábrákat készítettem) úgy számítottam, ahogyan ingadozik a holdnegyed (ettől gőzölt az agyam). Az eredmény még egy kicsit javult, de nem sokat (úgy egy tizedet a korreláción)........
Előzmény: A skót (592)
ghepard Creative Commons License 2008.10.15 0 0 593
"Ha ránk hatással van, miért nem befolyásolhatná a növény fiziológiáját is."

Hát igen, ez logikusan hangzik. Én is azt hiszem. Minden ami itt van a "Hold alatt" nőtt fel. Évmilliók (sőt milliárdok) során hatott mindenre a Földön. Ha belegondolunk, hogy valamikor 50000 km-re se volt, akkor a hatása mekkora lehetett. Ez folyamatosan bevésődött mindenbe és még ma is kimutatható (lehetne, ha foglalkoznának vele....)....
Előzmény: drkbk (586)
A skót Creative Commons License 2008.10.14 0 0 592
Valószínűleg nem olyasmi, mivel az egy jól menedzselt átverés.:) A holdállások hatásai szerintem kicsit eltúlzottak, sok más tényező van, ami sokkal fontosabb.
Előzmény: drkbk (586)
drkbk Creative Commons License 2008.10.14 0 0 591
Ez így van, tényleg fogyó hold. Amit írtam olyan szintű hülyeség, hogy szégyenlem is magam.:)
Előzmény: Törölt nick (589)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!