Keresés

Részletes keresés

karesz4 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 711
Üdv!

Ha egy évvel ezelőtt lemondott volna ez a ..., akkor is jóvátehetetlenek lettek volna az általa okozott károk!!

Azért négy, mert a sima karesz már foglalt volt, s ha már ki kellett valamivel egészíetenem, akkor a négyessel, mert az a kedvenc számom...:-)))

Üdv:

Karesz

Előzmény: Castelejo (710)
Castelejo Creative Commons License 2001.09.02 0 0 710
HOLNAP PEZSGOT NYITUNK: LEMOND A "MAGUS"-UNK !

C.
Karesznek egy kerdes: hulyeseg biztos, de miert 4 ?

Előzmény: karesz4 (709)
karesz4 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 709
Kedves KFAncsi!

Kérlek számold ki nekem, hogy most hány pont is kell ahhoz, hogy kijussunk a vb-re!!!
Előre is köszönöm!

Üdv:

Karesz

Előzmény: kfancsi (687)
Grof Creative Commons License 2001.09.02 0 0 708
"Illésnek egyszer-kétszer sikerült"
Hát ezt nem mondanám. Egyszer-kétszer jól irányított, de vezéregyéniség alatt egy olyan játékost értenék, akinek ezen kívül tekintélye is van, és ha pl. kapunk egy gólt, akkor fel tudja rázni a csapatot és meg tudja mondani, hogy kinek hol a helye.
Csatárok:
hidd el, hogy a mai meccsen Sowunmi sem tudott volna semmit mutatni, azt pedig, hogy jobb-e Kabátnál, szerintem most ne kezdjük újra...
Bodnár mikor égett le a nagycsapatban? Erre nem is emlékszem hirtelen.
Horváth tényleg betalál néha, OK, ez is szempont, de a többi csatárt én jobbnak tartom egy-egy elleni játékban és összjátékban is.
Előzmény: h3o (706)
ramore Creative Commons License 2001.09.02 0 0 707
BICSKA EGY KIVÁLLÓ ÜZLETEMBER ÉS AZ EGÉSZ ORSZÁG BÁNATÁRA EGY LESZEREPELT POCSÉK EDZŐ. REMEKÜL ADOGATJA EL KÜLFÖLDRE A "REMEK" KÉPESSÉGŰ FOCISTÁINKAT! EZEK A TÉNYEK, BICSKA MAFFIA EBBŐL A BIZNISZBŐL, NAMEG A SZERÉNY MILLIÓS HAVI KERESETÉBŐL VEGETÁL A CSALÁDJÁVAL! A MAFFIA ALATT ÉRTEM KNÉZYT,MEZEYT,MÉSZÖLYT AKIK A MAGYAR FOCIT TÖBB MINT 15 ÉVE FOLYAMATOSAN RABOLJÁK KI, TESZIK TÖNKRE AZAZ URALJÁK! DE A LÉNYEG AZ, HOGY AMILYEN AZ ORSZÁG SZÍNVONALA, OLYAN A FOCIJA IS. NÉZD A LENGYELEKET CSEHEKET ÉS MÉG SOROLHATNÁM HAJNALIG! ADAKOZZUNK BICSKÁNAK, ÁLLÍTSUK FEL A KISPADRÓL ÉS ADJUK ODA A NEKI JÁRÓ 20 MILLIÓT, AMIT A SZERZŐDÉSBEN LEKÖTÖTT A MAFFIÁJÁVAL! A VILÁGBAJNOKSÁG MEG IZGALMASABB LESZ MAGYARORSZÁG POWER FOCIJA NÉLKÜL, ELHIHETITEK NEKEM.
h3o Creative Commons License 2001.09.02 0 0 706
Szerencsétlen románoknak meg kellett nézniük a meccsünket. Nem baj, szerdára mind kidőlnek rekeszizomhúzódással.

Vezéregyéniség? Illésnek egyszer-kétszer sikerült, de tőlem Lisztes is lehet. A csatárok: Grof: Kabát Peti:)))))))))))))))))) max. kispad. Könyörgöm, nem tud focizni! A válogatottban semmit sem nyújtott, de ma tényleg nem volt önző, mert nem kapott labdát. De még megér egypár próbát. Bajzát: Nem normális, de focizni tud. Egyszer ezt a kombinációt is ki kéne próbálni:) Tököli - nincs fizikuma! És hónapok óta minden meccsét látványosan leszarja. Lehet, hogy tud valamit, de a németek ellen talán ne ájuljunk el a góljától. Sowunmi - poénkodhattok, hogy nincs technikája, de én lennék a legboldogabb, ha a csapatban ez valaha is szemet szúrna! Három dolgot mondok, ami a mai meccsen rossz játék mellett is ment volna neki: Vissafutott volna védekezni, test-test ellen tudott volna harcolni, kihajtotta volna az agyát. Ez persze minimum, de hát vakok között...
O. K., ma sérült volt, de inkább Bajzátot kellett volna kölcsönözni, mint szegény Bodnárt, aki a nagycsapatban iszonyúan leégett már, u21-ben viszont nagyon jó. Horváth meg néha GÓLT lő! Könyörgöm, legyen ez is szempont!

relf2 Creative Commons License 2001.09.02 0 0 705
Egyre inkább a Varga Zolival értek egyet!!!
O azt mondta:Egyszeruen nem tudnak futni a magyar játékosok, lefutnak bennünket, nem érünk oda a labdához!
aranyszáj Creative Commons License 2001.09.02 0 0 704
Bicskeit ki kell rúgni, hiszen látni, hogy nem tudja fiait (már) motiválni!! Különben ez a csapat úgy szar, ahogy van, én csak Királyt, Korsós Gy.-t, esetleg Kabátot és egy jobb Lisztest tartanék meg.

Izland 3:1-re nyert.

Grof Creative Commons License 2001.09.01 0 0 703
Ma tényleg nem rajtuk múlt, de csak nem lesz ez így mindig.
Előzmény: Törölt nick (701)
Grof Creative Commons License 2001.09.01 0 0 702
Ez ilyenkor nem konkrétan pénzkérdés, de a közvélemény előtt nem dobálhatják így a pénzeket, hacsak nincs rá komoly indok, mint pl. most.
Előzmény: Wixer (699)
Törölt nick Creative Commons License 2001.09.01 0 0 701
Ember, de hiszen a csatárjaink labdába sem rúgtak! Nem mindegy, ki van a helyükön?
Előzmény: Grof (700)
Grof Creative Commons License 2001.09.01 0 0 700
Ha elküldik Bicskeit, akkor 20milliót kap.
Ez a csapat nem is lenne rossz, csak Horváthot és Sowunmit cserélném Kabátra és Tökölire/Szabicsra/Fehérre.
Ja és Bajzátnak felírnék nyugtatót minden meccsre. :-)
Egy probléma még, hogy ebben a csapatban sincs olyan ember, aki vezéregyéniség lehetne, össze tudná fogni a csapatot, pedig nagyon hiányzik, viszont én sem tudok senkit, aki megfelelne.
Esetleg Miriuta, ha lenne elég ideje beilleszkedni? Nem tudom.
Előzmény: h3o (698)
Wixer Creative Commons License 2001.09.01 0 0 699
Nem hiszem hogy pénzkérdés. 20 millió nekünk sok, az MLSZ nek aprópénz...

Előzmény: h3o (698)
h3o Creative Commons License 2001.09.01 0 0 698
Bicskein fölösleges rágódni, szerintem most lesz elég pénz kirúgni.

De, hogy bosszantsalak titeket, szerintem ez lenne a legjobb:
Király?-Mátyus,Hrutka,Korsós,Molnár - Füzi,Illés,Lisztes - Bajzát,HorváthSowunmi

mcnab. Creative Commons License 2001.09.01 0 0 697
A mai mérközésről ennyi legyen elég:

A csapat még Knézy Jenőnél is gyengébb volt.

Ezt idáig elképzelni sem tudtam. Sikerült.

A "dögöljönmegaszomszédtehene" szellemében egy szép eredmény:

Izland - Csehoország 3:0

Grof Creative Commons License 2001.09.01 0 0 696
Na akkor ezt mindenkinek, de főleg karesz4-nek:
(nb1.hu)
---
Budapest, szeptember 1., 21.35

Információink szerint holnap délután rendkívüli ülést tart az MLSZ elnöksége.

Néhány perccel ezelőtt kaptuk a hírt, miszerint holnap délután 16 órakor rendkívüli elnökségi ülést hívott össze az MLSZ vezetése, a téma minden kétséget kizáróan válogatottunk gyászos szereplése lesz. A tbiliszi repülőtéren sikerült mobilján elérnünk Bicskei Bertalant, aki elmondta: neki egyelőre nincs tudomása a sebtiben összehívott értekezletről.
---

J-MAN Creative Commons License 2001.09.01 0 0 695
Magyar válogatott az van. "Magyar labdarúgás". Na az nincs.Bűn ezt a szörnyűséget így aposztrofálni.
Előzmény: misimacko (692)
Grof Creative Commons License 2001.09.01 0 0 694
OK, de nem hangzik jól, hogy reménykedjünk a rossz sorsolásban. :-)
Előzmény: V-Man (693)
V-Man Creative Commons License 2001.09.01 0 0 693
kedvező sorsolás?

olyan nem létezik...
szentem van rossz, még rosszabb, és qrv@ rossz.

Előzmény: Grof (691)
misimacko Creative Commons License 2001.09.01 0 0 692
EZT A TOPICOT KÉREM MEGSZŰNTETNI: nem valós dologról beszélgetnek a csettelők
Csodák pedig nincsenek, nincs magyar válogatottttttttttttttttt.
Grof Creative Commons License 2001.09.01 0 0 691
Végül játszott is, de nem ilyesmin múlott a meccs sajnos.
Amikor megvolt a sorsolás, már sejteni lehetett, hogy ismét nem jutunk ki. Nem szégyen kikapni az olaszoktól, vagy a románoktól a mi helyzetünkben, sőt, még azt is megkockáztatom, hogy önmagában Grúziában kikapni sem lett volna katasztrófa, végülis jó játékosokból áll a csapatuk.
Viszont a romániai és grúziai meccseken mutatott játék már nagy szégyen. Ma is minden elképzelés nélkül és gyáván játszottunk, pedig a grúzok is rosszak voltak, csak a 2. félidőben szedték össze magukat egy kicsit.
Többször látszott megint, hogy a legtöbb játékos nem bízik magában (kivéve, ha nyilatkozni kell), a kedvencem Pető szabadrugása, amikor harmadik nekilendülés után is megtorpant, majd hátra passzolt. Persze ennek a másik oka az, hogy elől sem mozgott senki.
Na mindegy, majd a 2004-es EB-re reménykedjünk egy kedvező sorsolásban...
Előzmény: Törölt nick (690)
karesz4 Creative Commons License 2001.08.31 0 0 689
Üdv!

Sőt, ha az olaszok mindig kikapnak, mi viszont kilenc pontot szerzünk, még csoportelsők is lehetünk!!! Miért rögtön nem ebben bíztok, miért vagytok ilyen kishitűek? Persze, nem tagadom, akár Oroszország, akár Jugoszlávia a könnyen verhető ellenfelek kategóriájába tartozna (biztos nem kapnánk tőlük ugye 12 gólt) Szlovénia meg egyenesen ki sem merne állni ellenünk a pótselejtezőre...
Holnap mit fogtok számolgatni????
Hogy kikkel kellene összekerülnie a bicskei csürhének, hogy ne legyen tökutolsó a következő Eb selejtezőcsoportban????

Üdv:

karesz

Előzmény: kfancsi (687)
Yimmy Creative Commons License 2001.08.31 0 0 688
Én ezzel már egy jó ideje teljesen tisztában vagyok, de úgy látszik az indexnél nem így van.
Előzmény: kfancsi (687)
kfancsi Creative Commons License 2001.08.31 0 0 687
A hét pont elég lenne,mert pontegyenlőség esetén a gólkülönbség dönt. A románoknak,ha kikapnának tőlünk és nyernének a grúzok ellen 15 pontjuk lenne,ha mi begyűjtenénk a hét pontot,akkor nekünk is 15 pontunk lenne,viszont a gólkülönbségünk elég jó.
Előzmény: Yimmy (686)
Yimmy Creative Commons License 2001.08.31 0 0 686
Az Indexen egy cikkban ezt irták:

Egy biztos: nekünk a bravúrnak számító hét pont is kevés ahhoz, hogy a második helyre odaérjünk, ha a románok nyernek a grúzok ellen Bukarestben.

no comment...

karesz4 Creative Commons License 2001.08.31 0 0 685
Üdv!

Bicskei Bertalan szövetségi kapitány a magyar labdarúgó-válogatott péntek esti - kényszerűségből - 50 perces edzése után úgy döntött, hogy kicsit módosít a kezdőcsapat összeállításán.
Az egymás közötti játékban mutatott teljesítmény alapján Tököli Attila helyett Horváth Ferencet jelölte az együttesbe, de hozzátette: elképzelhető, hogy ennek ellenére mégis Tököli kezd szombaton.
A tervezett kezdőcsapat:
Király Gábor - Korsós György, Sebők Vilmos, Mátyus János - Pető Tamás (Bodnár László), Lisztes Krisztián, Halmai Gábor, Illés Béla, Korsós Attila - Kabát Péter, Horváth Ferenc (Tököli Attila)

Karesz

atlanta Creative Commons License 2001.08.31 0 0 684
Ez egy nevetséges feltételezés Dvériről! Annak tudatában, hogy Ő az ország legjobb irányító középpályása végiggályázta az egész tavaszt az Újpestben azért, hogy Urbán villoghasson.
Előzmény: zoliku (670)
h3o Creative Commons License 2001.08.31 0 0 683
Vagy Szlovénia:(
Legalább, ha így kijutnánk, bejuthatnánk a negyeddöntőbe:)
Lorinc_d Creative Commons License 2001.08.31 0 0 682
Vagy Oroszorszag.
Előzmény: The Evil (681)
The Evil Creative Commons License 2001.08.31 0 0 681
Kurva vicces, most láttam a fifa.com-on, ha netán (muhahahah) másodikok lennénk a csoportban akkor az 1. csoport másodikjával játszunk majd pótselejtezőt, aki nem más mint....JUGOSZLÁVIA!!!! :))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!