Keresés

Részletes keresés

ADAM17 Creative Commons License 2000.07.11 0 0 32
HAJRA MAGYAROK!!!

Gyurka, nem kell majd ehhez kontaktlencse.

Az olaszokat remelhetoleg meg a kpaitanyvaltas is megzavarja majd, es terhes lesz nekik a bizonyitasi kenyszer. Igy meg nagyobbak a gyozelmi eselyeink!
Megmutatjuk, hogy mi is lehettunk volna EB-dontosok!

MAGYARORSZAG!!!!!!!!

Gyurka_d Creative Commons License 2000.07.03 0 0 31
Jó majd felteszem a kontaklencsémet!

Gyurka

Előzmény: ADAM17 (30)
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.30 0 0 30
Gyruka, ha a valogatott beindul, azt magadtol is eszreveszed!

MAGYAROK!!!!!!!!!!

Gyurka_d Creative Commons License 2000.06.29 0 0 29
AHA persze!

Majd szólj nekem is, nehogy elmenjek a nagy sikerek mellett!!

Előzmény: ADAM17 (26)
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.29 0 0 28
HAJRA MAGYARORSZAG!!!!!!!!!!!!!
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.27 0 0 27
RIA,RIA,HUNGARIA!!!
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.26 0 0 26
Gyurka, 2 ev mulva!

MAGYARORSZAG!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gyurka_d Creative Commons License 2000.06.24 0 0 25
Mikor????????

Gyurka

Előzmény: ADAM17 (24)
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.23 0 0 24
HAJRA MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gyurka!

A vilag legjobb valogatottja sajnos meg nem tamasztja ala eredmenyekkel azt a tenyt, hogy a legjobb. De eljon a mi idonk!

MAGYARORSZAG,
MAGYARORSZAG,
MAGYARORSZAG,
EJAO!!!!!!!!!!!!

Gyurka_d Creative Commons License 2000.06.22 0 0 23
Mi vagyunk a legjobbak a világon????????
Bocs, de lehet, hogy az én szemem romlott el, de nem látom a magyar válogatottat a az EB - n a legjobb 8 között. Sőt, az elmúlt 14!!!!!! évben egyetlen egy világversenyen sem láttam a magyar válogatottat. ( Most ne vegyük fel az olimpiai válogatott '96 - os (le)szerepelését az atlantai olimpián.)
14 éve!!
Azaz 1986 óta ( Úristen milyen régen volt ) még csak kvalifikálni se tudtuk magunkat egy EB-re, vagy egy VB-re!
A világ legjobb csapatának nem ez a mérlege!

üdv.

Gyurka

Előzmény: ADAM17 (21)
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.22 0 0 22
Persze nem akarok altalanositani, van sok jo hangulatu cikk, irnak gyakran a szep sikerekrol is, dicserik olykor a focit a teveben is, de tulnyomo tobbsegeben nem ez a jellemzo.

MAGYAROK!!!!!!!!!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.22 0 0 21
HAJRA MAGYAROK!!!!!

Nahat ennyi sirankozo magyar embert : (

A MAGYAR FOCI nem kilatastalan, nem nevetseges, hogy a tobbi jelzot mar ne is emlitsem!
Nagyon sok problema van a magyar fociban, de az ezek megoldasara tett torekvesek mellet eszre kene venni a rengeteg pozitivumot is, es nem csak mindig a negativumokat emlegetni.
En sok mindenbe nem latok bele, de nem valami fantaziavilag mondtja velem azt, hogy igenis tudunk most is jol focizni a sportag problemai mellett. En aranylag gyakran latom a magyar fiukat jatszani, es nem tevesztem szem elol, hogy fantasztikusam tudunk focizni. Bar nem konnyu a nezoknek eszrevenni, ha a riporter, ujsagiro beleszuggeralja mindenkibe, hogy mi vagyunk a legrosszabbak a vilagon. Pedig csak el kell hinni, hogy mi vagyunk a legjobbak. Mert tenyleg mi vagyunk.

kaanm

Nem tudom igy latatlanban es laikuskent megitelni azt a tanfolyamot. Ha valoban nem volt szinvonalas, az szomoru, de azert ha jol tudom, most edzokepzesben is tettek lepeseket, es nyilvan vannak ennel mar sokkal jobb edzokepzok.

Szerintem csak a puszta teny, hogy sokan elhiszik azt, ami igaz, es bizunk a focistainkban, es ok is biznak magukban, azt eredmenyezheti, hogy drasztikusan javulnak a nemzetkozi eredmenyeink.

Mert a problemak, gondok kozepette mar most mi vagyunk a vilag legjobbjai, ha ez meg eredmenyben nem is tud megmutatkozni.
Csak az a pesszimista, pocskondiazo media javitana legalabb egy minimalisat a kozhangulaton!
Mert en nem akarom oket bantani, es tudom, hogy a legtobb ujsagiro is ugyanugy szeretne magyar sikereknek orulni, de sajnos akarva-akaratlanul hatalmas (kezi)fekjei a focinknak. En legalabbis meg vagyok rola gyozodve.

RIA,RIA, HUNGARIA!!!!!

szaki2 Creative Commons License 2000.06.22 0 0 20
A nemetek tegnapi jatekat latvan mi is meg tudtuk volna verni oket
kaanm Creative Commons License 2000.06.22 0 0 19

Király - Molnár Z., Salamon, Hrutka -
Bodnár (D.Kijev), Illés, Dárdai, Füzi Á. -
Kenesei K., Horváth F., Tóth M.

Cs: Babos, Telek, Sebők, Márton G. (Izrael), Erős K., Nyilas, Horváth P.,

kaanm Creative Commons License 2000.06.22 0 0 18

A magyar foci olyan, amilyenek a magyar játékosok, a magyar játékosok olyanok, amilyenek a magyar edzők, a magyar edzők olyanok, mint a magyar edzőképzés.
Én középfokú képesítést szereztem, de az egésznek semmi értelme nem volt. Két éven át hallgattunk általános, elméleti dolgokat együtt a birkózókkal, az asztaliteniszezőkkel, a tornászlányokkal ( csinosak voltak ), stb. Specifikusan a fociról egy ( !) hét, pontosabban öt nap szólt, amelyet napközis rendszerben töltöttünk el a TFSE pályán, vagy egy tanteremben külföldi oktatófilmeket nézve. Éppen, hogy csak belekaptunk a szakmába.
Semmi nem véletlen.
Gyurka_d Creative Commons License 2000.06.21 0 0 17
Hááát nem'tom.
Én is szurkolok a magyar válogatottnak, de azért ez már nevetséges. A legutóbbi két meccs amit élőben láttam ( HUN-YUG 1-7, HUN-AUS 0-3 ) után biztos nem megyek egy ideig meccsre...csak ha fizetnek érte ( jó sokat ). A TV meccs az jó mert
1. Bármikor elkapocsolhatom a Spektrumra, vagy a Discoveryre
2. Remekül lehet szunyókálni közben
3. Ha a magyar válogatott játszik még tanulgatni is leülhet az ember
4. Beállíthatom a TV színélességét
És ha mindez nem segít, megpróbálhatom megyőzni magam, hogy mi nem a pirosak hanem az ***** ( tetszőleges szín ) vagyunk és milyen jól játszunk eme tutyimutyi szerencsétlenkedő, falábú, tehetségtelen, béna gyülekezet ellen.
A VB - re nem fogunk kijutni, de jobb is mert aztán itt sírnátok, hogy 0-6, 0-6, 0-6 a válogatott mérlege Trinidad és Tobagó, Kína, és Új-Zéland ellen.
ADAM17!
Én nagyon tisztellek a lelkesedésedért, meg az opimizmusodért, de ez a válogatott egyszerűen nem érdemli meg, hogy szurkoljunk neki. ( Szerintem legalábbis nem )
Majd talán 30 év múlva.....
TALÁN.....

üdv.
Gyurka

GALA Creative Commons License 2000.06.21 0 0 16
Bicskeivel semmi esélyünk. Már szinte nem is érdekel annyira kilátástalan. Irigylem azokat , akiket ez a ... még megmozgat. Az itthoni román mecs óta egy nagy 0 az egész.
Az nem igaz ,amit ez az ember prédikál , hogy ez van . Ha ez így lenne pl bárki lehetne karmester is hisz a zenészek tudnak játszani , nem ?
Ha nem jó edző húzzon el ! Ez meg nem diploma , hanem eredmény - nem évekkel ezelőtti valami- kérdése. Csanknál legalább valameddig eljutottunk , lehet itt már az is eredmény hogy nem égünk , mert el sem jutunk arra szintre . ( pl EB )
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.21 0 0 15
HAJRA MAGYAROK!!!

PERSZE, HOGY EL TUDOM KEPZELNI!!!!!
Szerintem ez nagyon fontos!
Kerlek hidd el te is!!!!!!!!!!!!
Vilagranglista? Kit erdekel? Ez nem Forma-1!
El kell hinniuk a jateksoknak es a szurkoloknak, s akkor bizony konnyen megverhetjuk az olaszokat. Mert KEPESEK VAGYUNK RA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MAGYARORSZAG!!!!!!!!!

pita Creative Commons License 2000.06.20 0 0 14
Ádámka szerényebben kéne. És mond kivel vernénk meg mondjuk az olaszokat? El tudod képzelni, ahogy Hrutka eltünteti a pályáról Inzaghit, és Sebők nem engedi levegőhőz jutni Vierit, vagy Tottit? Aztán Preisinger áthámozza magát Nestán és gólt lő, de ha neki nem sikerül Horvát Feri a genki kispad után betalál Buffon kapujába?
Mikor játszott jól legutóbb a magyar válogatott? Szerintem itthon a románok ellen játszhattunk utoljára jól, szerintem a világranglista 53. helyén állva kéne tudni csenben maradni, és a fű alatt keményen dolgozni a sikerekért, nem pedig itt dicsőiteni olyanokat akik (Király, és talán Lisztes és Dárdai kivételével) még semmit sem mutattak fel nemzetközi szinten.
Ennek ellenére, természetesen hajrá MAGYAROK!!!!
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.20 0 0 13
A tobbi 10-20-sokmillio magyar szurkolo csak az EB utan ir majd ide?

HAJRA MAGYAROK!!!!!!!!!!!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.19 0 0 12
4 ev mulva mar mi is ott leszunk az EB-n, es menetelunk majd elore!!

Addig meg HAJRA MAGYAROK!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.16 0 0 11
HAJRA MAGYAROK!!!

Horvath Feri az aktualis golzsakunk! Sokkal jobb Raulnal vagy Petterssonnal, ...

Dehat nem lehet kint. De nemsokara!!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.15 0 0 9
Jo az EB, csak a mi csapatunk hianyzik!
Nemsoka kijutunk mindenre, es tok fura lesz, hogy nem kivulallokent szurkolok majd nehany kulfoldi csapatnak!

HAJRA MAGYARORSZAG......!!!!!!!!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.14 0 0 8
HAJRA MAGYAROK!!!

Igen , mind ezt szeretnenk!
Szurkolni a mieinknek egy EB-n/VB-n.
Ugy erzem, eljott ennek az ideje.
Eddig is jok voltunk, de vegre le kell vetkoznunk a magunkba szuggeralt kishituseget.
Akkor erjuk utol Henryt, amikor csak akarjuk.

MINDENT BELE!!!

JakVik Creative Commons License 2000.06.13 0 0 7
Mondjuk az nem biztos hogy tropára vernénk
monjuk a franciakat mert ugye számitanak bizonyos adottságok pl. én nem tudok olyan magyar védőt aki utolérné Henryt vagy Anelkát ...
A magyar válogatott mostanság mutatott játékáról annyit ,hogy mindenki előrelépésről beszél pedig nagyrészt ugyanezek a fiuk játszottak mar sokkal jobban is a Bicskei korszak elején (bár azóta néhány uj játékossal is bővült a keret pl Preisinger , Dragoner akiknek beválogatását máig sem értem) Reméljük lesz ez még jobb is és akkor szurkolhatunk saját csapatunknak is az EBn/VBn .
Előzmény: ADAM17 (6)
ADAM17 Creative Commons License 2000.06.13 0 0 6
HAJRA MAGYAROK!!

Valahol hallottam egy olyan kerdest, hogy melyik valogatott helyen lehetne ott az EB-n a magyar csapat. Aszontak, talan a szlovenok helyett.

Nos, szerintem barki helyett!!!
Minden ottani csapatnal jobbak vagyunk, s ha nem szapulna mindenki a focinkat, ez eredmenyekben is megmutatkozhatna. Azaz valoban meg is nyernenk. Ehhez talan nem artana par poszton valtoztatni a legutobbi csapaton, de az az osszeallitas is jobb minden resztvevonel.

MAGYARORSZAG!

ADAM17 Creative Commons License 2000.06.07 0 0 5
HAJRA MAGYAROK!!!

Mani kosz, mar ez is tampont.

Na orulok, hogy ilyen optimista hozzaszolasok szulettek. Eloreleptunk, voltak biztato fejlemenyek!
Bizzunk a csapatban, ugy erzem, beindul a magyar foci, s persze benne a valogatott is. Eddig is mi voltunk a vilag legjobbjai, csak eredmenyessegben nem mutatkozott meg meg. De reszkethet Europa es a vilag!
Jovunk!

VIOLA_ Creative Commons License 2000.06.07 0 0 4
Egyet ugrottunk előre a világranglistán, pillanatnyilag az 53-ak vagyunk.
Fodzilla Creative Commons License 2000.06.07 0 0 3
Na!
Remélem "Berci bá" ezentúl már nem erőlteti a három támadót.
Így viszonylag működőképes középpályát láthattunk az utolsó két meccsen, ahelyett, hogy hárman töketlenkedtek volna elöl.
Bár nem a legerősebb ellenfelekkel játszottunk, de az utolsó két meccsünkön újra voltak biztató fejlemények.
F.
Törölt nick Creative Commons License 2000.06.07 0 0 2
Ha jól tudom, valamikor augusztusban játszunk a sógorokkal, de hogy hol, azt nem tudom.

Hajrá Fradi!
HAJRÁ MAGYARORSZÁG!

Előzmény: ADAM17 (1)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!