Keresés

Részletes keresés

karesz4 Creative Commons License 2001.03.22 0 0 253
Üdv Mindenkinek!

barom bb a sérült Mátyus helyett Pető Tamást hívta be a válogatott keretbe!!!
Nos:
1. Petőnek, tudása alapján ebben a jkeretben tényleg helye van, sőt! a sok falábúnál, Illés, Lisztes, Sebők, Horváth F. nagyságrendekkel jobb focista!
2. DE!!!! Pető ez évben tétmérkőzésen még nem lépett páylára, sőt hetek óta nem edzhetett normális csapattal!!!

Ennek ellenére örülök a behívásának! Remélem pályára léphet! Sok sikert, Tamás!!!!

Üdv:

Karesz

Vámpír Creative Commons License 2001.03.22 0 0 252
Hajrá Magyarok!
Istenem, egész kis gyerek voltam, amikor utoljára komoly esélyünk volt kijutni a VB-re...
gguszti Creative Commons License 2001.03.20 0 0 251
Szrintem is sok!
De kimegyek, én már csak ilyen bolond vagyok... :)
Remélem, az U, S, T szektorokba lesz 1000 Ft. Ha nem nyitják ki a felső karéjt, akkor oda kell legyen a legolcsóbb. Tud erről vki vmi pontosat?
Előzmény: Axl (250)
Axl Creative Commons License 2001.03.20 0 0 250
A jegyek a felnőtt meccsre 1000, 1800 és asszem 2600 forintosak. Azért ennyire nem vagyunk jók, de lehet, hogy kimegyek...
Shylock Creative Commons License 2001.03.20 0 0 249
Az utánpótlás meccsre a belépőjegy egységesen 200 Ft.

Aki tud az jöjjön el!

Előzmény: karesz4 (246)
karesz4 Creative Commons License 2001.03.19 0 0 248
Üdv Mindenkinek!

MTI:
A Magyar Labdarúgó Szövetség a szombati Magyarország-Litvánia világbajnoki selejtezőre eladott jegyek árából befolyt összeg tíz százalékával a tiszai árvízkárosultakat kívánja segíteni.
Az adományt a Magyar Máltai Szeretetszolgálat segítségével juttatja majd el az MLSZ a rászorulókhoz.

Üdv:

Karesz

karesz4 Creative Commons License 2001.03.19 0 0 247
folytatás:

A hétfő délutáni orvosi vizsgálatot követően eldőlt, hogy a kisebb sérüléssel bajlódó Szűcs Lajos (FTC), valamint Dvéri Zsolt (Újpest) nem tudja vállalni a szereplést a szombati, Litvánia elleni labdarúgó világbajnoki selejtező-mérkőzésen.
Bicskei Bertalan szövetségi kapitány a ferencvárosi kapus helyére Rabóczki Balázst (Dunaferr) hívta be. Rabóczki hétfő délután már együtt gyakorolt a csapattal a dunavarsányi edzőtáborban.
A 16 órakor kezdődött és másfél órásra tervezett tréningen a játékosok frissítésén volt a hangsúly.

Üdv:

Karesz

karesz4 Creative Commons License 2001.03.19 0 0 246
Üdv Mindenkinek!

(MTI) - Bicskei Bertalan a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya hétfői sajtótájékoztatóján kijelentette: csak a győzelmet tartja elfogadható eredménynek szombaton a Litvánia elleni világbajnoki selejtező-mérkőzésen. A találkozó a Népstadionban 20 órakor kezdődik, a játékvezető az ukrán Vaszil Melnyicsuk lesz.
- Mivel a célkitűzésünk nem változott, azaz szeretnénk továbbjutni a csoportból, muszáj nyernünk. Csak annak az együttesnek van esélye az első két hely megszerzésére, amely Litvániát kétszer megveri - mondta a szakvezető. - Ellenfelünk a tavalyi októberi mérkőzéshez képest teljesen átalakult, új kapitánya van és mindössze hárman maradtak a fél évvel ezelőtti kezdőcsapatból.
A magyarok október 11-én Kaunasban 6-1-re nyertek a litvánok ellen.
- Ezúttal sokkal nehezebb dolgunk lesz. Az év eleji ciprusi tornán ellenfelünk szervezetten, taktikusan futballozott, nyoma sem volt annak a fejetlenségnek, ami ellenünk jellemezte a játékát.
Bicskei 25 fős keretének összetétele több helyen is megváltozott. Thomas Sowunmi, a Vasas támadója arccsont-sérülés miatt nem áll rendelkezésére, Kabát Péter (Vasas), Szűcs Lajos (FTC) és Dvéri Zsolt (Újpest) pedig hétfő délután orvosi vizsgálaton vesz részt és utána dől el, hogy csatlakozhatnak-e a dunavarsányi edzőtáborban készülő együtteshez. Király Gábor (Hertha BSC), a válogatott elsőszámú kapusa - miután vasárnap hajnalban megszületett a kislánya - jelezte: hétfő délután hazaérkezik.
A magyarok szerda délig Dunavarsányban készülnek, csütörtöktől a Margitszigeten laknak majd.
A litvánok csütörtök délben érkeznek meg Budapestre és pénteken 18 órakor edzenek a Népstadionban.
A vb-selejtezőre jegyek 1000, 1800 és 2500 forintos áron keddtől kaphatók a Népstadionban és az ismert budapesti jegypénztárakban, illetve a vidéki IBUSZ-irodákban.
x x x
Benjaminas Zelkevicius, a litván labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya kijelölte 20 tagú keretét a Magyarország és Olaszország elleni március 24-i, illetve 28-i vb-selejtezőkre.
A névsor:
kapusok: V. Zutautas (Ramatgan), Stauce (MSV Duisburg)
védők: Gleveckas (Sahtyor Donyeck), Zvirgzdauskas (Polonia Warszawa), Skerla (Dunfermline), Joksas (Krilja Szovjetov), Dziaukstas (FC Baltika Kalinyingrád), Dedura (Torpedo-ZIL Moszkva)
középpályások: Skarbalius (Bröndby), Semberas (Dinamo Moszkva), Razanauskas (SK Brann), R. Zutautas (Maccabi Haifa), Buitkus (FC Szkonto Riga), Mikalajunas (Torpedo-ZIL Moszkva), Danilevicius (Arsenal)
támadók: Morinas (Hannover), Zvingilas (Torpedo Moszkva), Jankauskas (Real Sociedad), Poskus (Zalgiris Vilnius), Trakys (Torpedo Moszkva)
x x x
A magyar utánpótlás-válogatott (U21) pénteken 15 órakor Kecskeméten Eb-selejtezőn találkozik Litvánia korosztályos csapatával. A mérkőzés játékvezetője az ír Paul McKeon lesz.
Gellei Imre szövetségi edző azt mondta: a jövőben is szeretné, ha csapata vidéki városokban léphetne pályára, mert ott többen mennek ki az utánpótlás-meccsekre, mint a fővárosban. A szakember az idegenbeli 1-0-ás siker után hazai pályán is győzelmet vár.

Üdv:

Karesz

Axl Creative Commons License 2001.03.17 0 0 245
Horváth Pétert ki kéne próbálni a válogatottban!
Ha nem játszik 10X jobban, mint Ferenczi, tökön szúrom magam.
mash Creative Commons License 2001.03.16 0 0 244
Úgy gondoltam, hogy huszabi ismeri az internetes szurkoló társait!
De ezek szerint nem, vagy sziper gyors hajnővesztő szert szedsz!
:)))
Előzmény: karesz4 (243)
karesz4 Creative Commons License 2001.03.16 0 0 243
Mash$

Akkor most ezt úgy kell érteni, hogy Te két kövér kopasz vagy, aki még ráadásul egymásssal kötekszik???
Ha nem, hát nem... végül is nem feltétlenül muszály nekünk a tegnapi nap után kezet szorítanunk, csak szívesen megismertelek volna... :-))

Üdv:

Karesz

Előzmény: mash (241)
mash Creative Commons License 2001.03.16 0 0 241
Két Kopasz Kövér Küszködve Kötözködik Körömszakadtáig.

Előzmény: karesz4 (240)
karesz4 Creative Commons License 2001.03.16 0 0 240
Üdv Mindenkinek!

Kedves Mash!

Milyen leírás alapján kellene rád ismernem???

Üdv:

Karesz

Előzmény: mash (239)
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 239
Megyek, ott leszek, a leírás alapján rám ismersz!
Előzmény: VASASügyi Miniszter (236)
huszabi Creative Commons License 2001.03.15 0 0 238
A miértre talán Mezey "tanár úr" tudna válaszolni.

Előzmény: Axl (237)
Axl Creative Commons License 2001.03.15 0 0 237
Karesz!
Ez a válogatott ritka gyenge!
Sáfárnál van két jobb magyar kapus: Szűcs és Király.
Korsósnál nagyob aliobi focistát még nem láttam. Nemzetközi szinten Petit ilyen. Katasztrófa. Futkározik össze-vissza a pályán, sírni tudnék, ha látom.
Tóth Norbival sem vagyok kibékülve. Nem, nem azért, mert újpesti volt.
Sem a Vasasban, sem a válogatottban nem láttam még igazán jól játszani. Utoljára az Újpestben tetszett a játéka, azóta csak romlott.
Kabát iszonyú gyenge. Mit keres egyáltalán a válogatottban??? Láttad a jodánok elleni meccset??? Gondolom, igen. NMa akkor tudod, miről beszélek. Egy nagy 0.
Dombi pedig baromi gyors és jól tud "műesni", de ezen kívül semmi.
A válogatottadban 4 ex- v. mostani Vasas-játékos van. És egyik sem illik a csapatba. Én is drukker vagyok, és az én válogatottamban is vannak Fradi-játékosok.
De ez nálam azért van, mart a Fradi vezeti a magyar bajnokságot, és jó játékosok alkotják a csapatot. A Vasasban is vannak tehetséges és jó focisták, az eredmény mégsem olyan, mint amilyet a névsor alapján el lehetne várni. Miért?
Üdv

Axl

Előzmény: karesz4 (194)
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 236
Mash!

Holnap?:-))

Üdv:

karesz

Előzmény: mash (234)
huszabi Creative Commons License 2001.03.15 0 0 235
Hát Mash-re!

Két Kopasz Kövér Küszködve Kötözködik Körömszakadtáig.

(mármint a pályán)

:-)))))))

Előzmény: VASASügyi Miniszter (232)
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 234
Köszönöm az elismerő szavakat! :)))
Előzmény: huszabi (231)
huszabi Creative Commons License 2001.03.15 0 0 233
Na így mindjárt más
:-)))))))))))
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 232
Szabikám!

Veszett Vele össze a rosseb! Csak évődtünk egy kicsit... :-)) Igaz, Mash??

És kire fogsz odafigyelni, Szabi?

Üdv:

Karesz

Előzmény: huszabi (231)
huszabi Creative Commons License 2001.03.15 0 0 231
Én sem szoktam kicsivel írni egyiket se.

A meccsen majd odafigyelek Rád !!!(ha lesz meccs)

Csak vigyázz :-))))

Karesz!

Te meg ne pont Mash-sel vessz össze!!!
Egyike a kevés normális Fradi szurkolónak, akivel lehet értelmesen is...

Előzmény: mash (227)
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 230
Mash!

Úgy néz ki, hogy én is...:-)))
Ott esetleg összefussunk?

Üdv:

karesz

Előzmény: mash (229)
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 229
A Ragazzik szervezik állítólag.

Megyek kézi meccsre.

Előzmény: VASASügyi Miniszter (228)
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 228
Kedves Mash!

Állok elébe! :-)))) Tényleg lesz szurkolói foci??? Jó volna!!! Mikor és hol???

Barátsággal:

Karesz

u.i.: holnap kint leszel a kézis meccsen???

Előzmény: mash (227)
mash Creative Commons License 2001.03.15 0 0 227
Jól van an!
:)))

csak felhúzott a szurkoló társad ezzel a nevetséges kis f, nagy F dolgogal!
Tudod erre nagyon harapok!
Majd jól felrúgom, ha összejön a szurkolói foci a Vasas meccs elött! :)))

Előzmény: huszabi (226)
huszabi Creative Commons License 2001.03.15 0 0 226
Ti nem vagytok egészen normálisak...

Ilyen baromságon összeveszni!!

Kabát Petinek még tényleg össze kell szedni egy kis tapasztalatot, különben úgy járhat ő is mint a "nagyszerű" Lisztes K.

De Jordánia ellen azért is volt ilyen halovány, mert a középpályáról 1 azaz egy értelmes labda sem ment előre. Hála az "Illés-Lisztes tengelynek".

Egyébként az egész csapat szar volt.

A VASAS pedig legfeljebb az álmaidban fog kiesni kedves moshomasha!!!

HAJRÁ VASAS!!!!!!!

Egy cseppet sem komcsi VASAS drukker

VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 225
Kedves Mash!

Bevallom sok mindenben kell igazat adnon Neked! Elsőként: valóban attól akart lenni, amit leírtam... nagyobb melléütésed soha ne legyen! :-)))

Másodszor: igazad van abban is, hogy én valóban azt gondoltam, hogy tudatlanságodból kifolyólag írtad j-vel a hülye szót... :-))

Üdv:

Karesz

Előzmény: mash (222)
yacopoo Creative Commons License 2001.03.15 0 0 224
miniszter úr, ennél jobb tárcát nem találtál magadnak? szőrnyű lehet vasasügyi miniszternek lenni! ennél csak pár szörnyűbb dolgot tudok elképzelni...
Előzmény: VASASügyi Miniszter (223)
VASASügyi Miniszter Creative Commons License 2001.03.15 0 0 223
Ó, dehogy!

semmi kivetni valót nem találtam az írásodban! Estelehg az írásjelet hiányoltam a végéről, de ilyen apróságokkal elhiszem, hohgy nem fogalkozhat, egy akkora szellemi óriás, mint Te vagy!
Egyébként persze az írásod tartalmában sem találtam semmi cáfolhatót!:-)))

Üdv:

Karesz

Előzmény: yacopoo (220)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!